Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2015., 10:18   #1
Kako najbolje ugoditi zeni koja je rodila na carski rez?

Evo ukratko da pojasnim, prije 2 dana sam postao ponosni tata blizanaca, curica i decko, zena mi je rodila carskim rezom pa bi joj htjeo sto vise ugodit kad dodje kuci za par dana.

Zanima me kako joj najbolje ugodit da se sto manje napreze, sta joj skuhat itd. Molio bih vas za savjete, novi sam u ovoj prici, prvi put sam postao tata i zelim sto bolje i vise pomoc svojoj dragoj oko svega.

Hvala vam unaprijed
Toni1301 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 10:26   #2
Quote:
Toni1301 kaže: Pogledaj post
Evo ukratko da pojasnim, prije 2 dana sam postao ponosni tata blizanaca, curica i decko, zena mi je rodila carskim rezom pa bi joj htjeo sto vise ugodit kad dodje kuci za par dana.

Zanima me kako joj najbolje ugodit da se sto manje napreze, sta joj skuhat itd. Molio bih vas za savjete, novi sam u ovoj prici, prvi put sam postao tata i zelim sto bolje i vise pomoc svojoj dragoj oko svega.

Hvala vam unaprijed
Joj Toni ti si meni super
prvo čestitke na bebačima!! a sada krajnje operativno.

ja sam rodila jedno na CR.
bilo bi svakako najbolje da se pobrineš za bebe, premataj ih, nosakaj, nemoj da ti se žena napreže, nek izbjegava nošenje djece ili bilo čega drugoga neko vrijeme, ona neka leži, odmara, a ti odrađuj taj dio.
budi uz njih, vjerujem da će ti to ženi biti najdraže.

dok spavaju, ako stigneš skuhaj juhicu, laganu hranu.
a najbolje ako možeš - outsorcaj kuhanje - zaposli none nek skuhaju pa samo pokupi, jer imati ćeš puno posla oko prematanja, nanašanja, dodavanja. jer nebi bilo loše i da se ti malo odmoriš ponekada.
kada se ušaltate, ide to.

uživajte, stižu vam najljepši dani!!
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 11:04   #3
Hvala Lubenica na savjetim, bit ce mi od koristi
Toni1301 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:39.