Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2015., 08:15   #81
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Kisača, jel tebi Chandler u debeloj fazi bio hot ?
meni je u svakoj fazi bio hot! Al više zbog crnog humora nego zbog trbuščića.
freckles is offline  
Old 02.12.2015., 08:35   #82
Imate na Mirninom Instagramu puno bolje arhitektove slike od ove koju je netko stavio tu.
Marša is offline  
Old 02.12.2015., 09:17   #83
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Malo precjenjujete vrijeme potrebno za doktorat i to jos na FPZG, jedno od laksih faxeva. .
Predavanja traju 4 semestra i to iskljucivo samo par vikenda po semestru. Ispiti su pisanje seminara i usmena obrana. Onda bodovi koje dobivas objavljivanjem rada u medjun.recenziranom casopisu/izlaganje na simpoziju. Onda obrana teme pa obrana doktorata. I to je to. Nema uskakanja mentoru da odrzis predavanja.
Prvo mislim da ne precjenjujemo jer doktorski studij zahtjeva neki angažman i to znatan. Nije baš da je to posao od par mjeseci.
A ono što je važnije : KGK nam se izbeljila u brk.
Dlapek is offline  
Old 02.12.2015., 09:21   #84
nisam čitala, netko mi je rekao da traje 5 godina taj njen doktorski. kakav je to? na mom faksu je 3 godine, koliko znam.
Orak is offline  
Old 02.12.2015., 09:28   #85
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
nisam čitala, netko mi je rekao da traje 5 godina taj njen doktorski. kakav je to? na mom faksu je 3 godine, koliko znam.
Evo malo štiva, tko s kim, kako i koliko dugo.
__________________
Me. But prettier. And naked. ;)
Malo Derište is offline  
Old 02.12.2015., 09:41   #86
evo i tu. to je part time, od 5-7 godina. puno radno vrijeme je 3-5.
Orak is offline  
Old 02.12.2015., 10:02   #87
Ja imam dojam da se ona neće kandidirati za drugi mandat nego sad ulaže u svoju buduću karijeru u NATO-u ili UN-u circa 2020
VK Girl is online now  
Old 02.12.2015., 10:08   #88
Quote:
VK Girl kaže: Pogledaj post
Ja imam dojam da se ona neće kandidirati za drugi mandat nego sad ulaže u svoju buduću karijeru u NATO-u ili UN-u circa 2020
to je bilo jasno od onoga dana kad se kandidirala.
Dlapek is offline  
Old 02.12.2015., 10:34   #89
Ne znam da li ovo smijem napisati na ovoj temi. Upis doktorata predsjednice je meni degutantan. Danas, gimnazijalac zbog opsega nastavnog programa ne stigne pročitati obveznu lektiru, a predsjednica se stigne baviti znanstvenim radom. Da li to znači da za obavljanje predsjedničkih dužnosti treba utrošiti manje vremena nego za svladavanje gradiva drugog razreda gimnazije. Iako prosječan srednjoškolac nema muža i djecu.
nebo56 is offline  
Old 02.12.2015., 10:40   #90
Quote:
nebo56 kaže: Pogledaj post
Ne znam da li ovo smijem napisati na ovoj temi. Upis doktorata predsjednice je meni degutantan. Danas, gimnazijalac zbog opsega nastavnog programa ne stigne pročitati obveznu lektiru, a predsjednica se stigne baviti znanstvenim radom. Da li to znači da za obavljanje predsjedničkih dužnosti treba utrošiti manje vremena nego za svladavanje gradiva drugog razreda gimnazije. Iako prosječan srednjoškolac nema muža i djecu.
Valjda gimnazijalci nisu tako pametni i sposobni kao vrla nam pricidnica.
:namig:
Dlapek is offline  
Old 02.12.2015., 10:52   #91
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Valjda gimnazijalci nisu tako pametni i sposobni kao vrla nam pricidnica.
:namig:
pa u prosjeku i nisu. navlače se ocjene od prvog osnovne, a za znanje tko pita. i onda bi svi u gimnaziju, jer šta će netko s prosjekom 5,0 u frizerskoj školi?

(hiperprodukciju studenata i priključenih "veleučilišta", "visokih škola" i sl. ne smatram posljedicom skoka inteligencije u Hrvata, nego nakaradnog sustava. svi bi studirali, nitko ne bi zasukao rukave i radio. a pravo budi rečeno, većina studenata nije za studij, ali danas je valjda sramota biti kuhar ili vodoinstalater pa svi moraju studirati.)
kem is offline  
Old 02.12.2015., 10:58   #92
Može bit i to što kem reče. Možda je naša predsjednica toliko nadarena pa svoju funkciju obavi u čas, ne zna žena što bi radila ostatak dana, sve je već ofarbala, popravila namještaj po kući, pa ajd da i znanosti doprinesem.
nebo56 is offline  
Old 02.12.2015., 11:44   #93
E sad, predstavljate doktorat kao nešto što se riješi bez pol muke u par mjeseci. Da je baš tak, nije. Drugo što za "neke" vrijede drugačija pravila. Za onoga tko to radi po PS-u, daleko je od laganoga.

Quote:
Marša kaže: Pogledaj post
Imate na Mirninom Instagramu puno bolje arhitektove slike od ove koju je netko stavio tu.
Vidjeh sad, i na tim fotkama je nefotogeničan u odnosu na to kakav je uživo. Ostala sam kad sam čula koliko ima godina.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 02.12.2015., 12:04   #94
Rozgi i Hauseru uskladile se mjesečnice. http://news-bar.rtl.hr/vijesti/showb...se-mjesechnice
Eurifesa is offline  
Old 02.12.2015., 12:12   #95
Quote:
Eurifesa kaže: Pogledaj post
Rozgi i Hauseru uskladile se mjesečnice. http://news-bar.rtl.hr/vijesti/showb...se-mjesechnice
newsBar je pišurija.
bravo.
Dlapek is offline  
Old 02.12.2015., 12:18   #96
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Kisača, jel tebi Chandler u debeloj fazi bio hot ?
Mislim...ovaj tvoj Andrija mi dost baca na njega...
moj Andrija
pa nije da volim debele frajere, al mora se to imat šta za pogledat - ono, što bi muški rekli "da se ima šta za ufatit"


Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
to je bilo jasno od onoga dana kad se kandidirala.
ma daj, pa svatko ko nije zadojena budala je mogao vidjeti i zbrojiti da joj šefu tamo ističe mandat, očito si nije osigurala neku dobro mjesto dalje (jer suprotno uvriježenosti njenih fanova, kako je ona spešl, takvih tam ima ko šalate) i ovo tu joj je leglo ko budali šamar... pazi da nije iz domoljublja došla na 5 puta manje plaću
ja bi rado da joj neka institucija malo prokopa po financijama - kakti ona jedina već godinama radi, Jakov glumi domaćicu, a onolka stančina u centru Zagreba, djeca u privatnim školama, evo i dodatnih troškova za školarine... rado bi vidjela od čega

Quote:
nebo56 kaže: Pogledaj post
Može bit i to što kem reče. Možda je naša predsjednica toliko nadarena pa svoju funkciju obavi u čas, ne zna žena što bi radila ostatak dana, sve je već ofarbala, popravila namještaj po kući, pa ajd da i znanosti doprinesem.
parkete se nije sjetila promjeniti?
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 02.12.2015., 12:24   #97
Quote:
Eurifesa kaže: Pogledaj post
Rozgi i Hauseru uskladile se mjesečnice. http://news-bar.rtl.hr/vijesti/showb...se-mjesechnice
rofl:
Toliko su fejk da treba izmisliti novu riječ za fejk.
__________________
“Knowledge without wisdom is a load of books on the back an ass”
Bukoroshe is offline  
Old 02.12.2015., 13:03   #98
Quote:
Bukoroshe kaže: Pogledaj post
rofl:
Toliko su fejk da treba izmisliti novu riječ za fejk.
rozgauer
Dlapek is offline  
Old 02.12.2015., 13:09   #99
Ludi su!

"...Bitnija je činjenica, da nerijetko netom poslije seksa jedno drugome naprave romantičnu večeru, zavisi tko prvi stigne kući...."
TIT is offline  
Old 02.12.2015., 13:10   #100
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
rozgauer
Jako dobro!
TIT is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:01.