Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2016., 19:10   #781
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
Kaže da ima zgodnih, ali jebiga, njega inače više zanimaju sise nego guzice... dakle, ne mogu ti garantirati baš za dobre guzice
Nema veze pitaj ga onda za dobre sise prolazi kod mene bez problema za početak.
Tvoj dečko je rijetkost uglavnom muskarce dobre guzice zanimaju.
Znači imas dobre sise hehe.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 19:16   #782
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Nemoj ih ni pokusavati razumijeti,one niti same sebe ne razumiju. Ja sam pokusao pa sam ostao bez kose na glavi.

Ni ne pokusavam, makar mi se nekad cini da to nije najbolji put djelovanja, jer dovodi do nezgodnih situacija

Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
pa naravno da zanimanje ne garantira uspjeh veze i slicno,ali zasto ne bi bila polazna tocka nekom,ili kriterij?
zato jer sad postoji par posto vodoinstalatera koji su drukciji od vecine,ce mo ic trazit te izuzetke? mda.

i zasto bi snizavali kriterije? jedan dobar razlog a da nije: ostaces samaaaaa buuuuuuuua


mene ne zanimaju gejmeri npr,ni biloko ko gleda serije par sati dnevno,ikakve.pa da su sad ne znan kakve osobe. a baustelce da ne spominjen.

povrsni smo jer nan je izgled bitan,al ne presudan,sad smo snobovi jer nan ne pasu sva zanimanja,iako ono niposto nije presudno za uspjeh iceg osin za mozda priliku za sist na kavu i saznat vise.
A kakvi bi ti drugi razlog? Muskarci i zene su se zadovoljavali i neobrazovanima i ovakvima i onakvima iz kojekakvih razloga, i ti ces morati jer su tvoji prohtjevi jednostavno neostvarivi, i ne vrijedis toliko. Ne moras ti misliti da je to neki razlog, ako ti volis i zelis bit sama do kraja zivota nije problem ak te to veseli, samo izvoli, ja ti kazem kako stvari stoje, a ti sad radi sa tim sto hoces.
ElGrandioso is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 19:19   #783
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Nema veze pitaj ga onda za dobre sise prolazi kod mene bez problema za početak.
Tvoj dečko je rijetkost uglavnom muskarce dobre guzice zanimaju.
Znači imas dobre sise hehe.
Ima jako malo cura na njegovom faksu, ali nađe se dobrih
Aha, znam da je rijetkost
imam velike
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 19:24   #784
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
Ima jako malo cura na njegovom faksu, ali nađe se dobrih
Aha, znam da je rijetkost
imam velike


znači, nije slučajnost što mi se niti jedan strojar nije našao na putu...


kada bolje razmislim, meni su strojari sinonim muževnosti, njima su vjerojatno velike sise dokaz ženstvenosti, i jedno i drugo je jednako dobro utemeljeno

Zadnje uređivanje Notfunny : 23.03.2016. at 20:35.
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 19:41   #785
Quote:
ElGrandioso kaže: Pogledaj post


A kakvi bi ti drugi razlog? Muskarci i zene su se zadovoljavali i neobrazovanima i ovakvima i onakvima iz kojekakvih razloga, i ti ces morati jer su tvoji prohtjevi jednostavno neostvarivi, i ne vrijedis toliko. Ne moras ti misliti da je to neki razlog, ako ti volis i zelis bit sama do kraja zivota nije problem ak te to veseli, samo izvoli, ja ti kazem kako stvari stoje, a ti sad radi sa tim sto hoces.

ka prvo ne mislin ni da ja VRIDIN vise od nekog,nit da iko vridi vise od mene.ili manje.

drugo, ne cu se ja s nicin MORAT zadovoljit,jer bogu fala od zivljenja bez partnera se NE UMIRE.

ne znan koga bas veseli zivit sam cili zivot,ima vjerojatno i takvih,ja ne bi volila biti dio tog postotka,no svakako me vise veseli ideja i da prozivin zivot sama nego s nekin likon kog san odabrala eto,cisto da ne ostanen sama,i s takvin dilin sebe i svoj zivot,a o imanju dice s istin da ne govorin,ni pod razno.

ne manjka bogu fala tih koji si uzmu nekog,pa okolo pate il sline za drugima. vrh. bitno da oni mogu rec prid drugima da imaju zenu/muza. dno dna.
radije bi nabavila pasa.
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 20:24   #786
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
ka prvo ne mislin ni da ja VRIDIN vise od nekog,nit da iko vridi vise od mene.ili manje.

drugo, ne cu se ja s nicin MORAT zadovoljit,jer bogu fala od zivljenja bez partnera se NE UMIRE.

ne znan koga bas veseli zivit sam cili zivot,ima vjerojatno i takvih,ja ne bi volila biti dio tog postotka,no svakako me vise veseli ideja i da prozivin zivot sama nego s nekin likon kog san odabrala eto,cisto da ne ostanen sama,i s takvin dilin sebe i svoj zivot,a o imanju dice s istin da ne govorin,ni pod razno.

ne manjka bogu fala tih koji si uzmu nekog,pa okolo pate il sline za drugima. vrh. bitno da oni mogu rec prid drugima da imaju zenu/muza. dno dna.
radije bi nabavila pasa.
oni sto imaju prevelike zahtjeve i su previše rigidni morati će se ili rezati te prohtjeve jedan po jedan dok ne smisle što im je zaista bitno kod partnera, i takva krutost nije dobra u nijednom pogledu, a ne samo kod odabira partnera
ElGrandioso is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 20:24   #787
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
radije bi nabavila pasa.
i čak mu možeš dati da te izjebe. ozbiljan sam, mnoge cure to rade
the beginning is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 20:31   #788
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
imam velike
ali velike nisu nuzno dobre.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 20:39   #789
Quote:
ElGrandioso kaže: Pogledaj post
oni sto imaju prevelike zahtjeve i su previše rigidni morati će se ili rezati te prohtjeve jedan po jedan dok ne smisle što im je zaista bitno kod partnera, i takva krutost nije dobra u nijednom pogledu, a ne samo kod odabira partnera

a sta su objektivno preveliki zahtjevi? ko je to odredija?


ja san prilicno sigurna da se i autorici ove teme desi klik s nekin da bi se pripustila,jer klik nije nesto sta se desava na tjednoj bazi.
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 20:42   #790
Quote:
the beginning kaže: Pogledaj post
i čak mu možeš dati da te izjebe. ozbiljan sam, mnoge cure to rade


mnoge bas? ajde

ipak mi je jedina opcija pravo musko koje zna izjebat.
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 20:43   #791
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post


znači, nije slučajnost što mi se niti jedan strojar nije našao na putu...


kada bolje razmislim, meni su strojari sinonim muževnosti, njima su vjerojatno velike sise dokaz ženstvenosti, i jedno i drugo je jednako dobro utemeljeno
A moguće, zanimljivo je ovo
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 20:49   #792
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ali velike nisu nuzno dobre.
Moje su i velike i dobre
Ja se slažem s tobom inače, no moj dečko ne
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 21:02   #793
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ovo me podsjeca na forumske price 'e, al Bill Gates nije imao diplomu' ili pricanje o vrhunskim zaradama automehanicara i slicnih. Koliko takvih u drustvu ima? Ne kazem da ekipa s faksom ima neke urnebesne zarada u HR, al prodavanje price o nekakvim iznimkama ti barem u HR - ne drze vodu.
bogme, nedavno sam jednog takvog upoznao
covjek radi paralelno tri posla i zaraduje sumanuto (ni jedan posao nije nesto fensi)
uz to je inteligentan i elokventan, da bi bez problem aparirao skoro bilo kome u raspravi
uz to, ima jedan zdravi pogled na zivot, a ne neki salonski baziran na "mama i tata su stvorili, moje je da uzivam" filozofiji
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 21:20   #794
iz prve ruke mogu reci da na strojarstvu ima dobro izgledajucih zena.
sto je najbolje svakom generacijom ih ima sve vise.

primjetio bih da je veci udio onih sa dobrom guzicom nego sa velikim sisama.

...opce je poznato da motor automobila ne moze biti prejak, rock and roll ne moze biti prezestok i da zenska guzica ne moze biti prevelika.
doduse sa nicim ne treba pretjerivat. ...osim sa r'n'r-om
__________________
OH, so you wanna argue? BRING IT. I got my CAPS LOCK ON !
čupavostvorenje is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 21:24   #795
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
a sta su objektivno preveliki zahtjevi? ko je to odredija?


ja san prilicno sigurna da se i autorici ove teme desi klik s nekin da bi se pripustila,jer klik nije nesto sta se desava na tjednoj bazi.
objektivno gospodica je napisala listu prohtjeva koje ima bez da je sebe opisala u bilo kakvom smislu,i ceka nekog princa na bijelom konju koji je tu samo da bi bio njoj podrska, tetosio je i podrigno je tu i tamo kad se nazdere, isto tako da bi se svi muski i zenske ponasali kao takvi snobovi nitko nebi nikada se ni zenio ni djecu imao, a za ono drugo su opet drugi kriteriji
ElGrandioso is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 21:26   #796
Quote:
čupavostvorenje kaže: Pogledaj post

...opce je poznato da motor automobila ne moze biti prejak, rock and roll ne moze biti prezestok i da zenska guzica ne moze biti prevelika.
doduse sa nicim ne treba pretjerivat. ...osim sa r'n'r-om
jel to neki slogan iz mcdonaldsa?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 22:20   #797
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
želim s nekim imati zajedničke interese, trebamo se razumjeti i imati sličan doživljaj svijeta i sebe

za pojedina zanimanja su potrebne određene sklonosti te vezano s tim izražavam preferenciju prema njima
što je sve naravno generalizacija i nije nekakav eliminatorni faktor, već nešto što bi mi bilo plus
i naravno ima još puno drugih bitnih stvari

jel ti zvuči čudno da je nekom tko se bavi muzikom prednost da mu se partner također bavi muzikom ili nekom drugom umjetnošću, jer misli da bi se bolje s takvim razumio nego recimo s policajcem?
Ne zvuči čudno, puno ljudi tako razmišlja, ali meni se čini da bih umro od dosade da sam u braku s pravnicom......Čisto zato što bi mi se onda sve zajedno oko 90% ukupne životne interakcije svelo na pristup svijetu koji dobiješ na pravnom faksu, a to bi me vjerojatno osiromašilo kao osobu. Nakon što sam na faksu godinama čitao zakone, nakon što na poslu čitam zakone, i nakon što me svi mogući mediji bombardiraju politikom i pričom o tome treba li neki zakon biti ovakav ili onakav, drago mi je što imam nekog tko može zabrijati na nešto sasvim deseto i uključiti me u to. Zato da ne postanem jednodimenzionalni robot.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 22:24   #798
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
Ne zvuči čudno, puno ljudi tako razmišlja, ali meni se čini da bih umro od dosade da sam u braku s pravnicom......Čisto zato što bi mi se onda sve zajedno oko 90% ukupne životne interakcije svelo na pristup svijetu koji dobiješ na pravnom faksu, a to bi me vjerojatno osiromašilo kao osobu. Nakon što sam na faksu godinama čitao zakone, nakon što na poslu čitam zakone, i nakon što me svi mogući mediji bombardiraju politikom i pričom o tome treba li neki zakon biti ovakav ili onakav, drago mi je što imam nekog tko može zabrijati na nešto sasvim deseto i uključiti me u to. Zato da ne postanem jednodimenzionalni robot.
ja uopće ne inzistiram na istom zanimanju (faksu), ali su mi draži neki za koje onako generalno imam osjećaj da imaju neki mentalni sklop s kojim se mogu skužit (ne mogu baš s većinom ljudi)
naravno da pojedinačni slučajevi mogu varirati i da je ovo na nivou: daj opiši kako izgleda tvoj idealni partner
mantisa is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 22:27   #799
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
a sta su objektivno preveliki zahtjevi? ko je to odredija?


ja san prilicno sigurna da se i autorici ove teme desi klik s nekin da bi se pripustila,jer klik nije nesto sta se desava na tjednoj bazi.
Objektivno, ne baš preveliki, ali loše postavljeni zahtjevi, su oni koji su u neskladu ili sa ljudskom prirodom, ili sa društvenim okruženjem, ili su postavljeni tako da tebi partner mora dati sve, a ti njemu ništa, ili su ljudi koji ih zadovoljavaju statistički toliko rijetki da stvar postaje apsurdna.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 22:33   #800
Quote:
mužjak87 kaže: Pogledaj post
Pod mentalni sklop ponajprije mislim na način tumačenja neke situacije, spremnost na raspravu (a bez uključivanja ad hominema), i ono, meni najvažnije, intelektualna znatiželja je na max. Intelektualna znatiželja se očituje, da me ne bi i tu krivo "uhvatili", kroz borbu ( ne odustajanje ) sa problemima i kroz želju za učenjem novih znanja.

Postojanje intelektualne znatiželje samo po sebi implicira školovanost = školovanost kao kriterij itekako postoji.
Toliko grijesis da ne znam od cega bih pocela. Uz to svoj kvazi-stav iznosis kao nepobitnu cinjenicu pa ne znam ni da li da pocinjem.

Ali ok, ako ti kazem da poznajem statisticki relevantan broj fakultetski obrazovanih osoba, hoces li mi vjerovati? Ne moras ali ovo sto pisem je istina, sto je meni bitno a to kako ces ti dozivjeti napisano je nesto na sto svakako ne mogu utjecati. I od tog broja - ovo odgovorno tvrdim - je najmanje onih koje je kroz fakultet i dalje vodila intelektualna znatizelja. Postoje i izazvaju opce postovanje - zato sto su rijetki.

Vecinu cine osobe slicne tebi (kako se sam predstavljas) - oni koji su do diplome dosli iz tastine, snobizma, karijerizma. Suplji su gdje god ih taknes, ali znaju igrati ulogu intelektualke/intelektualca. Okruzuju se sebi slicnima, i ovdje zbilja postoji veliki potencijalni izbor.

Ima i demagoga koji su na fakultetu zavrsili slucajno i nikako tu ne spadaju, ali to nikada ne propuste naglasiti. Valjda da u vlastitu vrijednost ubijede druge kad vec ne mogu sami sebe. Ima toksicnih osoba/ispodprosjecno inteligentnih/onih sklonih manipulaciji. Svega i svacega. Kao i u bilo kom drugom okruzenju.

Kad ovi koji su zavrsili fakultet iz ciste intelektualne znatizelje udju u sistemsku masinu, vrlo brzo shvate da sloboda uma, lateral thinking, kreativnost bude zagusena, i da imaju vrlo malo prostora za dalji razvoj iste te znatizelje u okviru sistema koji ima propisano sve - od prihvatljivog kodeksa ponasanja do detalja svakodnevnog posla. Dakle individualizam se gusi svjesno, promisljeno i na sistemskoj razini. Pametni i hrabri tada kazu 'f. this' i otvore nesto privatno, gdje imaju nesto vise slobode. Ostali prije ili kasnije postaju agenti sistema radeci na odrzavanju istog, dakle zombificirane individue.

Dakle to da li je osoba zavrsila fakultet ili ne ti o njoj/njemu kaze malo do nista. Drzim da je vaznije upoznati osobu kakva zbilja jeste i pridrzavam se toga. Moze biti ok, moze biti izuzetna ali ju/ga time nije ucinio fakultet. Kao niti odluka da ga ne zavrsi. Jednostavno nije bitno, pogotovo nije presudno za to kakva je data osoba karakterno, intelektualno niti govori bilo sta o tome koliko vrlina/mana ima.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger