Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2015., 17:51   #2901
Quote:
bokivr kaže: Pogledaj post
E sad,
Decembar 2014 541kw za grejanje bilo oko 341kw
( obracunski period ti je 15.12 -15.01 kako si mogao kad je bilo najhladniji mesec bilo je preko 10 ledenih dana sa -10C da potrosis manje na grejanje od racuna iz januara 2015 koji se obracunava od 15.01.-10.02.2015 ???????, tu se vidi da si se grejao na loz ulje,garant)
Januar 2015 593 kw za grejanje bilo oko 393 kw
U kom delu objasnjavas ovo?
Slusamo
__________________
Mitchubishi FH35VE i 2X FH25VE,85m2 etaža u kući 3 sprat,izolacija 10cm stiropor-demit fasada,na ploči u tavanu 10cm vune,temp na spratu 23C
bokivr is offline  
Old 28.11.2015., 18:55   #2902


ne osjećam potrebu išta više objašnjavati
tražio si obračun struje - dobio si je
tražio si sliku mjerača dobio si
dobio si i ono što nisi tražio - popis potrošnje lože unatrag 9 godina

mislim, stvarno, šta više hoćeš?

obračun potrošnje je vršen od 15.-15. u mjesecu onak kak to radi i hep.

ak se dobro sjećam, s januaru je padao snijeg tamo negdje 29.01 ili tako nešto
kak mi je klima nisko montirana i kako mi rekao frend da dok pada snijeg da ventilator samo navlači snijeg na sebe pa ak je tome još i hladnije da će češće odlaziti u deforst....upalio sam čet/pet/sub centralno. To ulazi u onu kvotu od 5 dana grijanja na centralno. Sve to već bezbroj puta zabilježeno tu na forumu, pa odi traži po navedenom datumu. A nakon toga, kad se taj snjegić poćeo otapati, dosta se često odlazilo u deforst, i to valjda guta više.....

Osim toga ak je u jan bilo toplije nego u dez, možda sam u potkrovlju koje dane gonimo haiera, što u dez pri -10 nema šanse.....kaj ti misliš da pamtim svaku sitnicu? šta moram ja tu svaki kwh obrazložiti? o čemu ti pričaš?

nemaš niš pametinije za komentirati?

i zahebi onu svoju tabelu. lijepo ćeš ti tu stavljati lsiku mjeraču, uklopnog sata/brojila i obračun struje, i to na latinici a ne čirilici da znamo kaj piše.

pa da vidimo koliko te tvoje mitse troši

a po ovom što si rekao sinoć, Fh35 pri +2 za 22C i potrošnja od 460W je blago rečeno....ma nema smisla trošiti riječi. Pa da ti je zadana 24, dakle 2 stupnja više, koliko bi ti trošio? Kažu da je jedan stupanj više u grijanju 5% veća potrošnja, dakle za 2c veću zadanu trošio bi prek 500w i to pri +2 vani za klimu od 3,5Kw......šta kad dodju oni polarni minusi? Pa neće ti kilowat po satu biti dovoljan,trošiš ćeš 3 eur po našim cijenama dnevno, a gdje su k tome još ostala dva fh?
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa

Zadnje uređivanje Edgar : 28.11.2015. at 19:06.
Edgar is offline  
Old 28.11.2015., 20:08   #2903
Quote:
Edgar kaže: Pogledaj post
išao sam gledati sa uputstva od avanta, ipak je normiran za grijanje na -15
i da ima samo dvije lampice, operation i timer, nema ovu preheat/defrost
a evo što ti kaže za restart i početak grijanja:

1. Three-minute protection feature: To prevent the unit from being
activated for 3 minutes when suddenly restarted or switched to ON.
2. Preheating operation: Warm up the unit for 5 minutes before the
heating operation start

Što se tiće struje, ja sam na 30 km od Zagreba, pa jel malo jači vjetrić zapuše, ili ne daj Bože neko nevrijeme, odmah nestane struje, ak niš drugo onda nestane i dodje za koji tren, ono ko da napraviš reset sustava. Ne bi me stoga čudilo da kad kod tebe puše orkanska bura da je nestalo struje.

Nego, kako i gdje mjeriš svoju sobnu temp? Na kojoj je visni taj sobni termostat i koliko je udaljen od klime?
Šta dok je radila normalno, jel se poklapa namještena temp sa očitanjem sa tvog sobnog termostata?




eto......

SInoć je opet zablesavila i to oko 23.30, i krilca se otvaraju ne puše a vanjska jedinica bruji. U 00.30 sam je restartirala i do jutra je puhala i grijala.
Sinoć nije nestalo struje, a je li bio pad napona ne znam.
AKo je zaleđena i sat vremena bruji bez puhanja kako odmah nakon restarta krene puhati topao zrak?

Nije mi sad jasno, je li moja klima nema funkciju odleđavanja? Ovo što si napisao gore "nema ovu preheat/defrost", što ovo uopće znači? Kako onda da radi do -15?

Sad kad si pročitao karakteristike, misliš li da je puno lošija od Suzumi? Koje su razlike u radu te dvije klime kod grijanja iste veličine prostora?

Pročitah na nekim uputama ovo pa ću je ostaviti stalno upaljenu.
Misliš li da bi je trebala pustiti noću na eco recimo na 22 stupnja i tako da stalno radi?
Možda sam je palila i gasila pa se zablesavila i smrzla.

Klima nije električna grijalica, već toplotna pumpa (pogledati na stranici Što je to klima ). Niske temperature uzrokuju nizak tlak plina, a tada klima slabije grije. Zbog toga treba zimi, za najhladnijih dana, ostaviti uređaj da i preko noći održava neku minimalnu sobnu temperaturu (16-17 C), kako bi ujutro mogao početi sa podizanjem temperature. Na taj način ćete bolje grijati prostor, a potrošiti ćete manje struje, nego da ga palite samo povremeno.
__________________
http://www.index.hr/lajk/poster/151946/the-truth

“Bez obzira koliko si talentiran, inteligentan ili bogat, način na koji se odnosiš prema životinjama govori sve što treba znati o tebi.”
petra00 is offline  
Old 28.11.2015., 20:54   #2904
E jbg @petra , sinoc sam te hteo utesiti da se to moze desiti i drugima , ali dva dana zaredom ista situacija , to uopste nije normalno . Jel imas opciju , da dok klima radi tj greje , iskljucis nju iz struje , kao kad bi izvukla kabl iz uticnice , napravis sama nestanak struje , zatim je opet ustekas i da vidis sta ce da uradi .. Ako se opet zaglupavi pozovi servisera dok je jos pod garancijom .

I kako si nasla ovu temu , pokvarila si koncepciju Edgaru o savrsenosti Toshibe
__________________
Fujitsu ASYG 12 LU ... https://imgur.com/jqr3UJM
Stan 48m2 , grejanje na 23c - 24/7 , PVC stolarija , jedan spoljni zid - cigla - 45cm , izolovan stiroporom s unutrasnje strane : decija soba 3cm , kuhinja 2cm , terasa spolja 5cm i iznad stana je tavan izolovan mineralnom vunom 10cm
nexteen is offline  
Old 28.11.2015., 22:23   #2905
Quote:
Edgar kaže: Pogledaj post


Osim toga ak je u jan bilo toplije nego u dez, možda sam u potkrovlju koje dane gonimo haiera, što u dez pri -10 nema šanse.....kaj ti misliš da pamtim svaku sitnicu? šta moram ja tu svaki kwh obrazložiti? o čemu ti pričaš?

nemaš niš pametinije za komentirati?
Naprasno ti se izbrisalo pamcenje,cudo ? Ti takav strastvenik da nezapamtis potrosnju,ponasanje klime,vreme grejanja u najhladnijem periodu od kad si kupio klimu ? Ma daaaaj,razocarao si me....steta.
Quote:
Edgar kaže: Pogledaj post
i zahebi onu svoju tabelu. lijepo ćeš ti tu stavljati lsiku mjeraču, uklopnog sata/brojila i obračun struje, i to na latinici a ne čirilici da znamo kaj piše.
jel ti to svremena na vreme provlacis kroz nasu diskusiju problem nacionalnosti ili mi se cini? Prvo ono sa Olujom a sad ovo sa cirilicom?
Kad sam ja postavio tabelu a da je u tabeli bila ispisana cirilica???
A na kraju krajeva ako ne razumes ti izguglaj.
Neznam zasto to tolerise moderator jer je ovo forum gde se komentarise o klimama,a ne merimo vreme od dogadjaja ( zna se kako se meri vreme zato postoje godine i meseci,dani....) i ne spominjemo ko ce na koji nacin pisati ovde...ovo je drugi put da sam to primetio,prvi put je nexteen prokomentarisao. Sad te ja pitam,jel imas neki problem sto sam iz Srbije ili ?

Quote:
Edgar kaže: Pogledaj post
pa da vidimo koliko te tvoje mitse troši

a po ovom što si rekao sinoć, Fh35 pri +2 za 22C i potrošnja od 460W je blago rečeno....ma nema smisla trošiti riječi. Pa da ti je zadana 24, dakle 2 stupnja više, koliko bi ti trošio? Kažu da je jedan stupanj više u grijanju 5% veća potrošnja, dakle za 2c veću zadanu trošio bi prek 500w i to pri +2 vani za klimu od 3,5Kw......šta kad dodju oni polarni minusi? Pa neće ti kilowat po satu biti dovoljan,trošiš ćeš 3 eur po našim cijenama dnevno, a gdje su k tome još ostala dva fh?
Meni nece biti ni bitno koliko ce potrositi,ja sam spreman za sezonu i sa 400-500e da prodjem jer cu svakako ustedeti i dobiti na konforu koji nema cenu,ejjj nema cenu.Necu bre da se stiskam kao miš.
I za razliku od tebe mi ostali ne pljujemo po tudjim klimama,ne nazivamo ostale korisnike "jadnicima sa Mitsubishi klimama" vec komentarisemo i delimo iskustva,pomazemo svojim iskustvom i naravno ne obmanjujemo druge korisnike za razliku od tebe
__________________
Mitchubishi FH35VE i 2X FH25VE,85m2 etaža u kući 3 sprat,izolacija 10cm stiropor-demit fasada,na ploči u tavanu 10cm vune,temp na spratu 23C
bokivr is offline  
Old 28.11.2015., 22:25   #2906
Quote:
petra00 kaže: Pogledaj post
SInoć je opet zablesavila i to oko 23.30, i krilca se otvaraju ne puše a vanjska jedinica bruji. U 00.30 sam je restartirala i do jutra je puhala i grijala.
Sinoć nije nestalo struje, a je li bio pad napona ne znam.
AKo je zaleđena i sat vremena bruji bez puhanja kako odmah nakon restarta krene puhati topao zrak?
Ma nije se ona smrznula. Nesto je drugo u pitanju.
Quote:
Nije mi sad jasno, je li moja klima nema funkciju odleđavanja? Ovo što si napisao gore "nema ovu preheat/defrost", što ovo uopće znači? Kako onda da radi do -15?
Ma svaka klima ima funkciju odledjivanja.
Tvoja samo nema lampiccu da se upali kad je u defrostu
Kako god, taj defrost nemoze trajati sat vremena
Ovo kod tebe nije defrost
Quote:
Sad kad si pročitao karakteristike, misliš li da je puno lošija od Suzumi? Koje su razlike u radu te dvije klime kod grijanja iste veličine prostora?
Ne nisam proucavao specifikacije. Lupit cu onak napamet tipa bolji cop, veca snaga na nizim temp i te stvari. U svakom slucaju kvalitetnije komponente kod suzumija
Quote:
Pročitah na nekim uputama ovo pa ću je ostaviti stalno upaljenu.
Misliš li da bi je trebala pustiti noću na eco recimo na 22 stupnja i tako da stalno radi?
Možda sam je palila i gasila pa se zablesavila i smrzla.
Pa ti valjda znas sta si radila i kad si pocela to raditi? Da li iz cistog mira ili iz ocaja kad si vdjela da ne radi?

U svakom slucaju nije normalno da ne grije sat vremena.
I to nema veze ni koliko radi ni jel u eco modu il nije

Jel mozda puse skroz na sitno ili uopce ne puse?
Koliko je zadana temp tada ? A kolika je stvarna sobna?

U kojem polozaju su krila kad nece puhati, a vanjska radi, prema dolje ili prema gore

Kakve su uopce vanske temp kod tebe? Gdi si ti uopce?
Pricala si o nekih -8......

A ovo iz uputa bi moglo proci ali to vrijedi za lose izolirane prostore a tvoj to nije

Nesto nije u redu kod tebe Tko je to montirao?
Zovi njega....i prijavi kvar

Pa da cujemo sta ce da kaze
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Old 28.11.2015., 22:33   #2907
Quote:
nexteen kaže: Pogledaj post
pokvarila si koncepciju Edgaru o savrsenosti Toshibe
Psssssst da te ne cuje Edgar,to je jeressss. Psssssst
__________________
Mitchubishi FH35VE i 2X FH25VE,85m2 etaža u kući 3 sprat,izolacija 10cm stiropor-demit fasada,na ploči u tavanu 10cm vune,temp na spratu 23C
bokivr is offline  
Old 28.11.2015., 22:44   #2908
Bokivr

- sad kad si ostao bez argumenata okreces temu tipa neko vrijedjanje i sad ove nacionalne spike, to kaj se mene vrijedja ovdje godinu dana nikome nista?

- ontpoic kao glavni argument ti je ostala cinjenica da se ne sjecam, ko da ti znas zasto si u sijecnju potrosio vise neznam, secera nego u prosincu?

- ak te bas zanima vrati se na topic klima na datume u sijecnju pa citaj, ak je bilo nesto bitno sigurno je neki upis o tome

- i ak te bas zanima kak je krenula saga, kreni citati topic klima od 04.10 na dalje pa ces vidjeti tko je prvi krenuo koga napadati i tko je poceo pljuvati po kome i cemu

- kao sto rekoh vec x puta mene doista zaboli tko sta kupuje i koliko ko trosi i kak se grije, njegov problem, ali je cinjenica, kao i drugdje ovdje na forumu koji su se reklamirali indirektno i drukali pojedine marke a skvadra je na to nasjedala

- upis o cirlici se odnosi na postanje obracuna struje sto sam zatrazio, jer je next nedavno postao obracun na cirlici. Neznam kome bi to sta moglo znaciti? I kak da guglam kad je u pitanju bila slika

- usput sto se moderatora tice, ta slika je bila prevelika i u suprotnosti s pravilima forumua pa ak tko treba dobiti karton onda je to next jer je postao preveliku sliku

I usput budi receno, kad me vec navlacis za jezik, ovo je hrvatski forum, na serveru koji je u hrvatskoj, u kojoj je sluzbeni jezik hrvatski a sluzbeno pismo latinica.

Inace, imam jako dobre prijatelje koji su Srbi tak da kazem, ne skreci s teme kad nemas kaj drugo za reci

Navlacio si me ovdje za jezik, ajd da vidim ovo ajd vidim ono i sad kad si fino sve vidio sta sad?

Sad nista. Sad se postavljas ko samoproglaseni narodni tribun koji si uzuima za pravo zastupati sve forumase koje sa ja kao izvrijednjao iako sam se obracao tebi i tko je vec bio tada to vecer kad me se prozivalo i vas se odnosio upis 'pacijenti kao vi' a ne na sve forumuse. E pa kad cete se vi ispricati meni onda cu ja i vama,ak nista drugo reda radi i iz pristojnosti jer zapravo neznam za sto. I se trebao ispricati
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Old 28.11.2015., 23:23   #2909
Quote:
Edgar kaže: Pogledaj post
- sad kad si ostao bez argumenata okreces temu tipa neko vrijedjanje i sad ove nacionalne spike, to kaj se mene vrijedja ovdje godinu dana nikome nista?
Nisam ostao bez argumenta,vec nisam zadovoljan odgovorom,iskreno mi je zao sto te iko vredja,ali si stvarno ne shvatljiv. Pokusavam da te razumem i jedino bi te razumeo da te placa direktno Toshiba:-)
Quote:
Edgar kaže: Pogledaj post

- ontpoic kao glavni argument ti je ostala cinjenica da se ne sjecam, ko da ti znas zasto si u sijecnju potrosio vise neznam, secera nego u prosincu?
Ne pricamo o seceru vec klimi,veliki si strastvenik i sigurno znas svaki detalj ali ti prosto ne ide u priliog i prosto glumis amneziju.
Quote:
Edgar kaže: Pogledaj post
- ak te bas zanima vrati se na topic klima na datume u sijecnju pa citaj, ak je bilo nesto bitno sigurno je neki upis o tome
Iako te bas zanima vratio sam se na ranije postove ali nista sem iznose izrazene u kunama ne vidim da si postavljao...nema ni kw,nazalost
Quote:
Edgar kaže: Pogledaj post
- i ak te bas zanima kak je krenula saga, kreni citati topic klima od 04.10 na dalje pa ces vidjeti tko je prvi krenuo koga napadati i tko je poceo pljuvati po kome i cemu
Opet ponavljam,zao mi je sto te bilo ko vredja,ali ti prosto neznam dali si svestan vrati post od juce vredjas coveka nazivas ga jadnikom welcome to the slub satro ovo ono....samo zato sto ima Mitsubishi klimu wtf se stobom desava??
Quote:
Edgar kaže: Pogledaj post
- kao sto rekoh vec x puta mene doista zaboli tko sta kupuje i koliko ko trosi i kak se grije, njegov problem, ali je cinjenica, kao i drugdje ovdje na forumu koji su se reklamirali indirektno i drukali pojedine marke a skvadra je na to nasjedala
Pa ako te zabole sto onda imas glavobolje od Mitsubishi- ja,jel si ti ustvari svestan toga?
Quote:
Edgar kaže: Pogledaj post
I usput budi receno, kad me vec navlacis za jezik, ovo je hrvatski forum, na serveru koji je u hrvatskoj, u kojoj je sluzbeni jezik hrvatski a sluzbeno pismo latinica.
Cisto da znas ovo sam samo ovde i od tebe samo cuo,to na drugim forumima gde se diskutuje o klimama nema,neces cuti ali od tebe,nazalost...dobro ja znam gde se nalazim,i kojim pismom kuckam nemoras ti da me prosvetljujes.
Quote:
Edgar kaže: Pogledaj post
Inace, imam jako dobre prijatelje koji su Srbi tak da kazem, ne skreci s teme kad nemas kaj drugo za reci

Navlacio si me ovdje za jezik, ajd da vidim ovo ajd vidim ono i sad kad si fino sve vidio sta sad?
Vidim kako postujes te prijatelje,da imas bar malo postovanja nebi ni pomislio na razlike u pismu koje ti koristis a koje oni...
Quote:
Edgar kaže: Pogledaj post
Sad nista. Sad se postavljas ko samoproglaseni narodni tribun koji si uzuima za pravo zastupati sve forumase koje sa ja kao izvrijednjao iako sam se obracao tebi i tko je vec bio tada to vecer kad me se prozivalo i vas se odnosio upis 'pacijenti kao vi' a ne na sve forumuse. E pa kad cete se vi ispricati meni onda cu ja i vama,ak nista drugo reda radi i iz pristojnosti jer zapravo neznam za sto. I se trebao ispricati
Nisi vredjao mene samo,vredjas sve ljude nazivas ih jadnicima,pacijentima...sve one postove koje si mi kopirao uzmi pa procitaj kako komuniciras sa svojim neistomisljenicima - jako si tolerantna licnost
A sad ti posle svega razmisli sta si sve ovde ispisao i nek tebi sluzi na cast.
__________________
Mitchubishi FH35VE i 2X FH25VE,85m2 etaža u kući 3 sprat,izolacija 10cm stiropor-demit fasada,na ploči u tavanu 10cm vune,temp na spratu 23C
bokivr is offline  
Old 28.11.2015., 23:29   #2910
Ako je slika ono za sta mene treba kazniti , sta bi onda tebi trebali raditi za nacionalizam koj ovde vec drugi put potenciras . Ne mogu i necu da verujem da su moderatori ovog foruma nacionalisti kao i ti , i da ne zele da na svome forumu imaju ljude iz Srbije , pa to treba da im je na cast , samim tim sto smo ovde odajemo postovanje svemu sto ovde rade i cemu se zalazu . Ja sliku ne mogu i necu ispraviti jer je sa sluzbenog sajta Elektrodistribucije , i da sam bilo sta prepravio ti bi se proseravao , kao sto i sada to radis . Za razliku od tebe koji postavis par pisanih slova i brojeva sa nekog HEP-a , ja postavim sliku zvanicnog racuna u elektonskom obliku , i to ti ne valja , mozda te boli sto manje trosim od tebe , neko te je ipak zjbo , nisi najbolji , sta ?

Ja licno mislim , da je najbolje da te svi ovde prisutni bojkotujemo , da je to jedini nacin da te skinemo s ... Mozda kad shvatis da ne vredis ni pisljiva boba , mozda onda smanjis dozivljaje , ovako ti dajemo na znacaju i to te pali ko .. Evo od danas ja licno , ne da te necu staviti u usta , nego mi na kraj pameti biti neces , a pokusaj samo jednom da me stavis u usta , u bilo kom kontekstu , a pogotovo nacionalistickom prijavicu te moderatorima ..
__________________
Fujitsu ASYG 12 LU ... https://imgur.com/jqr3UJM
Stan 48m2 , grejanje na 23c - 24/7 , PVC stolarija , jedan spoljni zid - cigla - 45cm , izolovan stiroporom s unutrasnje strane : decija soba 3cm , kuhinja 2cm , terasa spolja 5cm i iznad stana je tavan izolovan mineralnom vunom 10cm
nexteen is offline  
Old 28.11.2015., 23:57   #2911
Quote:
bokivr kaže: Pogledaj post
Nisam ostao bez argumenta,vec nisam zadovoljan odgovorom,iskreno mi je zao sto te iko vredja,ali si stvarno ne shvatljiv. Pokusavam da te razumem i jedino bi te razumeo da te placa direktno Toshiba:-)

Ne pricamo o seceru vec klimi,veliki si strastvenik i sigurno znas svaki detalj ali ti prosto ne ide u priliog i prosto glumis amneziju.
Koja je bila tvoja prva reakcija nakon svih onih linkova koje sam iskopao?
Jel bilo kakvog komenatra, pitanja u svezi toga?
Ne, poceo si glumiti narodnog tribuna
I da, pratim detalje, ali da ih se sjecam nakon godinu dana ne bas
Uputio sam te vec vise da potrazis stare postove ali ti se to neda
Quote:
Iako te bas zanima vratio sam se na ranije postove ali nista sem iznose izrazene u kunama ne vidim da si postavljao...nema ni kw,nazalost
Kako je kod nas u visokoj tarifi 1 kwh=1,05 kndodje ti na isto pises li o kwh ili kn
U nizoj tarifi je cijena upola, 0,51 kwh
Quote:
Opet ponavljam,zao mi je sto te bilo ko vredja,ali ti prosto neznam dali si svestan vrati post od juce vredjas coveka nazivas ga jadnikom welcome to the slub satro ovo ono....samo zato sto ima Mitsubishi klimu wtf se stobom desava??
Kazem vrati se na starepostove, pa,vidi tko koga vrijedja a mozes malo vise paznje obratiti i na aktualne pa vidi kojim se imenima mene zanima

Quote:
Pa ako te zabole sto onda imas glavobolje od Mitsubishi- ja,jel si ti ustvari svestan toga?
Tko kaze da imam glavobolje od mitusbishija? Ja ti lijepo kazem da se vratis na stare postove a ti uporno neces, pa nemoj


Quote:
Vidim kako postujes te prijatelje,da imas bar malo postovanja nebi ni pomislio na razlike u pismu koje ti koristis a koje oni...
Pa koliko ja znam koriste latincu, ali ak bas i ne, ne znaci da je to moram citati,
jel tak?
Quote:
Nisi vredjao mene samo,vredjas sve ljude nazivas ih jadnicima,pacijentima...sve one postove koje si mi kopirao uzmi pa procitaj kako komuniciras sa svojim neistomisljenicima - jako si tolerantna licnost
A sad ti posle svega razmisli sta si sve ovde ispisao i nek tebi sluzi na cast.
A da ti neistomisljenici prvo vide kak komunicraju sa mnom?
Ja vidim da je tu u pitanju teska primjena dvostrukih pravila
Jesi procitao stare postove,? Nisi?
Pa sve je poeclo tada kada sam se ja, zamisli, usudio suprotstaviti klanu mitsubisijevaca koji su ovdje lovili musterije
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Old 29.11.2015., 00:05   #2912
@next


Kad negdje dodjes na neki forum onda valjda prvo rpocitas pravila
A u pravilima foruma stoji koje velicine slike se smiju staviti
Nisam ja to izmislio
Inace, i ja sam bio stavio preveliku sliku kad stam stavio naljepnicu s toshibe
Ali to nisam ucinio iz neznanja nego namjerno jer sam htio da svi fino vidite da je min duzina inst. 2m suprotno recimo i tvojim navodima

Da bi stavio sliku ispravne velicne netrbas prepraviti sliku nego prilagoditi velicinu pri uploadu, pa te nema tko za sta optuzivati

A hep je inace skracenica za hrv. Elektroprivreda, unatoc liberalizaciji trzista, jos uvijek vodeci distributer elektricne energiej, pa onda tvoja opaska tamo neki hep bas i nije neka i neznam po cemu bi onda podaci s moga racuna s hepove aplikacije bili manje mjerodavnijimod tvojih?

Ja sam rijec oluja spomenuo u sasvim drugom kontekstu, a to sto je vas dvojica izvlacite iz konteksta i zasto se palite na rijec oluja je vas problem ne moj.

Evo, bas citam na portalima, biti ce nocas oluja......i kaj sad sam nacionalist?

Daj ohladi malo....

A kaj se tice prijave moderatorima, kaj mislis kak su stvanoviti likovi ovdje pokupili kartone i banove?
Bilo je nakon moje prijave.
Sjeti se massacia, htio me istjerati s foruma, sad me moli da mu zovem mitsu djermaija
Ima neke kozmicke pravde jel te, sve to,dodje na svoje
A ima tu par likova klasicnih trolova pa zavrse svako malo,na hladjenju

Nekako,mi indikativo da nakon sto sam predocio,sve crno na bijelo, pocevsi od vasih neosnovanih tvrdnji o duzini instalacije do vlastite potrosnje, vi nemate nis drugo za reci nego da sam nacionalist?

To govori vise o vama nego o meni
I daj mi neki link od nekog foruma u srbiji da se prijavim i da pocnem na kajkavskom pa da,vidim kak drugo,ce trebati dok se nekakvi pojavi kog ce smetati
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa

Zadnje uređivanje Edgar : 29.11.2015. at 00:16.
Edgar is offline  
Old 29.11.2015., 00:58   #2913
Quote:
Edgar kaže: Pogledaj post
@next

A kaj se tice prijave moderatorima, kaj mislis kak su stvanoviti likovi ovdje pokupili kartone i banove?
Bilo je nakon moje prijave.
Sjeti se massacia, htio me istjerati s foruma,
Sta ti je virtuelni svet . Ljudi stvarno zive u virtuelnom svetu.Auuuuuuu........da mi je neko pricao ne bih mu verovao !!!
Pa sta je problem ako te isteraju sa foruma ? Ovde je veci problem taj sto moderator dozvoljava da ti budes ' akademik ' ove teme.Covece unisti temu zbog tvojih komleksa koje lecis u virtuelnom svetu .Gde je granica ?
1973zoran is offline  
Old 29.11.2015., 01:09   #2914
Ovakav oblik komunikacije nema nigde u okruzenju a nema ni u Bugarskoj.Ovakav ' akademik ' , ne postoji u blizoj a ni u daljoj okolini.
1973zoran is offline  
Old 29.11.2015., 01:14   #2915
Zar vi jos uvek ne vidite da ima nekoliko ' profila ", sa izmisljenjim pricama i pitanjima ????
1973zoran is offline  
Old 29.11.2015., 01:49   #2916
Zatvaram temu na neko vrijeme, budući da zamolbe, opominjanja i pokoji karton neučinkovito modificiraju ponašanje nekih forumaša. Bit će obrisan svaki post koji osim osvrta na samu temu sadrži bilo kakav trag trolanja i oftopičarenja, a neki od forumaša prigodno sankcionirani kartonima, te, eventualno i banovima. Ispričavam se unaprijed kolateralnim žrtvama brisanja postova.

Nakon otvaranja teme i najmanja povreda pravila i korektnog ponašanja rezultirat će banom dužim od minimalno 7 dana i kandidaturom za parcijalu na pdf-u Stanovanje.





EDIT: Budući da je temu bilo nemoguće očistiti od trolanja, spama, vrijeđanja, nepotrebnog dosadnog pametovanja... ostaje zatvorena, a otvorena je nova: Klima - vol. 3, koja će biti strogo moderirana od samog početka.
__________________

Zadnje uređivanje fermina-daza : 15.12.2015. at 18:00. Reason: edit
fermina-daza is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:43.