Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2015., 06:26   #1781
Quote:
sunce007 kaže: Pogledaj post
Lista je popunjena,jeeeeee sad samo ključevi
Jupiiiiiiiii.......jedva cekam....
chantal31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 09:17   #1782
Quote:
ines31 kaže: Pogledaj post
ajde super , u kojoj ste Vi zgradi, jel bar sve sad čisto mislim nema bauštele i toga ? Nadam se da napokon ovaj tjedan krenu s tim ključevima, a i mi sutra odošmo još ejdnom sve pogledat !!!
Mi nismo nikog vidjeli jer bila nedelja i radnici su slobodni,tako da nismo vidjeli radove ali mislim da još možda ima finiširanja ali večina je gotova.Nismo baš ulazili u ostale stanove.Nama je bilo bitno da dođemo do našeg stana.Ja i seka smo več bile i malo poškicale stanove ali ovaj puta smo išli baš obiteljski.
Suprug je knaufer i radi u jednoj sličnoj zgradi pa nije mogao uopče do sada vidjeti ni zgradu ni stan.Ono što je on pregledao i vidio rekao je da sve ok.Da trebamo vidjeti kako se drugdje radi...da je ovo sve pet.Ali kod nas nismo našli nikakve nedostatke.Nemogu komentirati druge stanove..ali okvirno ono što smo mogli vidjeti da je zadovoljan.
Sve je još zamazano ,treba čiščenje..suprug kaže da inače se pozove firma koja to počisti i onda se predaje stan ali i nemora biti.
Okoliš je uređen,kante za smeče na svom mjestu u globalu je sve gotovo.
I da mi smo u zgradi A
Po našem mi smo svi prije nove godine u stanovima
Sretno svima
sunce007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 09:29   #1783
Quote:
sunce007 kaže: Pogledaj post
Mi nismo nikog vidjeli jer bila nedelja i radnici su slobodni,tako da nismo vidjeli radove ali mislim da još možda ima finiširanja ali večina je gotova.Nismo baš ulazili u ostale stanove.Nama je bilo bitno da dođemo do našeg stana.Ja i seka smo več bile i malo poškicale stanove ali ovaj puta smo išli baš obiteljski.
Suprug je knaufer i radi u jednoj sličnoj zgradi pa nije mogao uopče do sada vidjeti ni zgradu ni stan.Ono što je on pregledao i vidio rekao je da sve ok.Da trebamo vidjeti kako se drugdje radi...da je ovo sve pet.Ali kod nas nismo našli nikakve nedostatke.Nemogu komentirati druge stanove..ali okvirno ono što smo mogli vidjeti da je zadovoljan.
Sve je još zamazano ,treba čiščenje..suprug kaže da inače se pozove firma koja to počisti i onda se predaje stan ali i nemora biti.
Okoliš je uređen,kante za smeče na svom mjestu u globalu je sve gotovo.
I da mi smo u zgradi A
Po našem mi smo svi prije nove godine u stanovima
Sretno svima
Hvala puno na konkretnim i detaljnim informacijama.
Izgleda da ima nade da ugovori počinju odlazit stanarima ovaj tjedan...kako je prvotno rečeno. Još se samo malo strpit....
Miss_to_Mrs is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 09:30   #1784
Jooj, da bar! Svi smo vech pozelenili od cekanja.


Quote:
sunce007 kaže: Pogledaj post
Mi nismo nikog vidjeli jer bila nedelja i radnici su slobodni,tako da nismo vidjeli radove ali mislim da još možda ima finiširanja ali večina je gotova.Nismo baš ulazili u ostale stanove.Nama je bilo bitno da dođemo do našeg stana.Ja i seka smo več bile i malo poškicale stanove ali ovaj puta smo išli baš obiteljski.
Suprug je knaufer i radi u jednoj sličnoj zgradi pa nije mogao uopče do sada vidjeti ni zgradu ni stan.Ono što je on pregledao i vidio rekao je da sve ok.Da trebamo vidjeti kako se drugdje radi...da je ovo sve pet.Ali kod nas nismo našli nikakve nedostatke.Nemogu komentirati druge stanove..ali okvirno ono što smo mogli vidjeti da je zadovoljan.
Sve je još zamazano ,treba čiščenje..suprug kaže da inače se pozove firma koja to počisti i onda se predaje stan ali i nemora biti.
Okoliš je uređen,kante za smeče na svom mjestu u globalu je sve gotovo.
I da mi smo u zgradi A
Po našem mi smo svi prije nove godine u stanovima
Sretno svima
__________________
Život je ono što se događa dok ti planiraš
gwendolynD is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 09:43   #1785
Kažu iz Apn-a da do kraja ovog tjedna sigurno očekujemo poziv za potpisivanje ugovora. I da će omogućit stanarima još jedan ulazak u stan da vide dali je stanje odgovarajuće.
Miss_to_Mrs is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 09:57   #1786
Jutro svima...evo da se javim o ja iz svog lalalal landa......
Zvala sam APN... Informacije su slijedece
Ovaj tjedan ce biti sluzbeno objavljeno na apn stranicama kada se jos jednom ide pregled stanova prije potpisa ugovora....nista decidirano nije slozeno al eto slazu da se sto manje vremeba potrosi i da se to sto brze sredi.
Datum stoji, znaci do 15. Useljenaj su ....
Eventualni nedostaci ce se rjesavati u hodu....
Famozne gljivice ....hahaaah...ono kako sam i ranije objasnila pojavile su se u nekim stanovima zbog kondenzacije a ne zbog lose gradje...otklanjaju se bezbolno...svima savjet da kad se uselite malo vise zracite da se zidovi osuse do kraja...
Dakle dragi moji susedi i susedice veliki i mali dvonozni i cetvoronozni dlakavi i pernati...zelim vam od srca sve naj naj naj....
Eto toliko od mene iz naj naj naj lalal labda....
A sad poruka Akeku...
Postovani Akek od srca Vam zelim da se izlijecite od sindroma pshioze i opcenaradno-hrvatskog jala i zavisti....
Zalim Vasu suprugu (ako je imate) jer jadna sa ovakvim negativcem jako tesko zivi...skidam joj kapu...sa ponosom i bez imalo sazaljenja vam kazem koliko god ste zeljeli unistit snove i veselja drugima...
Sad me i Ferima moze blokirat....prihvatit cu posljedice al ovo sam morala napisati...
Jos svima drugima SRETNO vidimo se na kontroli stanova
Mirelica76 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 30.11.2015., 10:02   #1787
Quote:
Miss_to_Mrs kaže: Pogledaj post
Kažu iz Apn-a da do kraja ovog tjedna sigurno očekujemo poziv za potpisivanje ugovora. I da će omogućit stanarima još jedan ulazak u stan da vide dali je stanje odgovarajuće.
Živi bili pa vidjeli :klap:!!!!!!
ines31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 10:03   #1788
Quote:
sunce007 kaže: Pogledaj post
Mi nismo nikog vidjeli jer bila nedelja i radnici su slobodni,tako da nismo vidjeli radove ali mislim da još možda ima finiširanja ali večina je gotova.Nismo baš ulazili u ostale stanove.Nama je bilo bitno da dođemo do našeg stana.Ja i seka smo več bile i malo poškicale stanove ali ovaj puta smo išli baš obiteljski.
Suprug je knaufer i radi u jednoj sličnoj zgradi pa nije mogao uopče do sada vidjeti ni zgradu ni stan.Ono što je on pregledao i vidio rekao je da sve ok.Da trebamo vidjeti kako se drugdje radi...da je ovo sve pet.Ali kod nas nismo našli nikakve nedostatke.Nemogu komentirati druge stanove..ali okvirno ono što smo mogli vidjeti da je zadovoljan.
Sve je još zamazano ,treba čiščenje..suprug kaže da inače se pozove firma koja to počisti i onda se predaje stan ali i nemora biti.
Okoliš je uređen,kante za smeče na svom mjestu u globalu je sve gotovo.
I da mi smo u zgradi A
Po našem mi smo svi prije nove godine u stanovima
Sretno svima
Hvalaaa na infoo susjeda , sretno svima
ines31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 10:12   #1789
Quote:
Mirelica76 kaže: Pogledaj post
Jutro svima...evo da se javim o ja iz svog lalalal landa......
Zvala sam APN... Informacije su slijedece
Ovaj tjedan ce biti sluzbeno objavljeno na apn stranicama kada se jos jednom ide pregled stanova prije potpisa ugovora....nista decidirano nije slozeno al eto slazu da se sto manje vremeba potrosi i da se to sto brze sredi.
Datum stoji, znaci do 15. Useljenaj su ....
Eventualni nedostaci ce se rjesavati u hodu....
Famozne gljivice ....hahaaah...ono kako sam i ranije objasnila pojavile su se u nekim stanovima zbog kondenzacije a ne zbog lose gradje...otklanjaju se bezbolno...svima savjet da kad se uselite malo vise zracite da se zidovi osuse do kraja...
Dakle dragi moji susedi i susedice veliki i mali dvonozni i cetvoronozni dlakavi i pernati...zelim vam od srca sve naj naj naj....
Eto toliko od mene iz naj naj naj lalal labda....
A sad poruka Akeku...
Postovani Akek od srca Vam zelim da se izlijecite od sindroma pshioze i opcenaradno-hrvatskog jala i zavisti....
Zalim Vasu suprugu (ako je imate) jer jadna sa ovakvim negativcem jako tesko zivi...skidam joj kapu...sa ponosom i bez imalo sazaljenja vam kazem koliko god ste zeljeli unistit snove i veselja drugima...
Sad me i Ferima moze blokirat....prihvatit cu posljedice al ovo sam morala napisati...
Jos svima drugima SRETNO vidimo se na kontroli stanova
E ovo se zove detaljna informacija.....
Sve ovisi koga dobiješ na telefon u Apnu. Neki ti objasni detaljno, a neki živčano izgovori jednu rečeni u želji da što prije zalupi slušalicom.
Dakle ipak kupujem kuglice za bor
Sretno ekipa.
Miss_to_Mrs is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 10:58   #1790
Zanima me koliko vas je ovdje iz zgrade A...imate li klince...koliki su...možda da več unaprijed dogovorimo kavicu
Naravno može i ostali
sunce007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 11:01   #1791
Quote:
Mirelica76 kaže: Pogledaj post
Jutro svima...evo da se javim o ja iz svog lalalal landa......
Zvala sam APN... Informacije su slijedece
Ovaj tjedan ce biti sluzbeno objavljeno na apn stranicama kada se jos jednom ide pregled stanova prije potpisa ugovora....nista decidirano nije slozeno al eto slazu da se sto manje vremeba potrosi i da se to sto brze sredi.
Datum stoji, znaci do 15. Useljenaj su ....
Eventualni nedostaci ce se rjesavati u hodu....
Famozne gljivice ....hahaaah...ono kako sam i ranije objasnila pojavile su se u nekim stanovima zbog kondenzacije a ne zbog lose gradje...otklanjaju se bezbolno...svima savjet da kad se uselite malo vise zracite da se zidovi osuse do kraja...
Dakle dragi moji susedi i susedice veliki i mali dvonozni i cetvoronozni dlakavi i pernati...zelim vam od srca sve naj naj naj....
Eto toliko od mene iz naj naj naj lalal labda....
A sad poruka Akeku...
Postovani Akek od srca Vam zelim da se izlijecite od sindroma pshioze i opcenaradno-hrvatskog jala i zavisti....
Zalim Vasu suprugu (ako je imate) jer jadna sa ovakvim negativcem jako tesko zivi...skidam joj kapu...sa ponosom i bez imalo sazaljenja vam kazem koliko god ste zeljeli unistit snove i veselja drugima...
Sad me i Ferima moze blokirat....prihvatit cu posljedice al ovo sam morala napisati...
Jos svima drugima SRETNO vidimo se na kontroli stanova
a ti draga mirelice kao i vecina ovaca sa hrvatskim sindromom pretjeranog povjerenja prema hrvatskim institucijama....zelim ti srecu i dugotrajan zivot u svom novom domu tj. flori i fauni koji ti taj dom bude pruzao....
i dalje sam dojma da ti jedva cekas da ti izrastu te gljivice pa da si mozes za djaba konzumirati iste i dozivotno biti u tom svom predivnom ruzisatom "lala" svijetu
akek is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 30.11.2015., 14:11   #1792
Evo da vam svima jos jednom cestitam,a mi nismo uspjeli... dok smo dosli na red ostale su jos samo dvije garsonijere A 0.1 i jedna u D zgradi i jedan jednosoban A1.10....Ipak su nam premalene... Jedini info koji smo saznali je da ce jos zvat telefonski po redu ako netko zeli te garsonijere i onda one koji su potpisali izjave ako netko neplati u roku i odustane pa se oslobodi koji stan... Mi smo bili za vikend u zgradi,sve je bilo otvoreno i stvarno se mogao pogledati bilo koji stan,nismo strucnjaci ali pokusavas biti realan i po onome sto se moglo vidjeti stanovi su stvarno u redu i nikakve vece zamjerke(osim kojih vrata koja se otvaraju na krivu stranu)na prvu nemozes uociti dok ne pocnes tamo zivjeti... Uzivajte i sretno svima sa useljenjima! Pozdrav
pepe1511 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 15:14   #1793
Neznam jesam li ja prolupala ili su opet mjenjali listu...jučer sam vidjela da je lista popunjena a danas 15 stanova slobodno...halooo
sunce007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 15:18   #1794
Quote:
sunce007 kaže: Pogledaj post
Neznam jesam li ja prolupala ili su opet mjenjali listu...jučer sam vidjela da je lista popunjena a danas 15 stanova slobodno...halooo
Ista je lista od petka,ja pratila
pepe1511 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 15:26   #1795
E to se zove želja za useljenjem
Pepe1511 žao mi je što niste uspjeli ali nadam se da če vas još zvati...još nije sve gotovo...lp
sunce007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 15:38   #1796
Quote:
sunce007 kaže: Pogledaj post
Neznam jesam li ja prolupala ili su opet mjenjali listu...jučer sam vidjela da je lista popunjena a danas 15 stanova slobodno...halooo
Kako ljudi ne uplate jamcevinu, tako se stanovi oslobađaju 😊
Unasdj is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 16:59   #1797
Zdravo susjedi, danas smo odabrali stan u b zgradi. veselim se pogledu na cijeli zagreb vidimooo se. imam curicu od 4 god koja jedva čeka da upozna nove frendiće .Samo ima li negdje u blizini gradski vrtić?Jel zna tko?
frikusha85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 18:13   #1798
Ekipa ima tu nekog s B 8?? 😊😊
Unasdj is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 19:00   #1799
Quote:
frikusha85 kaže: Pogledaj post
Zdravo susjedi, danas smo odabrali stan u b zgradi. veselim se pogledu na cijeli zagreb vidimooo se. imam curicu od 4 god koja jedva čeka da upozna nove frendiće .Samo ima li negdje u blizini gradski vrtić?Jel zna tko?
O imat će cijeli čopor frendića, nema baš u blizini gradskih prvi je koliko ja znam tek u Travnom, u Klari i Buzinu imate privatni vrtić koji Vas zavisno od primanje ali izadje nekih 400-500 kn
ines31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 20:06   #1800
Quote:
sunce007 kaže: Pogledaj post
Zanima me koliko vas je ovdje iz zgrade A...imate li klince...koliki su...možda da več unaprijed dogovorimo kavicu
Naravno može i ostali
mi smo B ali nije daleko Jedan kikać, 18 mjeseci
Junio 567 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:26.