Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2015., 23:56   #6641
Čitam kakve sve probleme ljudi imaju sa susjedima Ja sam sretan da je kod mene super što se tiče ponašanja, mirna zgrada. Ali...
Jedino što je rasvjeta u banani, predstavnik je odvrnuo 50% žarulja jer su tako tražili neki penzići na sastanku. Po njima nema potrebe za tolikom rasvjetom na stubištima jer sve to troši puno struje a lift koji postoji u zgradi inače ne troši ništa Kakva sranja ljudi rade samo da im racun zajedničke struje bude za 2-3kn manji. Još je gore kad neka preostala žarulja pregori a nitko ne mijenja ništa, onda zna bit u nekim dijelovima zgrade totalni mrak. Ljudska glupost Šta reći!
evilche is offline  
Old 29.11.2015., 00:43   #6642
Uzeti papir i olovku i kalkulator, pa napraviti proracun da se sve zarulje zamijene LED zaruljama. I usporedba na kraju, potrosnja sada s 50% zarulja vs. potrosnja s LED zaruljama (svim).
Umjesto led, mozes i stedne, ili oboje. Kad penzici vide da mogu usparati, pristat ce
ryell is offline  
Old 29.11.2015., 02:04   #6643
Vidim da se spominju umirovljenici kao generatori mogućih problema u gospodarenju zgradom. Možda ja imam sreće, bez obzira što je najviše umirovljeničke populacije u zgradi, tek, oni se slažu sa svim prijedlozima i odlukama, dok ozbiljnih problema imamo s mlađim stanarima, od kojih se neki uzimaju za pravo čak i zaposjesti zajedničke prostorije i građevinski intervenirati na zajedničkih dijelovima zgrade, a neke stvari čak i devestirati.
__________________
fermina-daza is offline  
Old 29.11.2015., 09:22   #6644
Ma mlađih ima luđaka koliko hoćeš, evo moji psihopati su oko 35-38. Bolesnici koji snimaju što drugi rade, hodaju oko zgrade u gluho doba noći i tak...
charmed84 is offline  
Old 29.11.2015., 09:50   #6645
Quote:
evilche kaže: Pogledaj post
Čitam kakve sve probleme ljudi imaju sa susjedima Ja sam sretan da je kod mene super što se tiče ponašanja, mirna zgrada. Ali...
Jedino što je rasvjeta u banani, predstavnik je odvrnuo 50% žarulja jer su tako tražili neki penzići na sastanku. Po njima nema potrebe za tolikom rasvjetom na stubištima jer sve to troši puno struje a lift koji postoji u zgradi inače ne troši ništa Kakva sranja ljudi rade samo da im racun zajedničke struje bude za 2-3kn manji. Još je gore kad neka preostala žarulja pregori a nitko ne mijenja ništa, onda zna bit u nekim dijelovima zgrade totalni mrak. Ljudska glupost Šta reći!
Ne ustedi se tako ni 2-3kn mjesecno, bar ne po stanu (eventualno ukupno toliko).
Racunaj da 10 zarulja od 100W u 1h potrosi 1kWh struje. To je manje od 1kn.
Stedna zarulja od cca 20W svijetlo priblizno slicno kao obicna od 100W. 10kom u 1 sat potrosi 0.2kWh ili manje od 20 lipa. LED zarulje potrose valjda 10 lipa u sat vremena. Naravno, racunica vrijedi samo ako su non stop upaljene.
genius_one is offline  
Old 29.11.2015., 09:59   #6646
Quote:
zelazny kaže: Pogledaj post
Imam i ja komada dva Ne, sad za ozbiljno, frajer namjerno stoji s psom pred tvojim vratima i ovaj lupa s repom i tebe uznemirava? I gušta se? ajme, smeće.
Strašno
da citiram jednog tipa:

"meni su moja djeca super ali to ne znači da su drugima super. i da im moraju skakat po glavi."

ja volim tuđe cucke. u njihovim stanovima. ne pred mojim vratima. da vidiš kako izgleda bijeli hodnik i stubište zato kaj je super "kuliseksi cucak"™ trčao uz zid.
organiceko258 is offline  
Old 29.11.2015., 17:30   #6647
Quote:
charmed84 kaže: Pogledaj post
A koja je osnova tužbe? Jer mi imamo hrpu svjedoka i pisanog traga, pa nam opet odvjetnici vele da je to uzaludno, može trajat godinama itd :\
Tužno sve u svemu - došli divlji i otjerali pitome
Osnova tužbe... par citata iz opomene
"sustavno smetanje posjeda mojih stranaka štetnim imisijama."
"povredu odredaba Zakona o vlasništvu i drugim stvarnim pravima te povredu pravila kućnog reda."

a gle mozda niste našli pravog odvjetnika... ovaj kod kojeg sam ja bio (prijatelj ga preporučio) je reko da ima velike šanse da se dobije spor s obzirom na sve dokaze koje mi imamo i još radim na njima (video, audio, slike, svjedoke), a kažeš da imate i vi. Naravno da me je upozorio da to može potrajati oko 2 godine, i naravno da se spor može izgubiti, ali smatram da mladom odvjetniku nije u interesu gubiti sporove iako će on biti plaćen, jel tako. Ako hoćeš javi se na PM za detalje o odvjetniku.

Zato kad se odselimo slijedi PAYBACK (sve po zakonu), koji će trajati ali neću im ostati dužan.

jel možete vjerovati da je stoka prebacila zapišani tepih (valjda im unuk ili mačka ili oni sami jer su alkoholičari piša/ju po tepihu) preko balkona, malo polila vodom i to se sve par dana cijedilo po našem prozoru i roletam (imamo zatvoren balkon), da li moram spominjati kako je to smrdilo i tko je to čistio, i naravno ko za ku*** nema kiše danima.

http://i68.tinypic.com/zjxf06.jpg

Ovo smo dobili kao nagradu kad je stoka primila opomenu
http://i66.tinypic.com/29d8h1y.jpg

Ja nažalost više nemam lijepih riječi za ovakve ljude.

Zadnje uređivanje fermina-daza : 30.11.2015. at 01:12. Reason: kao dokaz ni u pravosudnom postupku ne trebaju fotke 1:1 - pogledati pravila
zwizohowitz is offline  
Old 29.11.2015., 17:44   #6648
Quote:
evilche kaže: Pogledaj post
Čitam kakve sve probleme ljudi imaju sa susjedima Ja sam sretan da je kod mene super što se tiče ponašanja, mirna zgrada. Ali...
Jedino što je rasvjeta u banani, predstavnik je odvrnuo 50% žarulja jer su tako tražili neki penzići na sastanku. Po njima nema potrebe za tolikom rasvjetom na stubištima jer sve to troši puno struje a lift koji postoji u zgradi inače ne troši ništa Kakva sranja ljudi rade samo da im racun zajedničke struje bude za 2-3kn manji. Još je gore kad neka preostala žarulja pregori a nitko ne mijenja ništa, onda zna bit u nekim dijelovima zgrade totalni mrak. Ljudska glupost Šta reći!
očeš se mjenat za stan na par mjeseci, da se malo odmorim sa ženom hahahah
zwizohowitz is offline  
Old 30.11.2015., 09:15   #6649
Quote:
zwizohowitz kaže: Pogledaj post

a gle mozda niste našli pravog odvjetnika... ovaj kod kojeg sam ja bio (prijatelj ga preporučio) je reko da ima velike šanse da se dobije spor s obzirom na sve dokaze koje mi imamo i još radim na njima (video, audio, slike, svjedoke), a kažeš da imate i vi. Naravno da me je upozorio da to može potrajati oko 2 godine, i naravno da se spor može izgubiti, ali smatram da mladom odvjetniku nije u interesu gubiti sporove iako će on biti plaćen, jel tako. Ako hoćeš javi se na PM za detalje o odvjetniku.
pitanje je kakvi su to dokazi i da li ih neko može oborit kao neovlašteno snimanje.
zato bi najbolje bilo stalno policiju filat preko one njihove aplikacije, pa onda policija radi uviđaj pa to možda kasnije možeš upotrijebit kao dokaz na sudu (nisam pravnik pa baljezgam, pitaj ovog svog)
s druge strane piše da je korištenje aplikacije anonimno ali s obzirom da postoji imei unikatna idenitifikacija smartfona ne bih baš bio siguran u to.
organiceko258 is offline  
Old 30.11.2015., 10:34   #6650
Mene zanima da li ona aplikacija na mobitelu od policije snima i zvuk? Rado bih došao divljim susjedima ispred vrata negdje oko 1 u noći i snimio divljanje, dreku i galamljenje, ako je to moguće s aplikacijom.
Jer to je sve češće i sve manje mi daju da spavam a neradnici ništa ne rade i baš njih briga, njima je najvažnije da se dobro izgalame i ižive po noći, a meni najvažnije da se odmorim.
Sad im je najnovija fora da puštaju budilicu na najjače negdje oko ponoći-1. Znaju da spavam pa im je to baš kul.

Sve je to zvuk, ne mogu ništa slikom dokazati.
Dameeer is offline  
Old 30.11.2015., 10:47   #6651
Ima video. To valjda uključuje zvuk.
__________________
Do not approach me unannounced – especially while I am eating!
the.elles.d is offline  
Old 30.11.2015., 11:37   #6652
Quote:
charmed84 kaže: Pogledaj post
Ma mlađih ima luđaka koliko hoćeš, evo moji psihopati su oko 35-38. Bolesnici koji snimaju što drugi rade, hodaju oko zgrade u gluho doba noći i tak...
Suosjećam s tobom, "moji" su skoro pa identični. Ima jedna koja skoro cijele dane urla skupa sa
svojim mačkama, na balkonu, ako ne urla na mačke i one na nju (doslovno: "štaaa jeee, štaaa 'oćeeeeš, puuuusti je, neeee diiiiraj, maaaarš sad spavaaat' - a mačke će na to: 'aaauuuuuuu, aauuuuu, neprestance ) onda urla na potomka i on na nju. Na balkonu, uz treskanje velikih kliznih vrata. I tak' do navečer i iza 24 - interesantno da se nitko nije oglasio od okoline. Osim što su joj jednom istukli mačku dok je lunjala okolo. Dva tjedna je bio mir - pa sve iz početka.

Ili baca mačku na tende novih stanara, kao slučajno pala.
Pa onda reevije od zvonjenja i lupanja po tuđim vratima, dozivanje mačke da se vrati gore - jer frajer ne da mačku. Nama je hitala mačku prije 6 ujutro, preskočila na tuđi balkon praznog stana i zvala mačku natrag. U nekoliko navrata. Jednom je moj muž skidao mačketinu dok je ona htjela spustiti lojtre s balkona prema tendi - valjda se mačka trebala po lojtrama popeti gore.
Htjela sam fotkati - bris s lojtrama gore na brzaka. Misliš da je skrivena kamera. Na koncu sam se zderala da ću joj "hitit'" pesa na balkon, a tek tad je isp......., "kaaaaj, peeeesa mi buš hitila",
ahaa mog peseka. Više meni to nije ni pokušala ponovno - ali je druge gadarije - no, s istim "scenarijem" - susjed preko puta nas je bio slijedeći na redu- cjeelodnevni šou vikend jer frajer nije htio ni vrata otvorit' ni vratit' mačku. A kad je otvorio vrata jer je bjesomučno lupala skupa s još jednim pomagačem, ne zvonila - 'aajme majko kaosa.
Za kaznu mi je pustila mačku u stubište dok sam se vraćala iz večernje šetnje s mojim "lavom"
cottonom. Kao mačka slučajno izašla u stubište, slučajno ispred našeg stana.
Ili hoda iza mene s mačkom u naručju dok peseka izvodim van u šetnju, a ona vani s urlatorom
na lajni i onda trk da me stigne i hoda pokraj mene, a mjesta kol'ko hoćeš uokrug. Nemreš vjerovat'
da ti se to događa.
Ono, k'o u Tween Peaks-u ona kaj stalno nosi cjepanicu u naručju, tak' i ona mačku.
Mislila sam stalno da ima jednu mačku, a onda mi je muž rekao da ima dvije jer ju je vidio kak' ih šeta pa je mislil' da mu se dupla u očima - obje su crne, a ova jedna je tak' gadna i zločesta da je
prestrašno za slušat' i gledat'.
Pa me čeka s mačkom, ovom zločestom, dok se vratimo, kao slučajno, ispred haustora. Jednu večer
sam stala jer se nakeljila na ulazna vrata od haustora, mačka urla i pitam je što hoće - "kaaaaj, 'oćeš da te odvaliiiim" - agresiva na maksimalno, osoba svojih 35-40 godina. I tu večer mi je izgrebala zadnja vrata na novom autu, ključevima ili već čim - onak' jedna "fina" duga i duboka crta po
metalik laku.

Dotična persona je podstanar. U nekoliko navrata sam razgovarala s vlasnicima - ono, pa znate, znaš, ona baš nije sa psihom ok, ali mi tu ništa ne možemo. Dolaze jednom u par mjeseci - koliko vidim lijepo se druže, dođu i mene pozdraviti i trebali bi ovo i ono. I učinila sam - sve do sad, iz dobrosusjedskih odnosa - ali više ne.
Inače su kod mene ostavljali ključ od stana dok nije bio iznajmljen.
Vlasnici rade kao organi reda u organizaciji za proizvodnju reda.
Naravno, bitno valjda da uredno stiže.
__________________
-------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=MVlMSBeVPs8

Zadnje uređivanje Kolli : 30.11.2015. at 12:42.
Kolli is offline  
Old 30.11.2015., 12:16   #6653
a bitange i princeze prestali snimat jerbo ostali bez inspiracije. inspiracija za 5 novih sezona bi bio ovaj podforum.
organiceko258 is offline  
Old 30.11.2015., 12:29   #6654
Quote:
organiceko258 kaže: Pogledaj post
a bitange i princeze prestali snimat jerbo ostali bez inspiracije. inspiracija za 5 novih sezona bi bio ovaj podforum.


budimo realni napisala bih im scenario po istinitim događajima, ne moraju mi ni platit' - čak se
i jedna od mačaka od gornjeg "primjera" u rl zove po jednom od likova iz bitangi i princeza, nemreš bilivit' - sve se događa u jednom "finom naselju", slušaš urlanje tog imena jedno ne znam kol'ko stotina puta dnevno, alergija na maksimalno.
__________________
-------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=MVlMSBeVPs8
Kolli is offline  
Old 30.11.2015., 15:57   #6655
Quote:
organiceko258 kaže: Pogledaj post
pitanje je kakvi su to dokazi i da li ih neko može oborit kao neovlašteno snimanje.
zato bi najbolje bilo stalno policiju filat preko one njihove aplikacije, pa onda policija radi uviđaj pa to možda kasnije možeš upotrijebit kao dokaz na sudu (nisam pravnik pa baljezgam, pitaj ovog svog)
s druge strane piše da je korištenje aplikacije anonimno ali s obzirom da postoji imei unikatna idenitifikacija smartfona ne bih baš bio siguran u to.
kaj ja snimam i slikam u svom stanu ili sa mog prozora nije neovlašteno snimanje, zar nije logično. reko je odvjetnik samo snimaj, slikaj, vodi evidenciju kada su buke i kad želim on će pokrenuti tužbu.
naravno da sam im zvao i policiju, a oni došli prvo do mene u stan, čuli nabijanje pa otišli kod njih pa se opet vratili i svjedočili još jačem nabijanju jer su idioti odozgo mislili da je policija otišla a oni kod nas... policajac mi je reko da odem u policijsku postaju i tražim zapisnik o uviđaju za taj događaj... ja došo i tražio zapisnik te me pitali za što mi treba, ja reko za pokretanje privatne tužbe, pita me jel podižem ja osobno ili preko odvjetnika, reko preko odvjetnika a on će meni e pa neka onda odvjetnik zatraži taj zapisnik, a ja u sebi daj me nemoj jeb**... usrano dražava do kraja. reko to odvjetniku na što će on meni da policija namjerno odugovlači za davanjem zapisnika njima i da to može potrajati i više mjeseci a ja imam 30 dana za podizanje optužbe od zadnjeg nabijanja.
zwizohowitz is offline  
Old 30.11.2015., 16:06   #6656
Danas ... izašla sam van, jer je nepodnošljivo.
Iskreno, željela sam plakati kolko mi je pun kufer.
Prešlo je svaku granicu. Umorna sam, od tog silnog lupanja, koje je sad nekontrolirano i stravično glasno.
Danas mi nije do zafrkancije.
Znaš kad je čovjek istjeran iz vlastitog stana.
Znala sam da su kreteni - tko normalan klofa tepih na balkonu i prozoru... ali da bum ovo doživjela ...

Quote:
zwizohowitz kaže: Pogledaj post
... idioti iznad mene su nekulturna stoka sa kojima se ne da razgovarati, lupaju, nabijaju, istresaju deke, tepihe, stolnjake, filtere usisavača kroz balkon ili prozor. Dolazi im unuk od mislim 2g, i kad je on kod njih to je motherfu**** nepodnošljivo, mali je cijelo vrijeme u stanu, ne izlazi van, a 20m od zgrade ogroman park za djecu. ...
Moja priča.

Quote:
genius_one kaže: Pogledaj post
Ima nas dovoljno da osnujemo udrugu, a kasnije i stranku..
Zbilja, ovo ti je jako dobra ideja - za udrugu!

Jesu i drugi za to?


Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
...e najviše umirovljeničke populacije u zgradi, tek, oni se slažu sa svim prijedlozima i odlukama, dok ozbiljnih problema imamo s mlađim stanarima, od kojih se neki uzimaju za pravo čak i zaposjesti zajedničke prostorije i građevinski intervenirati na zajedničkih dijelovima zgrade, a neke stvari čak i devestirati.
Isto.
Ali onda i to ispadne problem, jer se onima koji nisu baš obrazovani da sve podvaliti da potpišu, pa onda mi lijepo plaćamo kretensku odluku koju je predstavnica podvalila kao zakonski mus ... 30 000 kn za energetski certifikat, prije ugradnje razdjelnika, i bez energetske obnove ( koju nema teorije da ikad radimo ) ... godišnje se u zgradi od 130 stanova proda možda 1 stan, ali ona je ljude napuntala, pa sad taj je..ni certifikat uokviren stoji u prizemlju na zidu, kao podsjetnik na glupost.
A mlađa nova ekipa pak sraćka sa svim kaj može - aute bi parkali u haustoru da mogu ... međuvlsnički ugovor i izglasani dogovori tipa nitko ne koristi terase, jer em prokišnjavaju, em su svakaj na njima radili, a ima nas previše da bi svi mogli, pa onda je zglasano - nitko. Zapikivali su kolce za veš, pa su bile poplave ... Uglavnom, ali uvijek se nađe neki novi koji bi sad na sud jer mu ne damo njegovo pravo ...
Drugi je već tužil zgradu jer su ljudi izglasali da ne žele da se notori parkiraju unutra u zajedničkoj prostoriji, jer smrdi do boli po benzinu. Pa i taj misli da mu oduzimamo bogom dano pravo.
Ima lijepo članak koji kaže da one nvoe stanare kvači sve odluke koje su donesene prije nego kaj su se doselili ... če te smeta, odi i kupi stan negdje drugdje ...

isuse, pa ja više nemam ni jedno dobro mišljenje o većini stanara/ljudi.

Quote:
organiceko258 kaže: Pogledaj post
pitanje je kakvi su to dokazi i da li ih neko može oborit kao neovlašteno snimanje.
zato bi najbolje bilo stalno policiju filat preko one njihove aplikacije, pa onda policija radi uviđaj pa to možda kasnije možeš upotrijebit kao dokaz na sudu (nisam pravnik pa baljezgam, pitaj ovog svog)
s druge strane piše da je korištenje aplikacije anonimno ali s obzirom da postoji imei unikatna idenitifikacija smartfona ne bih baš bio siguran u to.
Quote:
organiceko258 kaže: Pogledaj post
a bitange i princeze prestali snimat jerbo ostali bez inspiracije. inspiracija za 5 novih sezona bi bio ovaj podforum.
A da počnemo pisati scenarije, onak, u grupnjaku ... nađemo se na Facebooku ( koji mrzim, nepregledan mi je da je to strava, ali nekaj sam radila, pa sam se prisilila ... )... pa pišemo ...

Još malo:
Ne bi vjerovali da se Psiho igra tak da bi netko mislio da netko popravlja nešto čekićem. Ali, eto, baš sad to radi. 9,30 ujutro i ja bih počela raditi. Probudili su me 10 do 8. Kad imate luksuz raditi doma, ne želite da vas neki idioti bude 10 do 8. Pogotovo zato kaj je meni tu u igri vremenska razlika, pa nema problema s buđenjem rano.
A i da se budim, mogla bih imati familiju koja spava, svoje dijete koje ima školu popodne pa hoće dulje spavati, mogli bi imati gripu, strgane ligamente ... biti doma ... htjeti na miru učiti/čitati/spavati/dremati/... Da ovdje živi netko tko ide u školu ili studira, ne znam kak bi to funkcioniralo! Vjerujem da bi svaki dan netko od članova familije išao njima na vrata zvoniti i upozoravati.

Zato se njima fučka – kod mene nema nikog tko bi im namrgođen došao na vrata osim mene. Da sam bilder, onda bi ziher malo razmislili. Neki neonacist s pit bullom. Neki tip koji bilda, i nema vrat ...
( ispričavam se svim neonacistima s pit-bullovima – niš osobno, samo malo predrasuda )
( ispričavam se tipovima koji bildaju a bezvrati su – niš osobno, samo malo predrasuda )
__________________
I'm a cynical idealist
Kad hodam ne zastajkujem i zemlju ne dodirujem
Forum.hr nije život nego njegov surogat
Sophsy is offline  
Old 30.11.2015., 16:08   #6657
Quote:
zwizohowitz kaže: Pogledaj post
i svjedočili još jačem nabijanju jer su idioti odozgo mislili da je policija otišla a oni kod nas...
E, da se to i meni samo jednom desi! Da ih policija čuje i da im napišu kaznu!
Dameeer is offline  
Old 30.11.2015., 16:13   #6658
Quote:
sophie7 kaže: Pogledaj post

Danas ... izašla sam van, jer je nepodnošljivo.
Iskreno, željela sam plakati kolko mi je pun kufer.
Prešlo je svaku granicu. Umorna sam, od tog silnog lupanja, koje je sad nekontrolirano i stravično glasno.
Danas mi nije do zafrkancije.
Znaš kad je čovjek istjeran iz vlastitog stana.
Znala sam da su kreteni - tko normalan klofa tepih na balkonu i prozoru... ali da bum ovo doživjela ...
Znam kako ti je i ja sam na rubu živaca, očajan i depresivan radi te nerješive situacije ... i sinoć sam zvao policiju, ti dole su sve nalagali, da sam ja lupao itd. a sinoć oko 7 pa do 9 kao da bombe padaju, kugle neke bacaju tako se čulo .. digli su mi tlak na 800!!!!

Ne znam što da radim više, provociraju, ajme kako mrzim ljude koji provociraju, to mi je najveće dno dna .. još jače lupaju kad im se kaže

jedino kad im moj stari zaprijeti 2-3 dana ne lupaju i onda opet nastave po starome

ne mogu gledati film, moram čekati ponoć da imam donekle mir u kući ..
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Old 30.11.2015., 16:14   #6659
Kaj se snimanja tiče ...
Kako mi je žao da sam prije bila tak glupa i nisam snimala kako meditiram, vježbam jogum pa vježbe disanja... dok je u pozadini bila ta buka, pa sam ju slučajno snimila ...! ...

S obzirom da snimam sebe u svom stanu, pretpostavljam da mi se nemre niš prigovoriti ... mislim, pa jesam ja kriva kaj se čuje zvuk izvana?! Tj. odozgora. Nisam ... Snimala sam sebe kak dišem ... valjda to čovjek smije ... znate, onda mogu komparirati jesam li dobro izvela vježbe disanja ...
Možda bi i drugi trebali snimati svoje vježbe disanja ... meditacije ...? Za svaki slučaj ... da ih mogu drugima pokazati ...nama pokazati ... jer i drugi dišu ...

Glupo?

Koga je briga kaj je glupo, ak pomaže ... hoću reći, nikad ne znaš ... možda bi na You tubeu ( ili di već ? Facebooku? ) trebali pokrenuti takvu temu – mislim, snimke kako dišemo ...? Jer, tko ti smije zabraniti da snimaš sebe u vlastitom stanu? A to kaj se i oni čuju ... ha, kaj sam tonski studio da moram metnuti izolaciju?

Želim napomenuti da sam koristila 10 godina stari mobitel koji je tehnički zastario, i nema neku mogućnost kvalitetnog snimanja, a uz to, kak sam bila na podu ... zvuk se relativno slabo čuje ...
a i ja sam vježbala na mjestu a nisam trčala naokolo stanom ...

I odem ja malo na druženje s paranojom ... ... očito ...

__________________
I'm a cynical idealist
Kad hodam ne zastajkujem i zemlju ne dodirujem
Forum.hr nije život nego njegov surogat
Sophsy is offline  
Old 30.11.2015., 16:17   #6660
Užas!
Gnjide i gadovi!
__________________
I'm a cynical idealist
Kad hodam ne zastajkujem i zemlju ne dodirujem
Forum.hr nije život nego njegov surogat
Sophsy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:34.