Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2005., 15:19   #21
Quote:
Ava Adore kaže:
Patagonija, jel znaš ti?
Jok

Ali znam da se ja sigurno više ne bih javila onoj koja bi mi smrdila po toj cekropiji

__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 15:24   #22
dobro dakle, namece se pitanje:
ako se puno zena mazhe i puno zena se jebe, kako se to uskladjuje? koja je prakticna izvedba za npr zenu koja se svaki dan maze od glave do pete + ima stalnog muza/decka... ? sigurno ima neki trik. zasto ga ja ne znam?

ustajanje u jedan po noci je iskljuceno.

uvijek me ovo zanimalo, a nisam se ududila pitati. ovo je moja jedina sansa da shvatim rjesenje tog problema
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 15:41   #23
Quote:
Patagonija kaže:
Trebalo bi na njoj pisati: Kontracepcijsko sredstvo. A onda tek pod moguće nuspojave: Eventualne promjene na celulitnom tkivu. Ali rijetko zabilježene.
Ma sta vam je? meni je to nesto najljepse sto mirisi sto se krema tice!!! sve ostale su mi pre pre mirisne i slatkaste, ovo onako ima bas svoj neki stih i prirodan miris! Bas se osjecam svjeze od njega!
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 15:44   #24
Re: sve kremice koje trenutno koristite

Quote:
sweet Irma kaže:
Gospodična sa pramenovima u boji meda koristi dnevnu kremu, noćnu kremu, kremu za oko očiju, kremu za oko usta, kremu za usta, za ruke, kremu za vrat i dekolte, kremu za celulit, hidratantno mlijeko za ostale dijelove tijela za nakon tuširanja, a ima i posebnu pomadu za laktove.



imam dvije različite kreme za lice, neutrogenu za ruke jer su mi jako suhe i puca mi koža, imam cijelu hrpu kojekakvih mlijeka za tijelo i ulja s dodatkom eteričnih ulja, ali uglavnom koristim samo jedno - afroditino, jer mi je najbolje...

to je sve
 
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 15:46   #25
dove- za tjelo
clean&clear- za T zonu
neivea soft-za lice
i kremu od hrastove kore za strije.
i to mi je puno i previše
Kruska is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 15:47   #26
Quote:
luca kaže:
dobro dakle, namece se pitanje:
ako se puno zena mazhe i puno zena se jebe, kako se to uskladjuje? koja je prakticna izvedba za npr zenu koja se svaki dan maze od glave do pete + ima stalnog muza/decka... ? sigurno ima neki trik. zasto ga ja ne znam?

ustajanje u jedan po noci je iskljuceno.

uvijek me ovo zanimalo, a nisam se ududila pitati. ovo je moja jedina sansa da shvatim rjesenje tog problema
eto ja se fino namazem ( s nekoliko "tjelesnih" krema ) i kako se to sve fino upije meni to apsolutno nije problem. Jedino mi je malo zao kreme za lice jer se razmaze, tj. stavim neki gel na pristice, pa se on ne stvrdne na vrijeme (vvrijeme za mazenje u dvoje...)
jesi shvatila? nesto nije jasno?
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 15:52   #27
Quote:
luca kaže:
dobro dakle, namece se pitanje:
ako se puno zena mazhe i puno zena se jebe, kako se to uskladjuje? koja je prakticna izvedba za npr zenu koja se svaki dan maze od glave do pete + ima stalnog muza/decka... ? sigurno ima neki trik. zasto ga ja ne znam?

ustajanje u jedan po noci je iskljuceno.

uvijek me ovo zanimalo, a nisam se ududila pitati. ovo je moja jedina sansa da shvatim rjesenje tog problema
izgleda da je jedino rješenje ne mazati se svaki dan cijela
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 15:58   #28
Quote:
Tigrica kaže:

jesi shvatila? nesto nije jasno?
shvatila sam princip ali to nije taktika koja meni odgovara: kad se oznojim(o) sve se pocne topit i postane sklizavo. normalan znoj isparava i ne lijepi se i ne klize, ali ova smjesa s kremom je bljak...
dakle
narocito, kako se s time nosi po ljeti...?

osim toga, ako te ljubi po tijelu, zar mu nije problem okus i miris kreme? mislim, okus kreme je uvijek los, a miris moze biti i dobar ali to ipak nije to*

(*miris ciste koze, ne koze, kozhe)

jesam komplicirana?
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 15:59   #29
Quote:
Ava Adore kaže:
izgleda da je jedino rješenje ne mazati se svaki dan cijela
e pa to sam ja zakljucila davno nakon visegodisnjeg ispitivanja ali kako se neke zene ipak redovno I mazu I jebu, zapitah se odavno, nisam li negdje falila
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 16:09   #30
Ja bih rekla - ne jebu se
Da se jebu, ne bi im bilo ni potrebno mazat se s toliko preparata.

Sjetite se samo kako koza procvate nakon seksa, kako ste lijepo ruzicaste i kakav vam je osmijeh
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 16:12   #31
Quote:
Zmijica kaže:
Ja bih rekla - ne jebu se
jebi ga, ako mi ukines premise, ukines mi i problem a to mi je drag problem, muci me vec puno godina
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 16:14   #32
Ontopic:
Ovisnica o labelima i labelastim proizvodima, te istih imam desetak - po svim dzepovima. Muz kune, psuje i trpi

Inace:
- Eucerin Lipo-nesto za dan/noc, lice, sise, vrat
- jedna za tijelo, nije best of, al se namjerno ogranicavam dok je ne potrosim da mi se ne gomila
- Thermal S okoloocna
Po potrebi Cold krema i Nivea vulgaris za laktove, stopala i slicno.

Kao sto Luca rece, tu i tamo neke spasimaske i osvjezitonici. Uglavnom Balea, prakticna su mi pakovanja jer su podijeljene po odjeljcima tako da ne moras odmah cijelu potrositi (uf, komplicirana sam )
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 16:16   #33
Quote:
luca kaže:
jebi ga, ako mi ukines premise, ukines mi i problem a to mi je drag problem, muci me vec puno godina


E jebga...
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 16:28   #34
Quote:
luca kaže:
shvatila sam princip ali to nije taktika koja meni odgovara: kad se oznojim(o) sve se pocne topit i postane sklizavo. normalan znoj isparava i ne lijepi se i ne klize, ali ova smjesa s kremom je bljak...
dakle
narocito, kako se s time nosi po ljeti...?
po ljeti se ne mazem toliko jer mi koza nije suha i eventualno se mazem ako izgorim na suncu. Tako da nista ne isparava...

Quote:
luca kaže:
osim toga, ako te ljubi po tijelu, zar mu nije problem okus i miris kreme? mislim, okus kreme je uvijek los, a miris moze biti i dobar ali to ipak nije to*

(*miris ciste koze, ne koze, kozhe)

jesam komplicirana?


nije (mu) problem, ...valjda bi mi rekao, znas sta pitat cu ga bas! ali rekao bi mi on vec...

osim toga, da se razumijemo , ne stavljam ja na sebe 100 krema, to je uglavnom jedna za tijelo i jedna za celulit-na noge, ... i to je to?
jel to puno??
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 16:51   #35
Quote:
Zmijica kaže:
Ja bih rekla - ne jebu se
Da se jebu, ne bi im bilo ni potrebno mazat se s toliko preparata.

Sjetite se samo kako koza procvate nakon seksa, kako ste lijepo ruzicaste i kakav vam je osmijeh
ma drek koza procvate ista je!

eto logike, ona koja se macka, samosvjesna je, svjesna sebe, voli sebe, puna je samopouzdanja, i slobodnija u glavi i jebe se ko zvijerka!
(koliko sam rekla da ja imam krema )
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 17:08   #36
Quote:
luca kaže:
dobro dakle, namece se pitanje:
ako se puno zena mazhe i puno zena se jebe, kako se to uskladjuje? koja je prakticna izvedba za npr zenu koja se svaki dan maze od glave do pete + ima stalnog muza/decka... ? sigurno ima neki trik. zasto ga ja ne znam?

ustajanje u jedan po noci je iskljuceno.

uvijek me ovo zanimalo, a nisam se ududila pitati. ovo je moja jedina sansa da shvatim rjesenje tog problema
Luco, evo ja se osjećam pozvana da ti odgovorim.

Ja mislim da je moja koža mutacija biljke-mesožderke (ili svežderke) i svaka krema, maščoba, ulje... bilo što koju stavim na nju u roku 5 sec prodre i nestane negdje u provalijama kožnih slojeva.

Ali, to je samo dio istine. DRugi dio istine je da se ja mažem svojim kremama (na bazi maslinovog ulja, pčelinjeg voska i sl.), zatim bademovim, čistim maslinovim, jojobinim i nekad uljem pšeničnih klica, tako da sam praktički cijela hranjiva i ne-toksična. U biti, mislim da ono malo što moj dragi srkne s površine moje kože po kvaliteti bolje od većine hrane koju jedemo
i može mu biti samo od koristi.

Jest da ponekad mirišem po salati - ali salata je dobra. I zdrava

BTW Imam od nedavno i neko mlijeko za tijelo od Weleede (nestalo mi moje kreme) koje neizrecivo smrdi po ružama - to bi mogao biti sexual problem; ali srećom - ponovno se vraćamo na proždrljivu kožu.
Možda bih mogla ponuditi svoju kožu za zbrinjavanje tekućeg otpada. Mogla bih zgrnuti pare jer sam veoma, veoma efektivna. Mislim da sam ja prirodni fenomen...
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 17:10   #37
lice: nivea vit C u kombinaciji s diacnalom
tijelo: neka aromatherapie s narančom ili clarins relax
stopala: uvijek pied de pepper od lusha.
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 17:32   #38
lice...nešto tipa garnier ili nivea za problematičnu kožu jer mi je baš takva...
tijelo...lushovovu neku od pločica...od glave do pete i laktove i stopala i ruke..
još sad dok sam trudnjača afroditu za strije..
inače afroditu za celulit...
joj kupovala bi ja neke malo skuplje da mi je veći budžet...ali sigurno ne više njih jer mi se ionako neda više mazat...osjećam se masno a ne lijepo kad pretjeram...
__________________
Ti si ono o čemu sanjam, ti si ono čemu se nadam..odvedi me u svijet svoj, pod zemlju, nebo, nije važno, sljedbenik sam tvoj..
injanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 17:37   #39
Za ruke Neutrogenu
Za lice Biotherm hydradetox
okoloočnu Afrodita od kamilice ( zakon kremica )
za tijelo Johnsons baby oil
anticelulitnu - Biotherm celluli-choc ( koja btw. ima tolko kofeina da nemrem spat celu noć ak se navečer nasaužem s tim
) - ali inače je od čokolade
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 19:18   #40
Quote:
Zmijica kaže:
Ja bih rekla - ne jebu se
Da se jebu, ne bi im bilo ni potrebno mazat se s toliko preparata.

Sjetite se samo kako koza procvate nakon seksa, kako ste lijepo ruzicaste i kakav vam je osmijeh
.
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:49.