Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2023., 18:52   #1
Neobično....

Pozdrav svima

Neznam odakle početi no u zadnje vrijeme počele su se događati čudne stvari i neznam može li to biti povezano sa nekom osobom koja na neki način možda želi nešto loše meni i obitelji...Prvo je počelo negdje u 12 mj kada me udario auto na zebri...prošla sam na sreću bez ozljeda i nakon nekog vremena u istom danu osvanula je nečija očito izgubljena crna rukavica ispred kuće na kanti za smeće i ajde stajala je neko vrijeme tamo i nestala da bi drugi dan u kanti pronašla macju hranu i nakon dužeg vremena dala sam nekoj lutalici i nije htjela ni primirisati iako je bila ispravna i sad si mislim da netko nije otrovao tu hranu nekako da se ne skuzi nezz..i sad nakon opet dužeg vremena kako imamo garažu jedan član obitelji naišao je na krunicu koja je bila omotana oko vrata garaže...
Sad je li to sve povezano s tim događajima jednostavno nemogu objasniti...ili netko želi nas zaštititi ili je sve to neka igra..Ispričavam se ako tema tu ne spada no nisam znala kuda s tim i ima li netko da se susreo s nečim sličnim takvim događajima i kako je to sve rijesio i kako je završilo
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2023., 16:14   #2
Quote:
kodo kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima

Neznam odakle početi no u zadnje vrijeme počele su se događati čudne stvari i neznam može li to biti povezano sa nekom osobom koja na neki način možda želi nešto loše meni i obitelji...Prvo je počelo negdje u 12 mj kada me udario auto na zebri...prošla sam na sreću bez ozljeda i nakon nekog vremena u istom danu osvanula je nečija očito izgubljena crna rukavica ispred kuće na kanti za smeće i ajde stajala je neko vrijeme tamo i nestala da bi drugi dan u kanti pronašla macju hranu i nakon dužeg vremena dala sam nekoj lutalici i nije htjela ni primirisati iako je bila ispravna i sad si mislim da netko nije otrovao tu hranu nekako da se ne skuzi nezz..i sad nakon opet dužeg vremena kako imamo garažu jedan član obitelji naišao je na krunicu koja je bila omotana oko vrata garaže...
Sad je li to sve povezano s tim događajima jednostavno nemogu objasniti...ili netko želi nas zaštititi ili je sve to neka igra..Ispričavam se ako tema tu ne spada no nisam znala kuda s tim i ima li netko da se susreo s nečim sličnim takvim događajima i kako je to sve rijesio i kako je završilo
Možda si još uvijek pod šokom zbog prometne.
Nije tako čudno da i nakon nekog vremena tijelo i dalje reagira na takve situacije, pa tako i um. Meni je bilo nešto slično kada me je divljak pokupio na pješačkom, plus stresori bolnice, policije i opsjedanje odvjetnika. Paranoja se zavuče u tebe i zaboraviš na moguće uzroke paranoje.
A s druge strane... možda ti je prometna bila okidač za nastanak psihoze.
Jednostavno je došlo do granice pucanja. Čisto da i to imaš na umu. Znam da se takvim mislima teško oduprijet...
Panj0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2023., 12:09   #3
Quote:
kodo kaže: Pogledaj post
u zadnje vrijeme počele su se događati čudne stvari i neznam može li to biti povezano sa nekom osobom koja na neki način možda želi nešto loše meni i obitelji...Prvo je počelo negdje u 12 mj kada me udario auto na zebri...prošla sam na sreću bez ozljeda i nakon nekog vremena u istom danu osvanula je nečija očito izgubljena crna rukavica ispred kuće na kanti za smeće i ajde stajala je neko vrijeme tamo i nestala da bi drugi dan u kanti pronašla macju hranu i nakon dužeg vremena dala sam nekoj lutalici i nije htjela ni primirisati iako je bila ispravna i sad si mislim da netko nije otrovao tu hranu nekako da se ne skuzi nezz..i sad nakon opet dužeg vremena kako imamo garažu jedan član obitelji naišao je na krunicu koja je bila omotana oko vrata garaže...
Sad je li to sve povezano s tim događajima jednostavno nemogu objasniti...ili netko želi nas zaštititi ili je sve to neka igra.. ima li netko da se susreo s nečim sličnim takvim događajima i kako je to sve rijesio i kako je završilo
Za tvoj je slučaj svejedno kako su završili drugi slično slučajevi, jer tvoja je situacija jedinstvena i imaš drukčiji put i ciljeve koje želiš ostvariti. Situacije s kojima se suočavaš prilagođene su potrebama razvoja tvoje svijesti.
Ti ovdje igraš ulogu koju je odabrala tvoja viša svijest, a uloge drugih dolaze također prema odabiru tvoje više svijesti, kako bi pomogle u slaganju situacija koje će ti pomoći u razvoju.
To je igra. Stvarna ti postoji na puno višoj razini i ni na koji način joj se ništa loše ne može dogoditi. Prividni svijet u kojem bi se u toj igri moglo nešto takvo dogoditi stvara ta svijest, kao dio igre kroz koju se razvija.
Ti si u potpunosti dorasla svim situacijama s kojima se suočavaš. I imaš slobodnu volju. Ti stvaraš svoj svijet. A ovdje se učiš da se odmakneš od straha preko kojega stvaraš ono što ne želiš, nego da shvatiš tko si i što možeš, da budeš svjesna svojih osjećaja i misli, i da svoju energiju usmjeravaš na ono što najviše voliš i želiš. Tvoji osjećaji ti pomažu da otkriješ najbolji put.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:07.