Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2015., 10:30   #1661
Quote:
Zbunjola88 kaže: Pogledaj post
Vidjam se sa deckom nekoliko godina bez obaveze... znaci imamo cisto seksualnu vezu i to je to.

Do sad je uvijek svrsavao relativno brzo, ali zadnjih nekoliko puta mu treba jakooo dugo (nije da se zalim) Ali jednostavno nikako ne moze da svrsi bojim se da nije do mene, da ga mozda vise ne privalcim i slicno. Pitala sam ga da li nesto nije ok rekao je da je sve ok i da se nista nije promijenilo.

Uglavnom zanimaju me vasa iskustva u vezi toga.
Prije tebe pojebe neku drugu
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 11:08   #1662
Problem s ženama je taj da se i one previše opuste u vezi, umjesto da uzmu svog muškarca za ruku i odvedu u najbliži sex shop i zajedno pogledaju što bi si htjeli uzeti.

U vezu treba ulagati!!!
tincica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 11:21   #1663
Quote:
tincica5 kaže: Pogledaj post
Problem s ženama je taj da se i one previše opuste u vezi, umjesto da uzmu svog muškarca za ruku i odvedu u najbliži sex shop i zajedno pogledaju što bi si htjeli uzeti.

U vezu treba ulagati!!!
Ili očekuju da kupe novi veš ili korzet, plesnu 500 kuna i misle da su si time osigurale pola godine vrhunskog sexa...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 11:47   #1664
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ili očekuju da kupe novi veš ili korzet, plesnu 500 kuna i misle da su si time osigurale pola godine vrhunskog sexa...
I jedno dobro iskustvo se isplati. Što su novci u usporedbi s iskustvom?
tincica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 19:48   #1665
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Prije tebe pojebe neku drugu
eto zašto
nikadnerecinika is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 21:47   #1666
Prebrzo svršavanje

Ne znam kako da objasnim ovu prečudnu situaciju
Nikad nije imao problema sa brzinom svršavanja, čak ni kad bi se dogodilo da se duže vrijeme nismo
Ali zadnja 2-3 puta nije trajalo ni 2s, on se izdeprimirao oko toga, ja sam ga pokušala uvjerit da je to zbog toga šta se opet dogodio duži period da nije bilo sexa (živimo u drugim gradovima), ali on je bio ubijen u pojam i strah me da će se to opet ponovit tj. da će mu sad ovo bit u glavi i da će što vrijeme prolazi njemu bit sve stresnije. Ne znam na koji način da razgovaram s njim. Ne želim mu govorit neke klišeje koji na muške, čini mi se, samo kontraefekt izazovu. Help
Regrette rien is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 08:17   #1667
Quote:
Regrette rien kaže: Pogledaj post
Ne znam kako da objasnim ovu prečudnu situaciju
Nikad nije imao problema sa brzinom svršavanja, čak ni kad bi se dogodilo da se duže vrijeme nismo
Ali zadnja 2-3 puta nije trajalo ni 2s, on se izdeprimirao oko toga, ja sam ga pokušala uvjerit da je to zbog toga šta se opet dogodio duži period da nije bilo sexa (živimo u drugim gradovima), ali on je bio ubijen u pojam i strah me da će se to opet ponovit tj. da će mu sad ovo bit u glavi i da će što vrijeme prolazi njemu bit sve stresnije. Ne znam na koji način da razgovaram s njim. Ne želim mu govorit neke klišeje koji na muške, čini mi se, samo kontraefekt izazovu. Help
Nema pomoci, dok on to sam u glavi ne razbistri.
Mnogo je velik problem ako svrsi i ne dize mu se.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 08:36   #1668
Muškarcima koji imaju problema s dizanjem se može lako pomoći. Treba samo znati da im nikako ne pomaže njihov strah da im se neće dići.

Znači mi žene koje znamo da imamo tih kapacieta, trebamo usporiti i dati si vremena za sex, tako da se malo produži predigra, ili da jednostavno mi njega zavedemo i time mu odvratimo pažnju sa straha ili bilo kakvih drugih misli.

Za mene malo oblekice i dobar lap dance riješava sve takve probleme
tincica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 08:38   #1669
Quote:
tincica5 kaže: Pogledaj post
Muškarcima koji imaju problema s dizanjem se može lako pomoći. Treba samo znati da im nikako ne pomaže njihov strah da im se neće dići.

Znači mi žene koje znamo da imamo tih kapacieta, trebamo usporiti i dati si vremena za sex, tako da se malo produži predigra, ili da jednostavno mi njega zavedemo i time mu odvratimo pažnju sa straha ili bilo kakvih drugih misli.

Za mene malo oblekice i dobar lap dance riješava sve takve probleme
Imas razlicitih muskaraca.
Ja imam problem sa preuranjenim orgazmom, iako radim na tome i ponekad pomaze, ali hvhala BOgu nemam problema da se digne i da sam odmah aktivan... odnosno jako jako jako rijetko se, hvala Bogu, spusti uopce.

Nazalost ima muskaraca kojima je problem nastavak sexa nakon sto mu se spusti nakon orgazma.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 08:53   #1670
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Imas razlicitih muskaraca.
Ja imam problem sa preuranjenim orgazmom, iako radim na tome i ponekad pomaze, ali hvhala BOgu nemam problema da se digne i da sam odmah aktivan... odnosno jako jako jako rijetko se, hvala Bogu, spusti uopce.

Nazalost ima muskaraca kojima je problem nastavak sexa nakon sto mu se spusti nakon orgazma.
Pa naravno da im se spusti kad nisu povezani sa svojim tijelom. Najvažniji seksualni organ je mozak. Ako gornja glava nije opuštena neće te ni donja slušati.

Isto je i s preuranjenim svršavanjem. Treba vježbati taj trenutak svršavanja, postati njegov majstor i razvlačiti tu granicu. Bar ta vježba nije nešto što će nekome teško pasti
brandoholik is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 08:55   #1671
Quote:
brandoholik kaže: Pogledaj post
Pa naravno da im se spusti kad nisu povezani sa svojim tijelom. Najvažniji seksualni organ je mozak. Ako gornja glava nije opuštena neće te ni donja slušati.

Isto je i s preuranjenim svršavanjem. Treba vježbati taj trenutak svršavanja, postati njegov majstor i razvlačiti tu granicu. Bar ta vježba nije nešto što će nekome teško pasti
TREBA VJEZBATI, ali to traje i trajeeeeeeeeeee...... lakse ga istrst i odmah nastaviti
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 14:15   #1672
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Nema pomoci, dok on to sam u glavi ne razbistri.
Mnogo je velik problem ako svrsi i ne dize mu se.
Nisi me razumio. Nije problem da mu se ne može dignit već da brzo svrši.
I to nema veze s treniranjem ili s ne znam čim jer je prije moga satima izdržat, a ovo se događa zadnja 3-4 puta
Quote:
tincica5 kaže: Pogledaj post
Muškarcima koji imaju problema s dizanjem se može lako pomoći. Treba samo znati da im nikako ne pomaže njihov strah da im se neće dići.

Znači mi žene koje znamo da imamo tih kapacieta, trebamo usporiti i dati si vremena za sex, tako da se malo produži predigra, ili da jednostavno mi njega zavedemo i time mu odvratimo pažnju sa straha ili bilo kakvih drugih misli.

Za mene malo oblekice i dobar lap dance riješava sve takve probleme
Mislim da se ti nisi susrela s muškarcem koji ima problema s dizanjem jer lap dance itd. ne pomaže kad je njemu u glavi milijun upitnika i u tom trenutku mu nije ni do čega
Regrette rien is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 11:17   #1673
Quote:
brandoholik kaže: Pogledaj post
Pa naravno da im se spusti kad nisu povezani sa svojim tijelom. Najvažniji seksualni organ je mozak. Ako gornja glava nije opuštena neće te ni donja slušati.

Isto je i s preuranjenim svršavanjem. Treba vježbati taj trenutak svršavanja, postati njegov majstor i razvlačiti tu granicu. Bar ta vježba nije nešto što će nekome teško pasti
to je to
nikadnerecinika is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2015., 10:04   #1674
Meni je smješno čitati probleme muškaraca od 40 i više godina.To su sve disfunkcije koje se godina neče popraviti nego pogoršati.Probajte se zamisliti u braku sa muškarcem koji ne izgleda nešto zgodno, ima mali penis, ima probleme sa dizanjem i svršavanjem i ima 40 i više godina.Pa kuda vodi budućnost sa nekakvim takvim.To mogu biti privremeni problemi ali nisu.To su problemi koji ostaju za cijeli život i pogoršavaju se, dakle sexualan život sa 40 možeš prekrižit.Bitno je nači dobrog i potentnog partnera da ne patiš!
connection is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2015., 10:15   #1675
Quote:
connection kaže: Pogledaj post
Meni je smješno čitati probleme muškaraca od 40 i više godina.To su sve disfunkcije koje se godina neče popraviti nego pogoršati.Probajte se zamisliti u braku sa muškarcem koji ne izgleda nešto zgodno, ima mali penis, ima probleme sa dizanjem i svršavanjem i ima 40 i više godina.Pa kuda vodi budućnost sa nekakvim takvim.To mogu biti privremeni problemi ali nisu.To su problemi koji ostaju za cijeli život i pogoršavaju se, dakle sexualan život sa 40 možeš prekrižit.Bitno je nači dobrog i potentnog partnera da ne patiš!
iskustvo?
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2015., 10:19   #1676
Quote:
connection kaže: Pogledaj post
Meni je smješno čitati probleme muškaraca od 40 i više godina.To su sve disfunkcije koje se godina neče popraviti nego pogoršati.Probajte se zamisliti u braku sa muškarcem koji ne izgleda nešto zgodno, ima mali penis, ima probleme sa dizanjem i svršavanjem i ima 40 i više godina.Pa kuda vodi budućnost sa nekakvim takvim.To mogu biti privremeni problemi ali nisu.To su problemi koji ostaju za cijeli život i pogoršavaju se, dakle sexualan život sa 40 možeš prekrižit.Bitno je nači dobrog i potentnog partnera da ne patiš!
Problem sa dizanjem ima gotovo svaki drugi muškarac preko 40+ godina... to nisu godine gdje su ljudi više mladi i zeleni te se polagano kreće u zonu potrošenosti organizma. Ljudi su se dužni brinuti o svom zdravlju. Iznositi ovakve teze je neozbiljno, svaki zdravstvenim problem je rješiv, ako i nije rješiv ljudi se prilagode i život ide dalje. Za ED postoji mnogo rješenja, od viagre, prirodnih stimulansa itd...Uostalom sa 40+ sexualni život nema tako dominantnu ulogu kao u mlađim godinama..
tantrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2015., 06:33   #1677
sta kada zareda period kada se brzo svrši? Ja nekad dozivim orgazam nakon par ubacivanja, tamo ovamo, nekad nakon oralnog imam osjecaj da ga necu ni ubacit u vaginu, da cu pocet svrsavat. Tako nekad isfuram se, jer ubacim ga, vidim da cu svrsit brzo, pa stanem, cejfim (gustiram), hocu necu, bi nebi, partnerica me samo posmatra
Bosancheros2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2015., 07:02   #1678
Quote:
Bosancheros2 kaže: Pogledaj post
sta kada zareda period kada se brzo svrši? Ja nekad dozivim orgazam nakon par ubacivanja, tamo ovamo, nekad nakon oralnog imam osjecaj da ga necu ni ubacit u vaginu, da cu pocet svrsavat. Tako nekad isfuram se, jer ubacim ga, vidim da cu svrsit brzo, pa stanem, cejfim (gustiram), hocu necu, bi nebi, partnerica me samo posmatra

Razmišljaš onda kao žena:
Treba kuću pospremiti, pribiti onu novu sliku na zid, hoćemo li na ova ili onaj zid, kako ce svijetlo padati na nju, hoće li pasati uz fotelju i namještaj, je li bi mogao jos nesto tamo staviti kako bi podigao prostor, kakvu lampu, novi dio namještaja...

O vidi, ona svrsila prije mene!



Sent from my iPhone.
AntiB is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2015., 08:42   #1679
Quote:
Bosancheros2 kaže: Pogledaj post
sta kada zareda period kada se brzo svrši? Ja nekad dozivim orgazam nakon par ubacivanja, tamo ovamo, nekad nakon oralnog imam osjecaj da ga necu ni ubacit u vaginu, da cu pocet svrsavat. Tako nekad isfuram se, jer ubacim ga, vidim da cu svrsit brzo, pa stanem, cejfim (gustiram), hocu necu, bi nebi, partnerica me samo posmatra
malo zastaneš, malo je dodiruješ, maziš, miluješ, gledaš, ljubiš....
njoj će se svidit, a i tebi dobro doć.
mada čak je nekad bolje da svršite prije, nego nikako
satc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 10:45   #1680
ovim zenama nikako ugodit
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger