Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2016., 08:34   #721
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
...
Znam da cu sigurno opet udomiti kad budem spremna, a za sada imam u planu neke projekte kojima bih pomogla azilima i udrugama. Moram nekam usmjeriti tu tugu


lijepo kanaliziranje boli.
neka ti se sva vrata otvaraju
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 10:26   #722
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Ma znam ja to, ali on je bio beba. Taman je prvi rođendan proslavio

Znam da cu sigurno opet udomiti kad budem spremna, a za sada imam u planu neke projekte kojima bih pomogla azilima i udrugama. Moram nekam usmjeriti tu tugu
Ma to je toliko tužno da je uopće nemoguće post utjehe bilo kakve podijeliti. Tuguj kako znaš i umiješ! Bolje nisi mogla usmjeriti tugu i nadam se da ćeš uspjet pomoć azilima i udrugama!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 16:25   #723
ja sam rekao cim budem imao para..odma azil

udomit sve ljubimce, neku livadu ogradit, veselo da trce

zivotinje su svetinja mi, ljudi ima svakaki razocarali me svi, al zivotinje nikad,

uz njih nikad dosadno
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 19:43   #724
4 mjeseca otkad nema moje mice. Boli jednako i svakim danom sve više
chica_bomb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 14:02   #725
Ja sam ostala bez mace prije 10 dana. Imala je 16 godina i svašta smo prošle skupa. I iako znam da ću s vremenom naučiti nositi se s tim uvijek će mi faliti i nikada je neću zaboraviti.
ForumGirll is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 12:57   #726
ForumGirll, žao mi je zbog gubitka.
Uskoro će biti 5 mjeseci otkad moje mezimice nema.
Ima dana kad se dobro nosim s tim, onda opet pokleknem i slomim se.
Isto je nikad neću zaboraviti, uvijek će mi faliti.
Uvijek će postojati naša nevidljiva veza i uvijek će živjeti u mojim mislima i mome srcu.
chica_bomb is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 18:23   #727
Quote:
chica_bomb kaže: Pogledaj post
ForumGirll, žao mi je zbog gubitka.
Uskoro će biti 5 mjeseci otkad moje mezimice nema.
Ima dana kad se dobro nosim s tim, onda opet pokleknem i slomim se.
Isto je nikad neću zaboraviti, uvijek će mi faliti.
Uvijek će postojati naša nevidljiva veza i uvijek će živjeti u mojim mislima i mome srcu.

I meni je žao zbog tvoje mezimice. I totalno te razumijem.
ForumGirll is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 13:08   #728
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
ja sam rekao cim budem imao para..odma azil

udomit sve ljubimce, neku livadu ogradit, veselo da trce

zivotinje su svetinja mi, ljudi ima svakaki razocarali me svi, al zivotinje nikad,

uz njih nikad dosadno
I ja sam ovo pricala, ali nesto mi ne deluje da cu ikada imati toliko novca

Mog psa nema vise od 2 meseca, imao je 16 godina...dusica najbolja na svetu!

Znam da je imao divan život, nesputan, da je trčao koliko je želeo, igrao se, bio voljen! Samo da mu onaj poslednji dan nije bio onakav!! Prokleti krpelji i onaj ko ih stvori!!!
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 19:35   #729
moja kavalirkica buhtlica nas je napustila prije nesto vise 2 mj... bila je moja mala sestrica i toliko sam ju voljela da se to nemoze opisat.. a svi koji imaju ili su imali kavalira znaju kakvi su to psi i kakve maze i one njihove okice koje nemozes zaboravit. razbolila nam se prošle godine i pred sam kraj bila je jako bolesna,sjecam se da zadnjih dva dana nije mogla na noge stat i da sam ju nosila van na dvoriste. tako je bilo i taj dan odnesla sam ju na dvoriste i otisla sam od doma i mama me zvala da je uginula... najgore mi je bilo sto se nisam oprostila od nje iako sam joj zadnjih mj dana svaki dan govorila da ju volim i oprastala se svaku vecer ne znajuci oce se uopce probudit. taj dan nisam se dizala iz kreveta i svaku vecer od tad zaspim u suzama. jednostavno neznam kako to preboljet. znam da i necu al neznam kako prrstat mislit na taj dogadaj a pocet mislit na lijepe stvari i uspomene. fali mi da ju zagrlim i poljubim u tu njuskicu malu i znam da sam luda al fali mi njen miris i toplina... precudno je to. kad ste naviknuti zivjeti sa psom i imati ga u kuci stvarno je tesko i kuca je prazna i stalno vam nesto fali...

za par dana planiramo uzeti mjesanca iz azila koji je na cuvanju i veselim se tome naravno jer tjesim se da je svaki pas prica za sebe i da cu s ovim malim zapoceti nesto novo ali cijelo vrijeme me nesto kopka i ne da mi nesto u meni da se skroz tome veselim.nemogu opisat jos uvijek mi je moja kavalirkice u glavi.. ljudi jel i vama tako bilo? hoce me proci s vremenom? molim vas da mi netko odg tko je prosao ovo kao ja jer me vec lagano panika hvata da necu moc s novim pesekom ((
gigiu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 19:52   #730
Quote:
gigiu kaže: Pogledaj post
moja kavalirkica buhtlica nas je napustila prije nesto vise 2 mj... bila je moja mala sestrica i toliko sam ju voljela da se to nemoze opisat.. a svi koji imaju ili su imali kavalira znaju kakvi su to psi i kakve maze i one njihove okice koje nemozes zaboravit. razbolila nam se prošle godine i pred sam kraj bila je jako bolesna,sjecam se da zadnjih dva dana nije mogla na noge stat i da sam ju nosila van na dvoriste. tako je bilo i taj dan odnesla sam ju na dvoriste i otisla sam od doma i mama me zvala da je uginula... najgore mi je bilo sto se nisam oprostila od nje iako sam joj zadnjih mj dana svaki dan govorila da ju volim i oprastala se svaku vecer ne znajuci oce se uopce probudit. taj dan nisam se dizala iz kreveta i svaku vecer od tad zaspim u suzama. jednostavno neznam kako to preboljet. znam da i necu al neznam kako prrstat mislit na taj dogadaj a pocet mislit na lijepe stvari i uspomene. fali mi da ju zagrlim i poljubim u tu njuskicu malu i znam da sam luda al fali mi njen miris i toplina... precudno je to. kad ste naviknuti zivjeti sa psom i imati ga u kuci stvarno je tesko i kuca je prazna i stalno vam nesto fali...

za par dana planiramo uzeti mjesanca iz azila koji je na cuvanju i veselim se tome naravno jer tjesim se da je svaki pas prica za sebe i da cu s ovim malim zapoceti nesto novo ali cijelo vrijeme me nesto kopka i ne da mi nesto u meni da se skroz tome veselim.nemogu opisat jos uvijek mi je moja kavalirkice u glavi.. ljudi jel i vama tako bilo? hoce me proci s vremenom? molim vas da mi netko odg tko je prosao ovo kao ja jer me vec lagano panika hvata da necu moc s novim pesekom ((
Hoće .Ne brini proći će te kad nova životinja dođe.Možda ćeš biti još malo "ljuta"ali brzo će te nova životinja slomit i zavoljet ćeš je lakoćom. Nažalost kućni ljubimci jako malo žive i jednostavno dođe čas kada se moramo oprostiti sa njima.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 20:03   #731
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Hoće .Ne brini proći će te kad nova životinja dođe.Možda ćeš biti još malo "ljuta"ali brzo će te nova životinja slomit i zavoljet ćeš je lakoćom. Nažalost kućni ljubimci jako malo žive i jednostavno dođe čas kada se moramo oprostiti sa njima.
joj ja se nadam, moram se pribrat,zapravo moram prihvatit to da je nema i da se nece vratit. sjecam se da su mi svi govorili da se ne brinem i da cu jednog dana ponovo imati psa lojeg cu voljet. a svima sam kroz viku govorila da necu novog psa da hocu nju samo i tocka. jednostavno morat cu to prihvatit. posebno jer nam dolazi nova maza koja treba ljubavi koliko ju je imala i moja malena.
gigiu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 20:30   #732
Quote:
gigiu kaže: Pogledaj post
joj ja se nadam, moram se pribrat,zapravo moram prihvatit to da je nema i da se nece vratit. sjecam se da su mi svi govorili da se ne brinem i da cu jednog dana ponovo imati psa lojeg cu voljet. a svima sam kroz viku govorila da necu novog psa da hocu nju samo i tocka. jednostavno morat cu to prihvatit. posebno jer nam dolazi nova maza koja treba ljubavi koliko ju je imala i moja malena.
Vidjet ćeš da ćeš i ti pomoć toj novoj mazi ,a i ona tebi s vremenom!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 21:59   #733
Mica moja, prošlo je 6 mjeseci.
Fali mi moja mala, velika potpora i radost.
Pojavile su se neke nove mačke koje hranim, već sam se previše vezala za jednu.
Te životinjice donose takvu sreću i radost, ali i neopisivu bol kad odu.
chica_bomb is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 15:27   #734
Morala sam potražiti ovu temu jer se osjećam baš loše. U ponedjeljak nas je napustila naša Koki, predivna mica koja je rođena s jednim velikim "hendikepom", bez jedne nogice, no unatoč tomu, uveseljavala nas je skoro 15 godina jako sam tužna, osjećam toliku prazninu i ne mogu nikome opisati kako se osjećam jako mi nedostaje iako imam i druge mice, imam osjećaj da moju Koki nikada neću preboljeti
Xattillda is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 17:01   #735
Xattillda, žao mi je zbog tvoje mice.
I ja sam imala micu 15 godina i danas, 7 mjeseci nakon što je nema bol je ista, kao i praznina koju je ostavila.
No, počela sam se polako prisjećati svih naših lijepih trenutaka, dok sam prvih mjeseci samo mislila o njenom kraju i zadnjim, teškim trenucima.
Već mjesec dana hranim neke druge mice, no vidim da to nije to i da moju nikad nitko neće zamijeniti.
Ona je ipak bila posebna, kao i svi naši ljubimci koje smo izgubili.
Više mi ni ne dolazi u snovima.

Sigurna sam da je uz tebe, unatoč hendikepu imala lijep i sretan život i da si joj pružila sve.
chica_bomb is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 22:53   #736
Vidim da je tema odumrla, ali nemam se kome jadat, nikoga. . danas zamorac uginio. Bio godinu i po . samo se srusio. Poceo disati sve slabije. Dok nije uginio. . dio mene kao da je umto, toliko vremena proveo igrajuci se s njim. ..njega nema. Nadam se da si u raju prijatelju , da uzivas u salati neogranicenoj , koju si toliko volio, falit ces mi, tvoje suskanje, mljackanje. Uvijek cu te voljeti. .Zbogom
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 12:25   #737
Ja dođem povremeno na ovu temu, vidim da nitko ništa ne piše pa tako ni ja više.
Nema smisla, bol je i dalje tu. Ne mogu vjerovati da je prošlo 13 mjeseci.
I dalje se krivim da nisam bila dovoljno dobra i da nisam dovoljno učinila i dalje je sve isto teško, idu dani, a tuga ostaje, a moje prijateljice nema.

Žao mi je zbog tvog zamorca.
chica_bomb is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 02:13   #738
Nakon nešto više od 9 g. suživota jučer i moja maca napustila ovaj svijet.
Dugo nisam osjetio ovakav grč u grlu.
Možda bi mi bilo lakše da nisam gledao kako odlazi. Po prvi put na svoje oči sam vidio kako se gasi život.
Nisam očekivao da će mi ovoliko značit.
afos is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 10:31   #739
zao mi je zbog vasih ljubimaca, zapravo, zbog vasih prijatelja, clanova obitelji
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 11:32   #740
Ja se krivim jer nisam bila uz svoju micu u tom trenu kad se zauvijek ugasio njen život.
Krivim se jer sam zadnje dane bila površno uz nju, boljelo me gledati ju kako pati i kako odlazi, a ja ne mogu ništa učiniti.
Krivim se jer mi nisu dopustili da budem uz nju dok prima infuziju i ostala sranja.
Krivim se što taj zadnji dan nije ostala doma, nego je skončala sama, na ružnom, hladnom, nepoznatom mjestu gdje je upitno jesu li joj uopće pomagali...
Da je skončala doma, krivila bih se što je nisam vodila veterinaru, oni bi je spasili.
I onda se još krivim što nisam bila bolja prema njoj, što sam se nekad znala naljutiti i naživcirati, a sada mi sve te njene nepodopštine fale.
Fali mi da me budi u 3 ujutro i zeza do 7, a onda da grofica spava cijeli dan.
I tako u krug..
chica_bomb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:21.