Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2007., 23:18   #81
a ako te što muči možeš podiliti s nama
__________________
run away with me....
dagmar00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 23:34   #82
Quote:
franco_ kaže: Pogledaj post
imam jedno pitanje uvezi nabave normabela...

dosta o njemu sam citao na internetu, prosao masu stranica, ali jedno me zanima....na jednoj stranici piše da se moze uzeti bez recepta i bez ikakvih problema, na drugoj da treba povjest bolesti, na trecoj potvrda od psihića, sad mene zanima sto je na kraju istina od svega tog jer bi mi hitno trebali....i ako netko zna neku ljekarnu u gradu gdje se izdaju bez recepta jer nemam zdravstveno a i neda mi se muljati okolo....i bez odgovora tipa sta ce ti to jer imam svoje razloge i nisam nikom duzan objasnjavati privatne stvari...
samo na recept,neznam ali ti može i lječnik opće prakse izdati recept nemora biti
"psihić" ujedno ne sam da se koristi kod anksioznosti i depresija primjenjiva se i uz razno razne terapije sa drugim ljekovima jer ima svojstvo mšićno relaksirajuće djelovanje...
__________________
Ako duboko pogledaš u moje oči, vidjet ćeš mi dušu...
i znat ćeš kakva sam i što osjećam ...
al' molim te šuti, jer to je samo tvoja spoznaja...
Antibacterial is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 23:35   #83
Quote:
desetipedeset kaže: Pogledaj post
treba recept. a ovo da imaš svoje razloge ida nemoraš nikom ništa objašnjavat objesi mačku za rep.
a uvijek ga možeš nabavit na crno

znaci ipak treba recept? ako mi sutra netko kaze da ne treba, nece dobro proc...poludim na takve stvari
franco_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 23:46   #84
Quote:
Antibacterial kaže: Pogledaj post
samo na recept,neznam ali ti može i lječnik opće prakse izdati recept nemora biti
"psihić" ujedno ne sam da se koristi kod anksioznosti i depresija primjenjiva se i uz razno razne terapije sa drugim ljekovima jer ima svojstvo mšićno relaksirajuće djelovanje...
ma kakva depresija nisam lud, ne treba meni doktor, meni ne treba nitko, moj problem je sto poludim u sekundi, i nemrem se kontrolirati, agresiva me pocne šibati sto na sat i onda to loše zavrsi, npr u prometu...nedo bog da mi netko uleti u traku bez žmigavca ( a i sam sam takav), i onda poludim i onda tu dođe do problema i bezveze se dovodim u neugodne situacije....i onda si kazem necu vise, smiri se, ali opet poludim...zbog sitnice...i fakat mi treba nes da se smirim...
franco_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 23:49   #85
dobro ajde ak nemrem uzeti normabele bez recepta, jel mogu uzeti kakve tablete jeftine da me smire na par sati...al provjereno, a ne da uzmem a nista ne funkcionira, inace se vracam u ljekarnu a onda ce bit pizdarija
franco_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 00:00   #86
Quote:
franco_ kaže: Pogledaj post
ma kakva depresija nisam lud, ne treba meni doktor, meni ne treba nitko, moj problem je sto poludim u sekundi, i nemrem se kontrolirati, agresiva me pocne šibati sto na sat i onda to loše zavrsi, npr u prometu...nedo bog da mi netko uleti u traku bez žmigavca ( a i sam sam takav), i onda poludim i onda tu dođe do problema i bezveze se dovodim u neugodne situacije....i onda si kazem necu vise, smiri se, ali opet poludim...zbog sitnice...i fakat mi treba nes da se smirim...
- pa svi lijekovi za smirenje usporavaju reflekse i mislim da zato želiš kupiti nešto na slobodno...
-ti si impulzivna osoba i mislim da trebaš malo poraditi na tome,...
-pa pitaj otvoreno u apoteci da li imaju šta za osobe koje brzo planu (ali ako ti ništa nepreporuče nemoj odmah planuti)
-možda nešto na biljnoj bazi
__________________
Ako duboko pogledaš u moje oči, vidjet ćeš mi dušu...
i znat ćeš kakva sam i što osjećam ...
al' molim te šuti, jer to je samo tvoja spoznaja...
Antibacterial is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 00:04   #87
Quote:
franco_ kaže: Pogledaj post
znaci ipak treba recept? ako mi sutra netko kaze da ne treba, nece dobro proc...poludim na takve stvari
daj uzmi si neš onda na biljnoj bazi,netko jer ekao persen, njega možeš onak kupit,ak već nećeš kod doktora.kaj će ti normabel, na njeg se lako navučeš,a nemaš pojma kak ga trebaš dozirat.
__________________
1❤
desetipedeset is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 01:27   #88
stari moj ako tako planeš kao što kažeš,nebi li bilo bolje potražiti pomoć psihijatara?a normabel nabaviš gdje god želiš,samo ,mislim da nije problem u normabelu....
žacko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 01:43   #89
slusaj,zaboravi na normabel - ja sam ga isto krka i onda sam primjetia da sam sutra dan ukurcu od njega,isto vridi i za oxazepam ili apaurin.
najbolje sta mozes napravit da se smiris (ako bas zelis neke tablete) kupi onda: valeral ili persen. to su ti kapsule sta sadrze extract valeriane (potrazi na netu) koja smiruje i jos metvice ima i mozda jos nesto..nesicam se,uglavnom super smiri i na prirodnoj je bazi. ja bi puka 2 kapsule odjednom kada bi bia strasno napet,a 1 prije spavanja da lipse zaspes.


enivej,jedanput sam izija 6+6 oxazepama od 10mg i zalija votkom...moram priznat da sam lebdija bija...a i spava

imas ti i bolesnije stvari od normabela i isto mos nabavit - xerksat (tako nekako) ..xeroxat ili...kseroksat...enivej to je prebolesno,jedanput sam samo polovicu uzea.. spava sam jebenih 12 sati po danu bia sam mrtav od toga,triba te neko nosit
__________________

"neosjecam atmosferu kroz koje putuju emocije"
petrus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 01:47   #90
imas i pravo za jebeni promet,i meni ih je pun kurac. neki dan sam tipa skroz fino zaobisa da zmigavac (jer je vozia pre-pre sporo)..na to se on naljutia i pocea me ganjat..mrs u p..kvraagu hehe..

enivej stvar mozes rijesit sa opustanjem - pa si odma isa na normabel. pusti to,ima i drugih stvari za opustanje:

trci uru vrimena u prirodi pa se doma lipo tusiraj i popi sok
djevojka
kupi si npr.. Clubmasterove cigarilose od vanilije,da vis kako pase - bolje od normabela
kupkica

radije uzmi valerianu nego persen,to su iste stvari,samo sta persen ima nesto u sebi sta valeriana nema, a od toga mene je glava bolila uvik sutradan
__________________

"neosjecam atmosferu kroz koje putuju emocije"
petrus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 01:49   #91
pored svega,imas slabe zivce ( ka i ja ) planes za cas.. triba to kontrolirati i uciti dok smo mladi,a ne da kasnije kad ostaris postanes cangrizavi dida
__________________

"neosjecam atmosferu kroz koje putuju emocije"
petrus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 16:24   #92
Quote:
franco_ kaže: Pogledaj post
ma kakva depresija nisam lud, ne treba meni doktor, meni ne treba nitko, moj problem je sto poludim u sekundi, i nemrem se kontrolirati, agresiva me pocne šibati sto na sat i onda to loše zavrsi, npr u prometu...nedo bog da mi netko uleti u traku bez žmigavca ( a i sam sam takav), i onda poludim i onda tu dođe do problema i bezveze se dovodim u neugodne situacije....i onda si kazem necu vise, smiri se, ali opet poludim...zbog sitnice...i fakat mi treba nes da se smirim...
Postoji način da se dođe do Normabela polulegalno u privatnim ljekarnama.S tim da ti uzmu podatke i ime lječnika i tako te zavedu u registar pacijenata.Normabel se ne izdaje isključivo u svrhu sediranja već i kad je potrebno opuštanje mišića,najčešće kod deformacije vratne kralješnice.Ja ga konkretno uzimam sa voltarenom/forte).Problem kod Normabela je u tome što može izazvati paradoksalne promjene-može doći do pojačane uzbuđenosti pa na koncu tvoja agresiva bude izraženija nego bez njega.Svakako bi trebao savjet lječnika koji će ti ciljano odrediti terapiju.Po mom mišljenju bolje bi ti odgovarao Helex ili Lekotam.Ili još najmudrije što sam pročitala-Persen.Cijena normabela ovisi o mg.Normabel od 2mg ti dođe oko 10-tak kn.Toplo preporučam lječnički savjet.
__________________
Podrazumijevanje podrazumjeva jedino nerazumijevanje
tmv3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 16:45   #93
Quote:
franco_ kaže: Pogledaj post
ma kakva depresija nisam lud, ne treba meni doktor, meni ne treba nitko, moj problem je sto poludim u sekundi, i nemrem se kontrolirati, agresiva me pocne šibati sto na sat i onda to loše zavrsi, npr u prometu...nedo bog da mi netko uleti u traku bez žmigavca ( a i sam sam takav), i onda poludim i onda tu dođe do problema i bezveze se dovodim u neugodne situacije....i onda si kazem necu vise, smiri se, ali opet poludim...zbog sitnice...i fakat mi treba nes da se smirim...
imas ti problem i sto se prije suocis s njim , to bolje..idi psihijatru..on ce ti dat nekaj za smirenje., inace za moj pojam normabel je sranje od lijeka..al idi doktoru..pa nije niko lud ko ode psihijatru..ej..ma bit ce sve ok!
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 19:18   #94
Quote:
petrus kaže: Pogledaj post

imas ti i bolesnije stvari od normabela i isto mos nabavit - xerksat (tako nekako) ..xeroxat ili...kseroksat...enivej to je prebolesno,jedanput sam samo polovicu uzea.. spava sam jebenih 12 sati po danu bia sam mrtav od toga,triba te neko nosit
ma dobro kakve ti stvari pišeš??
SEROXAT (uopće neću komentirati to što ne znaš ime lijeka koji si popio) je antidepresiv i ne vjerujem da će nekome pomoć da se riješi impulzivne reakcije.
A ti bi isto mogao provijerit šta pišeš jer da si popio i cijelu tablu SEROXATA odjednom,ne bi spavao 12 sati u komadu,jer AD nemaju trenutno djelovanje
starr* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 00:20   #95
da se ubacim s pitanjem?

onda PERSEN, dobije se bez recepta i djeluje za smirenje, moze netko malo napisati o njemu? stvara ovisnost?
ketty blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 00:39   #96
Quote:
franco_ kaže: Pogledaj post
ma kakva depresija nisam lud, ne treba meni doktor, meni ne treba nitko, moj problem je sto poludim u sekundi, i nemrem se kontrolirati, agresiva me pocne šibati sto na sat i onda to loše zavrsi, npr u prometu...nedo bog da mi netko uleti u traku bez žmigavca ( a i sam sam takav), i onda poludim i onda tu dođe do problema i bezveze se dovodim u neugodne situacije....i onda si kazem necu vise, smiri se, ali opet poludim...zbog sitnice...i fakat mi treba nes da se smirim...
Varaš se, treba ti doktor da nađe gdje je bit problema. Na normabelima je i tako zabranjeno voziti i to sa dobrim razlogom.
A možeš i dok voziš ponavljati u sebi "sitći ću jednako brzo vozio 40 ili 80 km/h" što je za grad i istina.
__________________
Potpisujem.... možda.
Ibiza is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 01:26   #97
Quote:
ketty blue kaže: Pogledaj post
da se ubacim s pitanjem?

onda PERSEN, dobije se bez recepta i djeluje za smirenje, moze netko malo napisati o njemu? stvara ovisnost?
Bez recepta, na biljnoj bazi, navodno ne stvara ovisnost. Al kad je vec na biljnoj bazi, onda isto tako mozes probat snifat lavandu. Nakapas na maramicu i cekas da te pukne.
Doduse, ja se sada pravim pametna. Ovisi za sta ti treba. Ja uzmem lavandu kad ne mogu spavat ili kad sam pod stresom od deset stvari koje moram napravit pa me to zbuni. Ne znam jel pali kod pretjerane impulzivnosti i bjesnoce. Nekako sumnjam.
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 05:43   #98
bjesnoće.l..važno je ne negirati problem, tip je priznao, ali to nije dovoljno, kao što je štetno na svoju ruku uzimat psihoaktivne lijekove, nisu to cedevitini bomboni...lako se navučeš, i eto ti 2. problem, ako ti nije dovoljan 1.
pametno...
__________________
lajf šouz no mrsi
back to black is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 13:25   #99
Quote:
petrus kaže: Pogledaj post

enivej,jedanput sam izija 6+6 oxazepama od 10mg i zalija votkom...moram priznat da sam lebdija bija...a i spava

imas ti i bolesnije stvari od normabela

eh da, možda baš i zbog toga traži savjet.

evo, pa da ga netko iskustveno informira da ne kažem i motivira.

faca nema zdravstveno (???), ima net putem kojeg se informira o "norčeku", nema m..a otići u apoteku i pitati o lijeku kojeg pripisuju i trudnicama.

strašno.
ne znam što bih pomislila da je istina od navedenog!
__________________
"Lopovi danas izgledaju kao pošteni ljudi. Pošteni su zbog toga prisiljeni izgledati kao lopovi-da bi se razlikovali."
Dorina-kutija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 13:30   #100
Quote:
back to black kaže: Pogledaj post
bjesnoće.l..važno je ne negirati problem, tip je priznao, ali to nije dovoljno, kao što je štetno na svoju ruku uzimat psihoaktivne lijekove, nisu to cedevitini bomboni...lako se navučeš, i eto ti 2. problem, ako ti nije dovoljan 1.
pametno...
ma od norčeka se najvjerojatnije svučeš i ideš čoriti jer si za niš.

a za navlačenje je potrebno malo više aktivnosti...
__________________
"Lopovi danas izgledaju kao pošteni ljudi. Pošteni su zbog toga prisiljeni izgledati kao lopovi-da bi se razlikovali."
Dorina-kutija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:55.