Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2011., 22:40   #4241
E a kaj sintića nema više vidim samo klavir,gitaru i harmoniku??
keti92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 14:35   #4242
Ajme, pa stvarno više nema sintića na popisu?!
Ovo postaje sve zanimljivije i zanimljivije
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 17:22   #4243
Ako nas pokušavaju zbuniti,onda im je uspijelo ...
Harper Seven is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 19:58   #4244
je li slusao netko izborne:
* uređivanje vrtićkih i školskih novina
* jezične igre i učenje hrv jezika
* kreativni pristup lektiri
* upravljanje razredom i discplina

pliz - dojmovi!
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 22:44   #4245
Quote:
nateee kaže: Pogledaj post
je li slusao netko izborne:
* uređivanje vrtićkih i školskih novina
* jezične igre i učenje hrv jezika
* kreativni pristup lektiri
* upravljanje razredom i discplina

pliz - dojmovi!
suđeno nam je

Upravljanje razredom i disciplina - odlična profa, jako dobro drži predavanja, imali smo svaki drugi tjedan po tri sata, i to ako se dobro sjećam od 16 do 19, ali uvijek smo završavali oko pola 19, ona ne može imati ranije jer je vanjski suradnik. Jako koristan kolegij, baš ti može pomoći da ubuduće znaš kak da održiš disciplinu u razredu, kak da primjenjuješ kazne i pohvale i tako to, imali smo puno fora radionica, ja sam baš zadovoljna s njim, jedan od kvalitetnijih izbornih, smiješ imati dva minusa, a to ti ispadne da cijeli jedan mjesec ne dolaziš... nema ispita, nego za ocjenu nađeš članak na netu vezan uz disciplinu i iskomentiraš ga.

Kreativni pristup lektiri- vodi Marina Gabelica, super asistentica od prof. Težak, uglavnom su imali svakakve fora radionice, npr. dobijete 5 likova iz raznih priča, recimo snjeguljica, vuk, pinokio, trnoružica i petra pan. I onda na temelju tih likova stvarate skroz novu priču, i onda to glumite. Ja nisam išla na to, ali su moje cure išle i vele da je skroz fora. Mislim da nisu imali nikakav ispit, nego su se ocjenjivali na temelju tih raznih igraonica.

Za ovo ostalo ti ne znam, ali čim su neki kolegiji iz hrvatskog, onda je bežen nositelj, pa sigurno imaš ispit.

Ja sam išla na izviđače, to ti je ok ako vas ima više frendica pa skupa idete na izlete i tak to, išla sam kod bertićke na školski vrt...
__________________
Jedino što se mora je - umrijeti.
dejjja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 23:09   #4246
Quote:
dejjja kaže: Pogledaj post
suđeno nam je


hvala puno! idem onda na upravljanje razredom ak me primi kao izbjeglica se prijavljujem 7 dana poslije
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 23:39   #4247
curke ko je ovdje izvanredno u petrinji, al da je iz zg-a ? (1.god)
__________________
Ne lomite mi bagrenje
Sviña is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 11:36   #4248
Quote:
Sviña kaže: Pogledaj post
curke ko je ovdje izvanredno u petrinji, al da je iz zg-a ? (1.god)
prisutna
__________________
Everything that doesn't kill You, makes You stronger...
crocandy69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 12:45   #4249
Za sve izvanredne predškolce Zg koji to još nisu vidjeli, evo novog rasporeda:

http://www.ufzg.unizg.hr/wp-content/...ORED-ISSPO.pdf

Pitanje? - u drugi petak piše da svi imamo predavanje iz Razvojna psihologija 1 i 2, pa u subotu također predavanje iz Pedagogija ranog odgoja 1 i 2....

e sad, meni nešto nije jasno...čemu ovo 1 i 2? Šta mi slušamo istovremeno predmete i iz prvog i iz drugog semestra?!

Kad odem u tablicu predmeta, lijepo piše da je u zimskom semestru na programu Razvojna psihologija 1, a u ljetnom Razvojna psihologija 2 i tako dalje...

E da, objavljene su i grupe za seminare:

http://www.ufzg.unizg.hr/wp-content/...-SKUPINAMA.pdf

Grupe za vježbe nisu objavljene pa pretpostavljam da su nas isto podijelili u v1 i v2, ali koliko vidim jedne jedine vježbe koje se spominju su vježbe iz likovne kulture!
Pitanje za seniorke na ovom faxu...kakve su to likovne vježbe i kakav su profesori Danijel Žabčić i Danko Jakšić koji su navedeni kao voditelji tih vježbi?

Prof. Kornelija Špoljar iz Pedagogija ranog odgoja 1 i 2....par riječi o njoj
prof.A. Mindoljević-Drakulić iz Razvojna psihologija 1 i 2 i o njoj?

....i o njima

Berislav Majhut-Hrvatska dječja književnost
Nada Vijtiuk-Prirodoslovlje
Sanja Lovrić-Hrvatska dječja književnost 1 i2

...čisto da se psihički znamo pripremiti
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 15:06   #4250
Žabčić i Jakšić su super, Žabčić je najdraži profesor na faksu, uvijek se zeza i nije problem položiti. Jakšić vodi vježbe, isto ok.
Špoljarica je ugh. Predavanja joj nikad nisam razumjela, jer tiho priča, fuflja. Nikad ne odgovara na mejlove i zna se ne pojaviti na konzultacijama.
Vijtiuk je skorz korektna profa, radi se kod nje, ispit nije tako lagan ali ako si učio nije ni težak
Ove ostale nisam imala pa ne znam
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 15:31   #4251
Puno hvala!

Znači, kod prof.Špoljar mi je najbolje da se sjednem u prvu klupu ako mislim štogod čuti
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 15:35   #4252
jep njen ispit nije težak, btw. ima desetak pitanja, stvarno nije problem
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 10:09   #4253
Procjenjujemo iznos od 15.000,00 kn godišnje po studentu na Preddiplomskome ,
Diplomskome i Specijalističkome studiju ranoga i predškolskoga odgoja i obrazovanja. -Evo to piše u onome Prediplomski sveučilišni studij ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja...znači li to da čemo morati doplatiti školarinu ili šta?!!?
lela2211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 11:42   #4254
Quote:
lela2211 kaže: Pogledaj post
Procjenjujemo iznos od 15.000,00 kn godišnje po studentu na Preddiplomskome ,
Diplomskome i Specijalističkome studiju ranoga i predškolskoga odgoja i obrazovanja. -Evo to piše u onome Prediplomski sveučilišni studij ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja...znači li to da čemo morati doplatiti školarinu ili šta?!!?
Nadam se da ne jer bi to ne bi bilo ok!
Vjerojatno će se trebati platiti te dvije godine extra (naravno, tko želi studirati dalje), a oni koji žele odstudirati svoje tri godinice i dobiti zvanje Odgajatelja, oni neće morati ništa nadoplaćivati(barem mislim da je tako).
ionako za trogodišnji studij moramo iskeširati 3x6000kn + 3x1000kn(praksa) ako sam dobro shvatila, a to je sveukupno 21000kn
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 12:15   #4255
Tipfeler i ja se iskreno nadam!Nisam još potpisala aneks pa nemam pojma dal su tamo napisane kakve cifre?!
lela2211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 12:35   #4256
vi ste izvanredni studenti? trebaju li redovni platiti školarinu tih 6 000 kuna?
kuštrava kokoš is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 14:58   #4257
Quote:
kuštrava kokoš kaže: Pogledaj post
vi ste izvanredni studenti? trebaju li redovni platiti školarinu tih 6 000 kuna?
ne to samo vanredni!
__________________
Everything that doesn't kill You, makes You stronger...
crocandy69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 20:57   #4258
Izvanredni PO_A kaj s onim IVA sustavom? Od kud nam korisnički podaci?
UnluckyToBe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 22:49   #4259
Izvanredni PO ima netko na usb-u ona predavanja od danas da mi pošalje na e-mail???
keti92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 01:21   #4260
Quote:
keti92 kaže: Pogledaj post
Izvanredni PO ima netko na usb-u ona predavanja od danas da mi pošalje na e-mail???
I ja se bilježim sa štovanjem ali za onaj dio s vježbama jer sam se za predavanje zapisala kod one curke na popis za fotokopiranje (a mislim da vježbe nisu u tome)

A kako dobijemo te korisničke podatke za IVU?
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:38.