Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2008., 11:39   #41
Pa dobro, jel ga itko od tebi poznatih vidio ovih dana ??
Monica. is offline  
Old 27.05.2008., 11:42   #42
hmmm... mislim da je to prekid.... al probaj preko nekih frendova saznat šta je bilo, čisto da budeš mirna... a ako te slučajno nazove ili pošalje sms, nemoj odgovorit 2-3 dana i reci: "Sorry, nisam vidjela poruku? jesi me nešto trebao ili...?"
ako ćeš mu se uopće imat želje odazvat, što opet ovisi o tome koliko će dobar izgovor smislit za svoje ne javljanje... opet pišem zbunjole od postova, to mi od ne spavanja
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Old 27.05.2008., 11:43   #43
Meni je neshvatljivo ako je nekome stalo do druge osobe da se po nekoliko dana ne javlja ( možda je to nekome normalno).
Ja i moja draga se ne viđamo svaki dan,ali se zato čujemo minimalno 2-3 puta na dan,svaki dan.Tako da je moje mišljenje,ukoliko on može mirne duše izdržati nekoliko dana a da ne osjeti potrebu da se javi,onda vjerojatno nije ni zaslužio biti s tobom (bezobzira bilo to off-on,ipak se radi o 2 godine, ako ništa drugo,barem intimnog,emocionalnog poznanstva)
zeljko_ri is offline  
Old 27.05.2008., 11:47   #44
Quote:
krava na mjesecu kaže: Pogledaj post
nije, uvijek je bila svađa prije.

ali to ništa ne znači. možda je razmislio i shvatio da to za njega nije to i bok. ili već dugo imao novu, ili...

no nikad ali nikad nije isključio mob
Mislim da sa sigurnoscu mogu reci da te nije ostavio, kazem vjerojatno se dogodila neka banalna stvar, a njemu se ne zuri s javljanjem, jer on zna da je sve u redu.

Moj prijedlog je da izades koju vecer s frendicama, zabavis se malo, tako da ti brze prode ovaj period dok ti se on ne javi.

U krajnjem slucaju, sto mi se cini malo vjerojatno, no svejedno, to sto si vec pocela izlaziti van sa svojima, i zabavljas se bez njega ce te pripremiti na taj potencijalni prekid. Unaprijed ces znati da mozes bez njega, i tako preskaces onu fazu patnje, jer se savrseno zabavljas i bez njega. To te ujedno i rijesava sramocenja u bilo kakvom obliku, a vidim da ti je to dosta bitno.

Live a little whitout him, pa ako se ne vrati, who needs him, a ako se vrati, even better, jer ces sljedeci put izbjeci ovakvu situaciju.
Bartacus is offline  
Old 27.05.2008., 11:47   #45
Ja sam se isto sa svojim čula svaki dan i jedan dan sam ga trebala probudit oko 8 za za fax i nisam ga nikak mogla dobit do 2 i umrla sam od brige.. a debil je spavao, isključio zvuk i nije čuo vibru.. ja sam strašno brižljiva osoba; da mi se nije javio 3 dana, mislim da bi mu mamu zvala samo da vidim jel živ..
Isto tako, ne volim nerazriješene stvari. Ja bi mu otišla do doma ili bi ga probala dobit na bilo koji način, čisto da sebi smirim savjest; da znam da mu se nije ništa dogodilo. I nemoj se brinuti da ćeš ispast glupa; jedini tko je u ovoj priči glup je on ako te ostavlja na takav način
Patuljka is offline  
Old 27.05.2008., 11:47   #46
Quote:
Monica. kaže: Pogledaj post
Pa dobro, jel ga itko od tebi poznatih vidio ovih dana ??
nije, pa živi skroz skroz daleko.

dobro ljudi, hvala svima, idem ja...

izgleda da je

a)odlučio da naša veza nema budućnosti

b)našo drugu


I u obadva slučaja je smeće lažljivo odvratno smrdljivo bez kičme i normalnih ljudskih osjećaja i nadam se da će mu se ta loša karma vratiti jednog dana
a ja ne znam kaj ću sad, plače mi se i razbija nešto
krava na mjesecu is offline  
Old 27.05.2008., 11:49   #47
Radi nekaj konstruktivno, spremaj, kuhaj, čisti, heklaj, kajgod i javi nam se.
Poz
Monica. is offline  
Old 27.05.2008., 11:50   #48
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Meni je neshvatljivo ako je nekome stalo do druge osobe da se po nekoliko dana ne javlja ( možda je to nekome normalno).
Ja i moja draga se ne viđamo svaki dan,ali se zato čujemo minimalno 2-3 puta na dan,svaki dan.Tako da je moje mišljenje,ukoliko on može mirne duše izdržati nekoliko dana a da ne osjeti potrebu da se javi,onda vjerojatno nije ni zaslužio biti s tobom (bezobzira bilo to off-on,ipak se radi o 2 godine, ako ništa drugo,barem intimnog,emocionalnog poznanstva)
Da, ali prekidom se gubi to prethodno steceno emocionalno i iintimno poznanstvo, i makar se oni opet pomirili, definitivno nece nastaviti gdje su stali, cak vjerujem da bi nazadovali dosta (ovisno o okolnostima prekida). Oni da su od te dvije on/off godine bili skupa (ne u komadu, nego kad se sve zbroji) godinu dana, to ti ima podjednaku povezanost kao neka veza od 4 mjeseca u jednom komadu.
Bartacus is offline  
Old 27.05.2008., 11:54   #49
Quote:
Bartacus kaže: Pogledaj post
Da, ali prekidom se gubi to prethodno steceno emocionalno i iintimno poznanstvo, i makar se oni opet pomirili, definitivno nece nastaviti gdje su stali, cak vjerujem da bi nazadovali dosta (ovisno o okolnostima prekida). Oni da su od te dvije on/off godine bili skupa (ne u komadu, nego kad se sve zbroji) godinu dana, to ti ima podjednaku povezanost kao neka veza od 4 mjeseca u jednom komadu.
i što time želiš reći?? da se on da su 4 mjeseca u vezi ne bi trebao javiti?? pa da su u vezi i četiri dana nije u redu ostavit tako nekoga da se brine... meni ako se moj dečko 4 sata ne javi, ja poludim, a ludila sam i prije nego što smo bili u vezi tako dugo...
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Old 27.05.2008., 11:55   #50
možda mu se pokvario mobitel. možda ga je izgubio ili je ukraden. ali ako kažeš da ste se svaki dan čuli, pa valjda bi se javio svejedno, osim ako ne zna tvoj broj napamet. a možda je bolestan i ne želi da ga iko gnjavi.

ali kako to da nakon 2 godine veze nemaš baš nikoga koga bi mogla pitati za njega, da provjeriš je li sve u redu...

ako ne možeš saznat, onda nema druge nego pričekat i vidjet što se dogodilo
__________________
IN SPE
anell is offline  
Old 27.05.2008., 11:55   #51
Quote:
Bartacus kaže: Pogledaj post
Da, ali prekidom se gubi to prethodno steceno emocionalno i iintimno poznanstvo, i makar se oni opet pomirili, definitivno nece nastaviti gdje su stali, cak vjerujem da bi nazadovali dosta (ovisno o okolnostima prekida). Oni da su od te dvije on/off godine bili skupa (ne u komadu, nego kad se sve zbroji) godinu dana, to ti ima podjednaku povezanost kao neka veza od 4 mjeseca u jednom komadu.
Kako god okreneš izgleda da ih ne čeka neka zajednička blistava budućnost
zeljko_ri is offline  
Old 27.05.2008., 11:56   #52
Misliš da je ovo:
Quote:
Ange ou Demon kaže: Pogledaj post
meni ako se moj dečko 4 sata ne javi, ja poludim, a ludila sam i prije nego što smo bili u vezi tako dugo...
normalno ?
Monica. is offline  
Old 27.05.2008., 11:59   #53
onak, da ... nije da ga provjeravam šta radi, samo da znam da je živ... napiše mi poruku ej ljubavi itd.... i sve pet.... zadnji put kad mi se nije javio tak završio je na hitnoj i od tad imam fobije kad mi se dugo ne javi.... a ja kad se njemu ne javim i on je zabrinut.... uostalom, uspijemo se vidjet 2 puta tjedno max tak da nam je to vrlo važan način komunikacije... ako se već ne možemo vidjet onda se bar puno čujemo i razg... i svi ostali parovi koje ja znam imaju naviku čestog javljanja... ne zbog kontrole već zbog straha da nešto nije bilo
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Old 27.05.2008., 11:59   #54
Quote:
Ange ou Demon kaže: Pogledaj post
i što time želiš reći?? da se on da su 4 mjeseca u vezi ne bi trebao javiti?? pa da su u vezi i četiri dana nije u redu ostavit tako nekoga da se brine... meni ako se moj dečko 4 sata ne javi, ja poludim, a ludila sam i prije nego što smo bili u vezi tako dugo...
Nisam razgovarao s tobom, tako da nemozes moj post nadovezivati na svoj...

Kazem da nije nemoguce da se nesto neplanirano dogodilo, i da mu mozda nije top prioritet da joj se istog trena javi, jer se on ne brine tolko, jer on zna da je sve redu.

A sto se ovog boldanog tice... Ti imas skroz drugi set problema.
Bartacus is offline  
Old 27.05.2008., 12:02   #55
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Kako god okreneš izgleda da ih ne čeka neka zajednička blistava budućnost
Da, s time se nazalost slazem, ali kazem da to nije nuzno jedini scenarij po kojem se stvari odvijaju. Ne vidim nikakve indikacije da je to jedina mogucnost i da je sve ostalo iskljuceno. Ali i ako je sve u redu, ne cini mi se da je veza bas super. No nemogu to zakljuciti ovako na blef, bez nekih informacija.
Bartacus is offline  
Old 27.05.2008., 12:03   #56
Quote:
Bartacus kaže: Pogledaj post
A sto se ovog boldanog tice... Ti imas skroz drugi set problema.
nisam mislila doslovce da poludim pa da me trebaju hospitalizirat... i ne vidim šta je čudno u tome da želim znat da mi je dečko živ i zdrav i da se sjetio ić jest (malo je smotan pa zaboravi)....
i ako si mislio sa nekim razgovarat privatno onda šalješ pm...
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Old 27.05.2008., 12:06   #57
Quote:
Ange ou Demon kaže: Pogledaj post
nisam mislila doslovce da poludim pa da me trebaju hospitalizirat... i ne vidim šta je čudno u tome da želim znat da mi je dečko živ i zdrav i da se sjetio ić jest (malo je smotan pa zaboravi)....
i ako si mislio sa nekim razgovarat privatno onda šalješ pm...
Nemoj, nemoj, nemoj!
Ne radi to!
Ne treba mu još jedna mama, budi sigurna u to.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 27.05.2008., 12:10   #58
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Nemoj, nemoj, nemoj!
Ne radi to!
Ne treba mu još jedna mama, budi sigurna u to.
morti, to je bio sarcazam... bez brige... ne brinem se oko toga... samo da ga nije zgazio tramvaj ili da nije imao prometnu ili tak nešto... btw... otvoren je topic o ovome...
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Old 27.05.2008., 12:15   #59
Quote:
Ange ou Demon kaže: Pogledaj post
nisam mislila doslovce da poludim pa da me trebaju hospitalizirat... i ne vidim šta je čudno u tome da želim znat da mi je dečko živ i zdrav i da se sjetio ić jest (malo je smotan pa zaboravi)....
i ako si mislio sa nekim razgovarat privatno onda šalješ pm...
Pa i ja volim cut svoju curu tu i tamo, al nemoram bas svakih par sati. Prezivim... A takve stvari s bolnicama se ne dogadaju bas cesto, pa se mogu skulirat. Nakon par dana bih se i ja vec ozbiljno zabrinuo, ali ono.

I nisam nisakime vodio zatvoreni razgovor u obliku necega sto se salje pm-om, nego sam nastavljao na njegov post, a ti si me nadovezala na svoj, cime mi prakticki stavljas rijeci u usta.

Ugl. ovim putem ti se ispricavam zbog svojeg neumjesnog komentara prema tebi u prijasnjem postu, za koji je cisto moguce da je pretjeran, jer neznam kakav tocno odnos imate ti i tvoj decko da bih donosio takve zakljucke. Sorry.
Bartacus is offline  
Old 27.05.2008., 12:26   #60
Quote:
krava na mjesecu kaže: Pogledaj post
eh, rekoh već prije, nisu mi to bliski frendovi a ne želim se jako jako osramotit ak recimo već dugo ima curu neku drugu ili slično
A onda cekaj jos koju godinu....ak ti se ne javi ili ima drugu ili mu se nesto dogodilo....
Lady_dawn is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger