Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2012., 17:57   #1801
Quote:
J'etaisÉCRIVAIN kaže: Pogledaj post
Nova tema:

Nepravda

Opišite nekakav nepravedan čin - bilo na svjetovnoj, bilo na osobnoj razini - kojeg ste ili pretrpjeli, ili nekome nanijeli. Svijet jest nepravedno mjesto, pa mislim da neće nedostajati inspiracije za jednu ovakvu temu.
prava uskršnja
otkaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 11:54   #1802
Otkaz, najuvjerljivija pobjeda ikad, sa 100% glasova.

Biraš novu temu.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 19:23   #1803
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Otkaz, najuvjerljivija pobjeda ikad, sa 100% glasova.

Biraš novu temu.
što reć, hhh

nova tema:

Ne podnosim te!

Većinom se pjesme, sastavci, djela posvećuju osobama koje volimo, obožavamo, bez kojih ne možemo. E pa ovaj tjedan nek se posvete osobama koje vas iritiraju iz nekog razloga ili bez razloga, ne podnosite njihove face i pojavu, povrijedili su vas i svakako bez njih možete. Kako god, izazivaju u vama neki osjećaj i niste ravnodušni prema njima. Iskalite svoj bijes i gađenje!
otkaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 19:39   #1804
Quote:
otkaz kaže: Pogledaj post
što reć, hhh

nova tema:

Ne podnosim te!

Većinom se pjesme, sastavci, djela posvećuju osobama koje volimo, obožavamo, bez kojih ne možemo. E pa ovaj tjedan nek se posvete osobama koje vas iritiraju iz nekog razloga ili bez razloga, ne podnosite njihove face i pojavu, povrijedili su vas i svakako bez njih možete. Kako god, izazivaju u vama neki osjećaj i niste ravnodušni prema njima. Iskalite svoj bijes i gađenje!
Hm, hm... Imali smo nešto vrlo slično. Tema je bila mržnja.

Imaš možda nešto u rukavu, što još nije bilo?
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 20:15   #1805
a jel moze biti neka smesna tema...ja bih bas volela procitati nesto sto ce me naterati da padnem pod sto od smeha...samo pitam...al nekako je dosta mraka.
__________________
Yesterday is History, Tomorrow is a Mistery, Today is a Gift!
draganica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 21:00   #1806
Quote:
draganica kaže: Pogledaj post
a jel moze biti neka smesna tema...ja bih bas volela procitati nesto sto ce me naterati da padnem pod sto od smeha...samo pitam...al nekako je dosta mraka.
Puno je teže pisati o sreći ili o nečem smiješnom, nego o osjećajima poput tuge ili mržnje

Inače, pozdrav vam
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 23:46   #1807
Quote:
borntobewinner kaže: Pogledaj post
...
Inače, pozdrav vam
Hej.

Pa gdje si ti zadnje vrijeme?
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 01:56   #1808
Quote:
borntobewinner kaže: Pogledaj post
Puno je teže pisati o sreći ili o nečem smiješnom, nego o osjećajima poput tuge ili mržnje

Inače, pozdrav vam
tocno. ali svakome od nas dogodila se bar jednom u zivotu neka smesna zgoda koju mozemo podeliti sa forumskim pucanstvom. a kad pises iz sopstvenog iskustva, o onome sto si zaista prezivio, ili sto je prezivio neko koga poznajes, bude mnogo lakse, zar ne?

a takva prica zbilja dobro dodje u ovim teskobnim vremenima, tim pre sto bi se nasla na pedeefu usamljenih srdaaca.

no, nemam ja tu cast postavljati temu, sacekajmo da pobednik odluci...
__________________
Yesterday is History, Tomorrow is a Mistery, Today is a Gift!
draganica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 03:35   #1809
Quote:
draganica kaže: Pogledaj post
tocno. ali svakome od nas dogodila se bar jednom u zivotu neka smesna zgoda koju mozemo podeliti sa forumskim pucanstvom. a kad pises iz sopstvenog iskustva, o onome sto si zaista prezivio, ili sto je prezivio neko koga poznajes, bude mnogo lakse, zar ne?

a takva prica zbilja dobro dodje u ovim teskobnim vremenima, tim pre sto bi se nasla na pedeefu usamljenih srdaaca.

no, nemam ja tu cast postavljati temu, sacekajmo da pobednik odluci...
Ne znam, nekako me to previše podsjeća na tinejđerske časopise i rubrike o blamažama i slč. A čak je i Nives Celzijus dokazala da može prepričat zanimljive događaje...

Ali pošto pregledah malo teme, uvidjeh veliku rupu i ne mogu vjerovat da nije nikad bila takva tema (ili bar nisam primjetio), pa stoga, nova tema bi mogla biti...

Prijatelj

I najusamljenija dušica ima bar nekog prijatelja, ak ništ drugo, imaginarnog
Vjerojatno i najvažnija stvar na svijetu. Ljuavi dođu, prođu, ali dobar prijatelj uvijek ostaje i zlata vrijedi. Dosta je široka tema, pa da vidimo konačni rezultat...
otkaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 11:33   #1810
Eh heh, ovo me podsjetilo.. još se sjećam jedne zadaćnice iz srednje, koja je bila baš po ovoj temi. "Prijatelju, kak si kaj" bio je točan naslov. A poanta je bila priča o prijateljstvima.
Razvalio sam to, bio pohvaljen, "Ti to sve kužiš" pričala je profesorica, vidno impresionirana.


A danas mislim samo ovako, da bi bio dobar prijatelj, prvo moraš biti dobar čovjek. I da bi netko bio dobar prijatelj tebi, taj netko mora prvo biti dobar čovjek.

Ako je netko pička, nemoj očekivati da će baš prema tebi biti drugačije samo zato jer ste "prijatelji".. i vrijedi i suprotno ako je osoba na mjestu!


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 13:51   #1811
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Hej.

Pa gdje si ti zadnje vrijeme?
Puno stvari za obaviti, malo vremena Prijavljujem se sad za neke književne natječaje u real lifeu pa mi ponestane inspiracije za tu.
A i manje obitavam na ovom PDF-u jer nisam više usamljeno srce
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 13:54   #1812
Quote:
borntobewinner kaže: Pogledaj post
Prijavljujem se sad za neke književne natječaje u real lifeu pa mi ponestane inspiracije za tu.
Bravo!
I uspješno ti bilo!

Quote:
A i manje obitavam na ovom PDF-u jer nisam više usamljeno srce


Neka, sad možeš dijeliti svoja iskustva i pomoći drugima da ne budu usamljeni.
Tako da, navrati nam.
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 13:56   #1813
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
A danas mislim samo ovako, da bi bio dobar prijatelj, prvo moraš biti dobar čovjek. I da bi netko bio dobar prijatelj tebi, taj netko mora prvo biti dobar čovjek.

Ako je netko pička, nemoj očekivati da će baš prema tebi biti drugačije samo zato jer ste "prijatelji".. i vrijedi i suprotno ako je osoba na mjestu!


-Stipe
Da, u pravu si.

I hoćeš li sad napisati svoju prvu zadaćnicu ovdje?
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 23:03   #1814
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
A danas mislim samo ovako, da bi bio dobar prijatelj, prvo moraš biti dobar čovjek. I da bi netko bio dobar prijatelj tebi, taj netko mora prvo biti dobar čovjek.

Ako je netko pička, nemoj očekivati da će baš prema tebi biti drugačije samo zato jer ste "prijatelji".. i vrijedi i suprotno ako je osoba na mjestu!


-Stipe


Ja se i dan danas začudim kad pročitam nešto pametno od tebe. Ne znam zašto, ali oduvijek te smatram uglavnom neozbiljnim forumašem. Sorry!


Uglavnom, morala sam i ja ovo kvotati jer je preistinito.
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 01:54   #1815
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
da bi bio dobar prijatelj, prvo moraš biti dobar čovjek. I da bi netko bio dobar prijatelj tebi, taj netko mora prvo biti dobar čovjek.

Ako je netko pička, nemoj očekivati da će baš prema tebi biti drugačije samo zato jer ste "prijatelji".. i vrijedi i suprotno ako je osoba na mjestu!


-Stipe
Pregenijalno! I daj tu tvoju staru zadacnicu.
__________________
Yesterday is History, Tomorrow is a Mistery, Today is a Gift!
draganica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 17:48   #1816
Quote:
urBana4 kaže: Pogledaj post

Ja se i dan danas začudim kad pročitam nešto pametno od tebe. Ne znam zašto, ali oduvijek te smatram uglavnom neozbiljnim forumašem. Sorry!
To je čudno.
Uvijek sam tako ozbiljan!




Draganice, hvala!
Nemam je, davno je to bilo. Tko zna postoji li ta bilježnica još uvijek ili je već reciklirana negdje.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 22:04   #1817
Budući da je očito uzbuđenje pred tulum i oporavak od istog nakon, utjecao na broj napisanih zadaćnica ovog tjedna, produžujemo rok do sutra navečer, do 21 h.
Nadajmo se da ćemo imati za birati između više od dvije zadaćnice.
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 23:22   #1818
Pogodite tko bira temu ovog tjedna.


Čestitke, J'etaisÉCRIVAIN!
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 23:29   #1819
Čestitke
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 00:01   #1820
Amnezija

Stavite se u ulogu osobe koja je doživjela gubitak pamćenja te se ne sjeća dijela svoje prošlosti, zbog čega se i ono poznato iznenada čini stranim. Pišite o svome (izmišljenome) životu, kojeg sada kao da prvi put spoznajete. Bliski vas ljudi pozdravljaju, a vi im ne prepoznajete lica... Tko ste? Gdje ste? Kako izgleda taj ''novi'' život; je li ugodan, ili imate osjećaj da vas je netko oteo iz vaše prave stvarnosti? Želite li otkriti što vam se dogodilo, ili ćete misterij zaborava ostaviti nerazjašnjenim?

Odgovore na ta pitanja (i sva druga kojih se dosjetite) pokušajte prikazati lijepim, mnogobrojnim i kvalitetnim zadaćnicama.
__________________
Da sad se nadam životu blažem? Ili da mi mašta bude mana?
J'etaisÉCRIVAIN is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:42.