Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2012., 15:16   #81
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
a ne može se zamjeriti nikome da gleda jer su ove početne epizode još kolko-tolko u redu
ali čim ulete Banquellsica i Rojica
Potpis. Posebno na bold. Čak mi ove dvije toliko i ne smetaju, osim onih bespotrebnih optuživanja Maričujke za krađu i slično da je se riješe,... ali kasnije kad uleti još hrpetina blesavih likova, Vivianin povratak...
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 17:14   #82
Vidim da se ovdje na veliko gleda Maričujka, a kao nitko ju ne voli

Jesu se pojavile Estefi i Chabela? Ja se sjećam kada se Marichuy preselila kod Velardeovih, ove dvije ju nisu mogle podnijeti pa su joj radile svakakve spačke, jedno vrijeme je Isabela po noći oblačila neke kostime i plašila jadnu MArichuy po hodnicima tako da je jadna bila sva istraumiatizirana

A ova scena mi je carska, svađa zato što je Maričujka izrezala sliku JM-a iz novina
http://www.youtube.com/watch?v=SMurlVOyUC8

Ovo će uskoro, biti umiro sam od smijeha
http://www.youtube.com/watch?v=XCxhxFn_LOk


Recite što hoćete, ali ovo je Maitina najjača uloga
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 19:29   #83
To je definitivno Maitina najjača uloga, super mi je tu kao protagonistica, prvo glumi onu neuku djevojku, a kasnije profinjenu damu + slijepa.
Ajme ovu pjesmu je pjevala Celina u TEEP-u
Alejandro^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 19:39   #84
Quote:
Alejandro^^ kaže: Pogledaj post
Meni se čini da će JM ispasti pedofajl jer Maričuji ima cca. 19 godina a on dobrih 35 ja bih rekao.
Kolko se ja sjećam MC ima 22 ili 23 a JM 28
marichuy777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 20:13   #85
muško sam, ali ipak moram priznati da je Levy zgodniji u CCEA nego u TDA gdje je prepečen, cijeli crven + ona bradica neka
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 22:59   #86
Quote:
marichuy777 kaže: Pogledaj post
Kolko se ja sjećam MC ima 22 ili 23 a JM 28
Maričujka ja brijem ima 24 (jer je Cecilia rekla jednom da je napustila kćer prije 24 godine, tako nešto.. ). Za JM koga briga.

Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
muško sam, ali ipak moram priznati da je Levy zgodniji u CCEA nego u TDA gdje je prepečen, cijeli crven + ona bradica neka
Žensko ti to mora potvrditi..
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 23:55   #87
Ja mislim da su bile 22 godine, ta mi se brojka motala po glavi i po prvom emitiranju. Levyeve godine nisu spomenute, ali mislim da ima 29-30 godina. U svakom slučaju, nasrnuo je na Maričujku kad je ona imala 14, pa je zbog toga pedofil ipak
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 01:51   #88
Da se izbace nepotrebni dijalozi mayite i babe, ponavljanja prethodne epizode 25 minuti u sljedećoj, nepotrebni novi likovi koji su držali radnju i maričujina sljepoća, serija bi se ocidila na bijednih 50 epizoda (ako i to)
Ružavjetrova is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 09:49   #89
Po meni je JM uvijek bio granični lik. On je napao 14-godišnju djevojčicu i nije je samo poljubio kako su ovdje neki napisali. Pa nema ona bezveze te noćne more. To smo tada komentirali i da su neku scenu izrezali gdje se vidi što je bilo, koja se u MX prikazala a kod nas nije.
Isa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 13:28   #90
Quote:
Isa kaže: Pogledaj post
On je napao 14-godišnju djevojčicu i nije je samo poljubio kako su ovdje neki napisali. Pa nema ona bezveze te noćne more. To smo tada komentirali i da su neku scenu izrezali gdje se vidi što je bilo, koja se u MX prikazala a kod nas nije.
WTF...??
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 13:48   #91
Znam vrlo dobro za tu scenu, bilo je naguravanja uz neko stablo i slično, ali nije bilo silovanja

Ja sam gledao jučer i danas reprizu, ove prve epizode su zanimljive
Soundtrack serije mi je odličan i Cecilijin posjet Estefaniji odlučno napravljen.

JM i Marichuy

A smiješno mi je kada on uvijek spomene da mu je žena mrtva, oni pokažu nju kako troši pare u Miamiju i uživa u parama
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 13:55   #92
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
Znam vrlo dobro za tu scenu, bilo je naguravanja uz neko stablo i slično, ali nije bilo silovanja
Pa no, to i ja velim (znam i ja ), ne znam čemu uopće strka oko toga...??
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 13:58   #93
Quote:
Isa kaže: Pogledaj post
Po meni je JM uvijek bio granični lik. On je napao 14-godišnju djevojčicu i nije je samo poljubio kako su ovdje neki napisali. Pa nema ona bezveze te noćne more. To smo tada komentirali i da su neku scenu izrezali gdje se vidi što je bilo, koja se u MX prikazala a kod nas nije.
Slažem se da bi curi koju napadnu u mračnoj šumi pa i samo da je nasilu poljube, to bila određena vrsta traume i također bi ona zbog toga imala nepovjerenje prema muškarcima, ali Maričujka i Juan Miguel su brate mili isplakali Nil suza i suza. Ako su zbog toga toliko potreseni, onda su prilično nestabilni u psihološkom smislu.
__________________
¡Ay, qué trabajo me cuesta quererte como te quiero!
bellamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 14:08   #94
@duh

baš sam uhvatio danas malo onaj dio dok je JM došao k mayiti.
pobogu, pa on plače više nego protagonistica
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 14:10   #95
Sad kad nas CCEA fanovi napadnu jer blatimo po seriji
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 14:20   #96
Počela sam gledati seriju iz čiste znatiželje jer je nikad nisam gledala da vidim o ćemu se zapravo radi u toj seriji o Maričuj o kojoj su svi pričali pred par godina. i ne vjerujem da ću je nastaviti gledati kad mi počne faks. Neuvjerljiva je. Živcira me sve ono s Mayitom i onom njenom babom koja joj se prikazuje. JM je psihijatar i ne primjećuje d amu je kćerka luda ? K tome ta baba izgleda ko da ima 80 godina k tome da već neko vrijeme i je mrtva, kaj je rodila JM-a s 50-60 ? Ona njegova žena izgleda puno prestaro i reružno za njega. I Levy je neuvjerljiv, tako uspješan psihijatar, u dugogodišnjem braku, bla bla bla, ima toliko prošlosti iza sebe, pa on u seriji mora imati valjda barem 35. U većini serija 40-godišnjak glumi mladiće od 20-tak, a ovdje je obrnuto. Bolje da ga je Colunga glumio, hahahaha. Ona Candelaria mi je još gluplja. I svećenik, nije baš da svaki dan ljudi ostavljaju miljune djece,kako je zaboravio kako se zove od maričujke mama? Pa ako je i mislio da je umrla, mogao joj je reći ime da potraži majčin grob ili što već. K tome da mi Marica i JM nikak ne pašu, ona glumi neku balavicu, ma ja joj u toj seriji nebi dala ni 18 godina, kakvih 16-17, a JM šta ja znam, 35 ? Ko da joj je otac. Puno više mi se sviđa Levyjev lik u Sortilegio, paše si s Mariom Jose.I ona Estefania, slična je onoj svojoj teti ko da su si prava rodbina, hahaha
Palomma is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 14:33   #97
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
@duh

baš sam uhvatio danas malo onaj dio dok je JM došao k mayiti.
pobogu, pa on plače više nego protagonistica

I potpis na bold.

BTW ma neema šanse da Levy bolje paše s Bracamontesicom...
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 14:37   #98
Quote:
Duhizproslosti kaže: Pogledaj post

I potpis na bold.

BTW ma neema šanse da Levy bolje paše s Bracamontesicom...
Nisam ja mislila na glumice, nego na likove. Bracamontesica mi u Sortilegiu djeluje nekako i starija, oko 25 godina, samostalnija, Levy djeluje ko neki mlađi vragolasti frajer, također oko 25, a tu si nekako prerazličiti, on tako uspješan, odrastao, ima djecu, puno godina u braku, a maričuj su prikazali ko balavicu od 15 godina. Još kad im je tamo u policijskoj stanici čitao bukvice ko nekoj dječici, stvarno, ko da joj je otac.
Palomma is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 14:45   #99
Quote:
Palomma kaže: Pogledaj post
Nisam ja mislila na glumice, nego na likove. Bracamontesica mi u Sortilegiu djeluje nekako i starija, oko 25 godina, samostalnija, Levy djeluje ko neki mlađi vragolasti frajer, također oko 25, a tu si nekako prerazličiti, on tako uspješan, odrastao, ima djecu, puno godina u braku, a maričuj su prikazali ko balavicu od 15 godina. Još kad im je tamo u policijskoj stanici čitao bukvice ko nekoj dječici, stvarno, ko da joj je otac.
Sve pet. Ali i dalje mi je u Sortilegiju LEvy sav neki čudan...
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 15:31   #100
Samo da nema onog tavana sa onon babon i sve ok
Ubojito dosadne scene!
Poncho23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:17.