Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2016., 21:12   #1
Ne znam što dalje..

Iskreno: ne znam što želim. Imam "bipolarne" osjećaje za neke stvari. U jednom trenutku želim skroz prekinuti s terapijom, jer je ne osjećam više. U drugom trenutku pa bi počeo s antidepresivom. Problem je.. tijelo mi je u banani odavno, a ja se ne osjećam najbolje.

Manio sam se interneta na nekih mjesec i pol'. Morao sam razmisliti o svemu. I naravno da sam sjeo na roler-koster koji me odveo u pakao. Znam da se moji problemi rješavaju razgovorom. I počeo sam pričati s nekim ljudima odavno i ok je. No i dalje nisam sretan. Želim zbilja postati najbolja verzija sebe, želim postati čovjekom koji je zaslužio dar života, a ne onim koji ga trati svaki dan. I znam da to mogu ali ne vidim put.

I još jedno kratko pitanje: dal' je depresija "fizička" bolest? Probao sam XYZ antidepresiva i antipsihotika, no nisam sretniji. Ili sam na njima agresivan do bola ili spavam 3 dana zaredom. Ima li šanse da će mi koji antidepresiv proraditi?
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 22:15   #2
Probaj se baviti sportom kada te uhvati ta agresivna epizoda (najjednostavnije je trcanje, ne trazi inicijalna ulaganja niti neke posebne pripreme). A usput mozda upoznas nekoga pa kroz druzenje malo dodes na sebe. Ne bih o dijagnozama jer nisam strucnjak, ali znam da je mene sport izvukao kada mi je bilo najteze, sto je i logicno jer em ispucas visak energije, em ti se luce hormoni zbog koih se osjecas bolje.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 00:45   #3
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
Iskreno: ne znam što želim. Imam "bipolarne" osjećaje za neke stvari. U jednom trenutku želim skroz prekinuti s terapijom, jer je ne osjećam više. U drugom trenutku pa bi počeo s antidepresivom. Problem je.. tijelo mi je u banani odavno, a ja se ne osjećam najbolje.

Manio sam se interneta na nekih mjesec i pol'. Morao sam razmisliti o svemu. I naravno da sam sjeo na roler-koster koji me odveo u pakao. Znam da se moji problemi rješavaju razgovorom. I počeo sam pričati s nekim ljudima odavno i ok je. No i dalje nisam sretan. Želim zbilja postati najbolja verzija sebe, želim postati čovjekom koji je zaslužio dar života, a ne onim koji ga trati svaki dan. I znam da to mogu ali ne vidim put.

I još jedno kratko pitanje: dal' je depresija "fizička" bolest? Probao sam XYZ antidepresiva i antipsihotika, no nisam sretniji. Ili sam na njima agresivan do bola ili spavam 3 dana zaredom. Ima li šanse da će mi koji antidepresiv proraditi?
Znam kako se osjećaš.Istina je da ti nitko ne moze pomoći dok ti sam sebi ne želiš pomoći,a to je jako teško.I ja sam na tom putu,pomaže mi psihijatrica,prijatelji i sestre,ali oni mi nemogu pomoći dok ja sama sebi ne pomognem.Izađi iz kuće(Gle tko ti se javlja),piši dnevnik,knjigu,ajde u knjižnicu,pročitaj dobru knjigu,nađi posao,makar ga mrziš čisto da neššto radiš,ja sam radila 2 tjedna i bilo mi je grozno pa sam dala otkaz,ali sada vidim da sam tek pala još više u depresiju kad sam dala otkaz,pa nisam izlazila iz kreveta neko vrijeme,danas sam išla trčat i već se bolje osjećam.Razmisli smatraš li život vrijednim borbe,ako da,bori se kako god znaš,pa ako ne uspiješ,znat ćeš da si daao sve od sebe.Nekad treba znaati stati,,ja se slažem,ali dok god misliš da ima još smisla boriti se,bori se.Moja psihijatrica mi je rekla da je najnaricisoidniji tip ličnosti samosažaljenje.Jaa sam jako narcisoidna dugo bila i bit ću,ali malim koracima se ide naprijed.Sretno
Bridgetjones97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 00:59   #4
Quote:
Bridgetjones97 kaže: Pogledaj post
...Izađi iz kuće(Gle tko ti se javlja)...
Imaš iskustva sa tim emocijama, što je bitno. Jer svakakvi se javljaju, bez iskustva, a željni upisa.... bilo kakvog.
Tox is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 15:52   #5
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
Iskreno: ne znam što želim. Imam "bipolarne" osjećaje za neke stvari. U jednom trenutku želim skroz prekinuti s terapijom, jer je ne osjećam više. U drugom trenutku pa bi počeo s antidepresivom. Problem je.. tijelo mi je u banani odavno, a ja se ne osjećam najbolje.

Manio sam se interneta na nekih mjesec i pol'. Morao sam razmisliti o svemu. I naravno da sam sjeo na roler-koster koji me odveo u pakao. Znam da se moji problemi rješavaju razgovorom. I počeo sam pričati s nekim ljudima odavno i ok je. No i dalje nisam sretan. Želim zbilja postati najbolja verzija sebe, želim postati čovjekom koji je zaslužio dar života, a ne onim koji ga trati svaki dan. I znam da to mogu ali ne vidim put.

I još jedno kratko pitanje: dal' je depresija "fizička" bolest? Probao sam XYZ antidepresiva i antipsihotika, no nisam sretniji. Ili sam na njima agresivan do bola ili spavam 3 dana zaredom. Ima li šanse da će mi koji antidepresiv proraditi?
ja mislim da bi ti trebo poćet radit. Ovako imaš puno vremena razmišljajući o glupostima. Nađi nešto što te zadovoljava da ne misliš na gluposti. Danas imaš tolko online poslova, samo nađi zanimaciju i pronaći ćeš zadovoljstvo. Nemoj dangubit čovječe.
Vordas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 15:56   #6
Quote:
Vordas kaže: Pogledaj post
ja mislim da bi ti trebo poćet radit. Ovako imaš puno vremena razmišljajući o glupostima. Nađi nešto što te zadovoljava da ne misliš na gluposti. Danas imaš tolko online poslova, samo nađi zanimaciju i pronaći ćeš zadovoljstvo. Nemoj dangubit čovječe.
Radim YouTube, pa mi dosta vremena otiđe na snimanje igrica. Znam da nije neki hobij, ali se pare vrte i ok je.

Edit:

Poslao sam i 2 molbe za posao, ali kako to obično bijaše u RH, ne javljaju se već 3 tjedna. Tako da od toga vjerojatno ništa.. da ne govorim o tome kako mi je diploma srednje škole - smeće. A faks nemam.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 16:05   #7
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
Radim YouTube, pa mi dosta vremena otiđe na snimanje igrica. Znam da nije neki hobij, ali se pare vrte i ok je.
ma daj nemoj pričat gluposti. koje se pare vrtepa nemoj tu zavaravat ljude. tražiš pomoć a muljaš.
Vordas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 16:13   #8
Quote:
Vordas kaže: Pogledaj post
ma daj nemoj pričat gluposti. koje se pare vrtepa nemoj tu zavaravat ljude. tražiš pomoć a muljaš.
Bokte al smo suptilni

Ghost, aj lijepo iskreno reci sto te u zivotu cini sretnim i ispunjava. Nije bitno koliko se drugima cinilo besmislenim- bitno je kako se ti osjecas zbog toga.

Sto volis raditi a da se zbog toga osjecas sretno i ispunjeno?

I "nista" je odgovor, da se razumijemo,ali onda je rjesenje tvog problema vrlo jednostavno- nisi probao dovoljno stvari u zivotu da se pronadjes u necemu i to je ono sto te zapravo najvise jebe. Ja sam svoju pravu i istinaku strast otkrio tek sa 25 godina i jos godinu i pol dana mi je trebalo da shvatim kako tu strast iskoristiti za nesto korisno.

Tako da za pocetak-budi iskren prema sebi i odredi sto te cini sretnim

Sent from my LG-H635 using Tapatalk
__________________
nobody knows what is going to happen at the end of the line, so you might as well enjoy the trip
X2z is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 16:13   #9
pa šta kriviš RH. imaš cijelu EU.
Vordas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 16:18   #10
Quote:
X2z kaže: Pogledaj post
Bokte al smo suptilni

Ghost, aj lijepo iskreno reci sto te u zivotu cini sretnim i ispunjava. Nije bitno koliko se drugima cinilo besmislenim- bitno je kako se ti osjecas zbog toga.

Sto volis raditi a da se zbog toga osjecas sretno i ispunjeno?

I "nista" je odgovor, da se razumijemo,ali onda je rjesenje tvog problema vrlo jednostavno- nisi probao dovoljno stvari u zivotu da se pronadjes u necemu i to je ono sto te zapravo najvise jebe. Ja sam svoju pravu i istinaku strast otkrio tek sa 25 godina i jos godinu i pol dana mi je trebalo da shvatim kako tu strast iskoristiti za nesto korisno.

Tako da za pocetak-budi iskren prema sebi i odredi sto te cini sretnim

Sent from my LG-H635 using Tapatalk
ma đabe ti to stari moj. znam da imaš dobre namjere i da si pametan ali đabe ti to vjeruj mi. dok čovjeku ne dođe samo od sebe moš mu pilit tri dana.
Vordas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 17:54   #11
Quote:
Vordas kaže: Pogledaj post
ma đabe ti to stari moj. znam da imaš dobre namjere i da si pametan ali đabe ti to vjeruj mi. dok čovjeku ne dođe samo od sebe moš mu pilit tri dana.
Cuj, ja sam tu da ubijem par minuta vremena a ako pri tome pomognem nekome da se osjeca bolje, nazvao bih to produktivnim ubijanjem vremena :-)

Ako mu ne bude bolje- jebiga, pokusao sam i nije uspjelo,ali ne smatram to gubljenjem vremena. A i da smatram- to je opet moje vrijeme i trosim ga onako kako zelim :-)

Sent from my LG-H635 using Tapatalk
__________________
nobody knows what is going to happen at the end of the line, so you might as well enjoy the trip
X2z is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 20:50   #12
Quote:
Vordas kaže: Pogledaj post
ma daj nemoj pričat gluposti. koje se pare vrtepa nemoj tu zavaravat ljude. tražiš pomoć a muljaš.
Frend iz BiH diže 350€ mjesečno preko adsensea. A ima cca 1500 pogleda po videu. Sve me strah reći koliko onda Srpski Tutorijali /Kovalska/ Yasserstain/ Mudja zarađuju. Da se zaraditi dosta. Samo treba imati malo sreće i imati prave videe. Može se svakako.

Nitko od njih ti neće reći koliko zarađuju jer je to polici YTa, ne smije se pričati o zaradi.

Quote:
X2z kaže: Pogledaj post
Bokte al smo suptilni

Ghost, aj lijepo iskreno reci sto te u zivotu cini sretnim i ispunjava. Nije bitno koliko se drugima cinilo besmislenim- bitno je kako se ti osjecas zbog toga.

Sto volis raditi a da se zbog toga osjecas sretno i ispunjeno?
Volim sjesti za volan kartinga i ispucati se na stazi. To me čini ekstra sretnim pošto sam speed junkie kao i Paul Walker. Najmilije mi je bilo kada sam se 5 sati vozio do Imotskog radi posjete jednoj alternativki. Volim bilo što vezano uz aute. Znam da sam prestar za Red Bullovu vozačku školu ili za Ferrarievu vozačku akademiju. Volim i sitnice. Zadnje sam kupio nove patike za koje sam štedio 3 mjeseca. Nemaš pojma koliko male sitnice kao patike/nove traperice/nova frizura čini čovjeka sretnim. Volim i kad mi mama ujutro donese kavu u krevet jer ona se diže u 7 i ide na posao. Volim kad me dočeka kava kad se probudim. A najviše od svega volim razgovor s ljudima/frendovima/šrinkom, jer je dio njih kao Oracle iz Matrixa, govore mi sve što trebam čuti u pravom trenutku.

Quote:
X2z kaže: Pogledaj post
I "nista" je odgovor, da se razumijemo,ali onda je rjesenje tvog problema vrlo jednostavno- nisi probao dovoljno stvari u zivotu da se pronadjes u necemu i to je ono sto te zapravo najvise jebe. Ja sam svoju pravu i istinaku strast otkrio tek sa 25 godina i jos godinu i pol dana mi je trebalo da shvatim kako tu strast iskoristiti za nesto korisno.

Tako da za pocetak-budi iskren prema sebi i odredi sto te cini sretnim
Volio bih izrađivati glazbene instrumente ili namještaj. Kao klinac sam slagao makete od drva i brodove od plastike od one firme Revell iz turbo limača. Volio sam to. Bio sam na 2 državna natjecanja iz toga. Tako da u tome imam iskustva. Glazbu volim više od svega i volio bih izrađivati gl. instrumente. Profa iz glazbenog mi je umrla od raka, i kada bih to radio - osjećao bi se kao da sam još uvijek povezan sa njom. To bi mi puno značilo. No mojoj mami se ne sviđa ideja da upišem za stolara.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 01:26   #13
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
Frend iz BiH diže 350€ mjesečno preko adsensea. A ima cca 1500 pogleda po videu. Sve me strah reći koliko onda Srpski Tutorijali /Kovalska/ Yasserstain/ Mudja zarađuju. Da se zaraditi dosta. Samo treba imati malo sreće i imati prave videe. Može se svakako.

Nitko od njih ti neće reći koliko zarađuju jer je to polici YTa, ne smije se pričati o zaradi.



Volim sjesti za volan kartinga i ispucati se na stazi. To me čini ekstra sretnim pošto sam speed junkie kao i Paul Walker. Najmilije mi je bilo kada sam se 5 sati vozio do Imotskog radi posjete jednoj alternativki. Volim bilo što vezano uz aute. Znam da sam prestar za Red Bullovu vozačku školu ili za Ferrarievu vozačku akademiju. Volim i sitnice. Zadnje sam kupio nove patike za koje sam štedio 3 mjeseca. Nemaš pojma koliko male sitnice kao patike/nove traperice/nova frizura čini čovjeka sretnim. Volim i kad mi mama ujutro donese kavu u krevet jer ona se diže u 7 i ide na posao. Volim kad me dočeka kava kad se probudim. A najviše od svega volim razgovor s ljudima/frendovima/šrinkom, jer je dio njih kao Oracle iz Matrixa, govore mi sve što trebam čuti u pravom trenutku.



Volio bih izrađivati glazbene instrumente ili namještaj. Kao klinac sam slagao makete od drva i brodove od plastike od one firme Revell iz turbo limača. Volio sam to. Bio sam na 2 državna natjecanja iz toga. Tako da u tome imam iskustva. Glazbu volim više od svega i volio bih izrađivati gl. instrumente. Profa iz glazbenog mi je umrla od raka, i kada bih to radio - osjećao bi se kao da sam još uvijek povezan sa njom. To bi mi puno značilo. No mojoj mami se ne sviđa ideja da upišem za stolara.
Stari, tvojoj staroj ce se svidjati sto god ti radio ako si sretan zbog toga. Biti stolar je nezahvalan posao jer danas sve vise mehanizacija preuzima primat u industriji i tvoja profesija je cijenjena onoliko koliko mozes konkurirati digitalno odredjenim tolerancijama na savrsenost.

Ali nitko ti nesmije reci da se ne bi trebao baviti necime sto se drugima ne svidja. Ko da meni smeta sto jedes krafnu ako sam ja na dijeti, besmisleno.

Ako radis ono sto volis,biti ces sretan u zivotu, koliko god zaradjivao od toga. Moj san je da zavrsim kao profesor na nekom hrvatskom fakultetu- ako to nije mazohizam onda neznam sta je XD - treba mi doktorat iz mog polja i ja umjesto da odem u inozemstvo i zivim kao car od tog doktorata,ja zelim ostati tu,na blago iznadprosjecnoj placi i prebijanjem od posla da zadovoljim sve studente i da motiviram nekoga da postigne maksimum onoga sto moze postici.

Tako da pusti ono sto drugi zele- svi zele za svoje da igraju na sigurno i da se uklope u njihovu viziju idealnog zivota,ali oni ne zive tvoj zivot i oni nece umjesto tebe raditi posao koji nevolis.

Ucini sam sebi uslugu i razmisli dal zelis srecu ili zelis financijsku sigurnost. Ja biram srecu, koliko god me ona kostala

Sent from my LG-H635 using Tapatalk
__________________
nobody knows what is going to happen at the end of the line, so you might as well enjoy the trip
X2z is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 10:20   #14
Biti profesor je jako lijepo zanimanje. Njima respekt svakako. Sretno ti s tim.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 10:54   #15
Evo ja ću opet diplit po svome al meni se čini da bi trebao provjeriti fizičke uzroke svog stanja npr. štitnjaču i sl (ima ih dosta ako nisi) sve do virusa, molda, trovanja teškim metalima i sl..nekome će se ovo možda činit too much ALI....

.....ja osobno nisam uvjerenik u psihičke boleštine tj. smatram da ih samo 10% psihijatrijskih pacijenata ima ako i to, a za borderlajn (koji su i meni okačili) odgovorno tvrdim da je potpuno izmišljen poremećaj...

..ja DBT znam (dijalektično bihevioralnu terapiju), učila sam je u USA, al mislim da je i to tehnika za dizanje para i novi hit ludih Amerikanaca....te ne držim da rješava puno...o klasičnoj psihoterapiji da i ne govorim...0 bodova....

...kod mene se na kraju pokazao poremećaj koji se naziva neuroborelioza+problem s virusima koji izaziva slične simptome kao i borderlajn i bipolarni poremećaj...nakon antibiotika većina simptoma mi se povukla...tako da...ako ti nijedan antidepresiv ne pomaže savjetujem ti tragaj dalje po fizičkim uzrocima...
tina789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 11:03   #16
Quote:
tina789 kaže: Pogledaj post
...ako ti nijedan antidepresiv ne pomaže savjetujem ti tragaj dalje po fizičkim uzrocima...
Jedino sam radio hormone štitnjaće i ok su nalazi. Pitat ću šrinku što ona misli. I meni je to čudno kako reagiram na lijekove. Niti ne znam opisati svoje stanje. Više sam kombinacija razočaranog/sjetnog/nostalgičnog i to završi s depresijom. Ne mogu je se rješiti nikako. Bilo je ok faza kada sam bio sretniji, ali je i to prestalo. Vidjet ću svakako sa šrinkom. Hvala na postu.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 11:11   #17
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
Jedino sam radio hormone štitnjaće i ok su nalazi. Pitat ću šrinku što ona misli. I meni je to čudno kako reagiram na lijekove. Niti ne znam opisati svoje stanje. Više sam kombinacija razočaranog/sjetnog/nostalgičnog i to završi s depresijom. Ne mogu je se rješiti nikako. Bilo je ok faza kada sam bio sretniji, ali je i to prestalo. Vidjet ću svakako sa šrinkom. Hvala na postu.
Iskreno ja ne bi njemu ništa govorila jer su ti odgovori naših ograničenih terpeuta uglavnom - "Pokušajmo ipak s ovim drugim lijekom blabla...."...oni ne vide dalje od toga....

...ja bi da sam ti tragala i čitala dalje na svoju ruku prema svojim simptomima, došla sam čak i do USA tražeći neki kontakt..

.....ne moram ni spominjat vezano za hormone štitnjače da ti većina liječnika ni ne da na uputnicu izvadit ono što ti STVARNO treba da ih provjeriš (fT3, fT4, TSH i antitijela) nego će ti većinom na osnovu samog TSH ili T4 i T3 reć da ti je sve ok i poslati te doma...

....zbog toga sam ja stava da pojedinac treba preuzet odgovornost za svoj život u smislu da traga i istražuje sam dok ne dođe do rješenja (psihić kao recimo neka potpora al eto kad to dugo traje, a čovjeku nije bolje ne znam nije velika korist od njih posebno ako ih plaćaš....)....

.... treba se sam trgnit, tražit dalje, nešto od pretraga i platit iz svog džepa nažalost...sretno!
tina789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 11:16   #18
Quote:
tina789 kaže: Pogledaj post
Iskreno ja ne bi njemu ništa govorila jer ...
Vjerujem svojoj šrinki 100%, tako da mislim da ću joj reći. Čisto me zanima što ona misli.

Quote:
tina789 kaže: Pogledaj post
.... treba se sam trgnit, tražit dalje, nešto od pretraga i platit iz svog džepa nažalost...sretno!
Hvala.

Svakako ti hvala na postu. Javim rezultate.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 11:46   #19
1. Ne treba nikome povjerenje davat 100% nikad u životu...možeš samo dragom Bogu....

2. Vjeruješ joj a eto ništa ti nije pomogla tj. ne uspjeva ti pogodit lijekove u dugo vremena (osnovna svrha jednog psihića)...vjeruj radije sebi i kreni u smjeru da sam sebi pomažeš!

p.s. nadam se da tu osobu ne plaćaš jer onda mi je još manje vrijedno to "vjerovanje" posebno kad kuna ne budeš imao....sretno još jednom i ovo ti savjetujem iz dobre namjere!
tina789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 13:03   #20
Quote:
tina789 kaže: Pogledaj post
Evo ja ću opet diplit po svome al meni se čini da bi trebao provjeriti fizičke uzroke svog stanja npr. štitnjaču i sl (ima ih dosta ako nisi) sve do virusa, molda, trovanja teškim metalima i sl..nekome će se ovo možda činit too much ALI....

.....ja osobno nisam uvjerenik u psihičke boleštine tj. smatram da ih samo 10% psihijatrijskih pacijenata ima ako i to, a za borderlajn (koji su i meni okačili) odgovorno tvrdim da je potpuno izmišljen poremećaj...

..ja DBT znam (dijalektično bihevioralnu terapiju), učila sam je u USA, al mislim da je i to tehnika za dizanje para i novi hit ludih Amerikanaca....te ne držim da rješava puno...o klasičnoj psihoterapiji da i ne govorim...0 bodova....

...kod mene se na kraju pokazao poremećaj koji se naziva neuroborelioza+problem s virusima koji izaziva slične simptome kao i borderlajn i bipolarni poremećaj...nakon antibiotika većina simptoma mi se povukla...tako da...ako ti nijedan antidepresiv ne pomaže savjetujem ti tragaj dalje po fizičkim uzrocima...
Za ovo sto tu pises postoji ime: Dunning-Krugerov Sindrom. Srecom pa tvoje misljenje nije mjerodavno i mozemo se samo nadati na nitko labilan nece naici na tvoje tumacenje psihickih bolesti jer koliko god ti odgovorno tvrdila nesto, neznas sto pricas.

Takav stav nije samo stetan nego je i opasan, dobro razmisli o tome sto tu predlazes i sto zastupas- ljudi su zivot posvetili izucavanju tih poremecaja i pomaganju onima koji ih imaju a ti tvrdis da su svi oni u zabludi- i oni koji se bave time i oni koji to imaju.

Samo zato sto ne razumijes psihologiju i psiholoska stanja ne znaci da nitko drugi ne razumije, zato postoje ljudi koji to izucavaju.

Dal ja tebi dolazim na posao srat kako radis gluposti bez da o tvom poslu znam ista vise od nekog laickog shvacanja? Ne, isto tako se nemoj ni ti mijesati u stvari koje ne razumijes

Sent from my LG-H635 using Tapatalk
__________________
nobody knows what is going to happen at the end of the line, so you might as well enjoy the trip
X2z is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:10.