Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2008., 19:14   #41
Bok!
Za uskrs bi pekla janjetinu u pecnici , jel ima tko dobar recept ili savjet ...nešto što bi bilo najsličnije okusu one janjetine s ražnja..možda uz dodatak krumpira i luka i minimalnih začina
gena is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 20:23   #42
Quote:
GreenEyezz kaže: Pogledaj post
Mislim da je super ideja da se ovakav topic otvori, jer je skoro nemoguce sve iscitati i pronaci recept. Ja vec odavno pravim krokete sa besamel sosom i komadicima piletine ili plodova mora, no odnedavno mi se desava, iako ih pravim ucijek po istom receptu, da mi smjesa za krokete ispadne nekako premekana, pa je ne uspijem lijepo oblikovati i uvaljati u brasno, jaja, prezlu!!

Ima li jos neko mozda recept za krokete, pa da pokusam na neki drugi nacin? Ovi zadnji koje sam napravila su bili blago receno jadni.
Kroketi

Očistiti 750g kumpira, skuhati u posoljenoj vodi, izgnječiti, te dodati 100g brašna, 1 ožicu vegete, 40g margarina i 2 žumanjka. Sve dobro umijesiti.

Oblikovati krokete (njokice) te svakoj u sredinu utisnuti štapić sira (potrebno oko 150g gaude). svaki kroket uvaljati u brašno, jaja i prezlu, te prigati u vrelom ulju.


A moš provat i vako;

Pogačice od krumpira


Ogulite i operite 10 kupira srednje veličine. Nagratajte ih na grakatež s manjim rupama, a 2 glavice luka nagratajte na malo većim rupama. Istisnite iz oboje što više tekućine. Pomiješajte gratane patate s gratanim lukom, 2-3 cijela jaja, 1/4 kikare brašna ili krušnih mrvica, te soli i paprom po ukusu.

Ugrijte ulje u prosuji. U vruče polako spuštaje pogačice sa ožicom. Okrečite ih da se ravnomjerno poprigaju, pa vadite na salvete da se ocijedi ulje. Služite s raznim umacima ili jednostavno s jogurtom.


Souffle od kumpira


Evo jedan interesantan prilog:

Zagrijati pećnicu i namastiti kalup.
Oguliti i nasjeckati 6 krumpira srednje veličine. Kuhati ih u zasoljenoj vodi u pokrivenoj posudi, dok se ne smekšaju. Ocijediti ih i izgnječiti.
Dodati ostale sastojke:
25 dkg svježeg krem sira, s 1 sitno sjeckanim lukom,
1/4 kikare kiselog vrhnja,
1/4 kikare rastopljenog masla,
2 izmućena jaja, a soli i papra po ukusu.
Izliti smjesu u pleh i peći 40-45 minuta.
__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 22:45   #43
Quote:
gena kaže: Pogledaj post
Bok!
Za uskrs bi pekla janjetinu u pecnici , jel ima tko dobar recept ili savjet ...nešto što bi bilo najsličnije okusu one janjetine s ražnja..možda uz dodatak krumpira i luka i minimalnih začina
pa ženo - sve si već sama sebi odgovorila

(ja osobno volim začinjeno, pa stavim svježeg ružmarina i majčine dušice) ali evo, njjednostavnije i najogoljenije za tebe ;

- ako vas je malo (4-ero i manje) uzmi doljnju 1/4 janjeta sa butićem (uvale ti dio glave, pa uglavnom ispadne oko 3kg) i zamoli da ti odvoje but od rebara i potrbušnice (taj dio možeš iskoristiti za kalju ili spremiti za kasnije i napraviti paprikaš)

butić (prije pečenja uglavnom vagne oko 1,5-1,8 kg) nasoliš i protrljaš sa izdrobljenim češnjakom, namažeš maslinovim uljem i ostaviš na hladnom (kak se po današnjoj prognozi piše, dovoljno je u poklopljenoj posudi vani na balkonu )
imaj na umu da se meso peče na 180°C po 30 minuta za svakih 0,5kg , a da krumpiru treba oko 1 sat da bude dokuhan iznutra i dopečen izvana
na 1,5kg mesa uzmeš 4xpo osobi krumpira veličine jajeta ili 3xpo osobi veličine jabuke ...krumpire narežeš na 1/2 (manje) ili 1/8 (veće) , uzmeš 2 ljubičasta luka narezano na krupno ili pregršt ljutike raspolovljene, 3-4 cijela češnja češnjaka samo zgnječena nožem (s kožom), veliku žlicu krupnozrne morske soli i 1dl maslinovog ulja
u limu za pečenje ili velikoj plitkoj keramičkoj posudi izmješaš povrće prstima i na sredinu položiš butić, podliješ sa 1dl vode (ili, ako si kuhala kalju od ostalog, sa janjećom juhom), prekriješ sa alu-folijom (zadihtaj) i ubaciš u predgrijanu pečnicu
nakon 1h skuneš foliju, digneš temperaturu pečnice na 200-220°C i pečeš još 30-40 minuta

u slast :klopa
__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 23:19   #44
Quote:
Saharun kaže: Pogledaj post
Souffle od kumpira


Evo jedan interesantan prilog:

Zagrijati pećnicu i namastiti kalup.
Oguliti i nasjeckati 6 krumpira srednje veličine. Kuhati ih u zasoljenoj vodi u pokrivenoj posudi, dok se ne smekšaju. Ocijediti ih i izgnječiti.
Dodati ostale sastojke:
25 dkg svježeg krem sira, s 1 sitno sjeckanim lukom,
1/4 kikare kiselog vrhnja,
1/4 kikare rastopljenog masla,
2 izmućena jaja, a soli i papra po ukusu.
Izliti smjesu u pleh i peći 40-45 minuta.
ej, ljubavi ! kako si ti meni ?

evo dodatnih primjena za ovaj gornji recept ...

...naime, ova se smjesa uspješno koristi za britanska jela : Sheppards Pie, Fish Pie i Stake&Kidney Pie

Sheppards : u glinenu (porculansku, staklenu vatrostalnu) zdjelu na namašćeno dno polože se komadi pečene ovčetine ili janjetine (ostaci od boljeg, blagdanskog ručka) i iznutrice (tripe, jetra, bubrezi) prodinstane na naglo na krupno narezanom luku kao za paprikaš ....sve se prekrije slojem gore receptiranog pirea i zapeče u pečnici dok ne dobije lijepu hrskavu koru

Fish : posuda - sve isto ko gore, pomazanje maslacem; položiti u slojevima filete svježeg bakalara (oslić je dobra zamjena), meso škampa i možda koja plemenita školjka kao jakobska kapica ili periska, na tanke listiće narezana ljutika , prelijati posoljenim vrhnjem za kuhanje ...sve se prekrije slojem gore receptiranog pirea i zapeče u pečnici dok ne dobije lijepu hrskavu koru

Stake&Kidney : sve isto ko i kod Sheppards, samo su meso i iznutrice od junetine ili teletine ...kod teletine imati na umu da je nemasna, pa ako je za dijetalce onda OK, a ako je za normalne žderonje, onda treba potkrijepiti sa nešto maslaca, svinjske ili pileće masti



*** za sve navedeno može se iskoristiti jučerašnji pire krumpir
__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 23:31   #45
Quote:
Madame Hooch kaže: Pogledaj post
ej, ljubavi ! kako si ti meni ?


a takotako, eto pokušavan u zadnji čas nabaviti dobru domaću šunku.
__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 00:05   #46
Quote:
Saharun kaže: Pogledaj post


a takotako, eto pokušavan u zadnji čas nabaviti dobru domaću šunku.
a kolko vas je to doma da vam treba cijela šunka ?

nama je dosta i buncek i majušna vratinčica

ali, zato bi preokrenula grad za lijepim dimljenim goveđim jezikom ...
__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 01:02   #47
Quote:
Saharun kaže: Pogledaj post


a takotako, eto pokušavan u zadnji čas nabaviti dobru domaću šunku.
Danas su u Zg u dioni prodavali cijele lopatice po 46-49 kn/kg (nisam baš dobro zapamtila cijenu) - nisu prevelike cca 3 kg, onako selački od oka. Vjerojatno su brzinski sušene.

A jedan tip mi je u birtiji rekao (dobio je onu rol šunku od sindikata) da on kupi 20 dkg neke grezije šunke ali u komadu i da onda skupa skuha i da ova rolana dobije čisto prihvatljiv miris - to ću ja isprobat, meni uvijek žao skuhat šunku, draža mi je onako na danke narezana.
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 09:07   #48
Ima li netko dobar recept za bajamine? Kupila sam kalupe pa bih ih rado i upotrijebila!
Jolanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 09:48   #49
Quote:
Madame Hooch kaže: Pogledaj post
a kolko vas je to doma da vam treba cijela šunka ?

nama je dosta i buncek i majušna vratinčica

ali, zato bi preokrenula grad za lijepim dimljenim goveđim jezikom ...
Quote:
d@d@ kaže: Pogledaj post
Danas su u Zg u dioni prodavali cijele lopatice po 46-49 kn/kg (nisam baš dobro zapamtila cijenu) - nisu prevelike cca 3 kg, onako selački od oka. Vjerojatno su brzinski sušene.

A jedan tip mi je u birtiji rekao (dobio je onu rol šunku od sindikata) da on kupi 20 dkg neke grezije šunke ali u komadu i da onda skupa skuha i da ova rolana dobije čisto prihvatljiv miris - to ću ja isprobat, meni uvijek žao skuhat šunku, draža mi je onako na danke narezana.


Uskrs je obiteljsko okupljanje, a nas vlaja uvik puno. A možemo i dobro pojist.

Zato se i dobar dio šunke pojede za doručak, a ostalo podili kad gosti pođu doma.

I dok se može uvik će se kuvat šunka jerbo su i mladi to zavolili i njima nije Uskrs bez kuvane šunke.

A kad već čakulamo, da budemo i OT

Kako ja kuvam šunku

Prvo treba nabaviti domaću šunku, lipo sušenu, dimljenu, ali ne do kraja. U veću posudu staviti šunku tako da bude u horizontali, ako je veća onda je triba malo odrezati. Zaliti šunku da je prekrije hladna voda, i staviti kuhati. Koliko dugo, pravilo je da onoliko koliko šunka ima kg toliko sati kuhaš. Šunka od 4kg kuha se 4 sata. Kuha se na laganoj vatri.
E sad, neki kažu netriba ništa više, šunka je šunka, no ja isto volin dodati vina i lovorov list. Ništa drugo.
Kada se šunka skuha, ostavi se da se ohladi u toj vodi. Hladnu šunku izvadim iz vode, stavin na daščicu i režem na malo deblje fete.
__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 11:12   #50
Quote:
Madame Hooch kaže: Pogledaj post
Stake&Kidney Pie
duboko se izvinjavam što sam u dva (2) navrata umjesto STEAK napisala STAKE
__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 23:34   #51
Quote:
Saharun kaže: Pogledaj post

Kako ja kuvam šunku

Prvo treba nabaviti domaću šunku, lipo sušenu, dimljenu, ali ne do kraja. U veću posudu staviti šunku tako da bude u horizontali, ako je veća onda je triba malo odrezati. Zaliti šunku da je prekrije hladna voda, i staviti kuhati. Koliko dugo, pravilo je da onoliko koliko šunka ima kg toliko sati kuhaš. Šunka od 4kg kuha se 4 sata. Kuha se na laganoj vatri.
E sad, neki kažu netriba ništa više, šunka je šunka, no ja isto volin dodati vina i lovorov list. Ništa drugo.
Kada se šunka skuha, ostavi se da se ohladi u toj vodi. Hladnu šunku izvadim iz vode, stavin na daščicu i režem na malo deblje fete.
kad si već dao svoje recept, da i ja dam svoj

provjeren i meni odličan. čuh ga pred nekoliko godina, isprobah i mogu reći da šunka ima drugačiju aromu. ali ostaje šunka.

šunka, jasno domaća, dimljena, ne do kraja.
kupiti teleća rebra i skuhati sa mrkvom, peršinom, celerom, paštrnakom, lukom, paprom (stavim bijeli i crni ) juhu.
juhu procijediti i u njoj - na način koji si ti opisao - skuhati šunku.
nisam dodavala vina niti lovorovog lista.

probajte, odlično je
__________________
dear Lord,everyday in every way teach me to tend to my own business and to keep my big mouth shut...
especially when I don't know what I'm talking about
chateauxdeif is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 10:05   #52
kada sam bila mala, moja teta je jednom radila nešto vrlo egzotično ali prefino.
koristila je šljive i gašeno vapno.radi se nešto što je kao slatko od šljiva.
da li tko zna što o tome?
mikimiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 23:40   #53
Quote:
SPOT kaže: Pogledaj post
Molila bih recept za nešto sasvim jednostavno: kolač koji se pravi s petit beurre keksima i pudingom od čokolade, ne peče se, nego samo nešto s keksima, pa puding?? Kako??
slučajno sam naletila na ovaj forum, nadam se da ćeš vidjeti ovaj recept..
ja imam jedan s pudingom i petit keksima, i odličan je!

1 L mlijeka
8 žlica šešćera
3 pudinga od čokolade

to skuhati, u vruće dodati 1/2 margarina narezanog na listiće i brzo miješati da se dobro rastopi, u to dodati 25 dkg izlomljenog petit beurre keksa, promiješati i izliti u kalup (ja stavim u običnu plastičnu zdjelu koju prije toga navlažim vodom). kad se ohladi prevrnuti na tacnu i premazati sa 500 ml slatkog vrhanja. dovoljno je i 250 ml, ali ako voliš više šlaga, onda 500 ml.

kolač je odličan!! dobar tek!!
med. sestra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 10:03   #54
Quote:
mikimiki kaže: Pogledaj post
kada sam bila mala, moja teta je jednom radila nešto vrlo egzotično ali prefino.
koristila je šljive i gašeno vapno.radi se nešto što je kao slatko od šljiva.
da li tko zna što o tome?
Slatko od guljenih šljiva se "po defaultu" radi s gašenim vapnom.
U šljive se umjesto sjemenke stavlja badem,lješnjak...
Voda oko 2 litre, sa dvije žlce vapna.

šljive 1kg
šećer 1/2kg
voda
bademi
neprskani limun


Priprema
Šljive oprati, oguliti, povaditi koštice ( i ostaviti u krečnu vodu pola sata da stoje. Posle toga dobro ih oprati i ocijediti.naspuniti bademima.
napraviti sirup od šećera s nekoliko žlica vode.Kuhati na laganoj vatri oko pola sata. Kupiti pjenu,a pred kraj dodati narezan limun.
Hladno puniti u staklenke.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 18:14   #55
recept za kuglof

hitno trebam recept za kuglof
strijelčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 18:59   #56
Quote:
strijelčica kaže: Pogledaj post
hitno trebam recept za kuglof
klik
__________________
proljeće je ...
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 21:55   #57
dakle... trazim recept sta bi veceras mogla napraviti... (frizider naravno poluprazan)
zamislila sam torticu od sira (pecenu...)

za koru imam kekse, maslac, secer...
za kremu imam mlijeko, puding, 250g svjezeg sira, kiselo vrhnje...
(dakle, nemam jaja, zelatinu, slag...)

jel mi moze netko pomoc?
 
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 15:51   #58
Tražim recept kolača čije ime ne znam
Mislila sam da se zovi rižin kolač, al nije to to.

Jednostavan je, u njega ide čokoladna smjesa + razlomljeni petit keksi u toj smjesi i omota se kao rolada u oblatnu!

Ne mogu nac taj recept na netu, pa ako mi netko zna rec kako se točno zove? Il ako ga radite da mi natipkate recept- omjere?
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 15:59   #59
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post
Tražim recept kolača čije ime ne znam
Mislila sam da se zovi rižin kolač, al nije to to.

Jednostavan je, u njega ide čokoladna smjesa + razlomljeni petit keksi u toj smjesi i omota se kao rolada u oblatnu!

Ne mogu nac taj recept na netu, pa ako mi netko zna rec kako se točno zove? Il ako ga radite da mi natipkate recept- omjere?
ide i maslac, mislim žumanjak, komadići crne čokolade? reže se kao salama?
imam kod mame recept. provjerim pa natipkam.
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 16:04   #60
Čokolada ide sigurno, za ostalo ne znam (nismo ga mi nikada radili, nego mi ga je dragi donio par puta od svoje ujne pa mi se bas dopao )

Ali da, reže se kao salama (roladica) i onako se vide mali bjelkasti komadići keksiju kad se odreže šnitica , nisu keksi sameljeni u smjesu nego razlomljeni samo.

Ako je to taj, molim te natipkaj mi omjere
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:05.