Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2007., 23:18   #1
Tko je najbolji iz slobodnjaka?

...gledam magazin lige prvaka, i kao obično hvale Beckama kako ima opasan slobodan udarac , čak i najbolji, sve stoji , super je igrač i to...
ali svaki pravi nogometni mag zna da je jedini pucač slobodnjaka na svijetu koji može reć da je najbolji je Juninho Pernambuchano!!!

Neću se prisjećat onih golova Khanu i Casiliasu...
Ali Beckam je u 2-3 godine u realu pikno oko 15-ak golova iz slobodnjaka...a Juninho u Lyonu oko 50-ak, a da nepričam da je 60 posto izvan 32 metra!

Kaj da velim osim ovog...ljut sam na to kaj ga nitko ne spominje!Čovijek će umrijet a nitko se neće sjećat, osim mene -ja ću mu naravno dić spomenik!

POZ
__________________
=.=
Farba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 23:20   #2
Ti si naravno nogometni mag?

Tko su to Beckam, Khan i Casilias?
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 23:21   #3
sad kad si se ispuhao, mogu obrisat topic?
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 01:01   #4
Lako uvalit Kahnu i Cassillassu, šta ga nije Doniju uvalio?



p.s. u vezi ovog španjolskog vratara, nisam znao koliko ima duplih slova pa sam ih sve stavio
__________________
Difficult takes a day, impossible takes a week.
daze is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 09:17   #5
Quote:
kkljajic kaže: Pogledaj post
...gledam magazin lige prvaka, i kao obično hvale Beckama kako ima opasan slobodan udarac , čak i najbolji, sve stoji , super je igrač i to...
ali svaki pravi nogometni mag zna da je jedini pucač slobodnjaka na svijetu koji može reć da je najbolji je Juninho Pernambuchano!!!

Neću se prisjećat onih golova Khanu i Casiliasu...
Ali Beckam je u 2-3 godine u realu pikno oko 15-ak golova iz slobodnjaka...a Juninho u Lyonu oko 50-ak, a da nepričam da je 60 posto izvan 32 metra!

Kaj da velim osim ovog...ljut sam na to kaj ga nitko ne spominje!Čovijek će umrijet a nitko se neće sjećat, osim mene -ja ću mu naravno dić spomenik!

POZ
Ajme majko, ali tko je taj Juninho?

I daj ne izmislaj, mislim da je zabio 32, od kojih nije 60 posto van 32 metra. Valjda znam jer sam ih vidio manje vise sve. Njabolji izvodjac kojeg sam ikada vidio, ali necemo sad izmisljati kao Srbi.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 10:11   #6
Ja nisam mag, al barem nisam ko ovi šatro ljubitelji nogometa, a neznaju istehnicirat 5!To s imenima se nisam htio zamarat pa sam napisao kako se izgovara...ovo oko 60 golova se odnosi na vrijeme otkad je došao u Lyon!

Nemojte mene tu ispravljat u pravopisu i to...nego recite svoje mišljenje o Žuninju!
__________________
=.=
Farba is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 10:46   #7
Da, zabio je 32 otkako je dosao u Lyon. Ukupno je za Lyon zabio 57 golova, a dosta je bilo i iz igre i penala. Daj decko nemas pojma.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 11:16   #8
najveci svih vremena sto se tice slobodnjaka..
volej_iz_lakta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 11:16   #9
siniša mihajlović?
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 11:19   #10
ni blizu Juninha
volej_iz_lakta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 11:40   #11
kad smo kod slobdnjaka, zanimljivo je da iako nam je repka jebena, nikad nismo imali nekog takvog specijalista za slobodne, mislim boban je dobro pucao, rapaić, srna zna potegnut...
ali nikad specijalista, il se varam?
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 11:42   #12
a stvar je u tome što je beckham igrao za MANUTD i real m koji su dva najveća kluba i igraju u dvije najbolje ligei njih je nekada spašavao, s MANUTD osvojio i ligu prvaka, a juninho igra u lyonu, francuska liga pa se to ne cijeni toliko... pls beckhamovi golovi za reprezentaciju koju je npr provukao u drugi krug na prošlom sp, čiji je bio kapetan
gggiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 13:24   #13
joj koji post...Odmah pod kljuc!!!!!!!!!
__________________
Samo ti dinamo sampione zivot dat cu za tebe!!!!!!
goca92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 13:48   #14
Koeman, Juninho, Mihajlovic ... to je moje sto se tice izvodjaca slobodnjaka ...
__________________
Integrate and fire - The first commandment of every neuron
Stribor cumez is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 13:49   #15
ŽUNINJO JE CAR!!!

ali sale n stranu ljudi Beckhem je goli kurac za Juninha...!!
 
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 13:51   #16
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
kad smo kod slobdnjaka, zanimljivo je da iako nam je repka jebena, nikad nismo imali nekog takvog specijalista za slobodne, mislim boban je dobro pucao, rapaić, srna zna potegnut...
ali nikad specijalista, il se varam?
Srna je najbliži tome a u Vatrenima je Asanović isto znao dobro potegnuti. Zanimljivo, tada se dosta puštalo Šukera da izvodi slobodnjake u zoni šuta...
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 13:51   #17
Quote:
gggiga kaže: Pogledaj post
a stvar je u tome što je beckham igrao za MANUTD i real m koji su dva najveća kluba i igraju u dvije najbolje ligei njih je nekada spašavao, s MANUTD osvojio i ligu prvaka, a juninho igra u lyonu, francuska liga pa se to ne cijeni toliko... pls beckhamovi golovi za reprezentaciju koju je npr provukao u drugi krug na prošlom sp, čiji je bio kapetan
NIje u tome kvaka nego u tome sto je becks postao sex simbol i vole ga spominjat... nije zbog nogometnih kvaliteta jer su one iste kod drugih prosjecnih igraca... I nije nikakva tajna da je zato sto je englez a oni svoj hvale do nebesa, skoro koliko i srbi svoje!!
 
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 14:03   #18
David Backam
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 20:54   #19
juninho-zna se
riquelme-zakaj njega niste jos spomenuli?
beckham-ima udarac,jebiga
paul robinson-neki dan ga okino u premiershipu sa svog sesnajsterca u suprotni gor
__________________
Što su 2 borga u prostoriji?-TUBORG
WE ARE BORG,TUBORG,hehe
182 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 08:50   #20
Pa u našoj sadašnjoj repki i Babić zna dost dobro potegnut iz slobodnjaka, a i Prosinečki (sjećate se gola protiv Jamajke u Francuskoj 98!- iako je dao slučajno)!
__________________
=.=
Farba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:56.