Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2006., 10:23   #61
hvala!
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2006., 10:45   #62
Quote:
Tigrica kaže:
inace mislim da cu ici sama ili samo s dragim. ionako su pretpostavljam po tim salonima minijaturne saune, za dvoje, troje.
Jedina sauna u kojoj sam ikad bio je bila mala suha sauna u hotelu na Bjelolasici. Ne sjećam se svih detalja, ali znam da ti određuješ kad ćeš i koliko sipat vode, i da možeš izać kad hoćeš i vratit se kad hoćeš.
bbsan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2006., 10:51   #63
Quote:
bbsan kaže:
Jedina sauna u kojoj sam ikad bio je bila mala suha sauna u hotelu na Bjelolasici. Ne sjećam se svih detalja, ali znam da ti određuješ kad ćeš i koliko sipat vode, i da možeš izać kad hoćeš i vratit se kad hoćeš.

mislim da to nije bas dobro, moguce je da nitko od osoblja nije bio dovoljno strucan da objasni osnovne stvari boravka u sauni. a to moze vise naskoditi nego pomoci tvom tijelu.
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2006., 11:21   #64
Quote:
ma ja to iz higijenskih razloga vise, ne toliko zbog nekog srama, ionako bih isla ili sama ili s dragim.
nes ti higijene sjediti na mokrom badicu
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2006., 11:31   #65
Quote:
znaci ako je ne mocim, ne trebam je ni prati poslije, e pa to mi puno znaci, jer si ustedim na vremenu
kako ti kosa izgled ai mirise nakon sto si se par puta posteno oznojila? I mene smeta kad netko s rucnikom od 30 cm udje u saunu iako je to neko osnovno pravilo uzeti tkz. mega rucnik za saunu.I ne trcite odmah doma jer je sav pozitivan efekt onda nestao. Opustite se na nekom mirnom mjestu barem pola sata.

I sauna ima efekta jedino ako se radi redovito, dva puta u tri mjeseca je zgodno ali ne i ucinkovito. zena nosi obicnu grubu morsku sol i time se natrlja u sauni (suhoj). Koza nakon toga je

Quote:
Možda ću zvučat malo čudno, ali ako se ne smije čitat novine, ne smije se pričat, a okolo je hrpa golotinje u koju kao ne bi trebalo gledat - gdje je poželjno gledat? U pod???
u prazno
Ili zatvoris oci i za promjenu ne zjakas nigdje
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2006., 11:58   #66
LSB svaka cast!
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2006., 12:10   #67
Quote:
dodouprolazu kaže:
nes ti higijene sjediti na mokrom badicu

to nije higijena ili nehigijena. mokri kupaci, eventualna upala. ali je higijenskije.
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2006., 12:12   #68
Quote:
dodouprolazu kaže:
kako ti kosa izgled ai mirise nakon sto si se par puta posteno oznojila?
tu podrazumjevam pranje kose kada dodjem kuci, a ne u nekoj sauni upitne cistoce i higijene, takodjer ne moram ostati 2 sata dulje u salonu (zbog susenja kose) ako to mogu kod kuce obavit kak treba, osim toga,
kosa ako je umotana u rucnik, ne moze smrditi.
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2006., 12:31   #69
joooj, proslo proljece boravila sam u umagu. jedan dan svo mi babe cijelo popodne provele bazen-sauna. ludilo.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2006., 19:58   #70
Sve je receno osim koliko puta se mjesecno/tjedno preporucuje odlazak u saunu?
__________________
nisam lijep,al sam zato glup
''...Open mind for a different view...''
alien33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2006., 14:49   #71
Quote:
Tigrica kaže:
tu podrazumjevam pranje kose kada dodjem kuci, a ne u nekoj sauni upitne cistoce i higijene, takodjer ne moram ostati 2 sata dulje u salonu (zbog susenja kose) ako to mogu kod kuce obavit kak treba, osim toga,
kosa ako je umotana u rucnik, ne moze smrditi.
Kao zena bi trebala znati da je zdravije sjediti na suhom rucniku nego na mokrom badicu.

Sto s ekose tice, nisam upoznao zenu koja mora odvojiti dva sata zbog susenja kose, od znoja ce ti ionako biti mokra a mozda ti doma ides tako da slozis turban na glavi ali vjeruj mi biti ces egzotika

Alien- nema nekih propisa, koliko ti vrijeme dozvoljava. Recimo da bi nekih dvaput tjedno bilo o.k. da se drzis fit. Posve je bez efekta otici jednom godisnje u saunu i ostati cijeli dan
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2006., 09:28   #72
Quote:
dodouprolazu kaže:
Kao zena bi trebala znati da je zdravije sjediti na suhom rucniku nego na mokrom badicu.
naravno da to znam, jako dobro. ali nemam s tim problema. kod mene problemi nastaju zbog drugih stvari, ali sad necu o tome.

Quote:
dodouprolazu kaže:
Sto s ekose tice, nisam upoznao zenu koja mora odvojiti dva sata zbog susenja kose, od znoja ce ti ionako biti mokra a mozda ti doma ides tako da slozis turban na glavi ali vjeruj mi biti ces egzotika
kosa se ne susi 2 sata, ali se nakon susenja kose NE IZLAZI VAN na hladan zrak na ovako niskim temperaturama. barem ja. eto kad sam jako osjetljiva na glavu i moram se paziti kako ne bi izasla na zrak neko vrijeme poslije susenja kose (jer kosu ne mozes tako dobro posusiti ni fenom a da bas nigjde ni malo vlage ne ostane; moja je bujna i duga pa jos vise treba) i ja se uvijek trudim 2sata ne izlaziti van poslije susenja, ako je moguce. nadam se da sada razumijes moje probleme,?
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2006., 11:05   #73
Ajoj, mislim da je tebi odlazak u saunu preveliki stres Ovaj problem sa svjeze opranom kosom cujem prvi put ali bit ce da je tako kad ti kazes.
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2006., 11:45   #74
Quote:
dodouprolazu kaže:
Ajoj, mislim da je tebi odlazak u saunu preveliki stres Ovaj problem sa svjeze opranom kosom cujem prvi put ali bit ce da je tako kad ti kazes.

nije ti nikad mama rekla da mokre kose ne izlazis van?!
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2006., 12:33   #75
Quote:
Tigrica kaže:
nije ti nikad mama rekla da mokre kose ne izlazis van?!

Mislim da i je, tamo negdje prije 25 godina ali posto to nije dobro argumentirala nisam bas previse uzimao k srcu. Posto ne koristim fen, mislim da mi je kosa uvijek jos malo mokra kad idem van a zeni su vrhovi cesto jos mokri, pogotovo otkad jedva ima vremena oprati kosu. Nisu svi jednako osjetljivi.
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2006., 12:49   #76
tigrice malo ga pretjera sa 2 sata
dodo kaj tvoja zena da ne stize kosu prat
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2006., 13:24   #77
Quote:
Billi kaže:
tigrice malo ga pretjera sa 2 sata
dodo kaj tvoja zena da ne stize kosu prat

Nabavi si i ti jednog puzavca ili puzavku pa budes vidjela kak I prek tjedna ostani od jutra do mraka sama.
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2006., 13:31   #78
Quote:
dodouprolazu kaže:
I prek tjedna ostani od jutra do mraka sama.
zato se i neckam, jer cu tako od prvog dana trudnoce pa dok mali-veliki ne napusti kucu samovoljno.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2006., 13:32   #79
Quote:
Billi kaže:
tigrice malo ga pretjera sa 2 sata
dodo kaj tvoja zena da ne stize kosu prat

mislim da nije pretjerano s poluvlaznom kosom izaci na -10 van ako si dodatno osjetljiv na vjetar, propuh i slicno. i ti bi isto to radila da si osjetljiva.
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2006., 13:41   #80
ja spadam u one osjetljive. nazalost. imam dugu kosu. odlazim na bazen i zimi . kosu susim oko 15 min, (potpuno je suha) a nakon toga ju hladim par minuta (imam takav fen). uz to , lagano hladim i lice. i to mi je dosta da mogu izac van, do auta. naravno, nataknem kapu.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:42.