Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2009., 10:57   #81
Quote:
Groinx kaže: Pogledaj post
e ovako imam mali problem prije 5 mjeseci odlučio sam pustiti kosu i ona je narasla na nekih cca. 10 cm problem mi je što se ona nije spuštala dole već se nagomila i sada mi izgleda kao da imam gnjezdo na glavi , a da ne govorim kakva je kada je operem i osušim
e sada me zanima šta trebam napraviti da mi kosa ide dole (neznam jer prvi put pokušavam pustiti kosu )
e sada dali to mogu riješiti ili da je šišam na nulericu
Ja sam imao ISTI problem (prvi put puštam kosu i dosta je neukrotiva), s tim da ja svoju puštam od ožujka, a mrzim kad izgleda masno... Pa sam isprobao bilijun stvari za kosu da bih se na kraju uvijek razočarao: ili se zamasti, ili previše sjaji ili bude ko ono super-ljepilo... A ujutro u njoj hrpa tragova koji liče na perut...

Al nekidan sam (već pomalo obeshrabren) išao isprobati nešto novo (na preporuku frendice) i stvarno sam oduševljen. To je neka krema za kosu od Loreala, a doslovno joj ne mogu naći mane... Isprobaj pa javi!!

===> https://www.forum.hr/showthread.php?p=20346576

p.s. ako netko treba gotovo nekorištene gelove, voskove i paste za kosu, nek mi se javi prije nego ih sve bacim u smeće
jamie84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 20:51   #82
našo sam savršenu frizuru kakvu bih htio imati.stavit ću sliku na kraju.ovako:ja imam sada osrednje kratku kosu,JAKO GUSTU jedva da raste i lagano se frčka pri krajevima.što preporučate kakav bih mogo imat friz(imam normalno čelo ni visoko ni malo).
evo slike
p.s. kako da napravim to na slici? sa nekim voskom?
7373 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 15:18   #83
Wink

Quote:
7373 kaže: Pogledaj post
našo sam savršenu frizuru kakvu bih htio imati.stavit ću sliku na kraju.ovako:ja imam sada osrednje kratku kosu,JAKO GUSTU jedva da raste i lagano se frčka pri krajevima.što preporučate kakav bih mogo imat friz(imam normalno čelo ni visoko ni malo).
evo slike
p.s. kako da napravim to na slici? sa nekim voskom?
mislim da ti za ovo nije potrebno puno muke..nakon što opereš kosu samo s fenom lagano osuši,te usmjeri fen tako da ti puše prema gore da bi dobio ovaj dio koji je prema gore na slici..a onda si poslje stavi malo laka da ti očvrsti to
sea-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 20:46   #84
Quote:
7373 kaže: Pogledaj post
našo sam savršenu frizuru kakvu bih htio imati.stavit ću sliku na kraju.ovako:ja imam sada osrednje kratku kosu,JAKO GUSTU jedva da raste i lagano se frčka pri krajevima.što preporučate kakav bih mogo imat friz(imam normalno čelo ni visoko ni malo).
evo slike
p.s. kako da napravim to na slici? sa nekim voskom?
Mene isto zanima sa cime bih najlakse mogao postici taj look. Nemam bas tu frizuru ali bih htio nekako postici da mi kosa dobije malo teksture, da nije skroz uz glavu a opet da ne izgleda zgelirano/sljepljeno ili wet. Normalni mat look, nesto sto ce joj dati samo malo teksture i lagano ju ukrotiti.

Inace imam vrlo gustu i ravnu kosu sa tankim vlasima pa stoji skroz uz glavu a na najmanji povjetarac leti na sve strane.
__________________
Violence is the last refuge of the incompetent.
Indomitus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 13:15   #85
Ej, zdravo... Ja sam Josip i vec neko vrjeme razmišljam o promjeni frizure, a ne mogu se odluciti... Imam jako, jako gustu smeđu kosu pa bih zamolio da mi postavite nekoliko slika s frizurama... da cujem vase misljenje o nekoj frizuri.... p.s. imam 14 god pa neka bude u skladu s godinama...
Josip_vb is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 13:53   #86
e hvala na savjetu SEA-ONE.
ali imam neku novu.jer bi mogao ovo imati.mislim da imam malo gušću kosu od lika na slici i neznam bili mi to uspjelo.pogotovo ovo kraće sa strane a dulje naprijed.brijem da bi ko cigla zgledo.
http://img141.imageshack.us/img141/862/kike01bn.jpg
__________________
xwannabe thinx

Zadnje uređivanje raverica : 26.10.2010. at 13:21. Reason: ogromna slika
7373 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 14:21   #87
Tnx... moglo bi proc...
Josip_vb is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 17:26   #88
Frizura?

Ja mislim da ova tema spada ovdje (?) iako nisam siguran, pa ako je krivo, onda unaprijed molim da se premijesti/pobriše/etc.

A sada na problem....

Ja imam kratku kosu zadnja 2 tjedna, i nikako nisam zadovoljan sa frizurom koju imam (niti jednom kojom znam napraviti sa tom dužinom) (Stavio bih sliku, ali nikako nemogu doć do bilo čega da se slikam -.-)

Ja sam uobičajeno vrlo opsjednut frizurama i o tome kako mi stoje, i baš me sad to jako smeta jer počinje nova godina (školska... ) i sad me zanima, ako netko...bilo tko, ima kakvu frizuru koja im se posebice sviđa (muška), da mi je preporuči, jer ja sam otvoren prema svim stilovima osim brijanja na nulu (jer onda ne mogu nikako popraviti)

Znači ako netko ima kakvu sliku neke dobre frizure, napravljene od kratke kose....molim još jednom da mi se preporuči...(znači nije problem ako izgleda metroseksualno, opako, emač (?) ko, pofarbano u [bijelu, crnu, narančastu...], itd. samo da se vama sviđa)

Hvala unaprijed...
Gr1mm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 19:57   #89
Brijanje glave kod muškaraca? DA ili NE? Curke da vas čujem? :)

...
eurovision is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 20:01   #90
Bok, ja sam dečko 22 god, i patim od alopecije koja me čini starijim, pa razmatram brijanje glave kao soluciju. Ili makar sa mašinicom na 1mm. Koja su vaša mišljenja o tome? bojim se da ne izgleda prerazbijački i sl.

P.s. Moderatorima se ispričavam ukoliko postoji sličan thread. nisam našao ništa sličnoga.

Thanks!
eurovision is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 20:06   #91
Quote:
Brijanje glave kod muškaraca? DA ili NE? Curke da vas čujem?


ne
__________________
little fucking goat
LittleGoat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2009., 13:50   #92
Quote:
eurovision kaže: Pogledaj post
Bok, ja sam dečko 22 god, i patim od alopecije koja me čini starijim, pa razmatram brijanje glave kao soluciju. Ili makar sa mašinicom na 1mm. Koja su vaša mišljenja o tome? bojim se da ne izgleda prerazbijački i sl.

P.s. Moderatorima se ispričavam ukoliko postoji sličan thread. nisam našao ništa sličnoga.

Thanks!
Po meni, brijanje dolazi u obzir samo ako imas savrseni oblik glave i usi koje ne strse... Inace, masicicom na 1-2 mm... Bolje izgleda... I mozes se poigrati zulufima... A sve ostalo (precesljavanja i slicne gluposti) su fuj....
profesionalac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2009., 16:19   #93
Meni se oduvijek sviđaju dečki obrijane glave.Mislim da super izgledaju,ako imaju pravilan oblik glave i ušiju.
bubi13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 00:39   #94
Evo da podignem malo ovu temu iz mrtvih XD. Trenutno imam malo dužu kosu i neznam koju bih frizuru pa da pitam cure....Sviđa li vam se ovaj tip frizure

[LINK NA SLIKU OBRISAN]

I kako dobiti takvu frizuru??? Uz pomoć gela, laka, voska?!??!?!
Nitko_ništa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 00:49   #95
Cure, kak vam se sviđa ova frizura?

Pali_andjeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 11:31   #96
Quote:
Nitko_ništa kaže: Pogledaj post
Evo da podignem malo ovu temu iz mrtvih XD. Trenutno imam malo dužu kosu i neznam koju bih frizuru pa da pitam cure....Sviđa li vam se ovaj tip frizure

[LINK NA SLIKU OBRISAN]

I kako dobiti takvu frizuru??? Uz pomoć gela, laka, voska?!??!?!

Ja bih volio neki savjet ili da kažete kako vam se sviđa ovaj tip frizure i kako je napraviti (s kojim preparatima....). Uskoro se idem ošišati a još nisam izabrao tako da bih molio za pomoć!!!
Nitko_ništa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 14:21   #97
ovo mi je sweet al trebala bi vidit i tvoju facu da vidim kako bi ti stalo... nekome bi moglo stat sexy ko ovom Zac-u a nekom bi moglo bit previše pederski (jebiga hehe)... probaj:




tzv. messy haircut
nemoj pretjerivat sa kemikalijama jer bi moga brzo ocelavit al malo voska i pjene bi se dalo to sredit
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 18:45   #98
Pa kažu da mi bolje stoji duža kosa..... uvijek sam imao kraću i sad sam je malo pustio i kažu da mi bolje stoji pa sad tražim neke frizure sa tako osrednjom dužinom kose. Nisu ni ove 2 loše,,,, al ona mi se nekako sviđa al neznam na koji način bi mogao dobiti da tako izgleda?!?!?!
Nitko_ništa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 15:29   #99
sa voskom ides od straznjeg prema prednjem dijelu, da ne napravis razdjeljak
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 00:02   #100
Hm mislim da mi je još premala kosa za tu frizuru moram je još malo pustiti pa ću onda probati!
Nitko_ništa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:26.