Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2015., 10:44   #741
http://www.24sata.hr/nogomet/najbolj...udaraca-400704
Evo
Put99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 19:03   #742
http://www.goal.com/hr/news/6958/klu...g?ICID=HP_PN_3
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 16:39   #743
Quote:
Winter Snake kaže: Pogledaj post
Ne znam tko griješi,ali ovaj video pokazuje 50 golova.
https://www.youtube.com/watch?v=HeKcgxLvezE
Onaj žuninjov gol što je ućerao barsi vrijedi više nego svi golovi i ronalda i mesija.
N3M0N is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 12:02   #744
Quote:
N3M0N kaže: Pogledaj post
Onaj žuninjov gol što je ućerao barsi vrijedi više nego svi golovi i ronalda i mesija.
Sigurno da vrijedi, zato je Lyon ispao sa glatkih 6:3 u tom dvoboju.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 13:47   #745
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post

Zabio je oko dvadesetak. Nije on ni blizu Juninha, Beckhama, Del Piera i Pirla. Slažem se da je danas Pirlo najbolji. Baš provjerio, Juninho je zabio 75, Beckham 65.
Elitno društvance koje spominješ nije zbrojeno opalilo slobodnjaka koliko ovaj egomanijak sam. 16 ili 35 metara, lijevo ili desno, 0:1 ili 6:0, prijateljska ili finale LP, on će uzeti taj FK.
aerossi is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 13:51   #746
Nek se ostavi Ronaldo slobodnjaka, panjina Bale ih bolje puca od njega duplo.
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 08:36   #747
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post



Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro
Najbolji izvođač slobodnih udaraca na svijetu

Najbolji izvođač slobodnih udaraca na svijetu
Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro

Uočavate li ikakvu razliku?

Ni ja.

Sinonimi.
Istoznačnice čak.
To je to.
Da.
To je to.
C.Ronaldo je ok izvođač....
Samo jedno pitanje,je si li ikada gledao Hasslera ili Sinišu Mihajlovića kako izvde slobodne udarce?
Pogledaj,mislim da ćeš drugačije razmišljati....
Šeik_90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 00:45   #748
Beckham i Pirlo su to doveli najblize savrsenstvu. Juninho je mozda bio efikasniji, ali njih dvojica dobijaju dodatne bodove za umjetnicki dojam. Ronaldo je solidan izvodjac slobodnih udaraca, ali realno nema sto traziti u ovoj temi.
Dansker is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 10:05   #749
Quote:
aerossi kaže: Pogledaj post
Elitno društvance koje spominješ nije zbrojeno opalilo slobodnjaka koliko ovaj egomanijak sam. 16 ili 35 metara, lijevo ili desno, 0:1 ili 6:0, prijateljska ili finale LP, on će uzeti taj FK.
Vi k'o da se ne sjećate Žuninja, Mihe i ekipe. Kakav ronaldo, il ide u gol il ide 20 metara iznad gola. Krkan pravi...
fiksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 11:51   #750
Quote:
Dansker kaže: Pogledaj post
Beckham i Pirlo su to doveli najblize savrsenstvu. Juninho je mozda bio efikasniji, ali njih dvojica dobijaju dodatne bodove za umjetnicki dojam. Ronaldo je solidan izvodjac slobodnih udaraca, ali realno nema sto traziti u ovoj temi.
pirlo je vremenom usavršio slobodne udarce, kopirao je i tehniku juninha.

kasnije je juninho rekao da je pirlo sve to podigao na novu razinu i da je bolji od njega.
alkapone1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 13:08   #751
Juninho i Beckham su zabili najviše slobodnjaka u životu, pun kurac u najvažnijim utakmicama kao što su protiv Barce i RM. Znači po nekoj logici oni su najbolji, bolji od Pirla i ostatka ekipe jer su zabili više. Barem u zadnjih 20 godina. Juninho vjerojatno najbolji.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 14:28   #752
Ne znam statistiku, ali izgleda mi da je Pirlo manje i sutao slobodnjaka od Juninha i Beckhama.
Koem is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 14:34   #753
Po čemu? Što nije Pirlo bio glavni izvođač u svim klubovima u kojima je igrao?Opet, ovi su praktički duplo više od njega zabili.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 15:17   #754
Po tome sto je Pirlo cesce prepustao saigracima slobodnjake, cesce se odlucivao za centarsut i cesce se odlucivao na napucavanje Inzaghija.
Koem is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 15:31   #755
Quote:
Koem kaže: Pogledaj post
Po tome sto je Pirlo cesce prepustao saigracima slobodnjake, cesce se odlucivao za centarsut i cesce se odlucivao na napucavanje Inzaghija.
Boli me još uvijek 2007. Najbolji ikad je Juninho, Beckham je blizu, Pirlo slabiji od obojice, iako je i on vrhunski pucač.
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 15:34   #756
Najbolji izvođač slobodnih udaraca na svijetu?

Da, jer nije nitko poput juninha mogao opaliti sa centra da bude opasno. Sjetimo se werdera.

Bilo je igraca sto su jebeno pucali, becks, miha, rivaldo, hassler, r. Baggio, del piero, reccoba, platini, zico. No jedan je kralj. Juninho.

Danas svi nekakvi seljaci koju kopiraju kristinu. A kristina ocajan izvodjac.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 15:43   #757
Juninho najbolji.
Pirlo i Beckham osjetno zaostaju makar su i oni sjajni.
Ronaldo je osrednji izvođač. Kakav vrhunski

Tko je od danas aktivnih nogometaša najbolji (izuzev Pirla)?
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 07:38   #758
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Tko je od danas aktivnih nogometaša najbolji (izuzev Pirla)?
Hakan Çalhanoğlu
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 08:06   #759
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Po čemu? Što nije Pirlo bio glavni izvođač u svim klubovima u kojima je igrao?Opet, ovi su praktički duplo više od njega zabili.
Kako sam bar ja mog'o primjetiti Pirlo je počeo ređe da izvodi slobodne u Juventusu...
fiksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 08:11   #760
Quote:
fiksa kaže: Pogledaj post
Kako sam bar ja mog'o primjetiti Pirlo je počeo ređe da izvodi slobodne u Juventusu...
Jok. Tko je u Milanu izvodi umjesto njega? Čak i ono vrijeme kada su Beckahm i Ronaldinho bili u klubu Pirlo je znao opucati slobodnjak.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:48.