Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2010., 23:36   #1
Fiatovi 1.3 JTD motori - iskustva

Ima li tko iskustva sa 1.3 JTD motorima iz fiata?
Potrošnja, kvarovi....
Radi se konkretno o Linei sa tim motorom. Hvala
igorrzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 23:50   #2
Potrošnja je prosjek klase (iako ja mislim da je to više radi auta - aerodimnamike/težine) a kvarovi su vrlo rijetki. Jedan od najboljih malih diesela.

75 ks verzija zna patit od sindroma DPF-a (napiše da treba mjenjat ulje nakon samo 3000-5000 km) ako ga se kolje samo po gradu. Isto tako do 2000 o/min je dosta troma (turbina je fiksne geometrije). 95 ks verzija je dosta življa (pogotovo multijet 2) radi VGT turbine i ne pati od DPF sindroma (ispuh je drugačije rješen).

Ukratko - po mom sudu - ubo si odličan motor.
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 00:05   #3
Radi se o verziji sa 90KS, a nisam ga još ubo već provjeravam prvo da vidim kakvi su se pokazali.
igorrzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 00:49   #4
Linea 1.3 mjt jedino i postoji sa motorom od 90 KS, mjt motor od 75 ks. se neugrađuje u Lineu, inaće 1.3 75 i 90 ks su potpuno isti samo imaju razliku u turbini.

Ja imam GP 1,3 mjt imam skoro pa 120 000 km, sa motorom nikad nikakvih problema. Prvih 30 000 km. je trošio malo ulje, ali nakon 30 000 km. je prestao.
Ja sam sa tim motorom prezadovoljan, potrošnja kombinirane vožnje mi je 4.5 - 4.7 litre, a kad idem prema moru 4.2 - 4.4 litre.
Nikad nisam rezervar potrošil samo u gradu pa neznam kolko bi bila gradska, ali računaj si oko 5.8 litara.

Taj motor slovi kao Fiatov najbolji motor, rtako da za njega sve pohvale.

Meni je linea prekrasan auto i neznam zašto je nema baš na našim cestama, da je bila u prodaji prije 3 godine definitivno bi mi bila izbor.





Evo ovo je potrošnja dok dok sam svaki tjedan putovao na relaciji KR-ST


http://img576.imageshack.us/i/fotografija0501.jpg/][/URL]




http://img24.imageshack.us/i/fotografija0502.jpg/][/URL]


Ako se poželiš baš zaigrati lako ga spustiš i ispod 4 litre, recimo ako idem do Crikvenice idem kroz Senj jer manje više sve se voziš nizbrdo, a doma prema Rijeci, pa za ZG, i opet na toj relaciji idem nizbrdo manje, više i prosjek mi je bio 3.8 litre.

Ako te još kaj zanima samo pitaj.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 18:50   #5
Kolika je cijena servisa u ovlaštenom servisu? Ili ideš u neovlašteni
igorrzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 18:57   #6
Quote:
igorrzg kaže: Pogledaj post
Ima li tko iskustva sa 1.3 JTD motorima iz fiata?
Potrošnja, kvarovi....
Radi se konkretno o Linei sa tim motorom. Hvala
super motor ... al trom trom i trom ... a 1.3 šta ćeš
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 19:56   #7
Quote:
JVC kaže: Pogledaj post
super motor ... al trom trom i trom ... a 1.3 šta ćeš
Kako kome
Sad vozim benzinca 1.4 80ks, 1350kg masa praznog vozila. Mislim da ti je sve jasno, hehe
igorrzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 20:10   #8
Evo ja imam Lineu 1.3 MultiJet.
Kupljena 01/2009. S autom sam jako zadovoljan, meni je osobno izvrstan, udoban i izuzetno ekonomičan. Potrošnja je između 4,5 i 5,8 litara, a na otvorenoj cesti sam čak uspio spustiti potrošnju na 3,3 litre!
Jedino sam se na motor u početku trebao malo naučiti. Stvar je u tome da je to turbodizel dosta malog obujma u relativno velikom autu pa je izražena turbo rupa do nekih 1800/2000 okretaja, no poslije toga fino povuče. S tim motorom auto nije jurilica ali zato to nadoknađuje potrošnjom koja je stvarno mala.
p555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 20:58   #9
Quote:
igorrzg kaže: Pogledaj post
Kolika je cijena servisa u ovlaštenom servisu? Ili ideš u neovlašteni
Redovanm servis ulja i filtera ti košta 500 kn,da bi zadržao jamstvo moraš na servis svakih 30 000 km, ali ja ti preporučam da radiš svakih 15 000 servise.
Auto servisiram samo u ovlaštenom servisu, ali ulje i filter kupim u dučanima auto dijelova, jer je 30 kn. po litri jeftinije ulje, i filter je jeftiniji oko 40 kn, a uslugu servisa platim 60 kn.

Mene servis košta ovako:

3 Litre ulja po 75 kn. (Selenia WR)
Filter ulja 109 kn
Usluga servisa 60 kn

Ukupno 394 kn.

Servisi su ti jeftini, ali ako ti rikne pokoji senzor ili bilo kaj kaj nespada pod servise jebo si ježa kao i kod svih marki vozila.
Evo prednja vilica košta 1300 kn..., popravak turbine, pumpe... kao i na drugim autim.


Evo da se nadovežem na Kolegu koji je reko da je auto užasno trom, to je istina da do 1750 okretaja se osjeti turbo rupa, ali kad pređe iznad 200 RPM, auto vuće jako solidno za nekog ko netraži sportke performanse, a na startu je brži nego benzinac 95 ks.


Vozio sam lineu sa 90 ks i mogu reći da ide isto ko i moj GP jer to kaj je malo jaća, za tolko je i teže.
I zato nikako nestoji da je to spor auto, jer brži u među ubrzanjima nije ni BMW 318 115 ks, kladio se sa frendom pa znam.
I da zaboravio sam reći da filter nafte mjenjaš svakih 60 000 km. i originalni dođe 720 kn, a zamjenski oko 420 kn. ali samo u slučaju da imaš filter sa senzorom goriva gdje moraš mjenjati mjenjati cijelu konzolu, a takav ćeš 99 % i imati jer su samo rijetke serije imale samo uložak.
Za te 1.3 motore ti postoje dvije vrste dijelova tako da uvjek ako kupuješ van servisa moraš znati koji točno imaš filter, ja sam prvi put kupio oba dva, a onoga kojeg nisam trebal sam opet vratil u dučan.

Ako si normalan vozač bit ćeš više nego zadovoljan.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.

Zadnje uređivanje Josip4 : 24.05.2010. at 21:05.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 23:16   #10
Quote:
p555 kaže: Pogledaj post
Evo ja imam Lineu 1.3 MultiJet.
Kupljena 01/2009. S autom sam jako zadovoljan, meni je osobno izvrstan, udoban i izuzetno ekonomičan. Potrošnja je između 4,5 i 5,8 litara, a na otvorenoj cesti sam čak uspio spustiti potrošnju na 3,3 litre!
Jedino sam se na motor u početku trebao malo naučiti. Stvar je u tome da je to turbodizel dosta malog obujma u relativno velikom autu pa je izražena turbo rupa do nekih 1800/2000 okretaja, no poslije toga fino povuče. S tim motorom auto nije jurilica ali zato to nadoknađuje potrošnjom koja je stvarno mala.
definiraj mi malo što znači naučiti...

jel to znači da si ga u svim brzinama držao iznad 2 000 rpm i uspijevao ostvariti malu potrošnju?
__________________
kochnice nas samo usporavaju...
KarloDelPontiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 23:30   #11
Quote:
KarloDelPontiac kaže: Pogledaj post
definiraj mi malo što znači naučiti...

jel to znači da si ga u svim brzinama držao iznad 2 000 rpm i uspijevao ostvariti malu potrošnju?
Htio sam reći da sam se morao naviknuti na dizelaša kojeg ipak ne treba toliko vrtiti da bi išao, za razliku od Punta 55 kojeg sam vozio prije (dobro, još uvijek je tu kao drugi auto ) a čiji motor je benzinac koji se voli vrtiti u visoke okretaje.
A i morao sam se naučiti na tu jednu izraženiju turbo rupu, jer je motor doslovno mrtav do tih nekih 1800 rpm. Ali kad se turbo uključi nema problema Zato uvijek pri kretanju dodam malo više gasa jer ako krenem ispod 1800 rpm onda treba čekati dok ne povuče.
p555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 23:38   #12
Quote:
josip4 kaže: Pogledaj post
Meni je linea prekrasan auto i neznam zašto je nema baš na našim cestama, da je bila u prodaji prije 3 godine definitivno bi mi bila izbor.
Kad dođem negdje s Lineom uvijek bude ljudi koji ju prvi put vide, pa se čude, ali svima se sviđa i lijepa im je, još nije bilo negativnih reakcija

A razlog zašto ih nema više na cestama je Autocommerce. Nikada, ali baš nikada otkad je Linea kod nas u prodaji nije bila niti jedna reklama, akcija za nju, promocija ili tako nešto. Ljudi jednostavno ne znaju za auto
p555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 23:40   #13
Quote:
p555 kaže: Pogledaj post
Zato uvijek pri kretanju dodam malo više gasa jer ako krenem ispod 1800 rpm onda treba čekati dok ne povuče.

Da turbo rupa se malo osjeti, a naročito kad je upaljena klima, ali kad se navikneš zanemarivo, a ako ti je do brzog starta jednostavno daš veći gas kod kretanja i tada počne dim iz guma
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 23:46   #14
Quote:
p555 kaže: Pogledaj post
Kad dođem negdje s Lineom uvijek bude ljudi koji ju prvi put vide, pa se čude, ali svima se sviđa i lijepa im je, još nije bilo negativnih reakcija

A razlog zašto ih nema više na cestama je Autocommerce. Nikada, ali baš nikada otkad je Linea kod nas u prodaji nije bila niti jedna reklama, akcija za nju, promocija ili tako nešto. Ljudi jednostavno ne znaju za auto
Istina, i ja si mislimda je razlog što ih baš nema na našim cestama u AC-u, auto izgleda fantastićno, velik je, dobar motor, a nije skup.

Ja sam ju vidio prvi put na prezentaciji u Turskoj i mislio sam ljep auto, ali mora da će koštat ko zlato, ali cijena je ok. za ono što taj auto nudi

Ja sam Fiat kopuval u najgore vrijeme u pred Božić 2006., tada se Stilo prestal proizvoditi, punto classico mi se nije sviđal, jednostavno nije bilo izbora, i kad je za nekoliko mjeseci izašla ta Linea, skoro se od muke ugrizo za jaja...
Da nađem nekog ko bi se danas htio mjenjati za GP nebi razmišljo ni sekunde.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 23:55   #15
sorry na off topicu, ali je li ima taj motor veze s opelovim 1,3 cdti iz corse?
dodobo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 23:56   #16
Quote:
dodobo kaže: Pogledaj post
sorry na off topicu, ali je li ima taj motor veze s opelovim 1,3 cdti iz corse?
Da ima, samo u opela se ugrađuje onaj sa Punta classico 70 ks.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 00:02   #17
Quote:
dodobo kaže: Pogledaj post
sorry na off topicu, ali je li ima taj motor veze s opelovim 1,3 cdti iz corse?
1.3 JTD/CDTI je identičan motor. Sad isto i Opel ugrađuje verzije sa 75 i 95 KS (mislim da je to MultiJet II) u Corsu i Astru.
p555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 00:05   #18
Quote:
p555 kaže: Pogledaj post
1.3 JTD/CDTI je identičan motor. Sad isto i Opel ugrađuje verzije sa 75 i 95 KS (mislim da je to MultiJet II) u Corsu i Astru.
A moguče, jer 2007. kad sam ja kupio GP Corsa 1.3 je imal 70 ks, neznam kakvi su ti motori u Corsama, ali susjed mi radi u Opel servisu i veli da se nisu baš pokazale, da je 1.7 bolji, e sada jel to istina ili ne, ili je razlog da je 1.7 bolji taj da on ima takav motor u Astri.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 00:19   #19
Quote:
josip4 kaže: Pogledaj post
A moguče, jer 2007. kad sam ja kupio GP Corsa 1.3 je imal 70 ks, neznam kakvi su ti motori u Corsama, ali susjed mi radi u Opel servisu i veli da se nisu baš pokazale, da je 1.7 bolji, e sada jel to istina ili ne, ili je razlog da je 1.7 bolji taj da on ima takav motor u Astri.
Ma bezveze, ne vjerujem da je to istina, znam ljude, a i jedan frend isto vozi Corsu 1.3 CDTI i nitko se nije žalio na bilo kakve probleme. Također i one koje znam da voze 1.3 JTD isto su super zadovoljni.

Evo popis svih modela u koje se ugrađuje 1.3 JTD, pa koga zanima:

* Alfa Romeo MiTo
* Fiat Albea, 500, Doblò, Grande Punto, Idea, Linea, Panda, Punto Classic, Palio, Fiorino, Qubo
* Ford Ka
* Lancia Musa, Ypsilon
* Opel Agila, Astra, Combo, Corsa, Meriva, Tigra
* Suzuki Ignis, Splash, Swift, Wagon R
* TATA Indica, Indigo
p555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 00:33   #20
Quote:
josip4 kaže: Pogledaj post
A moguče, jer 2007. kad sam ja kupio GP Corsa 1.3 je imal 70 ks, neznam kakvi su ti motori u Corsama, ali susjed mi radi u Opel servisu i veli da se nisu baš pokazale, da je 1.7 bolji, e sada jel to istina ili ne, ili je razlog da je 1.7 bolji taj da on ima takav motor u Astri.
iz iskustva znam da to nije istina....
__________________
kochnice nas samo usporavaju...
KarloDelPontiac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:57.