Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2014., 20:42   #961
djecji oftalmolog - zagreb

molim preporuku za djecjeg oftalmologa (privatnog) u zg
termin za prvi pregled smo na svetom duhu dobili za 5 mjeseci
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 12:58   #962
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Trebala bi preporuku za ortopeda djecjeg, sutra se mislila naruciti kod naseg divnog Tiefenbacha da bi danas saznala da je covjek nekidan umro.
Željko Markovac na Horvaćanskoj cesti. Ne radi baš isključivo s djecom, ali je odličan. Ukucaj u google za kontakt podatke.
__________________
The mind is like a parachute. It doesn’t work unless it’s open.
lujka_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 13:03   #963
Quote:
mom2be kaže: Pogledaj post
molim preporuku za djecjeg oftalmologa (privatnog) u zg
termin za prvi pregled smo na svetom duhu dobili za 5 mjeseci
Svi hvale Polikliniku Monokl, a i ja u dijelu u kojem imam iskustva. Mi smo išli zbog oka kod strabologice koja je odlična. Bubaš-Buljevac.
__________________
The mind is like a parachute. It doesn’t work unless it’s open.
lujka_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 13:46   #964
Quote:
lujka_x kaže: Pogledaj post
Željko Markovac na Horvaćanskoj cesti. Ne radi baš isključivo s djecom, ali je odličan. Ukucaj u google za kontakt podatke.
Potpis. Ja sam obje curke vodila k njemu i baš sam zadovoljna
petrunjela1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 15:00   #965
Pozdrav,
molila bih preporuku (može i privatno) za privatnog pedijatra u Zagrebu koji nije apsolutni pobornik cijepljenja, dakle netko objektivan s kim bi se moglo sjesti i porazgovarati i dobiti informacije za i protiv cijepljenja.
Hvala unaprijed!
lilP is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 17:34   #966
I ja toplo preporcam ortopeda Markovca.
toka13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 14:32   #967
Pozdrav! Trebala bih preporuku za pedijatra u Velikoj Gorici! Prva bebica mi stize za mjesec dana tako da sam skroz neupucena... Hvala unaprijed!
__________________
Albumčićko
frau ve is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 22:51   #968
zna li netko kako se moze promjeniti pedijatar?
hipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 16:41   #969
Quote:
frau ve kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Trebala bih preporuku za pedijatra u Velikoj Gorici! Prva bebica mi stize za mjesec dana tako da sam skroz neupucena... Hvala unaprijed!
mi smo kod dr. Dilberović. zadovoljni smo. čini mi se temeljita, a i srdačna je.
__________________
26111984.27032003.23102004.22092012.29092013.22082016.
M.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 13:09   #970
Hvala ti puno!!!
__________________
Albumčićko
frau ve is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 23:27   #971
evo malo poduzži razgovor danas na srebrnjaku

daklem možda sam lud/poremećen il slično....evo razgovor koji sam danas vodio sa doktoricom na srebrnjaku....jan (2 god) kašlje ko doc holliday, kafka i i g matoš skupa.. svaki udah je kašalj
1) dođemo gore sve 5, posluša ona jana, pita 4x dal imamo inhalator doma
ja napomenem da mu je prošli put pomogo microenephirne -" aa neeeee to je oootrooov"
2) da mu neku "terapiju" tam na inhalator - promjene nema
3) daju mu drugu terapiju pulmicort uz napomenu da mu više niš nemaju dat jer sve imamo i primamo--kašalj se malo smiruje i tu kreće debilana...

opet idemo kod doktorice (jel imate inhalator doma), da bi ona rekla "znate dođite vi sutra u dnevnu bolnicu da ga otorinac pregleda i da mu terapiju"..... pitam ja " koju terapiju" ---- D: "pa terapiju za njegovo stanje"......e tu popizdim i kažem "ok molim vas 3 porcije ćevapa sa više luka i kajmak"-- ženska gleda " molim???.... "pa koji ste vi vrag ovdje,?-- po vama bi ja trebao opet vući bolesno i izmučeno dijete u bolnicu da ga dr pregleda i prepiše mu lijek...... kaj ste vi kupili diplomu u sanskom mostu skup sa porcijom ćevapa?; pa sami ste mi rekli da mu nemate više kaj prepisat jer prima singulair, flixotide, ventolin rinolan....kaj mu on može prepisat a vi ne možete? D:"a jel imate inhalator doma?"----ja" piši terapiju il mi donesi ćevape!!"----rezultat pulmicort doma na inhalator.....jebo me ker ak su ovi normalni.. da rezimiramo:
1) dolazim na hitnu sa bolesnim djetetom u specijalističku bolnicu
2) kaže mi da prima sve kaj može dobiti maltene ne naprave niš
3) opet me šalje ujutro u istu tu bolnicu vrata do da mi prepiše terapiju (što ona ne može jer valjda mora okrenut ćevape)
4) potpuno je u redu experimentirat na djetetu sa čudesima (koje su zdrave ko špinat) i tek mi onda kažu " a joj tog kaj vama treba trenutačno nema"

btw ak netko ima preporučiti dobrog privatnika za plućne bolesti, gornji i donji dišni putevi nek javi... hvala
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 11:52   #972
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
dr. Dragica Šakić - DZ Rudeš ili dr. Metka Regan DZ Knežija - obije su fenomenalne jedna drugu mijenjaju kada su na GO ili bolovanju
Dr. Šakić, njah... ne znam kaj bi rekla. Ne mogu procijenit kakav je stručnjak. Mi smo kod nje i ne mijenjam ju samo iz razloga jer ne znam na kog ću naletit dalje.
Pokušava sve naplatit! Čak i d3 kapi ne da na hzzo recept, nego mi je uvaljivala privatni. Mali mi ima ružni atopijski, pa se stalno kefam s njom i receptima za njegove kreme. Svaki put kad dođem, sestra me pošalje u ordinaciju, pa tamo čekam jos 20 min dok ova obavi xy razgovora(i privatnih di se sa kćeri dogovara kaj budu na placu kupovale) i naravno dok se malo porazgovara sa svojim omiljenim pacijentima a to su "selebritiji"- klinci Ljupke Gojić, Ivane Marić itd. E onda više baš i nema vremena za mog klinca jer joj sestra dolazi javljat da je vani gužva i naravno pregled traje 1,5 sekundu. Sva sreća osim atopijskog nemamo većih problema pa se nije uspjela iskazat u stručnosti
__________________
Mazilica

Blizići
mucina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 14:40   #973
pozdrav..molim vas ako netko zna pedijatricu/pedijatra u okolici Srednjaka,Knežiju..napominjemda dr.Metka Regan nema mjesta a hitno nam je...moramo napraviti sistematski za vrtić
kijaraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 22:48   #974
Molim preporuku za privatnog pedijatra (kliniku) širi centar ZG
AngellovesHeart is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 22:38   #975
Quote:
AngellovesHeart kaže: Pogledaj post
Molim preporuku za privatnog pedijatra (kliniku) širi centar ZG
Sabol, u Cvjetnom naselju.
__________________
26.07.2009. & 8.10.2013. :-) <3
... Tko nije drvo razumio prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio i shvatit će kad - tad da ne zna što je hlad...
mišolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 14:44   #976
Dr. Blaženka Tomić Kummer

Zovem cijeli tjedan njenu ordinaciju i nikako ih dobiti. Zvala sam i centralu Doma zdravlja Zaprešić da me spoje i opet ništa. Broj je 3315-918. Znači ili zvoni i nitko se ne javlja ili je zauzeto ili se netko javi, kaže Molim ili Dobar dan, ja pitam da li sam dobila njenu ordinaciju ili da me spoje i niko ništa, odnosno kao da me spoje, ali je opet zauzeto. Stvarno mi nije jasno! Jel linija u kvaru ili im je takva gužva?? Zar ću morat osobno dolazit tamo i naručivat dijete ili? Riječ je o prvom pregledu kod pedijatra i čula sam da se mora nazvati barem tjedan dana prije.
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 09:09   #977
otorinolaringolog

ima tko iskustva s poliklinikom tj. unimedic centrom gdje radi dr.geber?
-katrin- is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 08:38   #978
Jučer sam bila s klincem u bolnici zbog visoke temperature koju ima već par dana i doktorica me pita " zašto ste vi došli sada na Božić?"
Jebote, došla sam zato što mi je kod kuće bilo dosadno.
Kakvi likovi po našim bolnicama, stvarno. Ima li u ijednoj razvijenoj europskoj državi ovakvih likova???
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 20:19   #979
Ortoped Dr Vrdoljak u Zagrebu

Poštovani,

molim vaše mišljenje o Dr Javoru Vrdoljaku, bivsem sefu djecije ortopedijeu u Klajicevoj, sada ima privatnu praksu u Palmoticevoj. Da ne bude zabune ima i sina Ozrena koji i sada radi u Klajicevoj. Treba da obavimo operaciju noge za nasu djevojcicu, a ne znamo nista o njemu.

Hvala unaprijed za informacije.

Bok
eduscho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 18:54   #980
Itko???
eduscho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:41.