Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2006., 15:15   #1
WOW faktor: reakcija vašeg muškarca kad vas je vidio u vjenčanici

Prebačeno s drugog topica:

nesto malo off topic-da li je vas frajer bio odusevljen kada vas je prvi puta vidio? ono jel bilo tog WOW faktora? jer je moj bio potpuno mrtav hladan...nista ga nije osupnula vjencanica...vise je plakao i bio emotivan u opcini nego u crkvi!nevjerojatno!
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 15:19   #2
Quote:
lolita11 kaže:
nesto malo off topic-da li je vas frajer bio odusevljen kada vas je prvi puta vidio? ono jel bilo tog WOW faktora? jer je moj bio potpuno mrtav hladan...nista ga nije osupnula vjencanica...vise je plakao i bio emotivan u opcini nego u crkvi!nevjerojatno!
Možda je stvar baš u tome.... jer ste već bili vjenčani, pa se ona euforija da se vjenčavate "ispucala" kada je prvi puta rekao DA - možda takvo neš
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 15:21   #3
moj je stalno bio oko mene i cijelu večer žuborio kako me nikad nije vidio ljepšu...a cijelu večer me nije ispuštao iz vida....jednostavno, topio se kao sladoled a ja ga nikad prije takvog nisam vidjela (prije braka smo živjeli skupa 4 godine)...
mikonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 15:22   #4
Quote:
lolita11 kaže:
nesto malo off topic-da li je vas frajer bio odusevljen kada vas je prvi puta vidio? ono jel bilo tog WOW faktora? jer je moj bio potpuno mrtav hladan...nista ga nije osupnula vjencanica...vise je plakao i bio emotivan u opcini nego u crkvi!nevjerojatno!
Mi smo oboje plakali kad smo se vidjeli (na slikama ono kad ja izlazim iz auta)
ja sam bila totalno uzbuđena, a on još više, nisam ni stigla pitati kumu dal da izađem iz auta, on je već otvarao vrata i poćeo me grliti.............
Moram priznati da mi je taj tren bio ljepši nego kada sam rekla UZIMAM!!!
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 15:23   #5
Quote:
mikonja kaže:
moj je stalno bio oko mene i cijelu večer žuborio kako me nikad nije vidio ljepšu...a cijelu večer me nije ispuštao iz vida....jednostavno, topio se kao sladoled a ja ga nikad prije takvog nisam vidjela (prije braka smo živjeli skupa 4 godine)...
ja to uope ne kuzim! on je inace takav i kad odemo na neko svecanije mjesto di se ja uredim i obucem nesto seksi i svecano on se topi, daje mi komplimente, ne prestaje me gledati...a ovog puta je toootalno bio neemotivan!!!
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 15:25   #6
Quote:
lolita11 kaže:
ja to uope ne kuzim! on je inace takav i kad odemo na neko svecanije mjesto di se ja uredim i obucem nesto seksi i svecano on se topi, daje mi komplimente, ne prestaje me gledati...a ovog puta je toootalno bio neemotivan!!!
Da nije i on čvaknuo Persen
Šala, nemoj se ljutit
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 15:35   #7
ja znam da cu ja plakati sigurno cijelo vrijeme.. uvijek placem na svadbama

lolita, sigurno si mu taj dan bila najljepsa ali nije znao kako da ti to pokaze a da ne ispadne da se topi kao kad se nekud drugo seksi ili tak oblacis.. nekako posebno, mozda nije znao kako pokazat..
jel ti rekao bar da si mu lijepa?
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 17:03   #8
Quote:
lolita11 kaže:
ja to uope ne kuzim! on je inace takav i kad odemo na neko svecanije mjesto di se ja uredim i obucem nesto seksi i svecano on se topi, daje mi komplimente, ne prestaje me gledati...a ovog puta je toootalno bio neemotivan!!!
Možda je to bio njegov izraz uzbuđenja, nervoze, sreće i ushićenja jer vlastito vjenčanje je ipak drugačiji dan od svih ostalih, i druge su okolnosti, i od svih mogućih bujica emocija nekim se ljudima dogodi tupilo!
Ionako znaš da si bila lijepa mlada, pa je važnije da te kroz ostatak života prate njegovi komplimenti i da se topi..
fiorella is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 19:39   #9
Quote:
informirana kaže:
Mi smo oboje plakali kad smo se vidjeli (na slikama ono kad ja izlazim iz auta)
ja sam bila totalno uzbuđena, a on još više, nisam ni stigla pitati kumu dal da izađem iz auta, on je već otvarao vrata i poćeo me grliti.............
Moram priznati da mi je taj tren bio ljepši nego kada sam rekla UZIMAM!!!
Ovo mi je prekrasno! I ja sam se slično osjećala, ljepše u onom trenutku kada me je ugledao i kada su mu lagano zasuzile oči, nego kada sam rekla uzimam. Ostao je bez teksta, vidjela sam mu suzice u očima, i samo je ponavljao "Nemam riječi..." dok me držao za ruku.
silly_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 10:02   #10
Pa ovo je prekrasno čitati!
Imam pitanje... dali ste se s dragim našli pred vjećnicu/crkvu ili ste zajedno krenuli prema tamo?
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 10:09   #11
Ja sam se vec sad pocela topiti citajuci ovo.... Kod mene gotovo nista nece biti tradicionalno na vjencanju, osim toga, rekla sam da me ne smije vidjeti do zadnjeg casa u vjencanici bas radi tog wow efekta!
Madam se da se necu razocarati kao lolita, jer inace ko i ona postizem taj efekt kad se spremamo nekud vani, valjda nece izostati sada...
Angia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 10:44   #12
joj,nadam se da ce i kod mojeg biti wow efekt a tako i za mene vrijedi
joj mislim da cemo si tad biti preslatki
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 10:48   #13
Mene je strah da se ne rascmoljim... kao inace na vjencanjima ili sl, ali rekle su mi cure, koje su inace bile prilicno emotivne da na svojem nisu cmizdrile... daj Boze da je tako :-)
Joules is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 10:53   #14
I ja se toga bojim da cu cijeli dan preplakat - jos ce mislit da mene netko tjera ili jos gore da sam sretna sto se napokon udajem
Al sam isto od puno cura cule da su na svome vjencanju bile totalno cool

ja bi isto WOW efekt kod svog dragog - al mislim da ce on ostat scooliran, ili ce me zekat pa s tim pokazat da sam mu WOW - po obicaju
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 11:27   #15
moj dragi je opcenito dosta suzdrzan, ali postigla sam zeljeni efekt! nije me se mogao nagledati...i kad sam presvukla vjencanicu u haljinu isto je bio odusevljen!
e da, ja sam jaaaaaaaaaaaako emotivna i na svim sam vjencanjima plakala osim na svome. predivno mi je bilo. misa prekrasna, jako emotivna jer poznajem svecenika pa je on to onako sve lijepo smislio, ali nisam plakala. zabranila sam bliskim ljudima oko mene da placu jer bi me onda to rasplakalo, i uglavnom nisu pa mi je to pomoglo.
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 11:29   #16
Quote:
lolita11 kaže:
Prebačeno s drugog topica:

nesto malo off topic-da li je vas frajer bio odusevljen kada vas je prvi puta vidio?
prvi put?
pa nije li samo jednom prvi put?

da plakao...ridao
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 13:44   #17
Ja sam stajala u svojoj sobi leđima okrenuta prema vratima, kad je ušao u sobu, malo sam pricekala i onda se okrenula... Taj cu trenutak pamtiti cijeli zivot. A on, mislila sam da ce se onesvjestiti u momentu kad sam se okrenula, velike suzne oke, kad se uspio pomaknuti s mjesta i prici mi samo mi je prisapnuo "Prekrasna si" Stvarno moment nabijen emocijama, cijelu vecer nije skidao oka s mene, smrc. Prekrasan feeling.
Inače nije neki emotivac, vise cooler
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 13:58   #18
prvi puta u vjencanici
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 13:59   #19
Quote:
stela25 kaže:
Ja sam stajala u svojoj sobi leđima okrenuta prema vratima, kad je ušao u sobu, malo sam pricekala i onda se okrenula... Taj cu trenutak pamtiti cijeli zivot. A on, mislila sam da ce se onesvjestiti u momentu kad sam se okrenula, velike suzne oke, kad se uspio pomaknuti s mjesta i prici mi samo mi je prisapnuo "Prekrasna si" Stvarno moment nabijen emocijama, cijelu vecer nije skidao oka s mene, smrc. Prekrasan feeling.
Inače nije neki emotivac, vise cooler

Jao, zamišljam si taj tren i dođe mi da zaplacem, kako slatko
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 14:10   #20
inace i ja cmizdrim na svim vjencanjima al na svojem sam eto bila preuzbudena da bi se uopce sjetila plakati hehe..sve je tako brzo prolazilo!
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:00.