Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Pogledaj rezultate ankete: Na kojoj ruci nosite sat?
lijevoj 93 77.50%
desnoj 27 22.50%
Glasovatelji: 120. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2009., 00:03   #21
Quote:
StormShadow kaže: Pogledaj post
a zašto si onda pital?
Morao je potvrdit hipotezu.
Nex je empirist - čovjek od eksperimenta.
 
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 00:04   #22
Quote:
StormShadow kaže: Pogledaj post
a zašto si onda pital?
Zanima me koliko ima nas cudaka koji nosimo sat na desnoj ruci, za sada se odlicno drzimo u anketi
Nex is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 00:14   #23
čudaka uvijek ima. kolko god mislio da si lud jer to i to radiš drukčije nisi jedini
StormShadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 00:16   #24
uvik i sve desno

 
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 00:19   #25
na lijevoj. kad sam bila mladja, imala sam fazu kad sam ga nosila na desnoj.
ali onda sam popustila...
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 00:28   #26
Quote:
La Bahata kaže: Pogledaj post
uvik i sve desno

osim sata
StormShadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 00:30   #27
Nisam nikad nosio sat, nosila ga je lijeva ruka....a sad više ni ona, ugledala se u desnu ruku...
__________________
There are two types of people in this world: Those who can extrapolate from incomplete data
His Airness is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 02:36   #28
Quote:
nex kaže: Pogledaj post
Zanima me koliko ima nas cudaka koji nosimo sat na desnoj ruci, za sada se odlicno drzimo u anketi
Ma priznaj, ustvari mislis osnovati stranku desnicara po satu Ili desnicarske satnije
Lila_sun is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 09:20   #29
Budući da ne nosim sat, osjećam se diskriminirano ovom anketom. Tražim da se uvede opcija "Ne nosim sat jer nisam gejpeder", u protivnom ću pokretača teme prijaviti moderatorima ovog podforuma i otvoriti 3 teme na Žalbama i pritužbama.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 09:31   #30
Lijevoj Nekako mi je neprirodno na desnoj, navikla sam ovako...ali nikad nije kasno za promjenu
__________________
The light at the end is worth the pain...
Gatita is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 09:47   #31
Quote:
La Bahata kaže: Pogledaj post
uvik i sve desno

ja uvijek i sve na desnoj
absoluta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 11:45   #32
na desnoj jedino sat, sve ostalo radim lijevo jer sam ljevakinja
Donella is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 12:35   #33
Uz rizik da ispadnem grintava...ja fakat ne kužim čemu ovakve teme? Jest da se pdf zove "Baš Razno", ali - kako je i objašnjeno - to znači: "pdf za teme koje svojim sadržajem ne spadaju u ostale pdf-ove", a ne "pdf za baš razne pizdarije koje nekome padnu na pamet".

Koga briga na kojoj ruci nosite sat? Tko je profitirao informacijom da ovaj ili onaj forumaš sat nosi na lijevoj ili desnoj ruci? Kakvog smisla to uopće ima i kakve svrhe, osim što zauzima prostor i lovcima na gabarite nabija broj postova?

__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 12:52   #34
Ako ćemo tako, koga briga da li ste ikad svršili analno, koje rumenilo koristite, kojeg kućnog ljubimca imate i što vam trenutno svira u winampu? Ako me bereš.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 12:53   #35
Quote:
shree_kali kaže: Pogledaj post
Uz rizik da ispadnem grintava...ja fakat ne kužim čemu ovakve teme? Jest da se pdf zove "Baš Razno", ali - kako je i objašnjeno - to znači: "pdf za teme koje svojim sadržajem ne spadaju u ostale pdf-ove", a ne "pdf za baš razne pizdarije koje nekome padnu na pamet".

Koga briga na kojoj ruci nosite sat? Tko je profitirao informacijom da ovaj ili onaj forumaš sat nosi na lijevoj ili desnoj ruci? Kakvog smisla to uopće ima i kakve svrhe, osim što zauzima prostor i lovcima na gabarite nabija broj postova?

Ova nosi na desnoj
nero is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 13:05   #36
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
plus toga ako si dešnjak i radiš fizičke poslove desnom rukom može zasmetati.
drito, na desnoj ruci sat smeta stoga se nosi na lijevoj. smatram da je to dostatno objašnjenje.


nego, jel netko upućen u teorije zašto su kakti ljudi većinom dešnjaci? čuo sam negdje (možebitno kakva antropološka dokumentarna) da je to možda zbog toga što je srce pomaknuto nalijevo pa se u lijevoj ruci drži štit a desnom se barata mačem/kopljem/čimegod kada se ide u boj.
__________________
Bok!
Limeni Nos is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 13:07   #37
Quote:
Limeni Nos kaže: Pogledaj post
drito, na desnoj ruci sat smeta stoga se nosi na lijevoj. smatram da je to dostatno objašnjenje.
Dok sam nosila sat nosila sam ga na lijevoj jer sam dešnjak pa mi ga je bilo lakše zakopčati na lijevoj.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 13:30   #38
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Budući da ne nosim sat, osjećam se diskriminirano ovom anketom. Tražim da se uvede opcija "Ne nosim sat jer nisam gejpeder", u protivnom ću pokretača teme prijaviti moderatorima ovog podforuma i otvoriti 3 teme na Žalbama i pritužbama.
Pridružujem se.

Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Ako ćemo tako, koga briga da li ste ikad svršili analno, koje rumenilo koristite, kojeg kućnog ljubimca imate i što vam trenutno svira u winampu? Ako me bereš.
E baš tak!
__________________
"It's always a sad thing when sperm comes between people."
Queen Llewelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 13:55   #39
iako, ne volim često nositi sat jer mi smeta... pogotovo na predavanjima na faksu. neudoban je dok pokušavam spavati pa ga moram skidat.
__________________
Bok!
Limeni Nos is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 14:01   #40
Na lijevoj, ne mogu si uopće zamisliti da ga nosim na desnoj.
__________________
...and then she'd say, it's ok, I got lost on the way
but I'm a supergirl, and supergirls don't cry...
Ice Tea™ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:40.