Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2017., 12:31   #5461
Ne znan cime se pucate ali bi i ja malo.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Old 26.09.2017., 12:37   #5462
Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
Ne znan cime se pucate ali bi i ja malo.
Meditacija. Free & legal
dct4 is offline  
Old 26.09.2017., 12:38   #5463
A jel ima tog za kupit u cigareta obliku?
__________________
1.12.2013-PROTIV !
Milivojka2 is offline  
Old 26.09.2017., 12:41   #5464
Quote:
dct4 kaže: Pogledaj post
Rekao si da je titula, no nije titula i to bi bilo to
Vrhunski argument

"The satguru is a title"

https://en.wikipedia.org/wiki/Satguru



Bolje ti je da se drzis onog cega znas. Dakle, nicega.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Old 26.09.2017., 12:42   #5465
Quote:
Milivojka2 kaže: Pogledaj post
A jel ima tog za kupit u cigareta obliku?
Naravno.



__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Old 26.09.2017., 12:49   #5466
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Vrhunski argument

"The satguru is a title"

https://en.wikipedia.org/wiki/Satguru



Bolje ti je da se drzis onog cega znas. Dakle, nicega.
Ah super, riješli smo nedoumicu
Jednostavno ćrš moju izvornu riječ Sadhguru zamijeniti sa satguru dok ti ne bude odgovoralo
Koliko ja to vidim 1:0 za mene u yogi
dct4 is offline  
Old 26.09.2017., 13:07   #5467
Quote:
dct4 kaže: Pogledaj post
Jednostavno ćrš moju izvornu riječ Sadhguru zamijeniti sa satguru dok ti ne bude odgovoralo
Izvorna rijec je Satguru. Netko pise Sathguru, netko Sadguru, netko Sadhguru. To sta netko ima svoju iskrivljenu percepciju te rijeci ne znaci da se ta rijec i njeno znacenje prominilo. Ko da ja sad kazen da ginekolog nije doktorska titula nekog opis perverznjaka koji voli turat prst u p****.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Old 26.09.2017., 13:49   #5468
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Izvorna rijec je Satguru. Netko pise Sathguru, netko Sadguru, netko Sadhguru. To sta netko ima svoju iskrivljenu percepciju te rijeci ne znaci da se ta rijec i njeno znacenje prominilo. Ko da ja sad kazen da ginekolog nije doktorska titula nekog opis perverznjaka koji voli turat prst u p****.
Evo linkat ću ti sporije:
http://isha.sadhguru.org/blog/sadhgu...g-of-sadhguru/
Mijenjaj dilera. Catusov mi se čini OK
I naravno za dobrit ostalih moram napustiti ovaj dijalog : plakyy :

dct4 is offline  
Old 26.09.2017., 14:26   #5469
Quote:
dct4 kaže: Pogledaj post
Lik prica metaforicki, a ti ga shvacas doslovno.


Lipo se pocni drogirat dok ti nije kasno.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Old 26.09.2017., 14:39   #5470
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Lik prica metaforicki, a ti ga shvacas doslovno.


Lipo se pocni drogirat dok ti nije kasno.
kako je glazba univerzalni jezik predlazem da se duhovi primire meditacijom uz glazbu. Ako vam nedostaje nadahnuca, Iz svoje diskoteke sam odabrao ovaj glazbeni broj koji poziva na dublje promisljanje:

https://youtu.be/Y4749BBS4k0
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Old 26.09.2017., 14:52   #5471
Ime grupe je vrh.





Satguza.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Old 26.09.2017., 16:39   #5472
Listopad, izasla je nova knjiga od ann leckie, tek sam pocela citati, za sada zanimljivo.
alek is offline  
Old 27.09.2017., 05:36   #5473


Quote:
Milivojka2 kaže: Pogledaj post
Sve vise i vise sam pocela kupovati lokalno, preko stele, od susjeda june, tele, kokos, jaja.... Sve sta se mogu prismajhlat da netko ima domace i voljan je prodat....

Em pomognes 'susjedu' em jedes domace i uredno meso i ostale proizvode.

Ali bogami nije ni malo lako si naci tako nesto, plus skepticizam koji vlada da ti se ne uvalja nesto sto je kupljeno na veliko, a tebi se prodaje pod domace....:
također
žicam oko sebe naveliko

samo je fakat hard!! nemam apsolutno nikoga na ''selu'' te samim tim nemam ''žnjoru za jaja i meso''

našla sam 1 ženu na placu za koju sam sigurna da ima dobra jaja...a kad zagusti uzmem kod Veronike.

Milivojka daj broj od susjeda

Quote:
dct4 kaže: Pogledaj post

niti 1!

ali to je zato jer sam ljubomorna, ziher

idem sad na trening, 5.u ovom tjednu. malo sam strgana, ali ''odrađujem'' prošlotjedno netreniranje + činjenicu da me opet nema čet-ned i da me čeka hedonizam
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 27.09.2017., 08:09   #5474
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post



niti 1!

ali to je zato jer sam ljubomorna, ziher

Dobro jutro

Nisi ljubomorna već imaš prevelika očekivanja
Realno su sve 3 debleo iznad kako forumskog, tako i globalnog prosjeka
Meni B (ne nužno zbog guzice, već cjelokupnog dojma. čini mi se mudrija od druge dvije )
dct4 is offline  
Old 27.09.2017., 08:40   #5475
Bug ako ce biti kakvih vecih akcija javim ti, ali velim, jako je tesko, ja sam se preko debele veze i prijateljstva uspjela prislepat u taj 'vlakic' gdje se javi jednome unaprijed da nesto ide na klanje i onda taj isti dan dobijes meso jos toplo.

Ako ce biti prilike fakat javim. Sad smo zadnje dobrih mjesec dana unaprijed razgrabili tele koje jos ni ne sluti sudbinu, i to je planulo u sat vremena, jedva sam se stigla odluciti jel bi 5 ili 10 kila, znas ti koji su to stresovi

Ali od jucer imam provjerenu liniju za patke i divljac, iz te linije ce biti i crnih svinja, pa ako te nesto od toga zanima javi mi i sve provjerim, tu sam maltene prva u nizu, pa je lakse.
__________________
1.12.2013-PROTIV !
Milivojka2 is offline  
Old 27.09.2017., 08:48   #5476
Ja se abc pitalici nisam izjasnjavao, jer u slicnom smislu kao sto dct rece grijeh bi bilo jednu izabrati a druge dvije ostaviti

Nego moram vam prenijetinda je me je moj vjerni zeleni bicikl zauvijek napustio, i sada je u vjecnim lovistima za bicikle gdje su ceste ravne, nema soli i kise, a vlasnici imaju manje od 100 kila.

I konacno, sanjao sam nocas jarun (iako na nikoji nacin ne podsjeca na njega) teglili smo cijeli dan neke tende, u ranu vecer dosli smo do jednog malog zalijeva, voda je bila duboka barem desetak metara, a bistra da se svaki kamencic i vlat trave na dnu mogao razaznati. kompa i ja smo se pogledali, rekli "zajebi tende" i bucnuli se.
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Old 27.09.2017., 08:50   #5477
morning pipl

Arash što se dogodilo bajku?
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Old 27.09.2017., 08:57   #5478
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
morning pipl

Arash što se dogodilo bajku?
Pukao je okvir na spoju bottom bracketa i seat tubea - to se osim na biciklima oldtimerima velike vrijednosti ne isplati popravljati. Dobra strana je da se vec neko vrijeme spremam na takav nekakv dogadja pa u buksi vec imam dosta dijelova za novi bic, ali ipak ce potrajati neko vrijeme dok ne budem opet u voznom stanju.
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Old 27.09.2017., 08:59   #5479
Quote:
Arash's friend kaže: Pogledaj post
Pukao je okvir na spoju bottom bracketa i seat tubea - to se osim na biciklima oldtimerima velike vrijednosti ne isplati popravljati. Dobra strana je da se vec neko vrijeme spremam na takav nekakv dogadja pa u buksi vec imam dosta dijelova za novi bic, ali ipak ce potrajati neko vrijeme dok ne budem opet u voznom stanju.
Kakav projekt se sprema?
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Old 27.09.2017., 09:05   #5480
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Kakav projekt se sprema?
Imam jednu celicnu ramu koja je nesto veca od ove stare (iako bi bilo bolje da je jos malo veca) holowtech pogon, 9x3 shifteri i mjenjaci, kruta prednja i zadnja vilica, imam nesto obruca, naba, v-break kocnica i tako to. Plan mi je bio sastaviti novi bic za svakodnevnu upotrebu a ovaj stari imati za backup, ali sad mogu i s njega uzimati dijelove. Ali to uvijek bude neki zez nesto nedostaje, pa dok nadjes, pa onda taj tren nema love i sl
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:21.