Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2009., 09:29   #41
Quote:
violando kaže: Pogledaj post
koliko je tesko uhvatiti ruku potpunom amateru? ako dodjem s frendom na velesajam prvi put u zivotu igrati badminton hocemo li izgledati kao potpuni invalidi?

bavim se stolnim tenisom dugi niz godina i to je npr. toliko tehnicki zahtjevan sport da bi covjek bez ulozenog velikog truda i vremena uopce poceo shvacati o cemu se radi, prava ljepota i uzivancija pocnu tek kad covjek prevali veliki put, kakav je badminton u tom aspektu?

gdje i za koliko mogu kupiti relativno ok opremu za potpunog pocetnika bez vecih naznaka za ozbiljnije bavljenje sportom?

na kakvoj se podlozi igra? koliko se razlikuje igra na velesajmu i kad bih npr. postavio mrezu negdje nasred livade ili igralista i oznacio crte na podu u pravim velicinama?
Sasvim Ok oprema, mislim na rekete, se može kupiti na velesajmu, pav 20, oni drže Babolat, po meni najbolji omjer cijena-kvaliteta, pogotovo za rekreativce.
A inače se reketi mogu kupiti svagdje, ja sam kupio Carlton u Getrou, neki aluminijski za 100njak kuna, kada sam počinjao, i bio je sasvim solidan.
Oni što drže Viktorove rekete na Novoj cesti imaju i tenisice baš za badminton, i ostalo.
ljeto11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 13:27   #42
Quote:
Ys3 kaže: Pogledaj post
Bok ekipo!

Tražim partnera za Badminton.
Slobodan sam praktički svaki ponedjeljak, utorak i petak od 16:00 h

Za ostale dane i termine se možemo dogovoriti.

Igram obično na Velesajmu...

Nisam profi niti teški amater...

Molim zainteresirane da mi se jave,

pozdrav,

Ys3
Jesi našo partnera/partnericu?
Cao Cacao is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 15:34   #43
to mi je jedan od najgorih sportova
Relinquished is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2010., 14:34   #44
imam reket yonex B500(aluminij/čelik)malo mi je teži,pa ću se prebacit na neki grafitni-babolat ili yonex,a možda i victor.počeo sam prošle godine igrat i super mi je,kad sam počeo nisam mogo lopticu pogodit a sad me ide.znam igrat i na velesajmu,a i na concordiji -iako ima manje terena bolji su mi od velesajma i malo jeftiniji nego oni.e,da tražim knjigu za fizičku pripremu iliti zagrijavanje za badminton.malo sam po netu gledo al niš,jel ima netko za preporučit?
shokrelino is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 10:33   #45
Quote:
ljeto11 kaže: Pogledaj post
Sasvim Ok oprema, mislim na rekete, se može kupiti na velesajmu, pav 20, oni drže Babolat, po meni najbolji omjer cijena-kvaliteta, pogotovo za rekreativce.
A inače se reketi mogu kupiti svagdje, ja sam kupio Carlton u Getrou, neki aluminijski za 100njak kuna, kada sam počinjao, i bio je sasvim solidan.
Oni što drže Viktorove rekete na Novoj cesti imaju i tenisice baš za badminton, i ostalo.
Koliko dodju reketi na velesajmu?
pumba1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2010., 12:20   #46
Quote:
pumba1000 kaže: Pogledaj post
Koliko dodju reketi na velesajmu?
Znam za Turbo limač - oni imaju Forzine rekete. Imaš od do - oni osnovni modeli koštaju 70-ak kn, solidnih reketa za rekreativce ima za 200/300 kn, a ima i profi reketa iznad 700 kn. Tak da ovisi što te zanima.
__________________
Svatko ima pravo na krivo mišljenje...
black hole is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2010., 12:25   #47
Danas su na Eurosportu 2 prijenosi finala s Europskog ekipnom prvenstva u Poljskoj u badmintonu.

Od 12 do 14:30 je finale ženskog dijela Rusija - Danska, a od 16:30 do 18:30 finale muškog dijela Poljska - Danska. Preporučam da pogledate bar muško finale jer će sigurno biti ludnica u dvorani kad će igrati domaći.
__________________
Svatko ima pravo na krivo mišljenje...
black hole is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 21:13   #48
bok ekipo!!!
pitanje???gdje mogu dati reket na špananje?tko to radi i gdje?
__________________
svaki svetac ima prošlost,svaki grešnik budučnost
ostavila je male znakove svog postojanja,a oni koji znaju kamo treba gledati ,lako će ih naći
NEVA NEVIČICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 09:03   #49
ja znam da u concordiji postoji ducan u sklopu kojeg je i servis
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 10:09   #50
Skoro svaki klub nudi uslugu špananja.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 00:19   #51
Smile

Pozdrav svima evo ja spanam rekete za badminton...cijena 70 kn...pa koga zanima nek se javi...ince nalazim se u paviljonima 18 i 20

[email protected]
Luigishop is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 10:07   #52
Kupujem reket za rekreativno bavljenje badmintonom pa ukoliko imate kakvu preporuku...

Inače igram već 2 godine pa bi uzeo malo skuplji reket od onih u rangu od 100-150 kn.
bunk is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 14:13   #53
gdje se u zg mogu kupiti loptice za badmington i koje su najbolje, te koja im je cijena?
dobri muž is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2010., 19:40   #54
Quote:
dobri muž kaže: Pogledaj post
gdje se u zg mogu kupiti loptice za badmington i koje su najbolje, te koja im je cijena?
Ne bih znao koje su "najbolje", al vjerojatno je sigurno reci da je to sve jako blizu. A sada prenosim ono sto je meni rekla teta u ducanu (koja je znala o cemu prica): ako se bavis rekreativno badmintonom - ne kupuj pernate loptice, to su loptice za natjecanje i ako ih par puta pogodis sa okvirom reketa pocet ce ispadat pera i mozes ju bacit.

Znaci preporuka su nylonske loptice, i to nemoj uzet neke djecje nego one fine sa plutanim vrhom i zeleno-flourescentnim tijelom. Ja sam u Speedminton ducanu (na Novoj cesti s desne strane, jedna ulica prije onog kružnog toka kad ides od Doma Sportova prema Tresnjevci) uzeo Viktor loptice (3 komada, srednje brze) za 42 kn i nesto sitno (postoji i pakiranje od 6 komada za 80-ak kn. Imas i u Rost-Sportu kod Doma Sportova slicne za 14 kn/kom, a prodaju se i u Badminton centru Max (gdje idem sa frendom). Postoje 3 razlicite brzine a razlikuju se po traci kojom je oblijepljen vrh od pluta (mislim da su one sa zelenom trakom najsporije, plave su srednje a crvene najbrze).

Link: http://www.badminton-mojsport.com/index.php?/Loptice/
Štrcko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 19:40   #55
ovak badminotn igram zadnje 3 god u zarebu, cisto rekreativno ali mogu rec da sam stekao neku razinu znanja koja je potrebna da bi se kolkotolko uslo u igru...problem jesu partneri za igru, naime tesko je naci nekoga od ljudi koji inace igraju sad prek ljeta, pa me zanima zna li nekto nekakve treninge za starije amatere(imam 23) koji se odrzavau u zg ovih dana a da nisu individualni ili ima netko tu sa ofurm ada ima jednaku zelju igrat a isto ne moze nac para nek se javi ? hvala pozz
frende is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 19:47   #56
Badminotn -ljetni tim

Ima li zainteresiranih forumasa za oformljavanje "timova" za badminon prek ljeta, inace igram vec koje tri godine rekreativno, no sad nikog nemrem nac za igru kak su svi na moru ili kukaju da im je vruce(nes ti muskaraca). Ako ima ljudi koji znaju nesto igrat(ne previse dobro a ni lose) nek se jave na thread pa cemo vidjet mozemo li se dogovorit. Inace ljetni termni su od oko 15h na dalje a i hrpa klubova daje velike popuste za terene sad prek preznika. javite se ljudovi
frende is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 23:45   #57
Ja sam previše talentiran za to, iako nisam igrao 5 godina Sretno u potrazi za partnerom
konfi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2010., 21:51   #58
ja imam isti problem s mojom ekipom i vrucinom. meni nesmeta i mogu igrat 2 sata, igram vec skoro dve godine, neigram lose a nadam se ni ti. javi se na pm
tom866 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 18:59   #59
Badminton - poziv na DT ligu

Ovim putem pozivamo sve zainteresirane rekreativce da se prijave na našu badminton DT ligu u Velikoj Gorici. Imamo više liga tako da su dobrodosli i rekretavci i profesionalci i maloljetnici ali ne mladji od 16 godina. Vise o samoj ligi mozete procitati na slijedecom linku:
http://forum.dt-arena.hr/index.php?P...7jl1&board=5.0
Igor.K is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 14:26   #60
Ako ima tko zainteresirani odigrati pratiju nek se javi, prije sam treniro, ali sad već duze vrijeme ništa..javite se
kr1011iscn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:43.