Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre > Konzole

Konzole Kutak za korisnike igraćih konzola

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2012., 15:43   #1
playstation plus hrvatska

prvo: Dali se može plaćati u Playstation Storu paypalom?
drugo: Koliko košta Playstation Plus mjesečno ili godišnje?
treće: Dali se na jednom PS3 može platiti igrica, a na drugi ta ista skinut?
HVALA!
nbobo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 10:13   #2
1. koliko znam ne, dakle ili kreditne kartice (ja korisitim visa electron) ili PS Store bonovi (ima u trgovinama za kupiti)
2. 110 kn za 3 mjeseca, 365 kn za 12 mjeseci (s tim da ponekad znaju dati kakve popuste, krajem 9 mjeseca je 12 mjeseci koštalo 275 kn)
3. Jedan PS3 account se može share-ati na dva puta. Dakle, na drugom PS3 se otovori novi account, izabereš Use existing te upišeš username i password od ovog prvog. Prvi mora biti ofline da drugi može ući, ode se pod Store i Downloads sekciju te se može skinuti sve što se kupilo na prvom accountu. Treba imati na umu da ukoliko se želi maknuti account s jednog uređaja treba otići pod settingse i deaktivirati account jer kao što sam rekao, account se može šerati samo 2 puta. Ta opcija je generalno napravljena za slučaj da nekome crkne konzola pa da se na drugoj može koristiti isti account. No, ljudi to masovno koriste da podijele troškove pretplate i kupnje sadržaja...
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 10:22   #3
Quote:
nbobo007 kaže: Pogledaj post
prvo: Dali se može plaćati u Playstation Storu paypalom?
drugo: Koliko košta Playstation Plus mjesečno ili godišnje?
treće: Dali se na jednom PS3 može platiti igrica, a na drugi ta ista skinut?
HVALA!
Za HR nemogu odgovorit jer zivim u GER, ali ovdje se moze placati samo putem kreditne kartice ili kad se kupi PSN Card u trgovini u gradu. Ima po 20€, 50€.

PS+ kosta za 90 dana 14.99€, a godinu dana kosta 35€.
melt is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 11:05   #4
U nas je sada akcija pa 12 mjeseci nije 365 kn već 273 kn pa iskoristite dok još možete
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2013., 21:29   #5
Imam jedno pitanje, pa bih htio cuti ako ko ima kakav odgovor.
Imam 2 PSN accounta, UK (kojeg sam napravio 2006te, na kojem imam dosta DLC-a kupljenih, par igara i najvažnije, trofeja) i HR account (kojeg sam odlučio napraviti da kupujem stvari preko kartice, jer vise ne mogu nabaviti UK bonove po pravoj cijeni).
E sad, pitanje: Znaci htio bi kupiti neki DLC sa kunama na HR accountu, pa me zanima, da li bi taj isti DLC radio na mom UK accountu, na istoj konzoli? Isto pitanje ide ako bi uzeo PSN+, pa igre koje dobijem gratis da igram na UK accountu?
Sad razmišljam, pošto su sve igre iz PAL 2 regije, a kod nas obično dolaze igre iz UK (na engleskom), a ne ko u drugim drzavama EU, na njihovim jezicima, da bi ovo zapravo moglo da radi bez beda?
Još jedno pitanje za vas koji imate Uncharted 2. Jel možete skinuti DLC? Ja ne, a trofeje bi htio pokupiti za MP, već imam platinum pa reko ajd i te DLC trofeje da skupim, kad ono nema DLC-a (UK store), a trebao je biti free od 5tog mjeseca 2012...
__________________
Ć3v@πy...

prodajem tortilje
Phantom_Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2013., 15:36   #6
meni stvari koje sam kupovao na UK acc rade i na HR acc... pretpostavljam da je i obrnuto isto, s tim da je moguće da neće svi dodaci raditi, ali mislim da je to teško moguće. Mislim da će ti isto biti i sa PSN-om, odn. da ćeš moći igrati bez problema, mada mislim da ti na drugom accountu neće raditi ono automatsko snimanje save file-a na cloud. Nekako mislim da je bolje da sve novo od sada igraš na HR accountu.

Sa dlc-om za Uncharted 2 nemam iskustva...

Uglavnom, to sa trofejima mi nikada nije bilo jasno, ali dobro, svakom njegovo veselje pa...
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2013., 22:34   #7
Odlučio sam da ću od sad sve DLC-e kupovati na HR storeu a PS+ uzeti na UK storu. Tako mi se čini najlogičnije za sad...
__________________
Ć3v@πy...

prodajem tortilje
Phantom_Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 11:26   #8
Ne znam zašto bi to radio... uzmi PS+ na HR storu, tako ćeš imati i popust pri kupnji nekih stvari. Jednostavno, počni igrati na našem acc i imaš mir
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 18:23   #9
Quote:
melt kaže: Pogledaj post
a godinu dana kosta 35€.
Vec nekoliko dana su podigli cijenu na 49,95€ u Playstation Store-u. Mislim da ce ostat tako dugo.
melt is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 11:02   #10
Pa toliko uvijek košta... bio je sad Božićni popust i sad su vratili...
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 14:17   #11
moram priznati da mi je ovaj ps+ pravo otkriće. uzeo sam na godinu dana za HRK 275 i isplatilo se. već sam na besplatnim igricama višestruko uštedio.
sci fi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 18:12   #12
Quote:
sci fi kaže: Pogledaj post
moram priznati da mi je ovaj ps+ pravo otkriće. uzeo sam na godinu dana za HRK 275 i isplatilo se. već sam na besplatnim igricama višestruko uštedio.
i meni se isto dopada, prosli mjesec sam uzeo abo na 90 dana, skinuo Uncharted besplatno i mogu ga igrat besplatno skroz dok Abo traje, imam isto i opciju skinuti besplatno Gravity Rush, ali nezurim jos, no sigurno imam u planu. Upravo sada skidam Playstation All-Stars Battle Royal na popustu je i kosta do 20.02. samo 18€ (inace 35€). To je zato sto Vita ovaj mjesec slavi jednogodisnji rodjendan. U Store-u je sad 90dana samo 9.99€ (ja platio 15). Jos mislim uzet MotorStormRC, demo mi se svidio. Htio sam kupit Mortal Kombat za Vitu, ali je ovdje u Njemackoj zabranjena prodaja, ali ga ima zato na amazon.co.uk ^^.
melt is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 10:51   #13
ja sam neki dan skinuo sleeping dogs besplatno i trenutno to igram. prije toga crysis2, borderlands, bioshock, just cause, vanquish, bulletstorm, itd. sve besplatno. u biti sve za kn 275.
sci fi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 08:34   #14
Pitanje

Prošli tjedan kupio sam ps3, e sada piše na jednom papiriću kada se prijavim na ps plus da dobijem 2700kn gratis. Jel to istina?, dobijem mogućnost skidanja igara u toj vrijednosti s njihove mreže? Unaprijed hvala na odgovorima
Pitam jer mi se onda to super nego da idem sad kupovati par igara.
andorberendil is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 14:20   #15
Pretplata se može platiti za 3 i 12 mjeseci. Prva je 110 kn, druga je 365 kn (mada mislim da je trenutno na nekakvoj akciji za 273 kn).

Dakle, kad se plati pretplata onda se njen sadržaj dobije besplatno na korištenje dok pretplata traje.

btw... u startu ima nekih 10ak igara i onda svaki mjesec stavljaju po 3 nove igre...
mazgoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 09:12   #16
Aha, i to su igre koje oni odlučuju. Ne kontam zašto pišu onda gratis 2700kn. Ili je to kao vrijednost tih igara koje od njih dobiješ bespla za download.
andorberendil is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 12:24   #17
Quote:
andorberendil kaže: Pogledaj post
Aha, i to su igre koje oni odlučuju. Ne kontam zašto pišu onda gratis 2700kn. Ili je to kao vrijednost tih igara koje od njih dobiješ bespla za download.
Pa iskreno, sumnjam da piše da da dobiješ gratis 2700 kn. Vjerojatno piše nešto u stilu igre u protuvrijednosti od 2700kn...


No, kako god okreneš, isplati se jer uopće ne stavljaju loše igre gore...
mazgoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 10:00   #18
Pitanje.
Zanima me da li igrice koje sam preuzeo preko playstation plusa mogu nastavit i dalje igrat kad istekne playstation plus pretplata??
fabricio1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 15:08   #19
Ne. Mogu se igrati samo dok traje pretplata.
Sarek is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 15:32   #20
Quote:
fabricio1 kaže: Pogledaj post
Pitanje.
Zanima me da li igrice koje sam preuzeo preko playstation plusa mogu nastavit i dalje igrat kad istekne playstation plus pretplata??
Ne, samo dok traje pretplata. Kad istekne, produžiš... No, za godinu dana dobiješ 40-50 igara tako da se svakako isplati
mazgoon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:08.