Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Ex-YU

Ex-YU Teme o bivšoj nam državi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2008., 21:34   #21
Ma samo napred!
Mislim,kad cujem ovakve gluposti odmah posumnjam da su zlocesti Srbi ista uradili!
Pa da je postojalo tako nesto ne bi to bilo tek sada otkriveno ali ne vredi pricati o ovome! Svakakvih umova ovde ima!
vasileus is offline  
Old 01.02.2008., 23:24   #22
Eto, nije prošlo ni 13 (trinaest) godina, a "trovanje" već otkriveno.

U narednih 13 godina možemo očekivati i izveštaj o efektima "trovanja", a do tada:

Quote:
Rezerva50 kaže: Pogledaj post
...zasad još nije otkrivena dokumentacija koja bi rasvijetlila što se dogodilo s tim namirnicama...
__________________
Ko visoko leti, nisko zimi.
GoTo is offline  
Old 02.02.2008., 00:32   #23
Ništa nebi bilo čudno dai je ovo i istina. Mislim da su sada pokazali kakvi su zaista... Samo se nadamo da ima Božjega suda pa će tamo sve platiti....
__________________
Kako oblikovati potpise?
Eagle30 is offline  
Old 02.02.2008., 04:30   #24
Quote:
Eagle30 kaže: Pogledaj post
Ništa nebi bilo čudno dai je ovo i istina. Mislim da su sada pokazali kakvi su zaista... Samo se nadamo da ima Božjega suda pa će tamo sve platiti....
Samo se ti uzdaj u Bozji sud!
Ja ne mogu da verujem dokle su u teorijama zavere pojedinci spremni da idu!

Da nije autoru palo na pamet da je mozda povecan broj obolelih od karcinoma zbog NATO municije? Ako neko zeli o tome da sazna neka progoogla malo da vidi kako prolaze Italijani na Kosovu, oni su rasporedjeni tamo gde je NATO najvise gadjao!

A koji su prasak Srbi koristili, za buve?
vasileus is offline  
Old 02.02.2008., 09:14   #25
Quote:
vasileus kaže: Pogledaj post
Samo se ti uzdaj u Bozji sud!
Ja ne mogu da verujem dokle su u teorijama zavere pojedinci spremni da idu!

Da nije autoru palo na pamet da je mozda povecan broj obolelih od karcinoma zbog NATO municije? Ako neko zeli o tome da sazna neka progoogla malo da vidi kako prolaze Italijani na Kosovu, oni su rasporedjeni tamo gde je NATO najvise gadjao!

A koji su prasak Srbi koristili, za buve?
Nemam namjeru polemizirati sa tobom.
Dovoljno je samo pogledati što drugi misle o srpskim zločinima (kako bi vi rekli vasceo svet) pa da se vidi tko je u pravu.
Ali neka vam, živiti vi u svome pravu tako ćete daleko dogurati...
__________________
Kako oblikovati potpise?
Eagle30 is offline  
Old 02.02.2008., 09:21   #26
Quote:
Eagle30 kaže: Pogledaj post
Nemam namjeru polemizirati sa tobom.
Dovoljno je samo pogledati što drugi misle o srpskim zločinima (kako bi vi rekli vasceo svet) pa da se vidi tko je u pravu.
Ali neka vam, živiti vi u svome pravu tako ćete daleko dogurati...
Ma svet misli ono sto mu se servira! Tako da to i nije neko merilo!
Ali za ovo i dalje tvrdim da je glupost! Mislis da Kristijan Amanpur ne bi pronasla tu pricu?

Ne poricem sve zlocine nego konkretno ovu pricu! I Boziji sud sudi pojedincima, mada bi neki voleli da ceo "the"narod zavrsi u devetom krugu! ( ovo "the" sam stavio jer se misli na odredjeni narod)!
vasileus is offline  
Old 02.02.2008., 09:49   #27
Za enormno povecanje oboljenja od raka na podrucju BiH, Hrvatske, Srbije i dr. krajeva gdje su bile vodjene ratne operacije 91-96g, a NATO istresao uglavnom po srpskim polozajima vise desetaka tona osiromasenog urana u raznim bombama i granatama, a povrsinske i podzemne vode raznjele taj uran u nasa vodocrpilista, pa svi , bez obzira na nacionalnost i vjeru, to pijemo i oboljevamo, okrivljeni su Srbi - trovaci.
Prica je nategnuta i naivna ali kako vidimo funkcionira da se paznja odvuce od pravih uzrocnika zagadjenja - kontaminacije.
SPANGA is offline  
Old 02.02.2008., 09:52   #28
Nije mi samo jasno kako te nije sramota uopće braniti se nakon zla koje su tvoji sunarodnjaci učinili od Bihaća, Srebrenice, Vukovara... da ne vrojim dalje....
Trebeli bi se poklopiti i šutiti
__________________
Kako oblikovati potpise?
Eagle30 is offline  
Old 02.02.2008., 16:14   #29
Quote:
vasileus kaže: Pogledaj post
Ma svet misli ono sto mu se servira! Tako da to i nije neko merilo!
Ali za ovo i dalje tvrdim da je glupost! Mislis da Kristijan Amanpur ne bi pronasla tu pricu?

Ne poricem sve zlocine nego konkretno ovu pricu! I Boziji sud sudi pojedincima, mada bi neki voleli da ceo "the"narod zavrsi u devetom krugu! ( ovo "the" sam stavio jer se misli na odredjeni narod)!
A po cemu porices ovu pricu? Nemoguce da su to Srbi radili? Mislim na cijeloj istrazi je radila ekipa sa Nove TV, ne vidim razloga zasto bi Hrvati izmisljali nesto u vezi Bosnjaka sto nema veze s njima? Doduse cijela stvar se testirala na hrvatskim zarobljenicima, medjutim main target su bili Bosnjaci.

S druge strane Srbija je pocinila takve vrste zlocina da ovo ni u kom smislu ne odskace po gadosti od ostalih zlocina. Doduse ovdje su koristili bioloska sredstva ali opet decenijama se suska da je upravo srboarmada vojnike albanske, bosnjacke i hrvatske nacionalnosti izlagala kojekakvim bioloskim sredstvima da ne mogu imati potomke. Da, to su bile glasine, medjutim suvise jake glasine da ne bi bilo barem malo istine.

Sto znaci sta tu ima cudno i po cemu to ova najvjerovatnije istinita prica odskace od drugih te vrste da ne povjerujes u sve ovo? Svakako da je bivsa JNA imala arsenale bioloskog oruzja na kojoj bi joj i Sadam pozavidio i bas ne vjerujem da ih nije koristila.

Naglasavam u ispitivanju cijelog slucaja su sudjelovali i novinari Nove TV i kako sam ja shvatio postoje i dokumenti u vezi ovog.
Rezerva50 is offline  
Old 02.02.2008., 17:22   #30
Mislim da ih se doktor mengele nebi postidio. Ovo samo oni mogu smisliti...
__________________
Kako oblikovati potpise?
Eagle30 is offline  
Old 02.02.2008., 18:02   #31
Kada to istrazivanje bude izvrsila neka relevanta televizija tipa BBC ili CNN tada cu poceti da verujem!
O tim eksperimentima Srba na ostalim narodima mozes samo lupati kao sto i radis! Daj mi neki podatak o tome? Mislis imali vise od Sadama za koga se ispostavilo da skoro nije ni imao?
I normalno da se ne stidim zlocina, stideo bih se da sam ih ja napravio! Kao sto ne prihvatam kolektivni ponos tako ne prihvatam ni kolektivnu krivicu!
I odakle ovde bilo kome da ja branim zla koji su pojedini Srbi ucinili? Nemoj ti smisljati moje recenice tj stavljati mi nesto sto nisam rekao! Ja samo pricam za ovaj slucaj, nisam pominjao ni Vukovar ni Srebrenicu!
vasileus is offline  
Old 02.02.2008., 18:08   #32
Quote:
vasileus kaže: Pogledaj post
Kada to istrazivanje bude izvrsila neka relevanta televizija tipa BBC ili CNN tada cu poceti da verujem!
O tim eksperimentima Srba na ostalim narodima mozes samo lupati kao sto i radis! Daj mi neki podatak o tome? Mislis imali vise od Sadama za koga se ispostavilo da skoro nije ni imao?
I normalno da se ne stidim zlocina, stideo bih se da sam ih ja napravio! Kao sto ne prihvatam kolektivni ponos tako ne prihvatam ni kolektivnu krivicu!
I odakle ovde bilo kome da ja branim zla koji su pojedini Srbi ucinili? Nemoj ti smisljati moje recenice tj stavljati mi nesto sto nisam rekao! Ja samo pricam za ovaj slucaj, nisam pominjao ni Vukovar ni Srebrenicu!
Nitko nije tebi ništa rekao. malo pročitaj što tvoji sunarodnjaci pišu?!
__________________
Kako oblikovati potpise?
Eagle30 is offline  
Old 02.02.2008., 18:12   #33
Quote:
Rezerva50 kaže: Pogledaj post
Pa zar nam ti i ostali Bošnjaci ne trubite stalno da su Večernje lažljive ustaško-hercegovačke novine?
__________________
I Love U
Vuco is offline  
Old 02.02.2008., 19:50   #34
Ja sam cuo drugu pricu, da su srbi bosnjacima dali najzagadjenije gradove da bi navukli sto vise bolesti. U planini i sumi duze se i zdravije zivi.
50 cent is offline  
Old 02.02.2008., 22:01   #35
Sta to pojedes da obolis od raka?
Ovo je argumentovano u tri p.m.
__________________
Mjesto za potpis.
balkanac is offline  
Old 02.02.2008., 22:25   #36
Quote:
balkanac kaže: Pogledaj post
Sta to pojedes da obolis od raka?
Ovo je argumentovano u tri p.m.
E pa pitaj svoga doktora mengelea što je tim jadnim ljudima stavljao u hranu. Eto do toga se dobije rak, i to probavnog trakta najčešće.
__________________
Kako oblikovati potpise?
Eagle30 is offline  
Old 03.02.2008., 04:07   #37
Prema ozbiljnim procjenama,pravo dejstvo spomenutih bioloskih otrova nastupa tek ove i slijedece godine.
Cika Krlja is offline  
Old 03.02.2008., 11:27   #38
Quote:
balkanac kaže: Pogledaj post
Sta to pojedes da obolis od raka?
Ovo je argumentovano u tri p.m.
Probaj neku ozračenu hranu, pa se javi kroz neko kraće vrijeme?

Nisi čuo za kancerogene supstance?
__________________
A sada nešto sasvim uobičajeno ...
Brothers in arms, Israel and Pretoria. Kraj jednog divnog prijateljstva i sve ljepote zionizma. HAFRADA.
https://www.theguardian.com/world/2006/feb/07/southafrica.israel
COD2 is offline  
Old 03.02.2008., 13:55   #39
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Probaj neku ozračenu hranu, pa se javi kroz neko kraće vrijeme?

Nisi čuo za kancerogene supstance?
A jesi li ti cuo za municiju punjenu osiromasenim uranijumom? Sada razmisli dobro sta je glavni uzrok oboljevanja ljudi u BIH od karcinoma.Isti slucaj je i u Srbiji, a posebno na Kosovu i to nije slucajnost.
blockhe@d is offline  
Old 03.02.2008., 14:22   #40
Quote:
Brera kaže: Pogledaj post
ma dajte ljudi ne nasedajte na gluposti .... ubacila srpska voska , a kako ?? Sta gurnuli tamo kamione , a ovi nahrlili da uzimaju besplatno ulje ??? Manite se novina i novinara ... narocito nekih ...

ne mogu da verujem , da neko veruje u te gluposti ... isto tako i u nasim novinama se pojavi poneka glupost ... uradili merikanci ovo uradili ono ... hrvati nas trovali deceniju i po
eto to su neki od naslova ... ma dajte budimo ozbiljni ljudi
Kao prvo do dokumenta koji su ukazivali na samu operaciju dosla je prvo Nova TV zatim se ukljucuje Avaz u NTV Hayat...ono sto sam ja vidio u medijima jesu orginalni dokumenti u kojima stoji da operaciju planira Vojska Jugoslavije...o operaciji "Mac 1" je pravio izvjestaj licno general Kukanjac...to sto ti ne zelis da vjerujes je ustvari nemoc da se suocis sa onim sto su planirali tvoji sunarodnici ustrb interesa naroda kome i sam pripadas!!!
__________________
Kakva novogradnja? Tražite muslimanske kuće sa zapadne strane Neretve i kupujte to. Bliže su centru od bilo kojeg stana u međuprostoru između Mostara i Širokog. Zar je toliki problem preuzeti par muslimanskih kvartova koji neugodno strše na našoj strani grada i osigurati stolni grad? (Tomislav Diablo)
spiritual beggar is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:12.