Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2013., 18:31   #201
Hvala Benny. narucit cu onda drugi tjedan taj xplode.
jesi li uz creatin uzimao ARGI power kapsule?
__________________
Nisam kreativan. Neam signature.
Mr.Air is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 18:46   #202
Quote:
bENNY1986 kaže: Pogledaj post
sam si sve rekao. to sve sto dobis s kreatinom dobijes uz prehranu ali u duzem roku naravno, kreatin je tu samo da ubrza, sve to stoji. samo to sto si ti rekao je cista glupost da to dodatno navlaci vodu jer je i sam misic po sebi graden od 70% vode. a ovim zasladivacima mi se stvarno neda raspravljat, svako bira svoj put..
ma dobiš sve u istom roku i s kreatinm i bez.
Stvar je u tome da kreatin kao fol pomaže da dižeš veće težine, ai po meni je to kenjara jer možeš dizat i bez njega čisto pristojno.
A taj kreatin nikako ne može bit dobar jer ti uzrokuje želučane probleme, em se ne može rastopiti nego u velikoj količini vode, a i onda ostanu te sitne čestice koje su neprobavljive i uzrokuju ti sr..nja u želucu.
Da ne govorim d amoraš puno lokat vode koju onda pišaš i vidiš da nisi ništa postigao osim šta si se dobro napišao. A imaš osjećaj težine u mišićima.
Po meni ti praškovi su drek na šibici a i preskupi su za ono šta nude.
Bolje pojest ribe nego žderat taj umjetnjak.
Pogotovo oni koji jedu velike količine wheya i dexa koji im ide onda u trbušno salo.
vspec is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 22:18   #203
Quote:
Mr.Air kaže: Pogledaj post
Hvala Benny. narucit cu onda drugi tjedan taj xplode.
jesi li uz creatin uzimao ARGI power kapsule?
samo proteine i glukozu, nista vise.
bENNY1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 22:21   #204
Quote:
vspec kaže: Pogledaj post
ma dobiš sve u istom roku i s kreatinm i bez.
Stvar je u tome da kreatin kao fol pomaže da dižeš veće težine, ai po meni je to kenjara jer možeš dizat i bez njega čisto pristojno.
A taj kreatin nikako ne može bit dobar jer ti uzrokuje želučane probleme, em se ne može rastopiti nego u velikoj količini vode, a i onda ostanu te sitne čestice koje su neprobavljive i uzrokuju ti sr..nja u želucu.
Da ne govorim d amoraš puno lokat vode koju onda pišaš i vidiš da nisi ništa postigao osim šta si se dobro napišao. A imaš osjećaj težine u mišićima.
Po meni ti praškovi su drek na šibici a i preskupi su za ono šta nude.
Bolje pojest ribe nego žderat taj umjetnjak.
Pogotovo oni koji jedu velike količine wheya i dexa koji im ide onda u trbušno salo.
ajde se ti fino ostavi tih "teorija zavjera" o suplementima i primi se knjige. nije nuzno uzimat suplemente, oni su tu da pomognu, svaki na svoj nacin, a ovo kaj ti pricas to su stvarno idiotarije.
bENNY1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 16:00   #205
Quote:
vspec kaže: Pogledaj post
ma dobiš sve u istom roku i s kreatinm i bez.
Stvar je u tome da kreatin kao fol pomaže da dižeš veće težine, ai po meni je to kenjara jer možeš dizat i bez njega čisto pristojno.
A taj kreatin nikako ne može bit dobar jer ti uzrokuje želučane probleme, em se ne može rastopiti nego u velikoj količini vode, a i onda ostanu te sitne čestice koje su neprobavljive i uzrokuju ti sr..nja u želucu.
Da ne govorim d amoraš puno lokat vode koju onda pišaš i vidiš da nisi ništa postigao osim šta si se dobro napišao. A imaš osjećaj težine u mišićima.
Po meni ti praškovi su drek na šibici a i preskupi su za ono šta nude.
Bolje pojest ribe nego žderat taj umjetnjak.
Pogotovo oni koji jedu velike količine wheya i dexa koji im ide onda u trbušno salo.
aha ti si onaj tip osobe koja ne konzumira whey nego je u tebe sve ''prirodno''
jos mislis da whey je otrov.jao u kojem stoljecu ti zivis?
chopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 17:57   #206
Quote:
chopy kaže: Pogledaj post
aha ti si onaj tip osobe koja ne konzumira whey nego je u tebe sve ''prirodno''
jos mislis da whey je otrov.jao u kojem stoljecu ti zivis?
whey nije otrov, ali treba jest što više prirodne hrane, ja jedem hemp protein jer nema samo unutra proteina , nego ima još stvari koje ga čine cjelovitijom hranom nego whey (minerale, vlakna).
whey je zapravo beznačajan jer se može uzimati samo nakon treninga, dakle ako treniraš 3x tjedno znači to su ti tri mjerice.
Važni su ovi spori proteini i spori ugljikohidrati, poanta je da se što manje diže inzulin jer ako ga dižeš previše ode ti sve u šlaufe oko trbuha.

Zadnje uređivanje vspec : 30.10.2013. at 18:04.
vspec is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 18:03   #207
Quote:
bENNY1986 kaže: Pogledaj post
ajde se ti fino ostavi tih "teorija zavjera" o suplementima i primi se knjige. nije nuzno uzimat suplemente, oni su tu da pomognu, svaki na svoj nacin, a ovo kaj ti pricas to su stvarno idiotarije.
organizam sam proizvodi kreatina koliko mu je potrebno iz nekih aminokiselina, uz to pojedeš tjedno nekoliko puta ribu.
Bolje i to nego imat želučane bolove radi nerastopljenih kristala i lokanje 5 litara vode i odlazak svakih 5 minuta na wc.
vspec is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 18:05   #208
Quote:
vspec kaže: Pogledaj post
whey je zapravo beznačajan jer se može uzimati samo tokom nakon treninga, dakle ako treniraš 3x tjedno znači to su ti tri mjerice.
Važni su ovi spori proteini i spori ugljikohidrati, poanta je da se što manje diže inzulin jer ako ga dižeš previše ode ti sve u šlaufe oko trbuha.
whey se može jesti u bilo kojem dijelu dana (ili noći).

u šlaufe oko trbuha će ići višak kalorija, bez obzira jesu li kalorije unijete u obliku brzih ili sporih proteina ili ugljikohidrata.

dakle bitne su kalorije.

KALORIJE.
Young Lad is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 22:33   #209
Quote:
vspec kaže: Pogledaj post
organizam sam proizvodi kreatina koliko mu je potrebno iz nekih aminokiselina, uz to pojedeš tjedno nekoliko puta ribu.
Bolje i to nego imat želučane bolove radi nerastopljenih kristala i lokanje 5 litara vode i odlazak svakih 5 minuta na wc.
pa ne kuzis ocito poantu. naravn oda organizam proizvodi kreatina koliko mu je potrebno za normalno funkcioniranje, ali zato i postoje preparati putem kojih mozes unijeti kreatin i samim time izvuci benefite od tog suplementa. o kakvim ti zelucanim bolovima pricas? kakvi nerastopljeni kristali? kakvo lokanje 5 litara vode? kakvi odlasci svakih 5 minuta wc? reko sam ti da seo stavis tih debilnih teorija zavjere. pio sam kreatin ujutro na taste u 3dl vode potpuno rastopljen, a tijekom treninga sam stavio u onoliko vode koliko obicno popijem tijekom treninga. pisao sam sasvim normalnu ko i bez kreatina, nisam imao nikakvih zelucanih, probavnih, mentalnih, psihickih i nikakvih vrsta problema!

vidim da si dosta neupucen, tj. upucen u razne gluposti koje si procitao na internetu od raznih neupucenih budala. ako vec ne zelis odustat od tih svojih glupih teorija barem prekini pisati na ovome forumu i govorit ljudima totalne disinformacije. hvala.
bENNY1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 22:43   #210
Quote:
vspec kaže: Pogledaj post
uz to pojedeš tjedno nekoliko puta ribu.
treba financirat par puta tjedno losos, tunu
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 08:39   #211
Quote:
Young Lad kaže: Pogledaj post
whey se može jesti u bilo kojem dijelu dana (ili noći).

u šlaufe oko trbuha će ići višak kalorija, bez obzira jesu li kalorije unijete u obliku brzih ili sporih proteina ili ugljikohidrata.

dakle bitne su kalorije.

KALORIJE.
whey diže inzulin, točka.
jedeš ga u vremenu kad ne radiš trening odlazi u salo.
whey je samo namjenjen iza treninga, a bože sačuvaj po noći.
vspec is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 08:43   #212
Quote:
bENNY1986 kaže: Pogledaj post
pa ne kuzis ocito poantu. naravn oda organizam proizvodi kreatina koliko mu je potrebno za normalno funkcioniranje, ali zato i postoje preparati putem kojih mozes unijeti kreatin i samim time izvuci benefite od tog suplementa. o kakvim ti zelucanim bolovima pricas? kakvi nerastopljeni kristali? kakvo lokanje 5 litara vode? kakvi odlasci svakih 5 minuta wc? reko sam ti da seo stavis tih debilnih teorija zavjere. pio sam kreatin ujutro na taste u 3dl vode potpuno rastopljen, a tijekom treninga sam stavio u onoliko vode koliko obicno popijem tijekom treninga. pisao sam sasvim normalnu ko i bez kreatina, nisam imao nikakvih zelucanih, probavnih, mentalnih, psihickih i nikakvih vrsta problema!

vidim da si dosta neupucen, tj. upucen u razne gluposti koje si procitao na internetu od raznih neupucenih budala. ako vec ne zelis odustat od tih svojih glupih teorija barem prekini pisati na ovome forumu i govorit ljudima totalne disinformacije. hvala.
još vjeruješ da si se očistio za mjesec dana, a i dalje ti stoji voda u organizmu, koliko si pio tekućine nije ni čudo da još misliš da ti je to masa i da si dobio na kilaži a to ti je obična voda u organizmu. S kreatinom s emora piti hrpa tekćine, a ak nisi pio vjerovatno si dehidrirao i sve ti se poremetilo u organizmu i sad će ti trebat mjeseci da uopće dođeš u normalu. Ili i dalje pij reatin s 3 deci vode pa kad navućeš još vode onda ćeš hodat ko bačva vode i sala.
vspec is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 08:46   #213
Quote:
Jericho kaže: Pogledaj post
treba financirat par puta tjedno losos, tunu
ne dobiš samo prašinu i vodu nego dobiješ ostale stvari koje dolaze s ribom.
Ti praškovi nisu jelo. Hrana je skupa, ali jbga.
vspec is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 13:01   #214
Quote:
vspec kaže: Pogledaj post
whey diže inzulin, točka.
no shit sherlock.

Quote:
vspec kaže: Pogledaj post
jedeš ga u vremenu kad ne radiš trening odlazi u salo.
u salo odlazi višak ukupnih kalorija koji se unosi u kontinuitetu, gdje nije bitno, odakle te kalorije potječu (p, uh, m).

Quote:
vspec kaže: Pogledaj post
whey je samo namjenjen iza treninga, a bože sačuvaj po noći.
nije istina.

živio

p.s. lol@rasprava o kreatinu. kreatin monohidrat je barem jedan od rijetkih suplemenata za koje je znanstveno dokazano da djeluje kod većine osoba, te da nema negativnih učinaka na zdravlje ako se pravilno koristi.
Young Lad is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 13:53   #215
Thumbs down

Quote:
vspec kaže: Pogledaj post
još vjeruješ da si se očistio za mjesec dana, a i dalje ti stoji voda u organizmu, koliko si pio tekućine nije ni čudo da još misliš da ti je to masa i da si dobio na kilaži a to ti je obična voda u organizmu. S kreatinom s emora piti hrpa tekćine, a ak nisi pio vjerovatno si dehidrirao i sve ti se poremetilo u organizmu i sad će ti trebat mjeseci da uopće dođeš u normalu. Ili i dalje pij reatin s 3 deci vode pa kad navućeš još vode onda ćeš hodat ko bačva vode i sala.
ajde da sam pio monohidrat koji navlaci vodu, al nisam
bENNY1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2013., 10:28   #216
Molim držite se teme - kreatin.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 19:38   #217
čitam ovaj forum i sad mi ništa nije jasno

evo par pitanja :

dali je potrebno uzimati loading fazu i nakon koliko vremena se radi kolika pauza ?

kada se pije kreatin, ujutro, prije, poslije treninga ili prije spavanja ? osim ako ne uzimamo 4x dnevno onda moramo koliko se ja razumijem u sve te dijelove dana po 5 gr. uzimat

ako pijem PWM - whey+glukoza iz dm-a dali mogu onda ubaciti u njega i kreatin pošto u toj glukozi ima limunske kiseline ?

ako nesmijem, koliko trebam sacekati pa da ona popijem kreatin, tj. za koliko se probavi ta limunska kiselina, posto whey i glukoza brzo odu (u misice da zacijele ispucala vlakna mislim?) onda mislim i da limunska kiselina ode brzo.
Matan329 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 19:40   #218
i ako imam 16 god, za 5 mjeseci 17, 59 kila, koliko bi trebao uzimati dnevno kreatina ? nemojte mi samo reci premlad si i to zato sto cu svejedno uzeti, samo ako netko zna koliko na ovoliku malu kilazu treba uzimati ?
Matan329 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 23:13   #219
?
Matan329 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 15:35   #220
Quote:
Matan329 kaže: Pogledaj post

1. dali je potrebno uzimati loading fazu i nakon koliko vremena se radi kolika pauza ?

2. kada se pije kreatin, ujutro, prije, poslije treninga ili prije spavanja ?

3. ako pijem PWM - whey+glukoza iz dm-a dali mogu onda ubaciti u njega i kreatin pošto u toj glukozi ima limunske kiseline ?

4. koliko bi trebao uzimati dnevno kreatina ?
1. nije potrebno i ne treba pauza.

2. svejedno je.

3. možeš.

4. 3-5 g dnevno.

koristi kreatin monohidrat.
Young Lad is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:55.