Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2006., 22:37   #61
Quote:
useless kaže:
ne kuzim kaj si stela reci

svaki je covjek drugaciji i razlozi za osjecaje,ukljucujuci ljubomoru potjecu iz razlicitih izvora
tvrditi da je ljubomora odraz nesigurnost mi zvuci kao neka sablona sa zadnje stranice "glorije"

Imaš dobar nick.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2006., 22:43   #62
i ja sam ponekad ljubomorna jer mi je decko bio teski svaler, da li je i sada, ne znam,kazu ljudi sta ga znaju da se promijenio..
ja se trudim tu svoju ljubomoru ne pokazati jer mi je bivsi bio brutalno ljubomoran i time me otjerao....ako me bas jako izjeda onda to okrenem na salu i prigovorim al na takav nacin da to njemu bas bude slatko..al i to se desi jednom u par mj il rjede
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 14:23   #63
i ja sam jako ljubomornaaa. al stvarno previše. i moj dečko je u drugom gradu i bjesnim kad neznam gdje je i šta radi. i ljuta sam kad se ne javi. ne želim ni pomisliti šta radi kad ode van i s kim je. ne želim da mu se približava ni jedna cura. ne trebaju mu prijateljice kad ima mene. razbila bi svaku koja mu se približi na 2m. želim da bude samo samnom. i da mi se stalno javlja. ljubomorna sam na svaku koja ga pogleda. al nije samo on u pitanju i na prijatelje sam ljubomorna. kad im ja nisam u centru pažnje nego s nekim drugim pričaju. to me živcira. ili kad se netko žvali na cesti. tako sam ljubomorna jer me tosmeta. koda nemogu negdje drugdje to raditi. nemogu si pomoći. užasno sam ljubomorna na sve. i nemojte mi govoriti da poradim an sebi jer se nemogu riješiti toga.
pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 16:59   #64
@pandora_5 , To ti je prava ljubav. Kada si ljubomorna, posesivna, kada hoćeš razbiti dečkovu curu, kada stalno misliš na nj`` , kada ga pratiš po cijeli dan, unajmiš detektiva da ga prati 24 sata.

Blago tebi, cijeli dan ti je ispunjen
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 19:59   #65
Quote:
normall kaže:
@pandora_5 , To ti je prava ljubav. Kada si ljubomorna, posesivna, kada hoćeš razbiti dečkovu curu, kada stalno misliš na nj`` , kada ga pratiš po cijeli dan, unajmiš detektiva da ga prati 24 sata.

Blago tebi, cijeli dan ti je ispunjen



kakvu dečkovu curu? jesi svjestan šta si sad rekao? to je zvučalo koda moj dečko ima curu. bože svašta. rekla sam da mi se ne sviđa ako pogleda neku curu ili priča s drugim i smješka se. a razbila bi svaku koja bi se tako ponašala prisno s njim. i to je bilo tako cinično od tebe.
pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 22:54   #66
Quote:
pandora_5 kaže:
kakvu dečkovu curu? jesi svjestan šta si sad rekao? to je zvučalo koda moj dečko ima curu. bože svašta. rekla sam da mi se ne sviđa ako pogleda neku curu ili priča s drugim i smješka se. a razbila bi svaku koja bi se tako ponašala prisno s njim. i to je bilo tako cinično od tebe.
Zeno ti grizes i preko kompa, uzivo ne bih htjela niti probati!
Ovo ti ne govorim da te popljujem, da se razumijemo, znam i ja nekad biti ljubomorna, ali iz tvog zadnjeg posta zraci toliko negativnog... Cak i da je mislio nesto lose, to je samo neki lik sa foruma kojeg ti ne poznajes i koji ne poznaje tebe i sto god on mislio o tebi nema te razloga tako nervirati....
__________________
I wasn't me when we met... What shape of insanity keeps leading you back to me?
_malicka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 12:02   #67
Quote:
_malicka_ kaže:
Zeno ti grizes i preko kompa, uzivo ne bih htjela niti probati!
agrrrrrrr hehe

Quote:
Ovo ti ne govorim da te popljujem, da se razumijemo, znam i ja nekad biti ljubomorna, ali iz tvog zadnjeg posta zraci toliko negativnog... Cak i da je mislio nesto lose, to je samo neki lik sa foruma kojeg ti ne poznajes i koji ne poznaje tebe i sto god on mislio o tebi nema te razloga tako nervirati
pa kad lik priča gluposti. tako je cinično to napisao koda se izruguje.
pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 12:44   #68
Quote:
pandora_5 kaže:
i ja sam jako ljubomornaaa. al stvarno previše. i moj dečko je u drugom gradu i bjesnim kad neznam gdje je i šta radi. i ljuta sam kad se ne javi. ne želim ni pomisliti šta radi kad ode van i s kim je. ne želim da mu se približava ni jedna cura. ne trebaju mu prijateljice kad ima mene. razbila bi svaku koja mu se približi na 2m. želim da bude samo samnom. i da mi se stalno javlja. ljubomorna sam na svaku koja ga pogleda. al nije samo on u pitanju i na prijatelje sam ljubomorna. kad im ja nisam u centru pažnje nego s nekim drugim pričaju. to me živcira. ili kad se netko žvali na cesti. tako sam ljubomorna jer me tosmeta. koda nemogu negdje drugdje to raditi. nemogu si pomoći. užasno sam ljubomorna na sve. i nemojte mi govoriti da poradim an sebi jer se nemogu riješiti toga.
Davnih godina svidjela mi se jedna cura... Ali ono baš zapravo.... I uložio sam priličan trud da bi se spojili..... (inače, atipično za mene, moj je slogan uglavnom bio "ne trči za curama i tramvajima...").... A veza je trajala punih 5 sati.... Toliko joj je trebalo za prvi izljev ljubomore; naime, šetajuć gradom susreli smo jednu moju školsku, i ja je pozdravim kao i milijun puta do tada (kao i sada kad je sretnem: poljubac u obraz).... Ova je izdržala te dvije minute razgovora (još sam ih i upoznao, onako, sav važan ), a poslije... rafal po meni tipa "šta ti imaš ljubit cure po ulici, kako si to samo dopuštaš.... "..... I jednostavno sam se na peti okrenuo i ispario.....
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 13:24   #69
dakle ,a ko sam ja nesiguran i posesivan i davim nekoga s tim mojim problemima ,onda je to normalno i razumljivo??
ako dodem kuci dobre volje i izvedem zenu na veceru u super restoran , onda je to super i nadasve razumljivo
ako dodem kuci nadrkan i bijesan i raspalim zenu jer nezna zatvoriti labrnju , onda je to lose i primitivno i kriminalno i ...

da li se samo meni cini da tu bas nije sve kako treba?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 15:40   #70
Quote:
Galileo kaže:
a poslije... rafal po meni tipa "šta ti imaš ljubit cure po ulici, kako si to samo dopuštaš.... "..... I jednostavno sam se na peti okrenuo i ispario.....
pa dobro ti je i rekla cura. kaj imaš ljubit drugu i to još pred njom. šta onda ako ti je frendica. kak bi tebi bilo da se sad ona poljubi s nekim dobrim frendom pred tobom. ja prijatelje ne ljubim, ni cure kamoli dečke. osim kad im čestitam rođedan pa ih poljubim al da se sad ljubim sa svakim frendom na kojeg naiđem, glupost. zaš bi se ljubila s njima, mislim ono pusa u obraz...al ipak glupo
pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 21:15   #71
Quote:
pandora_5 kaže:
agrrrrrrr hehe

pa kad lik priča gluposti. tako je cinično to napisao koda se izruguje.
Forum ti je poput ogledala

Pričaš sama sa sobom, a u stvari misliš da komuniciraš sa drugim ljudima

Dosta dobra psihoterapijska tehnika samoupoznavanja
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 21:30   #72
Quote:
zg_sash kaže:
ako dodem kuci nadrkan i bijesan i raspalim zenu jer nezna zatvoriti labrnju , onda je to lose i primitivno i kriminalno i ...

da li se samo meni cini da tu bas nije sve kako treba?
Ne, ovaj dio ti je kako treba
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 22:12   #73
Quote:
normall kaže:
Forum ti je poput ogledala

Pričaš sama sa sobom, a u stvari misliš da komuniciraš sa drugim ljudima

Dosta dobra psihoterapijska tehnika samoupoznavanja

glup si idiote. :2up: ne izazivaj me radije
pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 22:27   #74
Quote:
pandora_5 kaže:
glup si idiote. :2up: ne izazivaj me radije
Ljubomora je jako losa.
Po tebe i oko tebe.
Smiri se draga pandora.
Nije svijet dosao kraju.
Maitreya is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 14:33   #75
Prava i velika ljubav ne moze egzistirati bez ljubomore. Ljubomora je posesivnost a posesivni mozete biti samo na nesta sto smatrate da je vase i do cega vam je enormno stalo...
BOXERSKI is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 16:37   #76
e da poznata stara ljubomora,ja sam zbog te ljubomore jednoj ženskoj slomila ruku jer je naganjala mog dečka čim bi ja okrenula leđa.neki ljudi su mi rekli da to nikako nije normalno što sam učinila,ali ja sam samo žestoko branila svoje!!
__________________
death for all
vbrlic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 17:25   #77
svoje?? ti posjeduješ..nekog..i želiš da tebe netko posjeduje.. kakva niska svijest..blago tebi.mora da spavaš ko beba.
__________________
..all matter is merely energy condensed to a slow vibration, that we are all one consciousness experiencing itself subjectively, there is no such thing as death, life is only a dream, and we are the imagination of ourselves.
girlnextdoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 17:43   #78
Quote:
pandora_5 kaže:
kakvu dečkovu curu? jesi svjestan šta si sad rekao? to je zvučalo koda moj dečko ima curu. bože svašta. rekla sam da mi se ne sviđa ako pogleda neku curu ili priča s drugim i smješka se. a razbila bi svaku koja bi se tako ponašala prisno s njim. i to je bilo tako cinično od tebe.

stavi se ti u njegov polozaj da imas tako posesivnu i ljubomornu osobu za partnera!!!koliko bi dugo to mogla izdrzat???
pahuljica289 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 09:41   #79
Quote:
pahuljica289 kaže:
stavi se ti u njegov polozaj da imas tako posesivnu i ljubomornu osobu za partnera!!!koliko bi dugo to mogla izdrzat???
pa meni bi to bilo baš super. jer to bi značilo da me voli i da brine za mene. bila sam s jednim idiotom koji nije uopće brinuo za mene,ni pitao me gdje sam i s kim tak da mi je dosta takvih hladnih osoba. baš bi htjela jednog takvog ljubmornog dečka sad. ustvari imam dečka al nije pretjerano ljubomoran,al barem pita di sam i kaj radim
pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 12:59   #80
..ljubomora je (jaka, patološka, dakle bezrazloga) je progresivna..i ništa , nikad neće tog čovjeka ili ženu smiriti.to je velika emocionalna rupa(rana) koju vuku iz djetinjstva (nepovjerenje prema roditelju) ..tu rupu nitko nemože zakrpati osim psihijatra i te osobe..mukotrpnim radom na sebi , analizi..ali takvi ljudi su najčešće osobe niže svjesti ,pa to ne shvate..možda kad ih život stisne..ali prije toga će namučiti onog nesretnika/cu koja bude kraj njih.
__________________
..all matter is merely energy condensed to a slow vibration, that we are all one consciousness experiencing itself subjectively, there is no such thing as death, life is only a dream, and we are the imagination of ourselves.
girlnextdoor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:04.