Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2014., 21:00   #821
Quote:
Na oblaku kaže: Pogledaj post
Da li je staviš u frižider?
Ne, u kupaonskom ormariću ju držim.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 21:17   #822
Pa koliko vama tog ostane? Meni te vrećice budu skoro uvijek taman, a nemam baš tako veliku glavu.

Skužila sam da ako nanesem masku u tanjem sloju efekt bude duplo lošiji, nego kad doziram baš predviđenu količinu.
violett is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 23:40   #823
Meni jedna vrećica većinom bude za dva nanošenja, ali ovisi. Nekad mi bude taman za jedno.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 00:26   #824
Quote:
phazing kaže: Pogledaj post
Meni jedna vrećica većinom bude za dva nanošenja, ali ovisi. Nekad mi bude taman za jedno.
tako i kod mene, ponekad potrošim odmah vrećicu, a ponekad mi bude za dvaput.
mislim da ću i ja preseliti svoje maske u neku kutijicu od kreme, to mi je dobra ideja.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 06:21   #825
Quote:
violett kaže: Pogledaj post
Pa koliko vama tog ostane? Meni te vrećice budu skoro uvijek taman, a nemam baš tako veliku glavu.
meni isto
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 10:06   #826
Pozdrav! Jel netko mozda probao Etude house maske(sheets) za lice? Htjela bi naruciti par,ali se bojim mogucih alergijskih reakcija.
TSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 10:26   #827
Ima li netko iskustva sa http://www.peterthomasroth.com/p-73-...ng-masque.aspx ? Dosta je skupo pa ako netko ima iskustva da li sta koristi? Po netu čitam da je jako dobra,ali manje više je sve jako dobro pa eto.. S obzirom da ima sumpora bi trebalo biti super.. hvala
lilAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 22:39   #828
Napokon sam isprobala masku koji mi svaki put pokušavaju uvaliti u Douglasu kao spektakularnu, nikad do sad tako dobra maska nije proizvedena itd...



Kleopatra s foruma mi je dala jedan tester i jedan sam dobila nedavno u Douglasu - hm, pa nisam primijetila ništa Bolje mi djeluju one maske za nekoliko kuna iz Müllera, lagano mi smire crvenilo i koža je finija na dodir nakon njih.
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 13:20   #829
Danas sam stavila ovu masku http://www.iherb.com/Queen-Helene-Th...z-226-8-g/5796 i kad sam je skinula dobila sam hrpu sitnih prištića po čelu.
Već sam je i prije koristila i nikad minije bilo tako, također nemam ništa po obrazima i bradi, samo po čelu.
Ima li netko ideju zašto je moglo doći do toga i šta da sada napravim?
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 21:55   #830
Quote:
bejo kaže: Pogledaj post
Napokon sam isprobala masku koji mi svaki put pokušavaju uvaliti u Douglasu kao spektakularnu, nikad do sad tako dobra maska nije proizvedena itd...



Kleopatra s foruma mi je dala jedan tester i jedan sam dobila nedavno u Douglasu - hm, pa nisam primijetila ništa Bolje mi djeluju one maske za nekoliko kuna iz Müllera, lagano mi smire crvenilo i koža je finija na dodir nakon njih.
te maske su samo razvikane i imaju užasno jak marketing i ništa više. Što se samih maski tiči samo su prosječne ili čak i loše tako da nije uopće čudo da ti nije bila ništa posebno.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 22:09   #831
Jasmine, jesi možda probala plavu glamglow masku za hidrataciju? Mene je ugodno iznenadila budući da imam suhu kožu, al se definitivno slažem kako je marketing najjača karika u čitavoj priči. Nisam joj našla sad neke bitnije mane jer sviđaju mi se miris, tekstura i djelovanje. Jedino što mislim da je debelo precjenjena te da se isti efekt može dobiti i sa jeftinijim maskama. Da mi netko ponudi nju i payot hydra creme masque, vjerojatno bih odabrala payot bez obzira na prvotno oduševljenje. Doduše, imala sam samo testere te bi trebala možda potrošiti trećinu teglice za baš onaj istinski pravi dojam, al ne vjerujem da će se to dogoditi zbog cijene.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 01:20   #832
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
Jasmine, jesi možda probala plavu glamglow masku za hidrataciju? Mene je ugodno iznenadila budući da imam suhu kožu, al se definitivno slažem kako je marketing najjača karika u čitavoj priči. Nisam joj našla sad neke bitnije mane jer sviđaju mi se miris, tekstura i djelovanje. Jedino što mislim da je debelo precjenjena te da se isti efekt može dobiti i sa jeftinijim maskama. Da mi netko ponudi nju i payot hydra creme masque, vjerojatno bih odabrala payot bez obzira na prvotno oduševljenje. Doduše, imala sam samo testere te bi trebala možda potrošiti trećinu teglice za baš onaj istinski pravi dojam, al ne vjerujem da će se to dogoditi zbog cijene.
Burleska, jesi koristila Novexpert Repulp? Obje volimo Payot, a Novexpert mi je divna isto efektom
__________________
BLOG ~~FB~~
Nivia179 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 02:00   #833

Meni je ova bijela Glamglow maska fenomenalna Koža je vidljivo čišća, sjajnija i mekša nakon svakog korištenja. Super očisti pore, mada to izvlačenje iz pora izgleda krajnje ogavno na licu . Nije uopće usporediva s drugim maskama, baš je posebna. Preskupa je, ali odlična za problematičnu kožu. Nanosim ju jako tanko kistom, pa razvlačim tih 30 ml već par mjeseci .
Zoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 03:02   #834
Quote:
GoSSipGirl- kaže: Pogledaj post
sisley black rose sam zadnju kupila i mogu vam reci zali boze novaca, jedan dan tj vecer sam bila toliko umorna da sam zaspala s maskom na licu i guess what? probudim se ujutro sa crvenim plikovima po licu koliko mi je nagrizla kozu.....
Nju nisam probala, ali mi je Linden Blossom jos uvijek najdraza maska (uz Dermalogica gentle cream exfoliant). Pod zadnje sam 3-4 puta koristila i hvaljenu Schaebens jagoda, i moram reci da mi je apsolutno beskorisna, ne vidim ama bas nikakvu razliku nakon nje.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 11:10   #835
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
Jasmine, jesi možda probala plavu glamglow masku za hidrataciju? Mene je ugodno iznenadila budući da imam suhu kožu, al se definitivno slažem kako je marketing najjača karika u čitavoj priči. Nisam joj našla sad neke bitnije mane jer sviđaju mi se miris, tekstura i djelovanje. Jedino što mislim da je debelo precjenjena te da se isti efekt može dobiti i sa jeftinijim maskama. Da mi netko ponudi nju i payot hydra creme masque, vjerojatno bih odabrala payot bez obzira na prvotno oduševljenje. Doduše, imala sam samo testere te bi trebala možda potrošiti trećinu teglice za baš onaj istinski pravi dojam, al ne vjerujem da će se to dogoditi zbog cijene.
nisam ju probala,ja se jednostavno ne mogu natjerati jer me užasno odbija taj agresivni marketing. Ja volim maske i nije mi žao dati novce za njih i uvijek ih koristim i zaista sam ih brdo probala i samo dvije sam kupila ponovo i opet ću ih kupovati. Da dobijem tstere ovih maski sigurno bi ih isprobala al kupila ne.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 11:26   #836
Mene je ta crna spasila dok sam bila u schugavom stanju posebno zato što s njom možeš napraviti po volji jaki piling. voljela bi isprobati i bijelu, a za plavu sam čula da je bezveze od prodavačica.

vidim da spominjete i blak rose od sisleya. meni su sve njihove maske genijalne, a black rose je najbolja. samo su im cijene , svaku godinu sve gore...

@jasmin, koje dvije?
__________________
Oh well, whatever, nevermind
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 12:00   #837
evo ovu kupujem po 3. put.
http://www.feelunique.com/p/Gatineau...ance-Mask-75ml

i ovu po 2. put
http://hren.strawberrynet.com/skinca...104738/#DETAIL

Sisly maske sam probala,imala sam po nekoliko testera od njih nekoliko uključujući i tu Black rose il kako se već zove i bile su mi dobre al ne za toliko novaca
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 12:33   #838
Probao netko Nuxe maske?

Frendica hvali ovu http://www.parapharmanet.com/face-ma...4680006104.cfm
ali još je nema kod nas.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 12:50   #839
probala i koristila neku njihovu hidratantnu i nije mi bila dobra
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 16:08   #840
Jasmine, kako miriše origins maska? Još davno me zaintrigirala kad si ju stavila na kupnje. Čak sam ju jednom prilikom tražila u duty free shopu al se rasprodala. Namaljala sam se tad nekim uljem iz te kolekcije al miris je bio užegao i nepodnošljiv.

Quote:
Nivia179 kaže: Pogledaj post
Burleska, jesi koristila Novexpert Repulp? Obje volimo Payot, a Novexpert mi je divna isto efektom
Nisam, al imam želju Ovo ljeto sam u dm-u snimila tester i brže bolje idem ga isprobat, a kad ono tuba prazna, samo zrak izlazi i ni miris se baš ne osjeti. Bad luck
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:36.