Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2016., 02:55   #41
Ljudi, nakon mucki, na hrt3 krece 15.3. Star Trek: Next Generation

Kad se sjetim kad je ova serija krenula kako smo svi bili woow. Jer navikli smo na onu staru prvu seriju. Kasnije nakon ds9, voyagera i 'enterprise'-a i ova izgleda tehnicki zastarjelo, ali svejedno, ima dobre price i glumu. Eto, da malo krenemo opet uzivati. Ja se sjecam kako je prije nekih 10tak godina hrt stavio svih 5 serija ukljucivsi i onu pilot epizodu koja traje sat i po iz 1966 crno bijelu "The Cage" sa kapetanom Pike-om. Bile sus epizode od ponedeljka do petka a onda u nedelju repriza svih tih 5 epizoda zaredom. Ne znam zasto opet taako ne naprave. Eto, uglavnom, Next Generation krece.
VirgilM is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 08:31   #42
VirgilM - Hvala na skretanju paznje na to.


Star Trek - International Sales Have Covered 60% Of The Costs Already
JureT is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 20:24   #43
Star Trek Television Logo and First Look Teaser Revealed
https://www.youtube.com/watch?v=xXpPweAooeE
nelle_tz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 14:29   #44
Star Trek: Discovery (2017)

Nova Star Trek serija u 2017. zove se Star Trek: Discovery.

Izvršni producent Bryan Fuller objavio je na San Diego Comic Conu da će se nova serija Zvjezdanih staza zvati Star Trek: Discovery. Serija će prikazivati pustolovine broda U.S.S. Discovery (NCC-1031) i bit će smještena u tzv. Prime Timeline, tj. u svemiru u kojem se odvijaju i sve ostale Star Trek serije.

Trailer nove Star Trek serije Discovery na YouTubeu.

U traileru se dobro može vidjeti dizajn novog broda, no napomenuto je da taj dizajn nije konačan.

Naziv nove serije objavljen je naravno i na službenoj stranici startrek.com

Serija će prema Fullerovim izjavama biti manje epizodična, a više povezana poput "romana". Fuller je rekao i ovo (citat):

Quote:
"I think what the new series has to do is now it has to remind the audience about the message of Star Trek. [It] has to continue to push boundaries in the legacy that Gene Roddenberry started, which is to give us hope," he said.
izvor: http://www.ign.com/articles/2016/07/...trek-discovery
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 15:18   #45
Nekon malo googlanje radnja se događa između Enterprise i TOS. Nisam baš sretan s time. Ja bi radije nekaj nakon Dominion Wars ili nakon povratka Voyagera.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 15:35   #46
Ja bih isto volio da su išli normalnim vremenski tijekom, valjda su bili prelijeni za razvijanje moderne tehnologije nakon Voyagera.
Idealno bi mi bilo da ih je Janeway, koja je sad admiral ili tako nešto, u pilotu otpremi na putovanje u nove misije.
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 15:51   #47
Tanjur Discoveryja
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 16:26   #48
Dizajn broda je ružan. Nadam se da će promjeniti.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 16:45   #49
Meni je malo nevjerojatno da kreće već u siječnju, a nema nikakvih casting novosti.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 18:46   #50
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Meni je malo nevjerojatno da kreće već u siječnju, a nema nikakvih casting novosti.
Bio je dogovor da neće ništa raditi prije nego što izađe novi star trek film kako mu ne bi pravili konkurenciju, a i možda Fuller ima neke ideje tko je dobar za glavne uloge pa i neće gubiti previše vremena na casting.
JureT is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 22:29   #51
Meni se posjedni star trek filmovi nisu svidjeli jer su previše slični star warsu.
Enterprise, tng, Voyager, volim pa ako možda netko zna, na koji način ce Fuller snimati nadam se da neče ko Abrams D:
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 22:34   #52
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Nekon malo googlanje radnja se događa između Enterprise i TOS. Nisam baš sretan s time. Ja bi radije nekaj nakon Dominion Wars ili nakon povratka Voyagera.
vrijeme radnje je dobro odabrano, oldscool trek di je balans snaga u kvadrantu ko i prije. sviđa mi se
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 16:08   #53
Quote:
Boki000 kaže: Pogledaj post
Dizajn broda je ružan. Nadam se da će promjeniti.
Malo jest poružan. Nekako nezgrapan. Ali promijenit će se to sigurno, rečeno je da ono nije konačan dizajn.

Kad bi bio možda ovakav, to bi bilo puno bolje.

Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Meni je malo nevjerojatno da kreće već u siječnju, a nema nikakvih casting novosti.
Za očekivati je da će u idućih mjesec-dva biti sigurno nekih informacija o tome. Poredeći prmjerice sa serijom Enterprise iz 2001., imena glumaca objavljena su u 5. mjesecu, a serija se počela emititrati krajem 9. mjeseca.

Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post
Meni se posjedni star trek filmovi nisu svidjeli jer su previše slični star warsu.
Enterprise, tng, Voyager, volim pa ako možda netko zna, na koji način ce Fuller snimati nadam se da neče ko Abrams D:
Neće. Format serije je ionako drukčiji od filma. U seriji se da mnogo više toga napraviti, u pogledu na radnju i likove, a i ostale stvari. Sezona će se sastojati od 13. epizoda koje će biti više serijalizirane i povezane u cjelinu, dakle ne toliko samostalne epizode kao u većini ST serija.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 16:10   #54
Uhhh, ajde da smo docekali novu seriji, vec sam se prepao da vise nece snimati. Ime mi je ok, vremenska radnja i originalni svemir .Nadam se da ce biti u skladu sa vremenom jer ce inace propast, bilo bi dobro da podsjeca na ent. Bilo bi zanimljivo da kapetan bude Pike .Valjda ce se radnja odvijati nakon ent, pocetci federacije,klingonci... Nadam se da ce brod bolje izgledat,uglavnom, dolazi nam star trek
Zip Zip is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 17:18   #55
Glavni lik ce biti zenski, ali u ulozi porucnice, cudno, inace u star treku nikad nije ni bilo glavnog lika, svi su bili jednako vazni, tako da je ovo nesto novo...
Zip Zip is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 17:28   #56
Quote:
Zip Zip kaže: Pogledaj post
Glavni lik ce biti zenski, ali u ulozi porucnice, cudno, inace u star treku nikad nije ni bilo glavnog lika, svi su bili jednako vazni, tako da je ovo nesto novo...
Zapravo su rekli da će biti kapetanica, ali još nisu našli glumicu.

Također bi htjeli da i prvi zamjenik isto bude žena.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 21:16   #57
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Zapravo su rekli da će biti kapetanica, ali još nisu našli glumicu.

Također bi htjeli da i prvi zamjenik isto bude žena.
Ne, glavnu ulogu neće imati kapetanica, nego ženski član posade s činom Lt. Cmdr. (kapetan fregate).
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 21:23   #58
Radnja serije se odvija ca. 10 godina prije klasične serije Star Trek (TOS) - između serije Enterprise i TOS. U središtu je jedan "incident" u povijesti Treka koji je doduše spominjan, ali nije detaljno obrađivan. Nije riječ o Romulanskom ratu.

U glavnoj ulozi se pojavljuje žena, ali neće biti kapetanica. Ima čin kapetana fregate (Lt. Commander). Kao i dosada, posada će biti raznolika i sastojat će se od sedam glavnih likova, tj. članova posade.

Quote:
Valjda ce se radnja odvijati nakon ent, pocetci federacije
Želja ti se, čini se, ispunila.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 21:46   #59
možemo li očekivati star trek enterprise tj Archerovu ekipu barem kao starce u nekim epizodama ???
Dugo je prošlo od snimanja pa su neki dosta ostarili, samo je pitanje dali bi prošlo to seriji tj dali razdoblje to dopušta.
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 22:03   #60
Ne rekli su da ce glavni lik biti zena casnica ne kapetanica, nisam sexist ali mislim da bi casnica i zena kapetanica bi bilo previse iako bi mozda odnos bio zanimljiv... .
Zip Zip is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:06.