Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2016., 09:33   #2541
meni se kraj sviđa, samo da je mrvicu duzi. Inace su me malo šokirali kada sam mislio da ce oboje u grob drzeci se za ruke

Poslano sa mog Asus Zenfone 2 (ze551ml)
3metraiznadneba is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 16:05   #2542
Stana na Braču ovih dana, znala sam da će zgibat na more
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 19:41   #2543
kao i u šibeniku
https://www.instagram.com/p/BGRd3QAR...y=drstanakatic
__________________
A zajedno smo mnogo toga prosli
ljubav,radost,a i bol da li treba da te
podsetim na to
miranacro02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 23:40   #2544
4x01 na Domi. A bokte, good times
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 00:00   #2545
Quote:
miranacro02 kaže: Pogledaj post
becket mi je jako jako jako zgodna odma sam pao čim sam je vidio
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 09:19   #2546
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
4x01 na Domi. A bokte, good times
bas sam isto mislio.. predobre su epizode, i stana.
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 15:48   #2547
ja svako toliko pogledam neku epizodu iz stare ere, onako za dušu
blue-bell is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 02:57   #2548
Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post
becket mi je jako jako jako zgodna odma sam pao čim sam je vidio
zavidim sokolu
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2016., 06:07   #2549
Pogledo konacno zaostatke 8. sezone kaj sam imao (pol sezone preciznije), i druga polovica sezone je logicno bolja od jesenske polovice. Bilo je nesto zabavnih epizoda, tipa ono sa bivsom zarucnicom Sonyom od Espa (koju glumi Angelica Celaya ), epizoda sa ''antikristom'' je imala bolju horor atmosferu nego neki danasnji filmovi koji spadaju u horor zanrove. Bilo mi je zabavno kaj Beckett svu ekipu u seriji isprepada u toj epizodi
Bilo je jos par epizoda koje su bile dobre no na zalost to nije dovoljno da bi ova sezona izasla iz crnila jer su ju scenaristi sjebali od temelja odnosno jeseni i debelo izgubili na ratingu. Te epizode su bile ociti ocajni pokusaj da malo zabave gledatelje dok jos mogu.

Finale me drzalo u napetosti skoro cijelu epizodu jer nisam znao sta ocekivat, ni jesu li scenaristi zbiljja toliko glupi da ubiju nekog ili oba od glavnih likova. Ali eto, ipak se izmigoljio happy end na kraju no razocaran sam kako su sve to zbrzali u tih zadnjih 20ak sekundi
Stvarno tim showrunerima treba samare zapalit.
Mogli smo imat svakako vecu minutazu ili bar nekoliko epizoda di su i Caskett djeca ukljucena. Da se gledatelji ufuraju u taj njihov happy end, a ne ovak dobili 20 sekundi...
Smrdilo je pola epizode da ce onaj stari ispast LokSat, jer kak se o njemu prica ko nekoj faci koja ima puno ljudi koji rade za njega ocekivao sam nekog starijeg tipa kao sta su glavesine u nekim firmama u godinama.
No ne znamo jel Beckett samo uhitila LokSata ili je mrtav, jer vidjeli smo samo da ga je razoruzala i oborila na pod.

Za mene je ova serija zivjela od 1. do 7. sezone, i kao najbolje ce mi ostat 5-7, s tim da su mi vrh 6 i 7 samo. Espo i Ryan ce mi takodjer falit jer njihova zajebancija je mozda jedina stvar koja je izmamljivala osmijeh na lica u ovoj prelosoj sezoni.

Bas me zanima di ce od jeseni Katic dalje glumit. Nadam se u nekoj dobroj seriji.

Zadnje uređivanje *Hades* : 18.06.2016. at 06:24.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 00:04   #2550
Bokte, ovi dvoje čak ni blooperse nisu imali zajedno. Bit će da se super slažu.

https://www.youtube.com/watch?v=-iDo1OZiU6w

I koliko mi god zadnja sezona bila užas i radujem se šta nema devete, svejedno mi je nekako čudno započet rujan i znat da nema više novih epizoda.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2016., 05:51   #2551
Quote:
miranacro02 kaže: Pogledaj post
smatram da budu na domi tv tek najesen nova 7.sezona post od 21.03.2015., 09:38


tek nakon godinu i pol dana oni otkupe 7.sezonu, a već je odavno završila serija sa 8.sezonom

http://sapunice.net/sedma-sezona-ser...-na-doma-tv-u/
__________________
A zajedno smo mnogo toga prosli
ljubav,radost,a i bol da li treba da te
podsetim na to
miranacro02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 17:25   #2552
Quote:
miranacro02 kaže: Pogledaj post
tek nakon godinu i pol dana oni otkupe 7.sezonu, a već je odavno završila serija sa 8.sezonom
Barem su je otkupili. I to je nešto.
Koritsaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 21:27   #2553
Prokletstvo kada odete kod none koja gleda samo talijanske programe pa propustite četiri epizode. Koji je razlog zašto je Beckettica pokupila svoje stvari i otišla iz Castleova stana? Nemojte mi reći "Stana i Nathan se nisu mogli podnositi pa su tako stavili u scenarij".
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 22:13   #2554
Quote:
PamSwynford kaže: Pogledaj post
Prokletstvo kada odete kod none koja gleda samo talijanske programe pa propustite četiri epizode. Koji je razlog zašto je Beckettica pokupila svoje stvari i otišla iz Castleova stana? Nemojte mi reći "Stana i Nathan se nisu mogli podnositi pa su tako stavili u scenarij".
Praktički to, al kakti da zaštiti Castlea, Alexis i Marthu od opasnih ljudi koji joj prijete.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 00:13   #2555
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Praktički to, al kakti da zaštiti Castlea, Alexis i Marthu od opasnih ljudi koji joj prijete.
LEEEEEEEJM Zar se nije govorilo da su njih dvoje u vezi? Otkud sad to da su na ratnoj nozi?
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 18:06   #2556
Quote:
PamSwynford kaže: Pogledaj post
LEEEEEEEJM Zar se nije govorilo da su njih dvoje u vezi? Otkud sad to da su na ratnoj nozi?
Ček, koju sezonu emitira Doma?
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 20:22   #2557
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Ček, koju sezonu emitira Doma?
Počeli osmu prije koji dan.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 20:28   #2558
Aha, pa njih dvoje su ti u braku.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 23:09   #2559
Pam 8 sezona je katastrofa s tako glupom pricom tako da ne propustas puno

Ajde epke kad se ne spominje Locksat donekle su gledljive ali cim je on u glavnoj priči i Beckett non stop s Vikramom i
kao pokusava sacuvati Castlea od opasnosti i odvojeni su
bolje ne gledati jer se samo nazivciras a i kemija izmedju Casketta se izgubila u svemu tome barem meni

Steta trebali su stati s zavrsnom epkom 7 sezone to je bio lijep kraj za seriju
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 01:29   #2560
Da, vidim po ovim epizodama da ima podosta nebuloza. Mora da su se Nathan i Stana gadno posvađali. BTW, obožavam ovam "Ima... Abba" video u tvom potpisu.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:08.