Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2005., 18:18   #1
MIKROVALNA pećica

Ovako odlučio sa da bih kupio pa me zanima jel bitno da bude neka "brand name" odnosno neki poznatiji proizvođač ili može i bilo kakva..
Vidio sam u kauflandu ima neka digitalna 20l 270mm promjer tanjura, imaa i grill i 800W.
Proizvođač je neki CWR-Tech ima 3godine garancije i košta 400Kn.

I još pitanje za vlasnike mikrovalki osim grijanja jela šta se može od jela pripremiti može par recepata???

Hvala.
__________________
Pozdrav!
Chome is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 20:29   #2
Gore u desnom kutu, postoji gub TRAŽI. Tam klikneš i upišeš "mikrovalna". Izbaci ti ovo i ovo
fishenwalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 21:03   #3
Našaš sam to već ali recepata baš i nema šta sse može pripremiti osim grijanja hrane..
__________________
Pozdrav!
Chome is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2005., 00:36   #4
naša je no name a imamo ju već 12 godina i odlično radi. no, mi samo podgrijavamo, ne kuhamo u mikrovalnoj.

pazi, potrebno ti je posebno suđe. nije svaka plastična posuda za u mikrovalnu
naranđica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2005., 09:14   #5
Imam doma jednu malu knjižicu sa nešto jela iz mikrovalne. Sutra ti, ako stignem, napišem par zanimljivijih recepata. Samo molim za malo strpljenja
__________________
Život je igra prilika.
Orlanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2005., 10:02   #6
Da to me zanimalo isto koje posuđe ne smije nutra i koje su posljedice???

Jel mogu šalice klasične za čaj i kavu radi grijanja mlijeka i sl?
__________________
Pozdrav!
Chome is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2005., 10:20   #7
Mogu šalice, ali pazi da nemaju na sebi uzorke od boja koje sadrže metale, imat ćeš zanimljive efekte.

Na plastičnim i staklenim zdjelama obično ima na dnu znakić, koju temperaturu drži ili je napisano na koliko W (pr. 800 W) smiješ zagrijavat.
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2005., 10:27   #8
Imam mikrovalnu doma ali ne koristim je, neću da me zraći

To je vražja naprava : križ : : češnjak :
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2005., 12:25   #9
Čuj, ak već kupuješ mikrovalnu (napominjem, muž ju je kupio još dok je živio solo i ta vražja naprava samo zauzima prostor u kuhinji i ne služi ničemu), KUPI MIKROVALNU S GRILLOM! Tak da ekčli nekaj i kuhaš u njoj.

Ne znam kaj će ti.... nemreš u njoj niš ukusno skuhat.
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2005., 16:42   #10
Ma možeš ubacit što god hoćeš u mikrovalnu, neće eksplodirat il tako nešto. Najgore što ti se može dogodit je da imaš light show dok stvar unutra iskri. Jedna žlica baš i neće previše iskrit al probaj ubacit grudicu alufolije pa da vidiš! Al je u biti bezopasno.
el Duderino is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2005., 16:49   #11
Quote:
el Duderino kaže:
al probaj ubacit grudicu alufolije pa da vidiš! Al je u biti bezopasno.
lol,jucer sam se igrala s time, bas me zanimalo da li se pocne odmah iskriti ili treba recimo cijela minuta
malo adrenalina ne skodi
chani is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:36.