Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2003., 11:18   #61
Žao mi je što se tako dogodilo, ali glavno da ste na vrijeme reagirali bit će sve u redu... držite se Sorajići... puno poljubaca od dudića...
__________________
Nikad ne reci nikad !
duda is offline  
Old 30.05.2003., 11:44   #62

Al bit će sve u redu.
Držimo vam svi fige i mislimo na vas, jako..
Pusa svim sorajićima
monique is offline  
Old 30.05.2003., 11:48   #63
Pricao sam sa nekom doktorima,

u 11 15 imam sastanak sa doktorom, posto ne zeli nista preko telefona da govori samo mi je rekao da us joj radili nalaze jetre i bubrega,

kasnije sam zvao njenu sobu, javila se zena koja je do nje u sobi, kaze da je nakon infuzije odma povratila, da ima temperaturu vjerovatno visoku jer je doktori svako malo obilaze i motali su je u neke carsafe sa nekom tekucinom, stavili su je na krevet i odvezli posto ne moze stajati na nogama, njoj se zalila da joj se vrti, i kaze da tesko i tiho prica,kaze da su je odveli da vade neke nalaze i jos se nije vratila...~

tako me je strah za nju, ona je jedno divno stvorenje, divna osoba, tako milo, lijepo, njezno... grozno mi je sto prolazi kroz te muke sada kada treba da uziva....
__________________
" NAVRATI PONEKAD :), "
Soraja is offline  
Old 30.05.2003., 11:51   #64
Sorajicu,

Vjerojatno ce biti malo gore prije nego bude bolje. Organizam se bori, a borba nije uvijek laka.

Molim te da nas obavijestis (znam da ti nije ni do cega) sta se desava.

Drzi se, cuvaj nju i bebe.

Rajna is offline  
Old 30.05.2003., 12:00   #65
isuse ljudi, ja jucer iskopcala komp i nisam mislila da je ovak grdo. cuvajte se. pusa
gea is offline  
Old 30.05.2003., 12:02   #66
Ma jednostavno imam potrebu da ovo kazem: Vjerujte, meni je ovo sa Sorajom tako nesto ruzno i tako mi je nesto krivo...ma uzasno sam neraspolozena od jutros od kad procitah ovo sve.

Malo o cemu drugom mislim.

Nadam se da ce biti u redu.

Rajna is offline  
Old 30.05.2003., 12:05   #67
Držimo vam fige. Isuse ni ja nisam mislila da je nešto tako grozno.
Snažna je ona, prebrodit će to.
Sretno i javi nam kako ide.
smotana2001 is offline  
Old 30.05.2003., 12:06   #68
Visoka temperatura je kod sepse normalna, ali tek sinoc su poceli s lijekovima. Cim pocnu djelovati i temperatura ce pasti.
Bit ce sve u redu, Sorajicu. Kad je mjesec dana izdrzala s komadicem posteljice, izdrzat ce valjda i ovo zadnje. I ti i bebe je trebate i ona to zna - borit ce se.
Gospon Pes is offline  
Old 30.05.2003., 12:07   #69
Mladi tata, čuvaj sebe i bebe i ne brini za Soraju! Uz ovoliko ljudi koji brinu za nju nema šanse da se ne oporavi u roku hitno!!!
lucija is offline  
Old 30.05.2003., 12:30   #70
Sorajici, drzim palceve....
iggix is offline  
Old 30.05.2003., 12:56   #71
"slučajno" sam tu na ženskom kutku pa sam bacio pogled i ovdje.

Drž te se bit će sve u redu - sigurno.
Tata Sorajić bravo kaj se tako dobro držiš - pravo muško!

Pozdrav,
gogo
gogo is offline  
Old 30.05.2003., 13:50   #72
Quote:
lucija kaže:
Mladi tata, čuvaj sebe i bebe i ne brini za Soraju! Uz ovoliko ljudi koji brinu za nju nema šanse da se ne oporavi u roku hitno!!!
Baš to htjedoh reći!

Sva sreća da nam je naša Soraja tak pametna i da je odmah reagirala čim je skužila da nešto ne štima!
Tila is offline  
Old 30.05.2003., 13:55   #73
Sve hoću nešto pametno reć, al ipak se na kraju sve svede na DRŽIIIIM FIIIIGE (one dobre)!
__________________
I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
FannyB is offline  
Old 30.05.2003., 14:00   #74
Držite se, bit će sve u redu.., mora bit, kad nas ovoliko drži fige!
Pozdrav cijeloj obitelji.
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Old 30.05.2003., 14:08   #75
drz te se! svi smo tu uzrujani zbog vas. pusa i bebama i vama
p.s.
ovo je od mog muza. poslala mu mailom tvoj izvjastaj, tata Sorajic:
To je uzas...ne mogu se zamisliti na njegovom mjestu...valjda bih od bjesa sve porazbijao
xxGaladrielxx is offline  
Old 30.05.2003., 14:13   #76
ljudi, opet nema magic. nemojte da tolko brinem. magic, soraja (ic) javite se...
gea is offline  
Old 30.05.2003., 14:17   #77
Nemam rijeci...

Sorajicu hvala sto nas obavjestavas o svemu, mislim da bi prozvizdile sve da ne znamo nista...


Soraja ce biti dobro, sigurna sam u to, jer tko bi nas inace uveseljavao svojim pricama ... ima ona snage i zbog tebe i zbog beba, a ima i dobre vibracije svih nas ovdje koji brinemo (jes da je virtualno, ali ovaj topic je pokazao koliko se 'virtualno' ljudi mogu vezati jedni za druge)...

Cim malo ojaca mozes ovaj topic isprintati (ili napravimo novi sa zeljama) i odnijeti joj...

Za bilo kakvu drugu pomoc, nazalost, predaleko ste

Jos jednom drzte se svi skupa

PS Soraja vrati se, skuvala sam ti pastasutu
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Old 30.05.2003., 15:03   #78
Pitam se zasto Sorajic nista ne javlja, pa davno je bilo 11 sati...



I stvarno, gjde je magic? Sta je ovo danas?
Rajna is offline  
Old 30.05.2003., 15:26   #79
Soraya, sretno
north wind is offline  
Old 30.05.2003., 15:26   #80
SORAJIC




dragi moji, bio sam u bolnici i pricao sa doktorima, potegnuo sam sve veze i stele i skoro citava klinika je oko nje,

ima visoku temperaturu koju ne mogi nikako skinuti, infuziju stalno povraca cak je i ne primi citavu odmah povrati, lijekove koje su joj probali dati inekcijama ne ide nikakao jer dobije kao nekakvo gusenje, pritisak joj je blizu jedan drugom, ne moze da hoda... doktori prosto ne mogu da vheruju da se sve to desilo tek juce, ja sam joj rekao da je ona 2 dana osjecala gadjenje i nekakv smrad, ali joj je tek juce pocelo biti muka i bolovi, sto oni nikako ne mogu da shvate i pravdaju to jakim organizmom koji se skoro 40 dana borio i sa tim i najedanputa posustao.

ja sam maloprije, prije nego sam dosao iz bolnice bio tamo kada su stigli nalazi krvi i jetre, jetra je natescena, nije u redu, morace na operciju , radili su joj poslije ciscenja i bris materice , izgleda da ce joj probati operativnim zahvatmo to nesto ocistiti, najgora solucija koja je izgleda i jako moguca je da joj izvade i matericu...doktor kaze da su sanse da materica ostane manje od 15%.

Nju nisam vidio, jer je pripremaju za te 2 operacije koje ce poceti u 3 sata i trajale bi oko sat ipo ukupno.

Meni su rekli da odem kuci, posto sve sto mi mogu sada reci mogu mi reci preko telefona... a nju necu moci vidjeti prije veceras

Javii sam njenoj mami i tati koji su na putu za Sarajevo...

eto toliko,
ima li iko od vas ovdje rijec utjehe bi mi puno znacila
__________________
" NAVRATI PONEKAD :), "
Soraja is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:08.