Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2008., 18:37   #2001
Happy, sorry ja ti i nisam od velike pomoći u vezi preljeva, ja se tek učim od vas plavojka sa dužim stažem.

Znači pramenovi, odlično, to sam taman i imala u planu a sad se definitivno naručujem kod frizera za nekih tjedan-dva.
Marcellina is offline  
Old 16.07.2008., 19:27   #2002
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
izlet
pramenovima i sa 1517 se od tad farbam
radit ću preljev ovih dana samo neznam kad pa mi recite što stavljate u njega koje zaštitno ulje? može li regeneratorneznam kako da to smućkamaj pomagajte sad meni malo. zajebanna je rekla zaštitno ulje, a trenutno nemam serum.


pa možeš i bez toga ako nemaš. a možeš koliko sam informirana i maslinovog malo staviti
ili je to bila spika samo za farbe
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Old 16.07.2008., 19:51   #2003
da al želim jednu farbu potrošit za 2 preljeva pa mi neće biti dosta, kuiš?
HappyWorm is offline  
Old 16.07.2008., 20:12   #2004
kak ti jedna farba ne bi bila dosta za 2 preljeva? normalno da ti je to dosta. meni je pola farbe dosta da ofarbam izrast. tak da ne kužim kako tebi ne bi dosta bilo pola farbe za 1 preljev,još se stavlja na mokru kosu i to se ustvari više-manje sve samo rasporedi,samo dobro počešljaj
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Old 16.07.2008., 20:29   #2005
šta nije da možeš stavit regenerator? mislim da je i to zajebana spominjala
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Old 16.07.2008., 20:29   #2006
pa za koliko može jedna? zato što ima samo 1 hidrogen? pa jel se to uopće stavi na cijelu kosu il samo preko na vrh
HappyWorm is offline  
Old 16.07.2008., 20:30   #2007
meni za izrast treba cijela, malo bude viška

i to kada ima 2 hidrogena

Zadnje uređivanje HappyWorm : 16.07.2008. at 20:30. Reason: dopuna
HappyWorm is offline  
Old 16.07.2008., 20:30   #2008
Quote:
mladac kaže: Pogledaj post
šta nije da možeš stavit regenerator? mislim da je i to zajebana spominjala
onda ću njega
HappyWorm is offline  
Old 16.07.2008., 20:32   #2009
nemoj me uzimat za riječ, nekak mi to ostalo u glavi
ja se sutra idem farbat/šišat, hoćeš da se pravim blesava i pitam frizerku kak se radi preljev tj s čim mješat?
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Old 16.07.2008., 20:41   #2010
da možebila bih zahvalnajer mi se ionako ne žuri, thanks
HappyWorm is offline  
Old 16.07.2008., 20:42   #2011
i pitala sam za regenerator jer mislim da je neko rekao

kako su dugo zajebannu smakli...
HappyWorm is offline  
Old 16.07.2008., 20:45   #2012
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
da možebila bih zahvalnajer mi se ionako ne žuri, thanks
ok, pitat ću onda sutra, unaprijed se ispričavam ak zaboravim
oni isto rade sve sa keune proizvodima tak da će valjda onda najbolje znat
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Old 16.07.2008., 20:46   #2013
mislim da su je izbacili na 8 dana.
pa mislim da možeš bilo kakvo ulje dodati,bilo maslinovo,silikone itd.
inače nikad nisam stavljala preljeve tako da nemam pojma,ali moja sestra zna staviti tu i tamo i ne stavlja ulje nikakvo.jel ti to ulje hočeš zato da što manje isuši kosu ili zašto?
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Old 16.07.2008., 20:48   #2014
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
meni za izrast treba cijela, malo bude viška

i to kada ima 2 hidrogena

mi smo doma valjda stručnjaci farbanju kada uspijemo sve riješiti sa pola farbe. i ja farbam i mamu i sestru sa pola farbe. i to omjer 1:1. godine iskustva tako da znam maximalno iskoristiti farbu
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Old 16.07.2008., 20:51   #2015
Quote:
mladac kaže: Pogledaj post
ok, pitat ću onda sutra, unaprijed se ispričavam ak zaboravim
oni isto rade sve sa keune proizvodima tak da će valjda onda najbolje znat
ma ništa ako zaboraviš. thanks

Quote:
una1980 kaže: Pogledaj post
mislim da su je izbacili na 8 dana.
pa mislim da možeš bilo kakvo ulje dodati,bilo maslinovo,silikone itd.
inače nikad nisam stavljala preljeve tako da nemam pojma,ali moja sestra zna staviti tu i tamo i ne stavlja ulje nikakvo.jel ti to ulje hočeš zato da što manje isuši kosu ili zašto?
da zato da mi ne isuši a regener da dobijem više
HappyWorm is offline  
Old 16.07.2008., 20:57   #2016
una što ti kad farbaš cijelu kosu imaš viška boje? ja jedva uspijem cijelu pokrit sa farbom i 2 hidrogenaa ni nije nešto pretjerano duga, prije kad je bila duža koristila sam paletu i obavezno su mi dvije trebale.
HappyWorm is offline  
Old 16.07.2008., 23:53   #2017
Quote:
una1980 kaže: Pogledaj post
ja sam koristila jednom,čisto ok je bila farba. moja sestra(plava je) je stavila od alfe 11.11 i ispala siva. bila je to skroz svijetlo plava,ali jako jako je vukla na sivu. imaš od alfe jako puno plavih nijansi pa si vidi.
da,imaju puno plavih nijansi i to me samo zbunjuje.u irisu mi zena nije znala nista objasniti.ja ne kuzim koja je razlika izmedju linija platinum i superschiarente,osim u kolicini hidrogena,koji kod platinuma ide 1:2.meni je u katalogu najljepsa neka koja uopce nije zuta,ali ima jako zbunjujuc naziv-zlatno pepeljasta!!!??!a boja kao neka skroz svijetla,lagano pepeljasta.al kad vidi u nazivu zlatno,odma se bojim da cu bit bakrena.mozda je ok 11.1,ali kad s tim predjem preko pramenova koji su radjeni blajhom,oni ce mi posivit.mislim,farbam samo izrast,al nemrem bas tak naciljat da ne uhvatim i dio ostale kose.jos imam malu zalihu welle,pa stignem razmislit.
Hannah 3 is offline  
Old 17.07.2008., 00:29   #2018
Quote:
una1980 kaže: Pogledaj post
pa kako žuto
barem je ta farba skroz na sivo-ljubičasto
znam ljude sa crvenim pigmentom koji koriste 1517 i uspije im sve izvuči. neznam kako se tebi ovo dogodilo
a ne znam. a šta je najbolje moja kosa je prirodno pepeljasta, 19 godina živim u zabludi da nemam crvenog pigmenta možda sam ipak trebala sa 12% hidrogenom danas sam oprala kosu i čini mi se da se sivilo polako skida, mislim da će bit ok kad mi se ispere to. a jedan pramen mi je PLAV (nebeski plav, jelte)
Kya is offline  
Old 17.07.2008., 07:58   #2019
Quote:
Kya kaže: Pogledaj post
a ne znam. a šta je najbolje moja kosa je prirodno pepeljasta, 19 godina živim u zabludi da nemam crvenog pigmenta možda sam ipak trebala sa 12% hidrogenom danas sam oprala kosu i čini mi se da se sivilo polako skida, mislim da će bit ok kad mi se ispere to. a jedan pramen mi je PLAV (nebeski plav, jelte)
definitivno 12%tni ja se nikad ne zezam sa ovij slabijima jer znam da će ispast žutkasto
zajebAnna is offline  
Old 17.07.2008., 08:09   #2020
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
evo moje kosice napokon

svaka čast kako si ju posvijetlila
zajebAnna is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:04.