Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2013., 22:17   #101
Evo onda još simbolike...Merkur 0 Sunce, za mene često kažu da imam muški mozak, čak mi i dečko kaže da razmišljam kao muškarac Također Merkur kao vladar 3. polja (ime) 0 Sunce, ime sam dobila po svojim muškim precima s očeve strane koje se prenosi generacijama. Kako Merkur 0 Sunce radi 180 Pluton u 4., moj otac (škorpion) je htjeo prekinuti tu tradiciju, ali budući da mi je mama (Venera) birala ime tradicija se nastavila
Allatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 22:38   #102
Quote:
Allatus kaže: Pogledaj post
Kako si lijepo to opisala. Ja recimo da gledam svoju kartu sad da sam netko drugi, rekla bih ova osoba je društveni tip, ono kreativa, jezici i sl, a ja rođeni prirodnjak. Čini mi se po tvom načinu pisanja da si i ti takva osoba, sistematična mislim
hvala, vrh 3k u Jarcu, Saturn u Djevici, vl ME Pi sa gomilu aspekata (0MA, 0 VE, 120JU, 120UR, 90 NE)... nema šta nisam kad je ME u pitanju...
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 23:06   #103
Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
hvala, vrh 3k u Jarcu, Saturn u Djevici, vl ME Pi sa gomilu aspekata (0MA, 0 VE, 120JU, 120UR, 90 NE)... nema šta nisam kad je ME u pitanju...
Blago se tebi onda , u pisanju si vrlo jasna i precizna, to je do Sa u djevici vjerojatno. Vidim imas Ma i Ve kao ja, prekrasno u ribama , a i Ju u raku ? pa imas siroko znanje.
Allatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 23:17   #104
Quote:
Raven 99 kaže: Pogledaj post
Meni otvara i dalje natalnu, ne znam u čemu je problem.

Poslat ću ti na PM:
problem je bio u tome što ne znam gdje je link za natalnu. Al dobila sam na pp.

Nego, o čem smo pričale?
Pravo dakle ide preko Jupitera i stelija u Vagi, a kriminalistika/forenzika Pluton i još neki pokazatelji, al mislim da je ova priča s pravom puno jača i naglašenija u karti. Pluton u 2k Sco ukazuje na privredni kriminal i korupciju...takvo nešto...a druga opcija (Plutonovi aspekti) su zlostavljane žene (VE180SA).
Ipak, ne mogu a ne primjetiti tvoju 10k profesije i taj Mjesec u Djevici u trigonima prema UR0NE koji malo odskače od svega toga. To je ta psihijatrija/psihologija koju si zapravo željela. Veza sa studijem je preko mjesečevog disp Merkura koji je neodlučan u Vagi.....šteta što si razmišljala 'praktično'....prilikom odabira....
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 23:25   #105
Quote:
Allatus kaže: Pogledaj post
Blago se tebi onda , u pisanju si vrlo jasna i precizna, to je do Sa u djevici vjerojatno. Vidim imas Ma i Ve kao ja, prekrasno u ribama , a i Ju u raku ? pa imas siroko znanje.
ne, Mars je u Ovnu, Venera u Ribama, a Jupiter jest u Raku u 9k... ne znam da li imam znanje, al mu težim....
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 02:47   #106
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
[CENTER]Mačka & pas

Pas i mačka...iako su znanstvenici davno utvrdili da netrpeljvost između te dvije životinjske vrste proizlazi iz njihova različita načina sporazumjevanja....ipak je to jedno od onih pitanja koja spadaju u vječne enigme. Jer ako ste ikada promatrali tu vrstu "režanja" kada se sasvim slučajno sretnu ta dva pripadnika životinjske vrste, onda ste i vidjeli da tu ima nešto više od obične privlačnosti.

No astrologija i tu ima odgovora.



Domaću mačku kao i druge domaće životinje uvijek tražimo u 6. polju, polju kućnih ljubimaca. U 6. polju se nalaze sve one životinje koje ovise o našoj skrbi (domaće životinje) jer 6. polje uvijek i primarno govori o našoj spremnosti da pomognemo.


Venera u 6. polju je općenito ljubav za domaće životinje, a Venera u 6. polju je i slika mačke kao domaće životinje, graciozne lukave životinje....životinje koja je baš poput "žene". Ona je u sebi pomirila suprotnosti - umiljata, nježna i privržena, a nezavisna i snalažljiva...čas je nemilosrdni lovac, čas zaigrani mačić - Venera je majstorica "diplomacije". Također mačka je vrlo uredna životinja i svakodnevno satima uređuje svoje krzno kako bi sa sebe skinula prljavštinu i nepoželjne mirise. Mačka već sa tri tjedna starosti zakopava izmet...prava Venera u 6. polju. : mudri:

Venera u 6. polju je vrlo pedantna u pogledu vanjskog izgleda. Osim toga mačke su poznate po tome što mrze vodu i biti mokre. Istovremeno, voda ponekad i fascinira mačku posebno ako je u vodi zlatna ribica.


A s druge strane je njena suprotnost: Mr. Pas - Mr. Mars. Dakle - Venera i Mars vječna privlačnost i vječni polaritet žemsko - muško.
volim sve životinje, čak i ružne i opasne. jedino što mi je ljigavo i nimalo privlačno su sve vrste buba (žohari i tako to)...uhhh. al dobro, neka i one žive

ne volim vidjeti životinje zatvorene i skučene ili tako nekako mučene. točnije toga se grozim. ali, oduvijek sam imala želju pomiriti te dvije nespojivosti. tj. dati životinjama potrebnu slobodu, a opet imati kućnog ljubimca za svoju dušu i tako se nekako osim spontane simpatije prema mačkama i psima nekako posložilo da su to idealne životinje za takvu vrstu moje potrebe. kao dijete sam npr. maštala o divljim mačkama/vukovima i gajila neke iluzije da bi ih ipak ljubavlju i brigom bilo moguće pripitomiti da te ne proždru te da postanemo pravi i životni frendovi. te su me iluzije prošle kad sam odrasla

poznajem ljude koji ili vole mačke ili pse. ja ih jednako volim. tj. iako mi je mačja narav bliskija (i svi mi govore da sam prava mačka, kad nisam ludi zec ), volim i pseću. pogotovo tu pasju odanost i sklonost doživotnom prijateljstvu u dobru i u zlu. i sad me zanima kako to vidjeti u svom natalu. venera mi nije u 6, ali zato saturn njen dispozitor jest. jel to to? btw, volim crne mačke. venera i mars mi imaju slab, ali skladan aspekt. ne volim "lude" mačke već baš ovakve kao što si napisala:

Quote:
graciozne lukave životinje....životinje koja je baš poput "žene". Ona je u sebi pomirila suprotnosti - umiljata, nježna i privržena, a nezavisna i snalažljiva...čas je nemilosrdni lovac, čas zaigrani mačić - Venera je majstorica "diplomacije".
da su mazne, dobroćudne, ali i da imaju "svoje ja" po potrebi, kako se namisti, jel.

slično je i sa karakterom pasa. volim velike, snažne, pametne pse, oštroumne i sa stavom, ali ne agresivne i krvoločne.

ako možeš kratko se osvrnuti na moje postavke čisto da vidim jesam li sama dobro povezala svoju veneru, marsa, a mislim da upliv ima i mjesec sa svojim aspektima.
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 20:22   #107
Opet sam razmišljala o ovom pitanju životinja i astrologije, zanima me sljedeće ako su životinje o kojima brinemo (kućni ljubimci) predstavljeni 6. poljem, u mom slučaju to polje je prazno, ali vrh 6. polja je u znaku Raka a Mjesec je umetnut u prvo polje u znaku Vodenjaka što to govori o mojoj neizmjernoj empatiji za njih, mislim to nije samo ljubav, ja se sva iznutra izobličim od radosti i topline, a svaku smrt duboko i teško oplakujem..

***

dakle, ako su naši kućni ljubimci predstavljeni 6. poljem kojim poljem/planetom su predstavljene sve životinje?
__________________
"Some days, the world is too loud for a quiet soul."
ZsaZsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 21:39   #108
Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
problem je bio u tome što ne znam gdje je link za natalnu. Al dobila sam na pp.

Nego, o čem smo pričale?
Pravo dakle ide preko Jupitera i stelija u Vagi, a kriminalistika/forenzika Pluton i još neki pokazatelji, al mislim da je ova priča s pravom puno jača i naglašenija u karti. Pluton u 2k Sco ukazuje na privredni kriminal i korupciju...takvo nešto...a druga opcija (Plutonovi aspekti) su zlostavljane žene (VE180SA).
Ipak, ne mogu a ne primjetiti tvoju 10k profesije i taj Mjesec u Djevici u trigonima prema UR0NE koji malo odskače od svega toga. To je ta psihijatrija/psihologija koju si zapravo željela. Veza sa studijem je preko mjesečevog disp Merkura koji je neodlučan u Vagi.....šteta što si razmišljala 'praktično'....prilikom odabira....
Ispričavam se što tek sad odgovaram i hvala ti na odgovoru i trudu!

Zapravo i nije pravi stelij jer mi je Me, nažalost , neaspektiran.

Nisam mislila upisati čistu kriminalistiku ili forenziku, već gledam to kao opciju postdiplomskog, to sam imala u glavi kad sam upisivala fax. Moji snovi.

Znam da odskače, i puno se razlikujem od svojih kolega. Točno me možeš prepoznati kao crnu ovcu , što se tiče stavova, interesa, vjere i sl.

Iskreno, moram priznati da uopće nisam razmišljala praktično, upravo suprotno. Nitko u obitelji mi nije povezan s Pravom i zapravo nemam nikakvu vezu tu, tu sam prepuštena sebi. S druge strane, imam u užoj obitelji liječnika, pa je možda i to razlog više zašto to nisam upisala... To je potpuno moj izbor.

U svakom slučaju, nadam se da sam dobro izabrala i da ću studij izgurati do kraja i zaposliti se na nekom zanimljivom mjestu, jer bi me ubilo da budem javni bilježnik ili nekakav službenik.
__________________
Moja natalna karta. ... “There's so many different worlds. So many different suns. And we have just one world. But we live in different ones."
Raven 99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2013., 16:58   #109
Quote:
Raven 99 kaže: Pogledaj post
Ispričavam se što tek sad odgovaram i hvala ti na odgovoru i trudu!

Zapravo i nije pravi stelij jer mi je Me, nažalost , neaspektiran.

Nisam mislila upisati čistu kriminalistiku ili forenziku, već gledam to kao opciju postdiplomskog, to sam imala u glavi kad sam upisivala fax. Moji snovi.

Znam da odskače, i puno se razlikujem od svojih kolega. Točno me možeš prepoznati kao crnu ovcu , što se tiče stavova, interesa, vjere i sl.

Iskreno, moram priznati da uopće nisam razmišljala praktično, upravo suprotno. Nitko u obitelji mi nije povezan s Pravom i zapravo nemam nikakvu vezu tu, tu sam prepuštena sebi. S druge strane, imam u užoj obitelji liječnika, pa je možda i to razlog više zašto to nisam upisala... To je potpuno moj izbor.

U svakom slučaju, nadam se da sam dobro izabrala i da ću studij izgurati do kraja i zaposliti se na nekom zanimljivom mjestu, jer bi me ubilo da budem javni bilježnik ili nekakav službenik.
bilo je rasprava na temu stelija tako da neki ga uzimaju a neki ne.

Što se tiče 'praktičnosti', pa napisala si u ranijim postovima da si odustala od psihijatrije radi 'vrlo male mogućnosti dobivanja specijalizacije'....to je 'praktično razmišljanje' - Merkur kao vladar 9p studiranja je dispozitor SO i MO u Djevici, praktičan znak koji razmišlja unapred (120 UR Jarac)... Pravo je ipak bilo sigurnija opcija, zar ne?

Svakako ćeš završiti fakultet, a povoljno je i školovanje nakon toga (istaknute 11. i 1.k)...iako stoje naznake pauziranja (VE180SA)....dispozitori ove opozicije, Sunce i Uran su u trigonu pa sve završava uspješno....
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2013., 22:34   #110
Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
bilo je rasprava na temu stelija tako da neki ga uzimaju a neki ne.
Ma ja nisam ni osnove astrologije savladala, to sam rekla jer mi je astrologinja kod koje sam išla rekla da je Stelij formiran isključivo ako su sve tri planete u konjunkciji.

Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
Što se tiče 'praktičnosti', pa napisala si u ranijim postovima da si odustala od psihijatrije radi 'vrlo male mogućnosti dobivanja specijalizacije'....to je 'praktično razmišljanje' - Merkur kao vladar 9p studiranja je dispozitor SO i MO u Djevici, praktičan znak koji razmišlja unapred (120 UR Jarac)... Pravo je ipak bilo sigurnija opcija, zar ne?
Pa znaš što? Mene u suštini Pravo konkretno zanima više od psihijatrije, a suludo je završavati jedan tako težak fakultet kao što je medicina ako te zanima isključivo jedan dio za koji uopće nisi siguran da možeš dobiti. Više bih rekla da sam realna po tom pogledu... A i Pravo mi je nekako oduvijek bilo prvi izbor.

Sigurnija opcija što se tiče materijalne situiranosti i dobivanja, sigurnosti posla bi mi bila medicina definitivno, jer bih zapravo čim završim fax imala riješen posao. To tako, nažalost, danas funkcionira... Dok, s druge strane ovdje nemam nikoga tko bi me kasnije pogurao, što mi i više paše. Koliko god to čudno bilo, ja zapravo često biram "teži" put, valjda zbog prevladavanja kvadrata u natalnoj.


Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
Svakako ćeš završiti fakultet, a povoljno je i školovanje nakon toga (istaknute 11. i 1.k)...iako stoje naznake pauziranja (VE180SA)....dispozitori ove opozicije, Sunce i Uran su u trigonu pa sve završava uspješno....
Da, svakako sam razmišljala o postidimplomskom ili stručnom usavršavanju poslije.

P.S. nisam dobro razumjela, u vezi ovog pauziranja (dispozitor vladara 9. 180 SA), jesi to mislila tijekom fakulteta ili između fakulteta i postdiplomskog?
__________________
Moja natalna karta. ... “There's so many different worlds. So many different suns. And we have just one world. But we live in different ones."
Raven 99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 15:39   #111
Ljudi me se boje...a onda me upoznaju pa im bude smješno što su me se bojali i to mi ispričaju. Nekoliko ljudi mi je to reklo, doslovno da sam im djelovala strašno ili zločesto, mračno. U svakom slučaju svatko je osjećao taj neki strah. Odakle to? Meni isto smiješno jer ne odajem trenutno takav dojam, mogla bi razumjeti da su to ljudi koje sam upoznala u gothic fazi ali nisam. Sve je freško, ima par godina da mi svako malo netko to reče...

Može li netko pojasniti zbog čega je to, jest da mi vladar asc ima kvadrat Plutona, i Pluton mi isto pravi neki minor napeti aspekt na asc. Jeli to dovoljno? Zbilja mi karta ni ja sama sebi ne djelujem tako spuky
Subspace is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 16:21   #112
Quote:
Subspace kaže: Pogledaj post
Ljudi me se boje...a onda me upoznaju pa im bude smješno što su me se bojali i to mi ispričaju. Nekoliko ljudi mi je to reklo, doslovno da sam im djelovala strašno ili zločesto, mračno. U svakom slučaju svatko je osjećao taj neki strah. Odakle to? Meni isto smiješno jer ne odajem trenutno takav dojam, mogla bi razumjeti da su to ljudi koje sam upoznala u gothic fazi ali nisam. Sve je freško, ima par godina da mi svako malo netko to reče...

Može li netko pojasniti zbog čega je to, jest da mi vladar asc ima kvadrat Plutona, i Pluton mi isto pravi neki minor napeti aspekt na asc. Jeli to dovoljno? Zbilja mi karta ni ja sama sebi ne djelujem tako spuky
dojam koji ostavljamo na druge, tj kako nas drugi na prvu vide opisano je Asc i 1k. Kod tebe su Blizanci i vladar Merkur u Lavu (izgon) 90 Pluton. Merkur je u 3k pa vjerojatno način na koji komuniciraš ostavlja određen negativan dojam. Merkurov dispozitor je u Raku pa se ta slika izmijeni....(Raku treba vremena da se otvori)...
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 16:29   #113
Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
dojam koji ostavljamo na druge, tj kako nas drugi na prvu vide opisano je Asc i 1k. Kod tebe su Blizanci i vladar Merkur u Lavu (izgon) 90 Pluton. Merkur je u 3k pa vjerojatno način na koji komuniciraš ostavlja određen negativan dojam. Merkurov dispozitor je u Raku pa se ta slika izmijeni....(Raku treba vremena da se otvori)...
E, ti ljudi koji su to rekli su to osjećali prije nego su progovorili dvije samnom, samo smo boravili na istim mjestima kafić/klub... A i nije baš da blebecem, ono ipak taj Ma ima trigon Saturna i retrogradan je...Možda to što ne pričam previše ostavlja negativan dojam?
Subspace is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 16:34   #114
Quote:
Subspace kaže: Pogledaj post
E, ti ljudi koji su to rekli su to osjećali prije nego su progovorili dvije samnom, samo smo boravili na istim mjestima kafić/klub... A i nije baš da blebecem, ono ipak taj Ma ima trigon Saturna i retrogradan je...Možda to što ne pričam previše ostavlja negativan dojam?
da, onda je to. U 3k je i komunikacija i nekomunikacija. Svatko može stvoriti svakakav dojam dok čovjeka ne upozna, a poslije fizičkog izgleda (1k) ide komunikacija (3k) i verbalno izražavanje.....čim su Blizanci na Asc, prvi dojmovi idu upravo preko takvog izražavanja, u tvojem slučaju šutnje (rME 90 PL), ovaj trigon na Saturn nije šutnja već kažeš kad imaš šta da kažeš...
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 16:50   #115
Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
da, onda je to. U 3k je i komunikacija i nekomunikacija. Svatko može stvoriti svakakav dojam dok čovjeka ne upozna, a poslije fizičkog izgleda (1k) ide komunikacija (3k) i verbalno izražavanje.....čim su Blizanci na Asc, prvi dojmovi idu upravo preko takvog izražavanja, u tvojem slučaju šutnje (rME 90 PL), ovaj trigon na Saturn nije šutnja već kažeš kad imaš šta da kažeš...
Mogu li nekako popraviti taj prvi dojam, barem s vremenom da ga neutraliziram malo? nije do fizičkog izgleda, izgledam ok..da počnem laprdati gluposti
I što još daje taj aspekt osim šutnje, nije valjda da se nje boje? I tnx
Subspace is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 18:35   #116
Quote:
Subspace kaže: Pogledaj post
Mogu li nekako popraviti taj prvi dojam, barem s vremenom da ga neutraliziram malo? nije do fizičkog izgleda, izgledam ok..da počnem laprdati gluposti
I što još daje taj aspekt osim šutnje, nije valjda da se nje boje? I tnx
promjeni ljude s kojima se družiš....
rMerkur u Lavu voli da ističe sebe, da priča o sebi te da se stavlja u prvi plan, arogantan....
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 23:02   #117
Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
promjeni ljude s kojima se družiš....
rMerkur u Lavu voli da ističe sebe, da priča o sebi te da se stavlja u prvi plan, arogantan....
Nisu problem ljudi s kojima se družim nego prvi dojam koji ostavljam na ljude koji me ne poznaju. Nitko mi u životu nije rekao da sam arogantna, samo narcisoidna al ozbiljno, nije baš da volim ni pričati o sebi (ma kvadrat pluton) rađe pričam o bilo čemu drugom. I dan danas sam enigma prijateljici koja me zna otkad zna za sebe...
Subspace is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 17:09   #118
Quote:
Subspace kaže: Pogledaj post
Nisu problem ljudi s kojima se družim nego prvi dojam koji ostavljam na ljude koji me ne poznaju. Nitko mi u životu nije rekao da sam arogantna, samo narcisoidna al ozbiljno, nije baš da volim ni pričati o sebi (ma kvadrat pluton) rađe pričam o bilo čemu drugom. I dan danas sam enigma prijateljici koja me zna otkad zna za sebe...
jesi li razmišljala o načinu na koji komuniciraš s ljudima (ne samo koliko)? jer ovaj retrogradni merkur u 3. kući više razmišlja i promišlja za unutra i malo daje 'na van'... tim više što ga potiskuje i pluton u kvadratu-pričaš malo količinski, no probaj vidjeti i razmisliti o tome kako ljudima zvuči to što im prezentiraš
vrlo je vjerojatno da ti bolje ide pismena nego usmena komunikacija, to je inače jedna od osobina ovako postavljenog merkura

jedan mi je astrolog jednom rekao da se treba dobro znati objasniti ljudima da bi se uspjelo generalno (koliko god to banalno zvučalo)... kod ovog merkura je to dosta bitno, bez obzira na njegovu poziciju u lavu, jer on to ustvari i želi postići

da se osvrnem i na ono o enigmi tvoji su osobni planeti redom u povučenijim znakovima, rak, djevica, jarac... tako da i to pridonosi tom tvom zaključavanju sebe
* Kali * is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 18:08   #119
Quote:
* Kali * kaže: Pogledaj post
jesi li razmišljala o načinu na koji komuniciraš s ljudima (ne samo koliko)? jer ovaj retrogradni merkur u 3. kući više razmišlja i promišlja za unutra i malo daje 'na van'... tim više što ga potiskuje i pluton u kvadratu-pričaš malo količinski, no probaj vidjeti i razmisliti o tome kako ljudima zvuči to što im prezentiraš
vrlo je vjerojatno da ti bolje ide pismena nego usmena komunikacija, to je inače jedna od osobina ovako postavljenog merkura

jedan mi je astrolog jednom rekao da se treba dobro znati objasniti ljudima da bi se uspjelo generalno (koliko god to banalno zvučalo)... kod ovog merkura je to dosta bitno, bez obzira na njegovu poziciju u lavu, jer on to ustvari i želi postići

da se osvrnem i na ono o enigmi tvoji su osobni planeti redom u povučenijim znakovima, rak, djevica, jarac... tako da i to pridonosi tom tvom zaključavanju sebe
Je, puno lakše mi je izražavanje pisanjem, i to ide u takvu krajnost da kada krenem pisati sama sebi nanećem odgovore i neke zaključke do kojih "svijesno" ne bi došla...

Što se govora tiče, nekad se stvarno pogubim u odgovaru na neočekivano pitanje, kada sam ljuta, i fakat mogu tolerirati svašta al kad mi pukne žulj koji si uporno gazio to bude eksplozija, ono baš tipično za Me kvadrat Pl...

Ali me stvarno to sve hedikepira, kada vidim nekog poznatog u busu ili kad čekam nekoga pravim se da ih nevidim samo da ne bi morala razgovarati, baš mi to ide na živce al sto ću kad mi small talk predstavlja gubitak vremena, onda se još osjećam nelagodno dok moram izmišljati o čemu ću pričati, tj. navesti drugu osobu da ona priča... Naravno sve je drugačije ako se stvarno poznajemo iako mi se i tada dogodi da nemam sto pričati. Šlag na kraju, sadašnji momak mi ima Me sekstil Pl, pa nekad znamo samo šutat ko ribe

Pegla je živjeti s tim i voljela bi nekako "da budem normalna" ono da mogu razglabati po ure jeli bolja majica sa naramenicama ili bez...


Rijetko kad ću o nečemu dati svoje mišljenje ako nije podboceno nečim sto ga podržava. ...

Tako da me sve više iscrpljuje sve to skupa jer san mislila da će se to nekako rješiti samo od sebe s vremenom... Iz svega bi mogla izvući zaključak da il im izgledam mutavo što ništa ne pričam ili možda zastrašujuće jer kada govorim sam sigurna u to što imam za reći...

Ali bar nešto od toga svega, zato sam uvijek no1 što se posla tiče, baš zbog te "čvrstine" ili čega već


Cijenila bi neko mišljenje kako da razrijesim ovaj kvadrat sa Pl, Me mi više nije R u progresiji pa od tada pokazujem da sam i ja čovjek sa slabostima, lošim iskustvima, to si prije nisam dopuštala. Evo ga, opet sama sebi namecem odgovor pisanjem, bem ti pa ljudi me vide kao robota

Zadnje uređivanje Subspace : 19.06.2013. at 18:42.
Subspace is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 19:12   #120
Quote:
Subspace kaže: Pogledaj post
Je, puno lakše mi je izražavanje pisanjem, i to ide u takvu krajnost da kada krenem pisati sama sebi nanećem odgovore i neke zaključke do kojih "svijesno" ne bi došla...

Što se govora tiče, nekad se stvarno pogubim u odgovaru na neočekivano pitanje, kada sam ljuta, i fakat mogu tolerirati svašta al kad mi pukne žulj koji si uporno gazio to bude eksplozija, ono baš tipično za Me kvadrat Pl...

Ali me stvarno to sve hedikepira, kada vidim nekog poznatog u busu ili kad čekam nekoga pravim se da ih nevidim samo da ne bi morala razgovarati, baš mi to ide na živce al sto ću kad mi small talk predstavlja gubitak vremena, onda se još osjećam nelagodno dok moram izmišljati o čemu ću pričati, tj. navesti drugu osobu da ona priča... Naravno sve je drugačije ako se stvarno poznajemo iako mi se i tada dogodi da nemam sto pričati. Šlag na kraju, sadašnji momak mi ima Me sekstil Pl, pa nekad znamo samo šutat ko ribe

Pegla je živjeti s tim i voljela bi nekako "da budem normalna" ono da mogu razglabati po ure jeli bolja majica sa naramenicama ili bez...


Rijetko kad ću o nečemu dati svoje mišljenje ako nije podboceno nečim sto ga podržava. ...

Tako da me sve više iscrpljuje sve to skupa jer san mislila da će se to nekako rješiti samo od sebe s vremenom... Iz svega bi mogla izvući zaključak da il im izgledam mutavo što ništa ne pričam ili možda zastrašujuće jer kada govorim sam sigurna u to što imam za reći...

Ali bar nešto od toga svega, zato sam uvijek no1 što se posla tiče, baš zbog te "čvrstine" ili čega već


Cijenila bi neko mišljenje kako da razrijesim ovaj kvadrat sa Pl, Me mi više nije R u progresiji pa od tada pokazujem da sam i ja čovjek sa slabostima, lošim iskustvima, to si prije nisam dopuštala. Evo ga, opet sama sebi namecem odgovor pisanjem, bem ti pa ljudi me vide kao robota
e pa draga, teško da ćeš se razriješiti aspekta, ali pošto razmišljaš o tome, to je već napredak
generalno, možda nikada nećeš biti tip koji rado razglaba o tipično ženskim temama tipa 'šta da obučem večeras za van, koja boja majica mi bolje stoji' i sl., ali možeš promijeniti stil komunikacije na relaciji ja-drugi, ako već imaš potrebu biti bolje shvaćena i prihvaćena... prtom mislim na ljude do kojih ti je stalo
ugl, ukratko-dok ti ne dosadi piliti po starom sistemu... dakle, neke su naznake već tu

btw, ono za pisanje je živa istina, prakticiram i kod sebe isto, znam se često iznenaditi koliko toga nesvjesno izađe... a bome puno razmišljam o svojoj komunikaciji s drugima i često smatram da mi ne promiče puno toga, pa se nemalo iznenadim
tako da, jako razumijem taj R merkur u 3. kući valjda

Zadnje uređivanje * Kali * : 19.06.2013. at 19:19.
* Kali * is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:44.