Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2010., 18:27   #61
trebala bih jednu uslugu od dvije stanarke šare. Naime, moram se prijaviti kao treća pa ako ima neki dobrovoljac da mi se javi na pm, znači samo bih se trebala prijaviti, ne i živjeti u toj sobi. jako mi je hitno pa ako je ikako moguće da to obavimo u pon.
krug is offline  
Old 05.11.2010., 19:00   #62
Quote:
krug kaže: Pogledaj post
trebala bih jednu uslugu od dvije stanarke šare. Naime, moram se prijaviti kao treća pa ako ima neki dobrovoljac da mi se javi na pm, znači samo bih se trebala prijaviti, ne i živjeti u toj sobi. jako mi je hitno pa ako je ikako moguće da to obavimo u pon.
koja ti je svrha toga.
Fatalni_cevap is offline  
Old 05.11.2010., 20:12   #63
Quote:
Amelia05 kaže: Pogledaj post
Jel netko zna kad je revizija!?
Kažu tete na cvjetnom da krajem 11., početkom 12. mj
BettyJean is offline  
Old 06.11.2010., 09:05   #64
Quote:
Sad Eyes* kaže: Pogledaj post
zna li itko odgovor na ovo pitanje? ili bilo kakvu natuknicu?
molim vas, jako mi je bitno znati to...
Gle, najbolje ti je da osobno odeš u SC i pitaš. Sumnjam da će ti ovdje netko moći dati točnu informaciju.. Tako da, ako nisi u mogućnosti otići, nazovi telefonom i sve lijepo objasni. Ali toplo preporučujem, ako možeš, otiđi osobno. Šefica je vrlo ljubazna i mislim da će ti sve lijepo reći.
lanica is offline  
Old 06.11.2010., 20:15   #65
šara

pozdrav...ovako,ja bih htjela mijenjat cimericu ,pa ako ima neka cura da provodi malo vremena u sobi i nepušačica,neka mi se javi...
Petrich123 is offline  
Received Infraction
Old 06.11.2010., 20:44   #66
jel' domovi imaju natječaj u bilo kojem razdoblju godine dodatno, ne samo na početku? Konkretno mislim na novi dom u osijeku, u kojem vidim da ima još slobodnih soba :S
Anavi=) is offline  
Old 06.11.2010., 20:56   #67
Quote:
Anavi=) kaže: Pogledaj post
jel' domovi imaju natječaj u bilo kojem razdoblju godine dodatno, ne samo na početku? Konkretno mislim na novi dom u osijeku, u kojem vidim da ima još slobodnih soba :S
U Zg ima naknadni natječaj, tamo negdje početkom 1.mj, nakon revizije. Pitaj u upravi u Os.
lanica is offline  
Old 07.11.2010., 21:20   #68
zar nije prošle godine sredinom 11. mj bila ta revizija?
sad ovdje čitam 12. mjesec, čak i 1. mj.. wtf?
kabuto is offline  
Old 07.11.2010., 23:12   #69
Quote:
kabuto kaže: Pogledaj post
zar nije prošle godine sredinom 11. mj bila ta revizija?
sad ovdje čitam 12. mjesec, čak i 1. mj.. wtf?
Frendica je išla pitati i rekli su joj krajem 11., početkom 12. počinje. A kad se završi to sve, onda ide novi natječaj.
lanica is offline  
Old 08.11.2010., 16:27   #70
Quote:
krug kaže: Pogledaj post
trebala bih jednu uslugu od dvije stanarke šare. Naime, moram se prijaviti kao treća pa ako ima neki dobrovoljac da mi se javi na pm, znači samo bih se trebala prijaviti, ne i živjeti u toj sobi. jako mi je hitno pa ako je ikako moguće da to obavimo u pon.
Molim vas, javite se, jako mi je hitno.
krug is offline  
Old 08.11.2010., 18:10   #71
Quote:
lanica kaže: Pogledaj post
U Zg ima naknadni natječaj, tamo negdje početkom 1.mj, nakon revizije. Pitaj u upravi u Os.
Hvala, kakva su vaša iskustva s naknadnim dobivanjem doma? Kolike su šanse?
Anavi=) is offline  
Old 08.11.2010., 18:27   #72
Quote:
Anavi=) kaže: Pogledaj post
Hvala, kakva su vaša iskustva s naknadnim dobivanjem doma? Kolike su šanse?
Ja sam predala papire početkom 10.mj. i evo me u domu Ali dobro, ja sam upisivala diplomski studij nakon stručnog i prosjek mi je bio 4.6 tak da su mi morali dati Nemaš što izgubiti ako probaš
lanica is offline  
Old 08.11.2010., 21:51   #73
potvrda o boravku

zna li netko kako na savi ide to s potvrdom o boravištu, ja sam prošle godine bio na moši i dobio sam je oko polovine 11. mjeseca, treba mi, ali mi se ne da ići u MUP osobno se prijavljivati jer će me svakako upravitelj prijaviti, tajnica je rekla da ne znaju kad će točno bit završeno, pa ako ima netko da se sjeća kako je bilo prošle godine, i treba li je ići podignuti u upravi ili dođe u sandučić, i još jedno pitanje - trebam potvrdu liječničkog od doktorice s faksa u indeks(znači samo žig da je liječnički valjan) pa me zanima trebam li za to imati riješeno zdravstveno ili će mi to uraditi i bez njega, iz bih sam pa zato nemam zdravstveno

Edit: imam zdravstveno u Bih, nemam u hr

Zadnje uređivanje dubioza19 : 08.11.2010. at 21:57.
dubioza19 is offline  
Old 09.11.2010., 10:57   #74
kolko znam nekima nisu dali ni useljenje u dom bez ljecnickog , to si trebao odavno napravit, idi sto prije hh.
sta mislis pod boraviste u domu ? hoces onu dodatnu subvenciu ili sta ?. ja nisam isao u mup, nego u upravu doma i to su rjesili
Fatalni_cevap is offline  
Old 09.11.2010., 14:22   #75
Cemu je svrha revezije i koliko puta se ona godisnje obavlja???
solden is offline  
Old 09.11.2010., 15:09   #76
Quote:
lanica kaže: Pogledaj post
Frendica je išla pitati i rekli su joj krajem 11., početkom 12. počinje. A kad se završi to sve, onda ide novi natječaj.
a hvala ti.. znači prije 1.mj se ne trebam ni nadati?
kabuto is offline  
Old 09.11.2010., 15:55   #77
Quote:
kabuto kaže: Pogledaj post
a hvala ti.. znači prije 1.mj se ne trebam ni nadati?
Vjerojatno, no najbolje ti je da odeš osobno tamo i pitaš.
lanica is offline  
Old 09.11.2010., 20:03   #78
Quote:
Fatalni_cevap kaže: Pogledaj post
kolko znam nekima nisu dali ni useljenje u dom bez ljecnickog , to si trebao odavno napravit, idi sto prije hh.
sta mislis pod boraviste u domu ? hoces onu dodatnu subvenciu ili sta ?. ja nisam isao u mup, nego u upravu doma i to su rjesili
ma ne trebam dodatnu subvenciju, trebam potvrdu o boravištu(potvrda da boravim u zagrebu (u domu)) jer mi treba za zdravstveno, liječnički imam ali trebam do revizije otići kod doktorice s faksa da mi ovjeri taj liječnički (jer nije napravljen kod nje), a ne znam mogu li to bez zdravstvenog, zato me zanima kad je prošle godine bilo gotovo to s boravištem
dubioza19 is offline  
Old 11.11.2010., 16:43   #79
[cvjetno] nisam dobio kljuc za sanducic.. jel se to dobije 1 po sobi ili da odem trazit u skladiste jos 1
Fatalni_cevap is offline  
Old 12.11.2010., 11:14   #80
1 po sobi,bar na savi tako
 
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:06.