Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2012., 15:04   #1281
Evo friškog odgovora:
Poštovana gospođo

kolege iz Ministarstva financija proslijedile su nam Vaš upit o subvencioniranju stambenih kredita. Na naš prethodni odgovor možemo Vam dodati još samo da će informacija o eventualnom osiguranju dodatnih sredstava biti objavljena na web stranici našeg Ministarstva te Vam stoga predlažemo da pratite službene web stranice Ministarstva www.mgipu.hr.

S poštovanjem,

Odjel za odnose s javnošću



-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Kata Gojević, glasnogovornica
Ministarstvo graditeljstva i prostornoga uređenja Ulica Republike Austrije 20, 10 000 Zagreb
tel: 01/ 3782- 487;
fax: 01/ 3782- 192;
e-mail: [email protected]
lutia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 16:51   #1282
Sve nam je objasnila Blago nama

Ti poznaš nekoga u APN-u? Meni nisu odgovorili niti na jedan mail, a poslao sam ih barem 15, na razne adrese.
cicimici2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 19:42   #1283
Quote:
cicimici2012 kaže: Pogledaj post
Sve nam je objasnila Blago nama

Ti poznaš nekoga u APN-u? Meni nisu odgovorili niti na jedan mail, a poslao sam ih barem 15, na razne adrese.
ne šalje se apn-u nego ministarstvu graditeljstva
vozač12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 20:13   #1284
mene danas zvala osobna bankarica iz zabe i rekla da ce bit sredstva 100 posto samo ne zna kad, al da hoce.
gdlaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 22:13   #1285
U APN ne šalješ mail-ove nego zoveš.
Naš prodavatelj jućer je zvao APN, predstavio se i reko da je prodavatelj i da je vrlo zainteresiran šta će sa time biti i rekli su mu da će sredstva sjesti u petak, danas osam dana.
E sad?? Živi bili pa vidjeli
canonimus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 10:23   #1286
stvarno se nadam da će biti tako!!!
__________________
.::. conquer•club .::.
ikajonda is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 15:53   #1287
Pozdrav,
molim one koji su možda bili u sličnoj situaciji da mi kažu samo jednu informaciju..trebam hitno odgovor..Naime, kupili smo stan u zgradi gdje je na temelju investitorovog-prodavateljevog ugovora o revolving kreditu uknjiženo pravo zaloga u korist banke..sada će banka izdati brisovno očitovanje da bi se ta hipoteka obrisala sa stana kojeg smo kupili, a prodavatelj će izdati tabularnu izjavu da se može upisati vlasništvo..Mene sada zanima, ukoliko netko zna, tko snosi troškove brisovnog očitovanja (navodno je to nekih 700 kn) i ovjere tabularne izjave..netko kaže prodavatelj, netko kupac. Meni je logično da bi trošak brisanja hipoteke prodavateljevog kredita trebao snositi on sam,ali ja nigdje ne mogu naći jasnu odredbu o tome. Nije problem platiti ako se mora, ali opet ne želim snositi troškove nečega što bi trebao podmiriti prodavatelj. Hvala!
radost5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 16:33   #1288
Quote:
canonimus kaže: Pogledaj post
U APN ne šalješ mail-ove nego zoveš.
Naš prodavatelj jućer je zvao APN, predstavio se i reko da je prodavatelj i da je vrlo zainteresiran šta će sa time biti i rekli su mu da će sredstva sjesti u petak, danas osam dana.
E sad?? Živi bili pa vidjeli
aj onda cekamo petak, pa bumo vidili
gdlaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 22:15   #1289
Nadam se kako cemo si uskoro svi cestitati na odobrenim kreditima i dodatnim sredstvima Ovo cekanje me izluduje, ovaj vikend morao sam se napiti da ne poludim, ako cekanje potraje josh cu postati alkos
Simplex1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 00:33   #1290
Quote:
Simplex1 kaže: Pogledaj post
Nadam se kako cemo si uskoro svi cestitati na odobrenim kreditima i dodatnim sredstvima Ovo cekanje me izluduje, ovaj vikend morao sam se napiti da ne poludim, ako cekanje potraje josh cu postati alkos
život čudne knjige piše
lozovača brige briše
zato pijem sve do jutraAAAAAAAAAAAA
http://www.youtube.com/watch?v=7P4KrdJooxk
stripi007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 08:31   #1291
Quote:
canonimus kaže: Pogledaj post
U APN ne šalješ mail-ove nego zoveš.
Naš prodavatelj jućer je zvao APN, predstavio se i reko da je prodavatelj i da je vrlo zainteresiran šta će sa time biti i rekli su mu da će sredstva sjesti u petak, danas osam dana.
E sad?? Živi bili pa vidjeli
Kako se samo nitko drugi nije sjetio zvati ANP, ni ministarstvo graditeljstva, ili financija,...

Nadam se da je informacija koju je dobio tvoj prodavatelj istinita i da ćemo u petak svi odahnuti
cicimici2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 14:03   #1292
Ima li kakvih novosti vezanih uz kupovinu kod Jaruščica projekta?

Ja zovem danas cijeli dan i nitko se nigdje ne javlja.
Ugovore imam kod sebe već 2 tjedna i nikako da dođem do informacije oko termina potpisivanja ugovora i solemnizacije.
sunce1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 15:58   #1293
Oho. Nova tablica danas. Je li to pjesnik htio nešto reći s time?
despert is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 16:34   #1294
Quote:
despert kaže: Pogledaj post
Oho. Nova tablica danas. Je li to pjesnik htio nešto reći s time?
Baš sam i ja to pomislio. Možda se nešto kuha!
jonathan23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 16:58   #1295
Nadajmo se da je... Da je informacija o petku ipak točna...
cicimici2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 19:07   #1296
Quote:
stripi007 kaže: Pogledaj post
život čudne knjige piše
lozovača brige briše
zato pijem sve do jutraAAAAAAAAAAAA
http://www.youtube.com/watch?v=7P4KrdJooxk
Dobraaaa dobraaa

Evo i moje prigodne: Moja je kuca (ce biti) na kraju sela

http://www.youtube.com/watch?v=eu_YEt6-V2E
Simplex1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 19:08   #1297
Danas su mi dvije odobe potvrdile da bi lova tribala sist do kraja tjedna(vrlo bliske izvoru). Današnja lista je pomaknuta iz razloga što je jedna osoba odustala od kredita pa je dodjeljen slijedećem na redu. Na početku me bilo straj da će sve završit ovako:
http://www.youtube.com/watch?v=DKCjZmGy4Iw

a sad sam sve sigurniji da će u petak bit ovako:
http://www.youtube.com/watch?v=eyQ6E...eature=related

inače će završit ovako:
http://www.youtube.com/watch?v=DJa8C...eature=related
despert is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 22:09   #1298
Quote:
sunce1981 kaže: Pogledaj post
Ima li kakvih novosti vezanih uz kupovinu kod Jaruščica projekta?

Ja zovem danas cijeli dan i nitko se nigdje ne javlja.
Ugovore imam kod sebe već 2 tjedna i nikako da dođem do informacije oko termina potpisivanja ugovora i solemnizacije.
Navodno bi trebali ovaj tjedan riješiti sve probleme koje imaju.
Čuo sam se danas s njima.
sbullet is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 11:48   #1299
Odgovor MGIPU koje smo danas primili

Ovo Ministarstvo je u elektronskom obliku zaprimilo Vaš upit glede odobravanja dodatnih sredstava za subvencioniranje stambenih kredita, te Vas s tim u svezi želimo izvijestiti da je rješavanje odobrenja dodatnih financijskih sredstava u proceduri te će se više o rečenom znati do kraja ovoga tjedna odnosno 11. svibanj 2012.god. Naposljetku Vas izvješćujemo da će informacija o rečenom biti objavljena na web stranici ovog Ministarstva i APN-a. Za dodatna pitanja slobodno se obratite putem maila, ili pismenim podneskom,
despert is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 12:03   #1300
Quote:
despert kaže: Pogledaj post
Odgovor MGIPU koje smo danas primili

Ovo Ministarstvo je u elektronskom obliku zaprimilo Vaš upit glede odobravanja dodatnih sredstava za subvencioniranje stambenih kredita, te Vas s tim u svezi želimo izvijestiti da je rješavanje odobrenja dodatnih financijskih sredstava u proceduri te će se više o rečenom znati do kraja ovoga tjedna odnosno 11. svibanj 2012.god. Naposljetku Vas izvješćujemo da će informacija o rečenom biti objavljena na web stranici ovog Ministarstva i APN-a. Za dodatna pitanja slobodno se obratite putem maila, ili pismenim podneskom,
stripi007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:32.