Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2013., 15:02   #21
Quote:
L3go kaže: Pogledaj post
Ni po čemu se nije dalo zaključiti da je to Norman Malo sam proučavao i na rukama se jako vide žile, njegove ruke vjerojatno nisu takve

Ja nisam nigdje uopće vidio da je on išta u tu knjižicu pisao tj. crtao

Nekako mi se više uklapa da postoji neka treća osoba koja to radi i crta u knjižicu, pa je tu knjižicu izgubila, a Norman ju je našao. Tako da će možda sad on shvatiti neke stvari s pomoću te knjižice.
U pravu si, ja sam zabrzala sa zaključkom, mada se tih ruka ne sjećam, više sam gledala u curu a i mračno bilo.

Quote:
masci kaže: Pogledaj post
neki seljo ce ici u ribiciju i naici ce na truplo od onog lika.
Jao, ovo je najisklišeriziraniji klišej svih klišejastih klišeja. Neću ni ja tako.
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 20:11   #22
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
možda je ta treća osoba njegov brat
Mislim da nije brat, jer on ni ne zna gdje su oni otišli, niti su prije imali ikakve veze sa tim mjestom i motelom.

Kako bi se točno njegova bilježnica našla pod tepihom motelu?

Sve u svemu, ništa ne znamo, i baš je zanimljivo
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 23:32   #23
I meni se sviđa pilot, odlična atmosfera i super glumci

Vera je super kao psihotična mater, a mali mi je tako čudno sladak

Što se crteža tiče, meni nije uopće palo na pamet da bi to mogao biti Norman, mislim, zar on to nije našao ispod tepiha ne vjerujem da je on tu skrivao, jednostavnije mu je ispod jastuka

Uglavnom, baš je zanimljivo, radujem se sljedećoj
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 13:17   #24
wow, ispunila se moja očekivanja
serija je odlična

baš me zanima ko ni mogla biti ona žena na kraju,
sumnjam da Normanova žrtva, mislim da će se Norman kroz seriju tek pretvarat u negativca
možda je fakat šerif
noah_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 14:24   #25
Quote:
noah_17 kaže: Pogledaj post
wow, ispunila se moja očekivanja
serija je odlična
Bolja od Culta, jel.

Quote:
možda je fakat šerif
Meni su obojica koja su dolazila do njih frikasti, pogotovo onaj koji je ulazio u wc. Plus, zar nije mogao namirisat krv ondje ili nešto? Skroz mi je čudno što nije skužio leš.
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 18:03   #26
ni ja nisam vidjela nikakvu žensku na kraju, ugasila sam čim se zacrnilo, a sad sam obrisala torent.
ali po komentarima vidim da se svašta pretpostavlja. a možda je to odrasli norman, koji je sad već psiho?

u svakom slučaju, serija se čini da će biti odlična, jako dobar pilot.

prvo mi je bilo malo zbunjujuće jer je sve postavljeno onako starinski, stari auto, mamino i njegovo oblačenje, izgleda kuće, kad ono svi imaju ajfone i androide. zbunjujuće, ali odlično

što se mame tiče ja sam odmah pomislila da je ona ubila muža jer se vidi po njoj da nije ni malo bila iznenađenja kad ju je norman obavijestio. žena se psiho teški i još voli svog sina na jako ne primjeren način. incest all the way

moram priznat da sam čitala samo modernog psiha, ali svakako idem u algoritam u nabavku blochova, ako je netko čitao nek mi kaže jel se isplati uzimat jer pretpostavljam da knjiga neće bit baš jeftina.
a film se skida

čekaju se dalje epizode
OpenRadio is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 18:11   #27
joj ekipa daj zaboravila sam kojim danom izlazi serija da ju skidam,ponedjeljak?
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 18:21   #28
Yeap, svakih tjedan dana, ponedjeljkom. Klik

Po vašim komentarima serija je sigurno Joj, fakat se nadam da će ovo jednom kod nas.
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 22:20   #29
Quote:
OpenRadio kaže: Pogledaj post
ni ja nisam vidjela nikakvu žensku na kraju, ugasila sam čim se zacrnilo, a sad sam obrisala torent.
Ma to je ovo, za sve koji nisu pogledali.
Noga joj je u lancu i on ulazi.

I daje injekciju, sad tek vidim da je stariji i ima crni sat. AHA!

I ona se kao budi.


@mlac13, zar ne možeš skidat s torrenta, ako ćekaš Domu i RTL2 nećeš nikad dočekat.
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 22:23   #30
a hvala miss@ na gifovima

da mlac nema šanse da to kod nas dođe,torrent vlada
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 22:32   #31
Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post
Bolja od Culta, jel.

Meni su obojica koja su dolazila do njih frikasti, pogotovo onaj koji je ulazio u wc. Plus, zar nije mogao namirisat krv ondje ili nešto? Skroz mi je čudno što nije skužio leš.
naravno, nekoliko svjetlosnih godina ispred culta

to je i meni bilo čudno, vec je proslo neko vrijeme kak su ga koknuli, nema šanse da se nebi osjecao neki "miris"
noah_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 03:11   #32
Skinuo sam pilot onako, bez nekih vecih ocekivanja i moram priznati da sam se pozitivno iznenadio. Odlicno mi je sve, atmosfera, retro u kombinaciji sa modernim, glumci... Super mi je ovaj mali. Inace volim malo uvrnute serije tako da nastavljam s ovim. Mada, bolje bi bilo da sam otkrio ovu seriju tamo nekad pri kraju sezone, ubija me cekanje svake serije, sad jos jedna na spisku.
JimmyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 14:35   #33
Odgledao pilot. Creepy and I like it

Odnos mame i sina-zanimljivo. Od onog momenta kad jr Norman škicao mamu dok je ova stojala kraj prozora, onaj pogled

Zanimljiva priča, gluma odlična. Mama je frikuša žešća, sviđa mi se , glumica je prelijepa .

Glede te zatočene djevojke, knjižice, ko je šta je , pojma nemam


Radujem se nastavku
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum

Zadnje uređivanje S.N.O.B : 22.03.2013. at 14:46.
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 14:40   #34
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
:

Odnos mame i sina-zanimljivo. Od onog momenta kad ne Norman škicao mamu dok je ova stojala kraj prozora, onaj pogled
e to sam zaboravila spomenut,i meni ti bilo onak fakat perverzno mama mu se skida a on je gleda sa smješkom na faci
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 14:48   #35
I da ,mislim da je mama umiješana u ubistvo muža . A i mora biti neka pozadina s tim starijim sinom ,upoznat ćemo mi njega uskoro ...
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 11:40   #36
Ja mislim da Norman zamislja sta bi radio curi, kada bi je imao zatocenu.
__________________
JEDAN ČLAN - JEDAN GLAS
DSQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 14:12   #37
Uspio sam je ugurati u raspored i kao pilot mogu reći da je čisto ok... Djeluje mi mistično, sablasno i pomalo psiho... Nisam siguran u kojem će se smjeru serija kretati, mislim na trenutke mi se mama i sin čine kao da baš nisu ok u glavi, pa mi je prva pomisao bila da će eto zajedno ubijati u tome hotelu. No s druge strane sada da knjižica i djevojka, pa nisam više siguran... Zašto imam osjećaj da je ta djevojka zatočena u njihovoj kući ili hotelu, neki podrum, tako nešto... U svakom slučaju gledam
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 15:43   #38
Stariji sin se pojavljuje u sljedecoj epizodi, ali izgleda da ni on nije bas dobrica. Cini mi se da ce biti dobra epizoda, trailer izgleda OK.
JimmyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 16:10   #39
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
I da ,mislim da je mama umiješana u ubistvo muža .
Zar nikom nije sumnjiv Norman po tom pitanju?
Mislim, spavao je i budi se i tetura po hodinku kao blago pjan, plus vidi sliku staraca s vjenčanja i počne paničit i zvat staru kao da je znao da mu je stari mrtav. Nikakve veze s vezom.

Quote:
JimmyB kaže: Pogledaj post
Stariji sin se pojavljuje u sljedecoj epizodi, ali izgleda da ni on nije bas dobrica.
Tko je uopće dobrica?
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 19:11   #40
Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post
Zar nikom nije sumnjiv Norman po tom pitanju?
Mislim, spavao je i budi se i tetura po hodinku kao blago pjan, plus vidi sliku staraca s vjenčanja i počne paničit i zvat staru kao da je znao da mu je stari mrtav. Nikakve veze s vezom.
meni je mama i dalje nb.1 suspect jer ona njezina faca dok otvara vrata kupaonice sve govori. to nije lice žene koja nije svjesna da joj muž leži mrtav u podrumu ako ga nije ubila
OpenRadio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:32.