Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2014., 19:22   #81
Thank you.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 19:54   #82
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post


Pročitaj knjigu, možda postane jasnije.

.
aj budem kad ulovim vremena,jesi gledala film? ja sam čula loše kritike pa nisam skidala, iako bi možda ga i mogla pogledat Doriana sam samo vidla u onom filmu The League of Extraordinary Gentlemen http://www.imdb.com/title/tt0311429/
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 20:08   #83
Gledala sam samo prvu verziju iz 1945. i bila mi je odlična. Ovo drugo mi ne pada na pamet gledat, jer će mi čitav sjebani crnjak pokvarit.

Tako da ti ostaje knjiga ili crno bijeli film iz '45. (ako ga nađeš. Ima HTV sigurno, pa se ušuljaj u arhivu pod okriljem noći.) Biraj.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 20:10   #84
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Gledala sam samo prvu verziju iz 1945. i bila mi je odlična. Ovo drugo mi ne pada na pamet gledat, jer će mi čitav sjebani crnjak pokvarit.

Tako da ti ostaje knjiga ili crno bijeli film iz '45. (ako ga nađeš. Ima HTV sigurno, pa se ušuljaj u arhivu pod okriljem noći.) Biraj.
ok super nisma ni znala da ima stara verzija,ma nači ću ja to negdje
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 20:41   #85
Svejedno je knjiga bolja.

I pretpostavljam da je u baš svakoj knjižnici.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 14:08   #86
Htio sam ovo preskočiti jer mi je djelovalo kao teško smeće, ali zbog dobrih recenzija sam odlučio dati šansu, i serija je skroz ok, nije loša, ali bogami nije ni odlična, znam da je samo dvije epizode ali još nijedan lik me nije zaintrigirao niti mi se netko baš posebno svidio, no sviđa mi se što ne brzaju previše i ima sporiji tempo nego bi se očekivalo, dizajn seta i atmosfera je isto za pohvalu
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 15:38   #87
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Gledala sam samo prvu verziju iz 1945. i bila mi je odlična. Ovo drugo mi ne pada na pamet gledat, jer će mi čitav sjebani crnjak pokvarit.

Tako da ti ostaje knjiga ili crno bijeli film iz '45. (ako ga nađeš. Ima HTV sigurno, pa se ušuljaj u arhivu pod okriljem noći.) Biraj.
ovo ću svakako nastojat pronać u arhivi, Donna Reed

knjigu nisam čitala, dok sam gledala sam nabrzaka guglala Doriana i nisam našla niš o toj sceni
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 21:35   #88
Nećeš niti naći ništa o toj sceni, niti o budućim scenama Dorianove izopačenosti koje, vidim, ovdje slijede.
Zato sam i napisala da me baš zanima koje će mu slikovite gadosti ovdje nakalemiti.

Naime, knjiga se ne bavi konkretnim opačinama, one su najčešće samo insinuirane.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 15:46   #89
Tek sad vidjela - @eek, bravo, uspio si ubaciti par razloga zašto je ovo u redu u smislenu rečenicu. Mislim da si prvi.

Ako se sjetiš još kakvog razloga zašto je ovo zapravo zanimljivo za gledati, napiši. Baš me muči to što ne mogu definirati. Trebalo bi bit loše, a nije. Zašto?
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 19:46   #90
Dorian Gray mi je nikakav, ali imao je negdje 2 scene pa ni ne mogu objektivno još suditi o njemu, al ne sviđa mi se...ona sex scena s onom kad kašlje krv mi je bila najgora scena u ove dvije epizode

Ona seansa je bila jedina baš jako napeta scena, ali opet mi nije imala previše smisla, valjda jer još ne znam detalje, highlight Eve Green, očito

Josh Hartnett baš nema puno za raditi kad nije sa ostalim glumcima, nadam se da neće puno mrljati sa Billie Piper (Rose iz Doctor Who-a) i da će se vratiti nazad Evi, ovako je skroz nezanimljiv

previše su predvidljive bile neke scene, ono kad James Bond dolazi u sobu i kćer se pojavi pred njim, pa kad se Victoru u laboratoriju ugasi svjetlo i onda čudovišta više nema, sve predvidljivo i šablonski, takve stvari trebaju izbjegavat

očajnički im treba neki zanimljiviji lik, ovi svi su li-la
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 02:55   #91
Eva Green Pratim ovo definitivno...svidjele su mi se obe 2 epke.
AAaa Proteus a taman je poceo polako kopcati
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 16:42   #92
jako sam iznenadjena jer su mi inace horrori smece, ali ovo je stvarno vrlo dobro

sto se tice proteusa i frankena...ok, frankenu proteus ocito nije prvi potomak, ali ako je vec tako, zasto se onda franken s proteusom ponasao kao da je? ne samo da se usro ziv kad je vidio da proteusa nema na stolici, nego se plasio i kad su se gledali. i kao da mu je sve prvi put.

ovo sto pretpostavljate da je ethan vukodlak...ne bi bilo cudno da je tako...stalno naglasavaju da je on komplicirana licnost iako se takvim ne cini. mora tu bit jos nesto. btw, ako franken dobiva pare od sir malcolma, zasto pare ne dobiva i ethan?

tko bi mogao biti ubojica? mozda frankenov prvi sin, koji je sad ubio proteusa?

i ne znam sta vam je cudno u vezi doriana. pa svi koji imalo znaju tog lika znaju da je perverzan do jaja. u knjizi ima takvu filozofiju i takve insinuacije daje. btw, film iz '45 je odlican.

da zakljucim, ova serija mi se najvise svidja zbog atmosfere. i za sad se lijepo dozira krv. nadam se da nece s time pretjerivati naustrb atmosfere.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 17:10   #93
Quote:
593 kaže: Pogledaj post


i ne znam sta vam je cudno u vezi doriana. pa svi koji imalo znaju tog lika znaju da je perverzan do jaja. u knjizi ima takvu filozofiju i takve insinuacije daje. btw, film iz '45 je odlican.

.
Pa vidiš da nekolicina ljudi ovdje uopće nije upoznata s likom i djelom Doriana Graya.

Mene je bilo strah napisat da je lijep ko slika da se ne shvati ko spojler.

Film sam poželjela opet pogledati, a ne mogu ga naći.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 18:10   #94
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post

Mene je bilo strah napisat da je lijep ko slika da se ne shvati ko spojler.

Svakako je lijep ko slika.
sandrsbify is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 22:35   #95
Kakav sad Dorian Grey? Šta nije ovo o vampirima?

[Ovdje sam htjela napisat kako ja to ne kužim, ali odustajem.]

Kritike na ovo su odlične.
Da bar nema toliko krvi!
__________________
No Man's Land
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 00:13   #96
Quote:
darius-britt kaže: Pogledaj post
Kakav sad Dorian Grey? Šta nije ovo o vampirima?

[Ovdje sam htjela napisat kako ja to ne kužim, ali odustajem.]

Kritike na ovo su odlične.
Da bar nema toliko krvi!
Serija će se baviti valjda svim klasičnim horror likovima,a Dorian Grey se iz nekog razloga ubraja u tu skupinu.
Meni zasad izgleda sve pomalo nejasno,ali volim horror i te klasične likove horrora pa ću je nastaviti gledati,možda na kraju ispadne dobra.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 13:47   #97
Quote:
darius-britt kaže: Pogledaj post
Kakav sad Dorian Grey? Šta nije ovo o vampirima?
He he, evo ti pa slušaj, naslov kaže o čemu se radi.

Ti voliš bit informirana.

Strahote za samo jedan peni.

Tako da svašta i koješta tu mogu nanizati.

Meni opet odlična epizoda. Kante krvi mi nisu bitne, niti me smetaju, niti pridonose. Sve ostalo je baš fino odrađeno.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 15:37   #98
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
He he, evo ti pa slušaj, naslov kaže o čemu se radi.

Ti voliš bit informirana.

Strahote za samo jedan peni.

Tako da svašta i koješta tu mogu nanizati.

Meni opet odlična epizoda. Kante krvi mi nisu bitne, niti me smetaju, niti pridonose. Sve ostalo je baš fino odrađeno.
A-haaaaa! Pa to nije *ime* Penny! (gledam TBBT) Već sam bila razočarata i rastužita kad se nitko nije zvao Penny, a kad ono... a whole new universe unraveling before my very eyes!

Onda okej.

Znači, svaka epizoda je za sebe?

Mmm. Aaaa! Hvala puno.

Pogledat ću opet isponova. (Nije da se ima bogzna šta drugo za gledat.)

Quote:
lexluthor84 kaže: Pogledaj post
Serija će se baviti valjda svim klasičnim horror likovima,a Dorian Grey se iz nekog razloga ubraja u tu skupinu.
Meni zasad izgleda sve pomalo nejasno,ali volim horror i te klasične likove horrora pa ću je nastaviti gledati,možda na kraju ispadne dobra.
Moglo bi ispast dobro, naravno, ako izdržimo probijanje kroz krv.

(Šta je Dorian isto nekog priklo? Šta pitam uopće, jelda. A iz slike, bit će, cijede se iznutrice i gnoj... Jbt, ponekad poželim da se tehnologija nije ovoliko išla razvijati.)
__________________
No Man's Land
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 15:59   #99
@darius, ma nije svaka epizoda za sebe, isfaširali su sve dežurne strahotvoritelje skupa i voze ih paralelno.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 16:35   #100
jos jedna dobra epizoda, ovaj mali u lisicama izgleda ko glavni glumac iz serije misfits.

'master' :horror:
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:03.