Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2016., 16:50   #181
Quote:
darkripper kaže: Pogledaj post
a gdje gledate epizode? ovo što ja na youtubu vidim su samo iscječci ili nije na engleskom?
Imaš više stranica, ja gledam ovdje: http://gogoanime.io/dragon-ball-super , pričekaš dan-dva za prijevod kad dođe nova epizoda.
valentino rossi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 23:45   #182
Quote:
darkripper kaže: Pogledaj post
a gdje gledate epizode? ovo što ja na youtubu vidim su samo iscječci ili nije na engleskom?
http://watchdbzsuper.com/
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 01:39   #183
Uh, zadnje epizode turnira su bile predobre
Bilo mi zanimljivo kako Vegeta nije mogao cak ni dotaknut Hita.

Epizoda #39 je bila cisti mindblow svim DB fanovima Goku u Super Saiyan God formi + Kaio Ken x10.. hell yea! Gif animacije te forme s dvije aure izgledaju predobro Kolko sam se valjo na taj zavrsetak 39. epizode pogotovo jos i kad je Kameha opalio u Hita
Vidio sam na to da je odusevljenje bilo golemo i zbilja neocekivan splet dogadjanja.

Zemo, Omni-king je predobar s onim glasom
Cini mi se da su malo over the top napravili Super Shenrona.

Sad je na redu nekoliko filler epizoda ali izgleda da ce negdje u buducnosti bit i pravi intergalakticki turnir koji ce ukljucivat svih 12 Universesa.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 02:00   #184
ajde ova filler epizoda s Beerusom preobučenim u Monaku je bila zabavna....Beerus na rubu živaca, spreman uništit sve oko sebe, a onda uleti retard Goku "čekaj, i ti se možeš razdijeliti u više osoba" ..ali ako nešto valja u Superu je Whis..koja faca, znaš da je premoćan i da će uvijek smirit situaciju u sljedećoj epizodi Pilaf...standard filler
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 02:45   #185
e još jedna stvar koja mi je upala u oko..Whis i Vados se nisu poklonili Zeno-sami..dosta zanimljiv detalj
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 08:57   #186
Izasli neki zanimljivi detalji koji bi mogli bit dio serijala - 'Dragon Ball Super' News And Updates: Black Goku's Identity Already Revealed In Toriyama's Announcement?
Quote:
While Future Trunks' role in the upcoming arc is almost certainly straightforward, the identity and background of the arc's main antagonist, dubbed Black Goku, is still very much in question. Many theories have been pointed out, and many have been debunked. However, one particular speculation might very well be accurate.

When Toriyama revealed the details of the upcoming arc in his announcement, he mentioned that the chaos caused by Black Goku would be so prominent that the Gods of Destruction and even the Omni-King would have to be involved in a fight. Thus, if these extremely overpowered characters are to be involved, Black Goku must be a very valid threat.

Considering that the gods themselves would be involved in the fight, there is a very large possibility that Black Goku might not be human at all. In fact, many, in Future Trunks' timeline, Black Goku was even a God of Destruction.

This is actually pretty possible if Goku was resurrected in the future without his memories of his past life on Earth. Considering Goku's innate power and his background as a Saiyan, there might have been a series of events in the future which eventually culminated in Goku becoming a God of Destruction.

If this is indeed the case, then Toriyama's announcement could be explained pretty well. The gods would be involved in the fight because Black Goku is one of them. Indeed, if Black Goku is a God of Destruction who unfortunately went bad, he would definitely be a threat that is big enough to warrant a direct intervention from the strongest beings in the Universe.
Black Goku u buducnosti kao jedan od Gods of Destruction, zbog kojeg se i drugi Bogovi ukljucujuci i Zemu, Omni-Kinga uvlace u borbu.
Ako se ovo pokaze tocnim moglo bi bit uzbudljivo.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 07:48   #187
Nakon zanimljivog turnira izmedju svemira 6 i 7 sad konacno zapocela Future Trunks saga u kojoj smo vidjeli i Black Gokua.
Vec sama njegova pojava i nacin govora su bas badass I vidi se da je jak jer je SSJ Future Trunksa savladao ko iz sale sa par udaraca bez da se uopce power up ili transformirao.
Zanimljiv detalj iz predhodne epizode je kaj Future Trunks ne moze osjetit Ki od Black Gokua cak ni u njegovoj osnovnoj formi. A do sada smo naucili u DBS serijalu da takav ''kamuflirani'' Ki imaju samo Bogovi i GOku i Vegeta koji imaju moc Sayianskog Boga kad se tranformiraju u SSJ Blue.

Svakako pogledat ovu novu epizodu, + trailer za sljedeci vikend: Goku vs Black Goku. To ce bit epik

Trailer je sa engleskim prijevodom.


Zanimljivo mi je kako ovaj Black Goku ima tu kao ''crnu magiju''.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 22:14   #188
Ovo je screenshot za igru u kojoj se nalaze i DBS likovi, ali vjerovatno bi moglo bit i za samu seriju.

Fuzija Beerusa i Whisa:


S obzirom da je sad u seriju usao najjaci negativac do sada (Black Goku), pretpostavljam da ce Goku i Vegeta spusit u borbi protiv Blacka, pa da bi se ova dvojica mogli fuzijom povezat.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 03:07   #189
joj što odugovlače s ovom Goku Black sagom ..jebo ih pilaf i ekipa..3 epizode su mogli sažeti u jednoj...eto u sljedećoj konačno fajt (a i to je samo zagrijavanje za prave stvari koje, nadam se, slijede)...
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 03:42   #190
Ovo je do sada najuzbudljiviji arc u seriji, i bas mi se dopada kak su mracnog Gokua slozili. Negdje sam citao da je taj Black cista kreacija od Toriyame.
50. epizoda ce izgleda bit najuzbudljivija do sada (Black Goku vs Goku). I zanima me kolko je Black jak lik.

Onaj Bulmin bitch slap na pocetku epizode je za strgat se bas neki wtf/lol moment. Ali podjelila je jos nekoliko samara i kasnije

Dobar mi ovaj one liner od Blacka

*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 03:55   #191
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post

Onaj Bulmin bitch slap na pocetku epizode je za strgat se bas neki wtf/lol moment. Ali podjelila je jos nekoliko samara i kasnije
to je i jedini ok moment zadnje epizode..beerusova i whisova proždrljivost i nije više zanimljiva..daj im riblju kobasicu i poštedit će zemlju
nadam se da će se u ovoj priči s crnim gokuom konačno i whis uključiti u borbu
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 10:55   #192
Napeto, napeto....dobra epizoda, ovo do sada je bilo ok ali neuzbudljivo.

I da, slažem se sa Bulminim šamaranjem
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 19:21   #193
Imam dojam da ce Bulma jos puno samara podjelit do kraja arca
Onda se pita ko je tako blesavo ime ''Black Goku'' dao tom tipu, a ispadne da je to njena osobna ideja ali iz buducnosti
Mislim da ce fanovima sad ovih sljedecih 7 dana bit najduzih 7 dana dok ne pocne Black vs Goku borba. Po traileru za sljedecu epizodu vidi se da je Goku od Blacka primio jedan kritican udarac.



Ali naslovi sljedecih par epizoda izgleda da nemaju veze s tom borbom, pa je moguce da ta borba Black vs Goku traje samo jednu epizodu
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 13:01   #194
Ovo je odlično.
Sve bolje i bolje.
Neka se Akira vratio DBZ-u.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 13:44   #195
Ovaj tjedan nema epizode čini se. Šteta.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 16:12   #196
Ovaj vikend im je pauza. Sljedeca epizoda u Universe 10 (Goku vs Zamatsu, God King) je sljedeci vikend.

Fali akcije i dosadile su mi ove filler epizode. U zadnjih 15 epizoda od kada je zavrsio Champa vs Beerus turnir jedino kaj je valjalo je bio fajt Goku vs Black Goku. Vrijeme je za postenu akciju ffs.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 13:38   #197
Ako tko nadje negdi subanu novu epizodu neka zalipi link. Ne radi na ovoj stranici di inace gledam, dragonballtime.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 13:41   #198
koja je zadnja?

Ja ovdje pratim :

http://www.ryu-anime.com/series-info/dragon-ball-super/
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 13:52   #199
54. je nova epizoda.

https://www.facebook.com/dbtimetv

evo ode link na njihovo fejs stranici, s prijevodo.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 20:46   #200
Moze se naci i na kickass_mx


I ova 54. epizoda je pomalo dosadna. Osim djela kad se SSJG Vegeta bori s Trunksom.

Urlo sam od smijeha na scenu kad se pojavi Zeno pred Beerusom a ovaj se usere i naklonom glavom odvali stol

Izasli su nasslovi za nekoliko sljedecih epizoda ciji se naziv mozda jos i izmjeni.
Quote:
The title of "Dragon Ball Super" episode 55 is "I want to see Son Goku. A request from Zeno sama." This episode will air on Aug. 14, Sunday.
"Dragon Ball Super" episode 56 title and airdate
This episode is titled "The Rematch of Goku vs Black! Super Saiyan Rose appears!!"
"Dragon Ball Super" episode 56 is expected to air on Aug. 21, Sunday.
"Dragon Ball Super" episode 57 title and airdate
The title of this episode is "Goku, Super Saiyan Blue." "Dragon Ball Super" episode 57 is likely to air on Aug. 28, Sunday.
Zanimljiv dio je kaj za 2 tjedna bude bio rematch izmedju Gokusa i Black Gokua, u kojem ce Black koristit novu transformaciju nazvanu Super Saiyan Rose (roza boja).
Ta transformacija bi trebala biti neki ekvivalent Super Saiyan God/Blue formi.
Nisam bas odusevljen ovim infom jer mi je to nekako gey... Saiyan sa rozom kosom. Ali nadam se bar da ce borba bit zanimljiva plavi Goku protiv rozog Blacka.

Zadnje uređivanje *Hades* : 07.08.2016. at 22:07.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:05.