Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2016., 11:06   #1841
Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post

Nego, ima li gdje kakva kladionica gdje mozemo da prognoziramo koliko ce proci epizoda prije nego sto skinu novu crvenu vjesticu? Vidimo da je ona vec sad Fallen Madonna With The Big Boobies, sto bi reklo drustvo iz 'Allo, 'Allo, tako da samo treba da vidimo da li ima jacu ogrlicu od Mel i samim tim cvrsce i manje otegnute sise.
Zašto čekati tu epizodu kada već postoje takve slike
http://www.lustpin.com/pics/10/2b/186914-m.jpg
(ja sam preko drugog foruma do ovoga došao gdje su ljudi to brzo našli )
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 11:07   #1842
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Ta raznoglava glupaca je ocito jedno poprilicno razmazeno i emotivno zakrzljalo deriste koje ne moze prihvatiti i reagirati na pravu bliskost i izrazaj ljubavi
Dobar ti je gif
@kovr, ova nova izgleda da ima manje cice ?
A za preuzimanje trebaš stranku
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 11:17   #1843
sta je sada ostao samo jonov duh?
Ikstomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 11:27   #1844
Quote:
Ikstomi kaže: Pogledaj post
sta je sada ostao samo jonov duh?
Onaj od arrye negdje luta po trozupcu
blade91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 11:36   #1845
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
S obzirom da je osobna osveta direktno u suprotnosti sa fejslesnesom ne vidim kako bi bila sluzbenica i istovremeno ganjala vlastitu osvetu. Kako ostajanje sluzbenicom i gubljenjem proslosti ne vi vise imala smisla po radnju sumnjam u to.
Najvjerojatnje ce stoga doc u nekom trenutku do sukoba i razlilazenja/bjezanja.
to sa Aryom su ubjebali poprilicno.
bila je slijepa, a da bi povratila vid trebaje postati true believer i no one.
znaci buduci da je dobila vid nazad ispada da je stvarno postala no one i izgubila svoju stark osobnost. znaci da je osveta vise ne zanima.
tako je bar u seriji.

u knjizi je "varala" kad je bila slijepa jer se wargala u mačka i gledala preko njega kad ju je glavni trenirao i jos uvijek je arya stark, a ne no one.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 11:51   #1846
njen trening mi je glup do bola
ad je bila slipa pribije onu drugo ko od šale. sad kad su joj vratili vid dobije batina iako ona ima štap a ova nema

a i koji je klinac pita svako malo tko je. pa vratio joj je vid jer jer joj je povirova
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 11:58   #1847
Moguće je da se u idućim epizodama pojavi i ujo Benjen koji je nestao u prvoj sezoni iza zida. Teško da ona mala može vuć Brana po divljini sad kad nema Hodora ni vuka.
Barun ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 12:05   #1848
Kome meera u previewu govori "i'm sorry" ? Jedino sto moze bit je da ostavlja brana

Poslano sa mog SM-G361F koristeći Tapatalk
Lugia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 12:34   #1849
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
to sa Aryom su ubjebali poprilicno.
bila je slijepa, a da bi povratila vid trebaje postati true believer i no one.
znaci buduci da je dobila vid nazad ispada da je stvarno postala no one i izgubila svoju stark osobnost. znaci da je osveta vise ne zanima.
tako je bar u seriji.

u knjizi je "varala" kad je bila slijepa jer se wargala u mačka i gledala preko njega kad ju je glavni trenirao i jos uvijek je arya stark, a ne no one.
U seriji se to ne prikazuje kao neka misticna posljedica posajanja noone nego prema procjeni onog cupavog, dakle dovoljno je da njega zavara. A iz izjava se vidi da ju i on jos testira i nije bas toliko uvjeren. Ne vidim tu neke velike nekonzistentnosti, drugo je sto je sam proces tupog ponavljanja fraza prilicno blendatvo izgledao
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 12:35   #1850
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
to sa Aryom su ubjebali poprilicno.
bila je slijepa, a da bi povratila vid trebaje postati true believer i no one.
znaci buduci da je dobila vid nazad ispada da je stvarno postala no one i izgubila svoju stark osobnost. znaci da je osveta vise ne zanima.
tako je bar u seriji.

u knjizi je "varala" kad je bila slijepa jer se wargala u mačka i gledala preko njega kad ju je glavni trenirao i jos uvijek je arya stark, a ne no one.
Ma meni je to nešto najgluplje u kasnijem storylineu, čim se pojavi Arrya, najradije bi promjenio kanal
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 12:44   #1851
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Ma meni je to nešto najgluplje u kasnijem storylineu, čim se pojavi Arrya, najradije bi promjenio kanal
nisi jedini, dosadna je ko proljev. ali dobro bio mi je i jon i bran i sad su mi najzanimljiviji likovi



http://www.imdb.com/name/nm5221696/

nisam pojma imao da je leaf azijatkinja
pantene85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 14:38   #1852
Quote:
pantene85 kaže: Pogledaj post
nisi jedini, dosadna je ko proljev. ali dobro bio mi je i jon i bran i sad su mi najzanimljiviji likovi
http://www.imdb.com/name/nm5221696/
nisam pojma imao da je leaf azijatkinja
Dupli potpis
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 14:46   #1853
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
U seriji se to ne prikazuje kao neka misticna posljedica posajanja noone nego prema procjeni onog cupavog, dakle dovoljno je da njega zavara. A iz izjava se vidi da ju i on jos testira i nije bas toliko uvjeren. Ne vidim tu neke velike nekonzistentnosti, drugo je sto je sam proces tupog ponavljanja fraza prilicno blendatvo izgledao
u seriji se bas i forsira mistika jer je pila iz one fontane iz koje piju ljudi koji hoce umrijeti.
dakle faceless good ju je prihvatio ko pravu jer nije umrla.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*

Zadnje uređivanje Black Revenger : 24.05.2016. at 15:52.
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 14:48   #1854
Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
I nervira me taj time-space continuum. Vec sam bogarala o tome. Ako ispadne da smo gledali sve ove sezone zbog nicega...
Kaj te nervira? Jer ga ne shvaćaš?
Neće ispasti da smo sve gledali da bi se kasnije poništilo. Ništa se neće poništiti, jer je već sve odigrano ko što jest. To sam i u bijelome dijelu pisala...
Bran je već promijenio prošlost koliko je promijenio i to je to. Čak i ako će u narednim epizodama prikazivati da mijenja prošlost, ta prošlost se već odigrala i dovela sve likove do trenutne radnje. Niti jedan lik se neće promijeniti na račun putovanja kroz vrijeme, niti jedna radnja se neće promijeniti... Ni prošla, ni sadašnja, ni buduća.
Ovo nije Flash, za boga miloga.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 15:31   #1855
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
u seriji se bas i forsira mistika jer je pila iz one fontane iz koje piju ljudi koji hoce umrijeti.
dakle faceless good ju je prihvatio ko pravu jer nije umrijela.
Istina
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 15:54   #1856
Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Kaj te nervira? Jer ga ne shvaćaš?
Neće ispasti da smo sve gledali da bi se kasnije poništilo. Ništa se neće poništiti, jer je već sve odigrano ko što jest. To sam i u bijelome dijelu pisala...
Bran je već promijenio prošlost koliko je promijenio i to je to. Čak i ako će u narednim epizodama prikazivati da mijenja prošlost, ta prošlost se već odigrala i dovela sve likove do trenutne radnje. Niti jedan lik se neće promijeniti na račun putovanja kroz vrijeme, niti jedna radnja se neće promijeniti... Ni prošla, ni sadašnja, ni buduća.
Ovo nije Flash, za boga miloga.
To me podsjeća na onu knjigu Stephena Kinga u kojem jedan par bude angažiran da objave knjigu, a ispada nešto od čega svi lude. Na kraju ispadne da su njihove pustolovine ono što se događa u knjizi
Nema promjene događanja.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 16:34   #1857


__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 16:36   #1858
zakon scena

predobar mi je taj glumac kaj glumi tormunda.
za razliku od onog kaj je glumio mancea koji je bio totalni promasaj.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 17:16   #1859
Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post


Hahahah nisam bila fan ni sama ni gilly ni one gluposti s grey wormom i misandei, al ovo moze

Poslano sa mog SM-G361F koristeći Tapatalk
Lugia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 18:08   #1860
Quote:
Lugia kaže: Pogledaj post
Kome meera u previewu govori "i'm sorry" ? Jedino sto moze bit je da ostavlja brana

Poslano sa mog SM-G361F koristeći Tapatalk
Nije istina, može govoriti upravo njemu, jer vidi da se neće izvući i da ga neće uspjeti spasiti. Zato su to i ubacili u preview, da bude napeto do sljedeće epizode.

Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:16.