Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2015., 18:27   #61
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Još 24 sata, očekivanja vrlo visoka, ni sam ne znam zašto, ali fakat želim da ovo bude prava serija sa zombijima
I ja želim da ovo bude dobra serija ali ne očekujem mnogo. Bolje je ne mnogo očekivati pa onda iznenaditi se dobivenim nego sad očekivati čuda...

Nadam se da neće ponavljati čuda od oridžidži serije. Prva sezona ima samo 6 epki pa neće biti nepotrebnog odugovlačenja,
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2015., 18:47   #62
Quote:
Momak 90 kaže: Pogledaj post
I ja želim da ovo bude dobra serija ali ne očekujem mnogo. Bolje je ne mnogo očekivati pa onda iznenaditi se dobivenim nego sad očekivati čuda...

Nadam se da neće ponavljati čuda od oridžidži serije. Prva sezona ima samo 6 epki pa neće biti nepotrebnog odugovlačenja,
Pilot original serije je bio odličan, ali od ovoga očekujem sporiji pilot i polagano počinjanje kaosa, možda čak da ne vidim zombije do kraja prve epizode, dok je u originalu počelo dobro s puno radnje i akcije, a kasnije se pretvorilo u filere, filere i još malo filera
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2015., 19:15   #63
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Pilot original serije je bio odličan, ali od ovoga očekujem sporiji pilot i polagano počinjanje kaosa, možda čak da ne vidim zombije do kraja prve epizode, dok je u originalu počelo dobro s puno radnje i akcije, a kasnije se pretvorilo u filere, filere i još malo filera
Morale bi se serije razlikovat. Isti ritam i iste teme ne bi ništa dobro donijele...
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 20:20   #64
u koliko je sati večeras, je li moguće naći negdje stream za to?
barakapetbe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 21:41   #65
I mene takoder zanima ima li gdje sanse pogledati online

Poslano sa mog SM-G350 koristeći Tapatalk
__________________
This is Ripley, last survivor of the Nostromo, signing of.
moonxeclipse is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 23:16   #66
Nadajmo se nečem dobrom... Ugodno gledanje želim svima.
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 11:01   #67
je li moguće da još uvijek nema niti jedan link za online epizodu??
barakapetbe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 11:02   #68
Gledaš na krivim mjestima
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 11:11   #69
dojmovi? gledao tko???
žaks is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 12:01   #70
Quote:
žaks kaže: Pogledaj post
dojmovi? gledao tko???
Isto pitanje da li se isplati gledati?
granny-smith is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 12:07   #71
Mene pilot nije nešto previše oduševio, ali to je samo moje mišljenje...
~*MiSs-AnDy*~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 12:21   #72
Quote:
~*MiSs-AnDy*~ kaže: Pogledaj post
Mene pilot nije nešto previše oduševio, ali to je samo moje mišljenje...
A sta ste ocekivali? .

Klasicna uvoda epizoda, privatni zivot glavnih protagonista, tek su se poceli dogadat slucajevi, neznanje, gledaju na tvu slucajeve, sumnje na virus, drogu koja ljude pravi agresivnima blablabla.
Slijedecu epizodu garant nastaje panika, moraju nekako lagano pocet, ne moze od prve sekunde kaos odmah...

U promou za slijedecu epku se vec vidi vojska na cestama, pad elektricne energije, gasenje komunikacija..
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 12:33   #73
Quote:
Henryj kaže: Pogledaj post
A sta ste ocekivali? .

Klasicna uvoda epizoda, privatni zivot glavnih protagonista, tek su se poceli dogadat slucajevi, neznanje, gledaju na tvu slucajeve, sumnje na virus, drogu koja ljude pravi agresivnima blablabla.
Slijedecu epizodu garant nastaje panika, moraju nekako lagano pocet, ne moze od prve sekunde kaos odmah...

U promou za slijedecu epku se vec vidi vojska na cestama, pad elektricne energije, gasenje komunikacija..
pa ok, ne očekujem odmah horde zombača, ali uvod u glavne aktere, oni sami, njihova gluma.....imamo li 'Rickove i Darylle' ili 'Rickove žene i dosadne svećenike'
žaks is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 12:38   #74
Prerano je za te procjene. Normalni, obiteljski ljudi u prvoj epizodi . Civilizacija je jos uvijek donekle ok, tek izbijaju prvi slucajevi...
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 14:29   #75
Tek prvi nastavak, prerano je još za napisati neke konstruktivne dojmove. Nastavljam pratiti a vrijeme će pokazati svoje.
Kraj mi je bio dobar.
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 15:19   #76
Svida mi pilot iako nije bilo puno akcije odmah (sto je i normalno jer je pilot). Glumci su mi solidni i sve i nema nikakve veze sa TWD osim sa zombijima. Sve u svemu solidno. Sad cekajmo sljedecu epku

Poslano sa mog SM-G350 koristeći Tapatalk
__________________
This is Ripley, last survivor of the Nostromo, signing of.
moonxeclipse is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 16:56   #77
Večeras u 22h "europska premijera" serije na OBN i AMC. Svi europski kanali će je prikazati u isto vrijeme.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 17:06   #78
Quote:
Daky585 kaže: Pogledaj post
Večeras u 22h "europska premijera" serije na OBN i AMC. Svi europski kanali će je prikazati u isto vrijeme.


Imam fox na max tvu, bude tamo?
barakapetbe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 17:56   #79
Očekivano lagano, ništa spektakularno, čak pomalo dosadno, no ovo je pilot.

Sviđa mi se što prikazuju rane faze epidemije dok je civilizacija još uvijek konzistentna. Lijepo su prikazali i Nickov šok i nevjericu, sumnju u vastito ludilo, dok su roditelji i zbunjeni, ali pribrani. Također mi je drago što se radi o školovanim ljudima, profesorima, za razliku od TWD gdje su većinom ljudi sa srednjoškolskim obrazovanjem. Bit će zanimljivo, u svakom slučaju.

Već u nadolazećim epizodama vjerojatno možemo očekivati apsolutni krah civilizacije i nadam se meni najzanimljiviji dio - planiranje, jer imaju vremena isplanirati; gdje i kako.

Ono što me zapravo najviše smeta kako u ovoj tako i originalnoj seriji; nije mi jasno zašto je autor stripa išao u apsolutno izbjegavanje termina "zombi", naime, živcira me što protagonisti uopće nemaju pojma da su to zombiji, niti je ikad itko valjda razmišljao o njima, time se briše čitav jedan književni i filmski žanr u tom svijetu, što je po meni apsolutno blesavo. Razumijem da se namjerno zaobišao termin "zombi" radi postizanja određene doze ozbiljnosti naspram ostalih filmova i serija, ali barem da je netko kroz seriju spomenuo knjigu ili film ili vlastito iskustvo zaluđenosti tom tematikom, makar pod nazivom "Walkers". Po meni jebeno kontradiktorno, priglupo i blesavo, svi se prave mutavi, ali ok.

I nadam se, bez obzira što se radi o teškim dramama, da će ova serija ipak imati barem jednog, ako ne humorističnog, barem sarkastičnog lika.
NicolasBourbaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 18:03   #80
Quote:
NicolasBourbaki kaže: Pogledaj post
Također mi je drago što se radi o školovanim ljudima, profesorima, za razliku od TWD gdje su većinom ljudi sa srednjoškolskim obrazovanjem.
Jer to je bitno...
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:44.