Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2015., 13:07   #3781
https://www.youtube.com/watch?v=74RsesO6ybM
__________________
Nevolim Zdravka, ALI Daei mi je najdraži igrač!
Dum-Dum is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 15:59   #3782
http://www.nogometplus.net/nogometpl...x#.VkSpPXYvfIU
gerdmuller is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 18:16   #3783
https://youtu.be/Z6SxS2Wsx5Y

Schalke-Bayern, napad stotinjak Bavaraca ispod domaće tribine te potom protunapad plavih..
1860 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 21:04   #3784
Gledam sada nekakav izvještaj sa Olimpija - Maribor. Pa njihov derbi izgleda kao River - Boca za sve naše trenutne "derbije". Na što smo mi spali majke mu...
letva od volana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 17:23   #3785
Quote:
1860 kaže: Pogledaj post
https://youtu.be/Z6SxS2Wsx5Y

Schalke-Bayern, napad stotinjak Bavaraca ispod domaće tribine te potom protunapad plavih..
nije im napad bio nesto,jos su bili pojacani Bochumom, u trenutku kad se UG zaletio na njih 90 posto ih je pocelo bjezat,a omjer je bio isti...

1860-St. Pauli

dva sata prije tekme, na U-bahn stanici Marienplatz, 100-150 pauliovih napadnuto od strane 40-50 sechzigera, na licu mjesta bilo je jedno 15 policajaca,tako da je sora bila dobrajos se nastavilo u U-bahnu do sljedece stanice, i tu kao i na stadionu ostao sam jako razocaran navijacima iz Hamburga
__________________
...You raise me up, to more that I can be...munchen86
nikof is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2015., 09:31   #3786
Da nije im napad bio baš nešto ali ideja je bila ok, uzimajući u obzir "njemačke standarde"..
Ipak su napali kao gosti domaću tribinu, odnosno ulaz na nju..

Što se tiče sechzig, iznenadili su me malo dečki iz Giesing Buam, vjerojatno znaš i za probijanje policijskog obruča kod Ubahna, te kasnonoćni obračun sa Bochum na Hbf..

Možda imaš više informacija?
1860 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 13:44   #3787
Magdeburg

https://www.youtube.com/watch?v=P1yuejPaajI
W.S. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 16:17   #3788
Quote:
1860 kaže: Pogledaj post
Da nije im napad bio baš nešto ali ideja je bila ok, uzimajući u obzir "njemačke standarde"..
Ipak su napali kao gosti domaću tribinu, odnosno ulaz na nju..

Što se tiče sechzig, iznenadili su me malo dečki iz Giesing Buam, vjerojatno znaš i za probijanje policijskog obruča kod Ubahna, te kasnonoćni obračun sa Bochum na Hbf..

Možda imaš više informacija?

Da, slažem se,pojavit se sa 150 ljudi ispod tribine, uz svu organizaciju murije,respeckt, al kad se pojavio UG,nisu trebali se razbjezat,steta za crvene.

Da, to je bio vikend kad je St.Pauli bio i amater derbi, tak da su plavi se organizirali dobro, zbog prijateljstva ST.Paulija i crvenih...

Bio sam na Bochumu promatro sve sa strane, vec i ubanima je bilo napeto i saketanja, posto jedna uban linija vozi za Arenu i ekipa je bila mjesana,al tu nije bila scena,nego "obicni" navijaci, i bilo je saketanja, murije gro...
Plavi su uzeli zastavu crvenima kod Arene,al je zastava sad kod murije, i 3 plavih je zavrsilo sa zabranama.Kod ARene je besmisleno radit bilo kakve akcije.

Nakon tekme sam sa frendom setao gradom bas da snimimo ak ce kaj bit, na Marienplatzu, jedno 30 crvenih i Bochum, dobra ekipa,napala jedno 10plavih,al nakon par sekundi murja je uletila,...ono kaj me sokiralo, murija samo izgura, i to kulturno,crvene u S-Bahn i ode s njima, a plavi ostaju cekat drugi vlak na stanici, kod nas bi namlatili jedne i druge i podijelili im zabrane.

Tu na HBF. navecer nakon Bochuma nije bio GB, nego mjesana ekipa, s livade ,znaci CN i brigate Giesing (desnicari), napali crvene i Bochum.

Bio sam jucer u Freiburgu sa 1860, ekipa se zali na represiju, dole da ekipa radi samo 20 posto sranja kojih su oni radili po vlakovima,nitko nebi vidio tekme,a moguce i dobili kazne.,pravo old school gostovanje, sa 5 presjedanja do Freiburga.

Ono kaj me fasciniralo, preko 2 soma ljudi u Freiburgu,a klub je nogom vec u 3. Ligi, i jucer su popusili 3-0 glatko. Nakon prvog gola Freiburga, postavili na ogradu trans "Adios 2. Liga"...navijanje do kraja ludnica
__________________
...You raise me up, to more that I can be...munchen86
nikof is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 17:33   #3789
Gledao sam tekmu, ma da budem i iskren, nekako bi možda i volio da ispadnu, možda će onda krenuti sve ispočetka..
Prvo izlazak iz yebene Arene, možda temeljna promjena vodstva..

Što se tiče plavih (navijača) , nisam znao da su tako organizirani..

Od crvenih znam neke iz alarMstufe, ima tu i dosta "naših", izmješanih iz svih krajeva Exyu, znam da su išli na livade itd, ne znam kakvo je sad stanje.
1860 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 17:49   #3790
Quote:
1860 kaže: Pogledaj post
Gledao sam tekmu, ma da budem i iskren, nekako bi možda i volio da ispadnu, možda će onda krenuti sve ispočetka..
Prvo izlazak iz yebene Arene, možda temeljna promjena vodstva..

Što se tiče plavih (navijača) , nisam znao da su tako organizirani..

Od crvenih znam neke iz alarMstufe, ima tu i dosta "naših", izmješanih iz svih krajeva Exyu, znam da su išli na livade itd, ne znam kakvo je sad stanje.
Svi se nadaju ispadanju u 3. Ligu, povratku u Gieisng na Grunwalder Stadion.

Ima u AMR dosta nasih da, mislim da i u infernu isto,al to neznam, kod plavih ima Hrvata u CN par, i dosta u Brigate Giesing.
__________________
...You raise me up, to more that I can be...munchen86
nikof is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 21:25   #3791
Quote:
nikof kaže: Pogledaj post
Da, slažem se,pojavit se sa 150 ljudi ispod tribine, uz svu organizaciju murije,respeckt, al kad se pojavio UG,nisu trebali se razbjezat,steta za crvene.

Da, to je bio vikend kad je St.Pauli bio i amater derbi, tak da su plavi se organizirali dobro, zbog prijateljstva ST.Paulija i crvenih...

Bio sam na Bochumu promatro sve sa strane, vec i ubanima je bilo napeto i saketanja, posto jedna uban linija vozi za Arenu i ekipa je bila mjesana,al tu nije bila scena,nego "obicni" navijaci, i bilo je saketanja, murije gro...
Plavi su uzeli zastavu crvenima kod Arene,al je zastava sad kod murije, i 3 plavih je zavrsilo sa zabranama.Kod ARene je besmisleno radit bilo kakve akcije.

Nakon tekme sam sa frendom setao gradom bas da snimimo ak ce kaj bit, na Marienplatzu, jedno 30 crvenih i Bochum, dobra ekipa,napala jedno 10plavih,al nakon par sekundi murja je uletila,...ono kaj me sokiralo, murija samo izgura, i to kulturno,crvene u S-Bahn i ode s njima, a plavi ostaju cekat drugi vlak na stanici, kod nas bi namlatili jedne i druge i podijelili im zabrane.

Tu na HBF. navecer nakon Bochuma nije bio GB, nego mjesana ekipa, s livade ,znaci CN i brigate Giesing (desnicari), napali crvene i Bochum.

Bio sam jucer u Freiburgu sa 1860, ekipa se zali na represiju, dole da ekipa radi samo 20 posto sranja kojih su oni radili po vlakovima,nitko nebi vidio tekme,a moguce i dobili kazne.,pravo old school gostovanje, sa 5 presjedanja do Freiburga.

Ono kaj me fasciniralo, preko 2 soma ljudi u Freiburgu,a klub je nogom vec u 3. Ligi, i jucer su popusili 3-0 glatko. Nakon prvog gola Freiburga, postavili na ogradu trans "Adios 2. Liga"...navijanje do kraja ludnica
Nisam zna da imaju ekipu desnicara.kako gledaju na strance na tribini?u globalu? animozitet je vjerojatno izrazen prema islamistima?na giesingu san naisa uglavnom na uobicajene stikere i grafite, GB, CN, GGHP...
ali i dosta good night white pride

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
tor stajner is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 23:50   #3792
Quote:
tor stajner kaže: Pogledaj post
Nisam zna da imaju ekipu desnicara.kako gledaju na strance na tribini?u globalu? animozitet je vjerojatno izrazen prema islamistima?na giesingu san naisa uglavnom na uobicajene stikere i grafite, GB, CN, GGHP...
ali i dosta good night white pride

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
od desnih ekipa, kolko toliko su aktivni jos Brigate Giesing, u nekoj su "ilegali" kao grupa, radi politickog opredjeljena,tako da nemaju trans,neidu organizirano na gostovanja i rijetko mozes naletit na neku naljepnicu.

Starija grupa Chaoten 1860 i Service Crew Munchen su vecinom bile desne grupe.
SCM je bila grupa 70 posto 1860, i 30 posto FcB, cilj grupe je bila obrana casti grada,i nije se gledalo na klub.
Obje grupe ne postoje vise.
kraj 90-tih su bile udarne godine, 1999. npr kad su dobili soru u Leipzigu protiv Lokomotiva 300 na 300 ispred stadiona.

Znam osobno dosta deckiju iz Brigate Giesing, mladih koji su vise patriotski desno, vise protiv pedera,antife i sl. nego protiv stranaca eksplicitno.
Dok Ima starijih koji su bas pripadnici NPD.
U grupi kako sam vec napiso ima Hrvata, a i ostalih stranaca,a to ima veze sa samim kvartom,to cu napisat dolje.

Kod plavih nema prevelike mrznje izmedu desnih i lijevih, zajednu su na tribini,u vlaku npr jucer bili mjesano coupe do coupea,bez trzavica ili razgovora o politici.
Dok npr kod Dortmunda i Bremena je vec bilo tucnjava i izbacivanja desnih sa tribine.

Kod plavih toga nema,barem za sad,jedino ponekad Giesinga Buam ( lijevi) vise verbalno napadnu desne( zadnji amater derbi prije mjesec dana),nije da se vole,nemoj krivo shvatit al nije kao kod nekih drugih klubova di je bilo sukoba velikih,i izbacivanja sa tribina.
I na tribini kad je usporedis sa Bayernom,nema politickih lijevih poruka, antifa i pederskih zastava i Che geuvare.

Giesing, je ogroman kvart, vecinom radnicki, u zadnjim desetljecima tu se doseljavala radnicka klasa,dosta stranaca, s nasih prostora,Italije,Turske itd.
Puno Talijana,npr Cosa Nostra,ekipu su osnovali talijani, u dobrim su odnosima sa Curvom B Napoli, i cesto idu na gostovanja sa Napolijem.
tak i u grupi Brigate Giesing ima i stranaca,oni koji su desno politicki opredjeljeni.
Klub je nastao 1860 ( u biti 1848. ali je zabranjen od strane monarhije pod optuzbom da su republikanski klub)
Nastao je u Giesingu,kao klub krscanske radnicke klase, boje kluba su bile zelena i zuta, isto kao i u Manchesteru istih godina,kad je osnovan klub koji se danas zove Manchester United,pod zeleno zutim bojama od krscanske radnicke klase.
__________________
...You raise me up, to more that I can be...munchen86
nikof is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 08:10   #3793
Quote:
nikof kaže: Pogledaj post
od desnih ekipa, kolko toliko su aktivni jos Brigate Giesing, u nekoj su "ilegali" kao grupa, radi politickog opredjeljena,tako da nemaju trans,neidu organizirano na gostovanja i rijetko mozes naletit na neku naljepnicu.

Starija grupa Chaoten 1860 i Service Crew Munchen su vecinom bile desne grupe.
SCM je bila grupa 70 posto 1860, i 30 posto FcB, cilj grupe je bila obrana casti grada,i nije se gledalo na klub.
Obje grupe ne postoje vise.
kraj 90-tih su bile udarne godine, 1999. npr kad su dobili soru u Leipzigu protiv Lokomotiva 300 na 300 ispred stadiona.

Znam osobno dosta deckiju iz Brigate Giesing, mladih koji su vise patriotski desno, vise protiv pedera,antife i sl. nego protiv stranaca eksplicitno.
Dok Ima starijih koji su bas pripadnici NPD.
U grupi kako sam vec napiso ima Hrvata, a i ostalih stranaca,a to ima veze sa samim kvartom,to cu napisat dolje.

Kod plavih nema prevelike mrznje izmedu desnih i lijevih, zajednu su na tribini,u vlaku npr jucer bili mjesano coupe do coupea,bez trzavica ili razgovora o politici.
Dok npr kod Dortmunda i Bremena je vec bilo tucnjava i izbacivanja desnih sa tribine.

Kod plavih toga nema,barem za sad,jedino ponekad Giesinga Buam ( lijevi) vise verbalno napadnu desne( zadnji amater derbi prije mjesec dana),nije da se vole,nemoj krivo shvatit al nije kao kod nekih drugih klubova di je bilo sukoba velikih,i izbacivanja sa tribina.
I na tribini kad je usporedis sa Bayernom,nema politickih lijevih poruka, antifa i pederskih zastava i Che geuvare.

Giesing, je ogroman kvart, vecinom radnicki, u zadnjim desetljecima tu se doseljavala radnicka klasa,dosta stranaca, s nasih prostora,Italije,Turske itd.
Puno Talijana,npr Cosa Nostra,ekipu su osnovali talijani, u dobrim su odnosima sa Curvom B Napoli, i cesto idu na gostovanja sa Napolijem.
tak i u grupi Brigate Giesing ima i stranaca,oni koji su desno politicki opredjeljeni.
Klub je nastao 1860 ( u biti 1848. ali je zabranjen od strane monarhije pod optuzbom da su republikanski klub)
Nastao je u Giesingu,kao klub krscanske radnicke klase, boje kluba su bile zelena i zuta, isto kao i u Manchesteru istih godina,kad je osnovan klub koji se danas zove Manchester United,pod zeleno zutim bojama od krscanske radnicke klase.
Jes mali informiran
tor stajner is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 14:16   #3794
Quote:
nikof kaže: Pogledaj post
od desnih ekipa, kolko toliko su aktivni jos Brigate Giesing, u nekoj su "ilegali" kao grupa, radi politickog opredjeljena,tako da nemaju trans,neidu organizirano na gostovanja i rijetko mozes naletit na neku naljepnicu.

Starija grupa Chaoten 1860 i Service Crew Munchen su vecinom bile desne grupe.
SCM je bila grupa 70 posto 1860, i 30 posto FcB, cilj grupe je bila obrana casti grada,i nije se gledalo na klub.
Obje grupe ne postoje vise.
kraj 90-tih su bile udarne godine, 1999. npr kad su dobili soru u Leipzigu protiv Lokomotiva 300 na 300 ispred stadiona.

Znam osobno dosta deckiju iz Brigate Giesing, mladih koji su vise patriotski desno, vise protiv pedera,antife i sl. nego protiv stranaca eksplicitno.
Dok Ima starijih koji su bas pripadnici NPD.
U grupi kako sam vec napiso ima Hrvata, a i ostalih stranaca,a to ima veze sa samim kvartom,to cu napisat dolje.

Kod plavih nema prevelike mrznje izmedu desnih i lijevih, zajednu su na tribini,u vlaku npr jucer bili mjesano coupe do coupea,bez trzavica ili razgovora o politici.
Dok npr kod Dortmunda i Bremena je vec bilo tucnjava i izbacivanja desnih sa tribine.

Kod plavih toga nema,barem za sad,jedino ponekad Giesinga Buam ( lijevi) vise verbalno napadnu desne( zadnji amater derbi prije mjesec dana),nije da se vole,nemoj krivo shvatit al nije kao kod nekih drugih klubova di je bilo sukoba velikih,i izbacivanja sa tribina.
I na tribini kad je usporedis sa Bayernom,nema politickih lijevih poruka, antifa i pederskih zastava i Che geuvare.

Giesing, je ogroman kvart, vecinom radnicki, u zadnjim desetljecima tu se doseljavala radnicka klasa,dosta stranaca, s nasih prostora,Italije,Turske itd.
Puno Talijana,npr Cosa Nostra,ekipu su osnovali talijani, u dobrim su odnosima sa Curvom B Napoli, i cesto idu na gostovanja sa Napolijem.
tak i u grupi Brigate Giesing ima i stranaca,oni koji su desno politicki opredjeljeni.
Klub je nastao 1860 ( u biti 1848. ali je zabranjen od strane monarhije pod optuzbom da su republikanski klub)
Nastao je u Giesingu,kao klub krscanske radnicke klase, boje kluba su bile zelena i zuta, isto kao i u Manchesteru istih godina,kad je osnovan klub koji se danas zove Manchester United,pod zeleno zutim bojama od krscanske radnicke klase.
Hvala na iscrpnom izvjestaju.Imam 2 pitanja, koji klub ima vise navijaca u samom gradu tj.dali postoji bas neki kvart iskljucivo plavi ili crveni i dali nasi hrvati vise naginju Bayernu ili M1860 ako imas takve info.Naravno pricam o ultra giru,a ne obicnim fanovima.
st.kilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 17:44   #3795
Bayern je klub, recimo to tako, više klase, dok su Sechzig više onako srednjeg sloja.. Koliko ja znam, sami grad pripada Plavima, dok regija Bayernu..

@nikof će znati sigurno više..

Ono što mene malo čudi kod ekipe naših iz alarMstufe, oni svi imaju 2/3 kluba za koje navijaju
Jedan je Delija, drugi ide na Rapid i Dinamo (uz Bayern naravno) itd itd.
1860 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 19:38   #3796
Daj mi malo pojasnite ovo za Servis Crew München...nisam imao pojma da ima i crvenih i plavih u toj ekipi, a poznajem dosta njih iz SCM koji su za FCB.
ZGV is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 19:47   #3797
Quote:
st.kilda kaže: Pogledaj post
Hvala na iscrpnom izvjestaju.Imam 2 pitanja, koji klub ima vise navijaca u samom gradu tj.dali postoji bas neki kvart iskljucivo plavi ili crveni i dali nasi hrvati vise naginju Bayernu ili M1860 ako imas takve info.Naravno pricam o ultra giru,a ne obicnim fanovima.
Od kvartova Giesing je plavi,Schwabing je crven, Tsv je nastao na Giesingu, FcB na Schwabingu,bogatiji dio grada.Ostali dijelovi su vise manje podijeljeni, Grobhadern i Sendlig oko Harrasa su vise plavi, dok sjeverno od Schwabinga, Olympia su vise crveni.

Tko ima vise navijaca,neznam, da dodes u Munchen jedan dan ko turist mislio bi da postoji samo FcB, radi odlicnih rezultata , politike kluba i velikog doseljenja ljudi sa istoka i sjevera zemlje te inozemstva, FcB je preteko jako Tsv po broju "navijaca"
Od bas nogometnih navijaca,tu mislim na stanovnike Munchena,oni koji su tu par generacija plavih ima vise sigurno.

Hrvati su sad podjednako kod plavih i crvenih, dok kolko sam ja primjetio vecina onih koji su dosli u zadnje 2 god su kod crvenih,ne svi al vecina dok oni koji su tu rodeni il dosli ko izbjeglice 90-tih tu isli u skolu itd su kod plavih,tu mislim na ultra.
__________________
...You raise me up, to more that I can be...munchen86
nikof is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 00:45   #3798
Quote:
ZGV kaže: Pogledaj post
Daj mi malo pojasnite ovo za Servis Crew München...nisam imao pojma da ima i crvenih i plavih u toj ekipi, a poznajem dosta njih iz SCM koji su za FCB.
SCM, je bila sigurno najjaca ekipa u gradu,bas zato jer je bila krema od crvenih i plavih,vise je bilo plavih u ekipi samim time jer je huliganska ekipa plavih uvijek bila veca i jaca. Nastali su krajem 80-tih," desno orijentirani, pratili su Njemacku na gostovanjima.Najvece sore u Rotterdamu 89" i 96"( tu imas na youtube i neke snimke,s popisima ekipa Njemackih,sad neznam jel su tocne i dal su te sve grupe bile,al za SCM znam iz prve ruke da su bili)
Ko grupa nisu vise aktivni,ja znam par plavih koji odu na gostovanja ponekad.

npr,90-tih na svako gostovanje FcB u tipa Hamburg,Frankfurt islo je redovito izmedu 50-100 plavih,,pogotovo u vremenima dok je tsv igrao 4.i3. ligu a FcB prvu.
2008. na tekmi izmedu Manheima i tsv II. (amatera),bila je zadnja akcija plavih i crvenih zajedno, i tu je bio SCM.
__________________
...You raise me up, to more that I can be...munchen86
nikof is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 01:21   #3799
Moze li neko sta o ovim TC sto se govorilo o njima, sto neki iz bbb imaju dobre odnose sa njima? puno ime, kad su osnovani, par znacajnijih akcija...
baš vala is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 19:42   #3800
http://www.index.hr/sport/clanak/na-...ti/865601.aspx

lijep pogled na tribine, stajanja, ograde.

asistencija za gol
cavalry is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:35.