Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2007., 15:33   #61
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 15:39   #62
pozz svima...
evo napokon da se takva tema načela...
mi smo isto tako prvi puta u našem stanu i voljela bi da bude lijepo i posebno... na žalost sa puta se vraćamo tek dan pred Badnjak, te je MM reko da bi on tek za Badnjak to sve nekako kitio.. budući da znam da ne želi neki veliki bor i slično, pogotovo jer se troši, a i ne vjerujem da su oni doma na to naučeni(za razliku od mojih, gdje moja mama još uvijek radi ogroman bor kao da ima 10 male djece doma, a sami su ona i stari...).
Uglavnom, ja bi voljela da imamo nešto posebno, ne zanimaju me pravi borovi jer mi je totalni bed što ih tako režu i bacaju....
da li ima neko neko alternativno rješenje, primjer ovo...

http://www.uovo.dk/luke/?p=121

ovako nešto mi je baš fora....
vidjela sam negdje i drugačijih nekih stvari, samo sada nigdje ne mogu naći na netu neke slike i ideje...
pomoć?
colorblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 15:40   #63
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
dok ne nadjem neke "konkretnije" slike ... evo
ovo mi bilo na komodi
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 15:47   #64
Quote:
colorblind kaže: Pogledaj post
pozz svima...

da li ima neko neko alternativno rješenje, primjer ovo...

http://www.uovo.dk/luke/?p=121

ovako nešto mi je baš fora....
vidjela sam negdje i drugačijih nekih stvari, samo sada nigdje ne mogu naći na netu neke slike i ideje...
pomoć?
BRAVO!!!!
Ovo je neki moj! Asketski bor. Jupiii! Nisam jedina!
2lava is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 15:50   #65
Quote:
colorblind kaže: Pogledaj post
pozz svima...
evo napokon da se takva tema načela...
mi smo isto tako prvi puta u našem stanu i voljela bi da bude lijepo i posebno... na žalost sa puta se vraćamo tek dan pred Badnjak, te je MM reko da bi on tek za Badnjak to sve nekako kitio.. budući da znam da ne želi neki veliki bor i slično, pogotovo jer se troši, a i ne vjerujem da su oni doma na to naučeni(za razliku od mojih, gdje moja mama još uvijek radi ogroman bor kao da ima 10 male djece doma, a sami su ona i stari...).
Uglavnom, ja bi voljela da imamo nešto posebno, ne zanimaju me pravi borovi jer mi je totalni bed što ih tako režu i bacaju....
meni je bas fora da ljudi kite bor iako su sami. u nasoj obitelji se oduvijek njeguje taj obicaj, i uvijek se jako veselimo oko toga. A decki (braca) rade ogromne jaslice koje se svake godine sire (sami rade kucice, drvece, itd.)
ja sam prosle godine u nasem novom stanu htjela bor. da kupimo pravi, al zivi, i da ga okitimo na balkonu (mozda i samo lampicama), pa nakon sto sve prodje, zasadimo ispred zgrade. nismo to napravili, a meni je toliko bor falio, da kad je susjed bacio 6.1. neki neolinjali bor, ja sam ga uzela iz smeca, i okitila (barem sam lampice kupila jeftino u postbozicno vrijeme), i tako mi je stajao do veljace na balkonu.

inace, nas obiteljski obicaj je bio da nakon blagdana, izvadimo bor, zabijemo ga u vrt i okitimo smecem. kao djeci nam je to bilo posebno zadovoljstvo.

ove godine smisljam da zaista kupim zivi bor, i zbog toga moram smisliti alternativne ukrase jer kuglice necu stavljati na blakon, obzirom da bi nakon prve bure sve bile razbijene...

evo da pohvalim bracu, fotka naseg bozicnog interijera



ako nekome trebaju savjeti oko obogacivanja jaslica i izrada sitnica, rado cu slikati detalje i pojasniti postupak!
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 16:08   #66
Quote:
fonemf kaže: Pogledaj post
ja sam prosle godine u nasem novom stanu htjela bor. da kupimo pravi, al zivi, i da ga okitimo na balkonu (mozda i samo lampicama), pa nakon sto sve prodje, zasadimo ispred zgrade. nismo to napravili, a meni je toliko bor falio, da kad je susjed bacio 6.1. neki neolinjali bor, ja sam ga uzela iz smeca, i okitila (barem sam lampice kupila jeftino u postbozicno vrijeme), i tako mi je stajao do veljace na balkonu.
Pa zašto ne uzmeš npr. Norvešku jelu u tegli? Meni su one najljepše za kićenje jer su guste, debelih iglica koje ne bodu i ne linja se. Vjeruj mi, imam ih već nekoliko godina za redom. Sad ih imaš za kupiti od 1-1,50 m pa i veće ( Baumax ) i zaista su prekrasne. Kasnije ih negdje presadiš ( npr. u moj vrt )! I svi sretni
hanacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 16:14   #67
sjetila sam se da imam u kompiću:

od prije par godina adventski aranžman od frendice

http://i7.tinypic.com/7317cea.jpg

i ovo je bilo mislim na nekoj humanitarnoj božićnoj prodaji

http://i3.tinypic.com/6xsmo83.jpg
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 16:26   #68
Quote:
fonemf kaže: Pogledaj post
meni je bas fora da ljudi kite bor iako su sami. u nasoj obitelji se oduvijek njeguje taj obicaj, i uvijek se jako veselimo oko toga. A decki (braca) rade ogromne jaslice koje se svake godine sire (sami rade kucice, drvece, itd.)
vrlo pohvalno. svaka cast.
i moji ga kite, makar su ostali sami doma (mama i tata).
mene to nekako kod mene ne pere, ali ne bih mogla zamisliti da dodjem kod njih i da bora nema!
2lava is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 16:32   #69
Quote:
hanacro kaže: Pogledaj post
Pa zašto ne uzmeš npr. Norvešku jelu u tegli? Meni su one najljepše za kićenje jer su guste, debelih iglica koje ne bodu i ne linja se. Vjeruj mi, imam ih već nekoliko godina za redom. Sad ih imaš za kupiti od 1-1,50 m pa i veće ( Baumax ) i zaista su prekrasne. Kasnije ih negdje presadiš ( npr. u moj vrt )! I svi sretni
zakelji koju fotku te Norveške jelke! ja sam za.

btw, koliko kostaju?
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 16:33   #70
Quote:
colorblind kaže: Pogledaj post
(za razliku od mojih, gdje moja mama još uvijek radi ogroman bor kao da ima 10 male djece doma, a sami su ona i stari...).
kod mene to radi tata
svake godine padne dogovor da više nema bora, samo neki aranžman
i onda 23. dovuče doma borinu od poda do plafona
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 16:34   #71
Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
sjetila sam se da imam u kompiću:

od prije par godina adventski aranžman od frendice

http://i7.tinypic.com/7317cea.jpg
Izgleda mi baš OK. Jednostavno a opet ima ono nešto u sebi...
__________________
666999
nana666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 16:37   #72
Quote:
2lava kaže: Pogledaj post
vrlo pohvalno. svaka cast.
i moji ga kite, makar su ostali sami doma (mama i tata).
mene to nekako kod mene ne pere, ali ne bih mogla zamisliti da dodjem kod njih i da bora nema!

isto...isto...
čudim se šta ga već nije stavila...
onda, 2lava???
si našla nešto slično negdje???
pomaži...
jedne je zime moj brat kod sebe stavio u veliku staklenu vazu neke šibe... i na njih male lampice... i totalno je super izgledalo..
uglavnom, za dekoracije po stolu i te sitne... mislim da ću raditi male poklončiće...raznih veličina... i svijeća naravno...
colorblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 16:45   #73
E, a moram vas pitati sve zajedno, sad sam se tek sjetila, šta mislite o ideji koju sam vidjela već u tri trgovine, okrenuli su bor naopačke, tako stoji i okitili ga. Moram priznati da izgleda vrlo efektno, ali ne bi to željela doma.
__________________
666999
nana666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 16:55   #74
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
izbjeći ću ovu diskusiju .... ja to rješavam tak da kupim anđelčeke, postavim i poobjesim di mi paše i to je to


Elegant, sam nick i kaže - uvijek traži elegantno (jednostavnije) rješenje.

I ja bih rado kupila angeleke, ali nisam nigdje vidjela tako malene, lagane i svjetlucave. Ako ih netko negdje vidi u Zagrebu, lijepo bih molila da mi javi.
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 16:59   #75
Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
ne fakat nije ja to slučajno otkrila kad sam jedne godine radila neki vijenac za vrata i kao zavezala mašnu i da malo obogatim dodala kuglicu i fakat je dojam ko angelek
Ideja ti je izvrsna! Hvala! Mislim da ću nešto tako i napraviti.
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 17:02   #76
Quote:
fonemf kaže: Pogledaj post
zakelji koju fotku te Norveške jelke! ja sam za.

btw, koliko kostaju?
Evo pogledaj malo ovdje:
http://images.google.hr/imgres?imgur...3D10%26hl%3Dhr

Moram pogledati malo doma po slikicama.... Mi smo prije kupovali tak velike da nam nisu stali u dnevni boravak( 2,50-2,70 m ) i bile su cca 300-350 kn...a onda mi je postalo bed svake godine ta krasna drvca bacati, pa smo se odlučil za žive u teglama. Takve nisu baš jako visoke, ali mislim a im je cijena cca 150 kn za 1,5m...

Ove sam godine, s obziorm da imam klinca od 3 godine, odlučila spremiti sve svoj staklene kuglice i okititi drvce drvenim dječijim ukrasima ( netko je prije par dana imao fotku sa takvim ukrasima na nekakvoj šibi.... )
E onda ću Vam na Badnjak ili dan - dva kasnije poslati fotku
hanacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 17:07   #77
Quote:
nana666 kaže: Pogledaj post
E, a moram vas pitati sve zajedno, sad sam se tek sjetila, šta mislite o ideji koju sam vidjela već u tri trgovine, okrenuli su bor naopačke, tako stoji i okitili ga. Moram priznati da izgleda vrlo efektno, ali ne bi to željela doma.
Nisam baš u zadnje vrijeme naišla na tako nešto Gdje se može to pogledati u ZG?
hanacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 17:14   #78
Quote:
hanacro kaže: Pogledaj post
Nisam baš u zadnje vrijeme naišla na tako nešto Gdje se može to pogledati u ZG?
Odi po ovim trgovačkim centrima u Jankomiru, Bauhaus, King Kross i tako...
__________________
666999
nana666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 17:21   #79
Quote:
colorblind kaže: Pogledaj post
isto...isto...
čudim se šta ga već nije stavila...
onda, 2lava???
si našla nešto slično negdje???
pomaži...
jedne je zime moj brat kod sebe stavio u veliku staklenu vazu neke šibe... i na njih male lampice... i totalno je super izgledalo..
imas moje 2 slike na strani 1 ovog topica o mojem "boru". a dalo bi se naci jos takvih ideja po mojim fotkama.
pogledaj, pa javi
2lava is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 17:25   #80
Quote:
hanacro kaže: Pogledaj post
:

Ove sam godine, s obziorm da imam klinca od 3 godine, odlučila spremiti sve svoj staklene kuglice i okititi drvce drvenim dječijim ukrasima ( netko je prije par dana imao fotku sa takvim ukrasima na nekakvoj šibi.... )
E onda ću Vam na Badnjak ili dan - dva kasnije poslati fotku
to sam ja! ma imas tih ukrara po svuda, od bille, bau i mau, me i getro.... nis ne kosta, a fora izgledaju. bar meni

jedina ideja koju sam kao mala htjela sprovest u djelo je veliki cedar samo sa licitarskim srcima. kak jos nisam nasla mecenu, ta ideja bu jos ostala samo zelja....
2lava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:28.