Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2010., 22:02   #41
Quote:
Barica kaže: Pogledaj post
i kaj netko moze s mojom ip adresom?
jel moze saznat tko sam?
Praktički svaki dan jedno ovakvo pitanje...

Ukratko... I da i ne.

U slučaju da prekršiš neki zakon pa da državni organi podignu optužnicu protiv tebe, da.

U slučaju da netko podigne privatnu tužbu protiv tebe, da. (Prvo podiže privatnu tužbu protiv nepoznatog počinitelja, a onda policija u daljnjem postupku dolazi do tvojih podataka.)

Inače, ne.
__________________
...
Wrbhhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 22:06   #42
puno hvala i ispricavam se sto ponavljam pitanja :I
a, vidim da znas sve o kompovima , što kazes na proxyje , tipa hidemyass? moze li iako ga koristim, admin na forumu vidjet moj pravi ip?
hvala jos jednom puno puno
__________________
"Jebeš ti što je ona slatka kad je obucena ko drolija, pjesma joj saksa i plesacice su joj obucene ko prostitutke, a plešu ko jeftine striptizete. Ili kao da se seksaju za zrakom." -by:aktovka
Barica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 22:41   #43
Quote:
Barica kaže: Pogledaj post
puno hvala i ispricavam se sto ponavljam pitanja :I
Ma, kakvo ispričavanje...
Malo sam nervozan ovih dana pa se valjda odražava i na moje postove...

Quote:
Barica kaže: Pogledaj post
a, vidim da znas sve o kompovima , što kazes na proxyje , tipa hidemyass? moze li iako ga koristim, admin na forumu vidjet moj pravi ip?
hvala jos jednom puno puno
Vrlo vjerojatno ne može. Tome više-manje i služe takvi proxyji. Ali također vrlo vjerojatno može skužit da se radi o proxyju (ako malo bolje pogleda) pa mu možeš postat sumnjiva i doći pod povećalo.

Što se tiče policije u takvom slučaju, stvari se malo kompliciraju, pogotovo ako se proxy nalazi u nekoj drugoj zemlji. Jer onda to ne ovisi samo o našim zakonima, nego i o zakonima te zemlje (a možda i o politici ako se radi o nekim ozbiljnijim/većim stvarima).
__________________
...
Wrbhhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 11:31   #44
Moze te locirati odkud si, i to vrlo precizno.

Uglavnon ja iman VPN, Svicarski, 4 $ me doslo, bagatela. Takodjer iman i Proxy Svedski.
__________________
dulce et decorum est pro patria mori
Brainfear is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 14:41   #45
VPN je prava stvar
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 14:49   #46
wrbhhh, puno puno puno hvala!
__________________
"Jebeš ti što je ona slatka kad je obucena ko drolija, pjesma joj saksa i plesacice su joj obucene ko prostitutke, a plešu ko jeftine striptizete. Ili kao da se seksaju za zrakom." -by:aktovka
Barica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 12:48   #47
Kako da promijenim IP ?

Brat je nešto usrao na jednome forumu tako da je baniran i od tada ni ja nemogu koristiti taj forum sa mojim accountom. U kuči se svi spajamo preko wirelles routera "THOMSON TWG850" čija default ip adresa je http://192.168.0.1/ i resetiranje routera ne pomaže ništa.
Čuo sam negdje da se može nekako promijeniti ta IP.
Može li ko da pomogne

Zadnje uređivanje manoval : 23.05.2011. at 12:56.
manoval is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 22:41   #48
Question chat problem

Dakle imam ovakav problem.Ne znam jel do nekih postavki na mom kompjuteru ?Uglavnom kada odem na balkan-chat ne vidim svoja slova .Kraj mog nicka uvijek stoji oma crvena ikonica kao da sam blokirana .
Probala sam da koristim par vrsta browsera ,ali nista nije pomoglo.Ako neko zna kako da to ispravim molim odgovor
herc-s is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 22:50   #49
Jel mi može naka dobra duša to objasniti kako da mjenjam a da ne gasim ruter...ono 192.168.1.1 da upišem user i br rutera mi ne pali...imam stari crni speedtouch?
zbunjiloza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 01:13   #50
molim admina da obriše poruku gore, riješeno! hvala!
zbunjiloza is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 19:34   #51
pomoc pomoc

Quote:
Mr.Monden kaže: Pogledaj post
Aaaaa...koji probljem ???

Ako je Win 7, -------------- Open Network and sharing centar > kliknuti na "kućicu" odn Network i otvore se ikone computer 1, media devices i Network infastructure > tu se nalazi naziv routera, moj je Thompson.

Desni klik na router (moj je Thompson) (malo sačekati ) DISABLE i kad želite na web ENABLE.

Koje resetiranje routera !?
imam problem.....kod svoje kuce to ne mogu pronaci kada se spojim na ruter....kada sam bio kod frenda njegov pronalazi....i radi mi ovo savrse...trebam pomoc jer igram nesto pa me bana zbog prebrze promjene servera.....uglavnom kod frenda mi pokazuje njegov ruter...kod mene doma nemoze ga naci....ako netko moze pomoci hvala vam
jinx1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 19:58   #52
Quote:
Koky kaže: Pogledaj post
ovo radi
radi slazem se...hvala na pomoci
jinx1990 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:42.