Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2013., 14:31   #81
ako tko zna za povoljnu kombinaciju iz Manausa prema istocnoj obali neka mi se javi.
takodjer ako ima zainteresiranih za brod od Manausa amazonom do obale. moze se povoljno organizirati ako nas ima poprilican broj
.
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 23:55   #82
Planiram ići do Manausa, vidjeti džunglu.

Tek usput ću proviriti što ima na Munidijalu. Mislim da se ovakva prilika ne propušta, iako ako ne prođe, ostaje popravni za OI 2016.

Plaža, spavanje u kolibi, zgodne Amazonke...

Tko kaže da se mora biti na stadionu uživo. Sam doživljaj SP-a uživo u Brazilu je neponovljiv. Sigurno 100 puta bolji nego na Trgu ili Rivi.

Espere por mim Brasil
Flissiicoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 21:59   #83
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
ako tko zna za povoljnu kombinaciju iz Manausa prema istocnoj obali neka mi se javi.
takodjer ako ima zainteresiranih za brod od Manausa amazonom do obale. moze se povoljno organizirati ako nas ima poprilican broj
.
http://www.index.hr/sport/clanak/zab...l-/716186.aspx
ima im "par" rupa ovaj vodič, ali nek se nađe tu.
Belem kojeg sam ja našao na karti je 2000km od Recifea tako da mislim da nema šanse da je to ispod 35-40 sati busom
__________________
Mate Miše
mate mišo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 02:49   #84
Ja imam karte za sve 3 tekme. Nabavio sam vec kartu za avion do Ria, 1200 eura + karte po brazilu 300 ukupno. Mislim da nista osim aviona nije alternativa po brazilu, pogotovo ako se uzme u obzir da su letovi jeftini zapravo, a busevi i slicna putujuca vozila na kotace i vesla traju i traju i traju. Smjestaj sam nasao po hostelima za 30e po noci, u centru svakog grada. I to su hosteli koji su na tripadvisoru u top 10 za taj grad. Dakle mene kostaju SVI letovi + smjestaj za 2 tjedna oko 1800 eura. Mislim da je to ok. Pogotovo kad vidim kakve ponude daju (jebene) turisticke agencije.
RikiPedala is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 03:14   #85
http://kompas.hr/hr/Putovanja/Brazil...spx?tabId=info

Cijena od:
43.990 kn

Cijena ne uključuje
- pristojbe zračnih luka 3.450 kn (obavezna doplata kod prijave),
- ulaznice za nogometne utakmice,
- dodatne troškove,
- dodatno putno i zdravstveno osiguranje,
- fakultativne izlete.

__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 20:17   #86
Manaus je na raznim ljestvicama rangiran je između 10. i 26. najopasnijeg grada u globalnim razmjerima. Vlast je u rukama brutalnih narkobosova, koji šire takav strah da su suci pod cjelodnevnom zaštitom specijalaca,

Oronule limene kućice u tim divljim četvrtima obojene su različito, čime stanari signaliziraju vrstu droga koju prodaju. U okolici grada prijete druge opasnosti. Na prilazima Manausu automobili i autobusi često se zaustavljaju da bi kajmani i anakonde mogli prijeći preko ceste. Područje vrvi od gmazova, divljih mačaka, piranja i tarantula.
__________________
Mate Miše
mate mišo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 20:52   #87
Quote:
mate mišo kaže: Pogledaj post
Manaus je na raznim ljestvicama rangiran je između 10. i 26. najopasnijeg grada u globalnim razmjerima. Vlast je u rukama brutalnih narkobosova, koji šire takav strah da su suci pod cjelodnevnom zaštitom specijalaca,

Oronule limene kućice u tim divljim četvrtima obojene su različito, čime stanari signaliziraju vrstu droga koju prodaju. U okolici grada prijete druge opasnosti. Na prilazima Manausu automobili i autobusi često se zaustavljaju da bi kajmani i anakonde mogli prijeći preko ceste. Područje vrvi od gmazova, divljih mačaka, piranja i tarantula.
http://likes.com/misc/the-25-most-da...e-world?page=1

A tu igramo s Mexicom
__________________
Samo je jedan Dražen Petrović
redizajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 21:41   #88
Eto uplaćeno za 8300 povratna Trst-Rio i jedan smjer Rio-Sao, noćenja 1200 kn za 7 dana pa nek se jebu i Kompas i Uvijek vjerni

Rent-a-car u Brazilu? Jel moguće da je cca 1500 kn/dan?
__________________
TVOJA DJECA BODRE TE!
način_života is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 22:54   #89
Jel trebaju vize za Brazil???
ZGV is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 23:00   #90
jel se moze sa osobnon?
pickaodcovika is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 10:16   #91
Quote:
ZGV kaže: Pogledaj post
Jel trebaju vize za Brazil???
ne treba.
tupa bol is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 13:24   #92
Quote:
pickaodcovika kaže: Pogledaj post
jel se moze sa osobnon?
ne moze
__________________
novi u ciloj prici
whatri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 00:20   #93
Daleko si Bolivijo!
__________________
Biš mi ga sapunjaL? Daj mi malo hohonjare izdriblaj
(Obradio ti ga je Đelo Hadžiselimović)

Zadnje uređivanje Marabunt : 18.12.2013. at 00:26.
Marabunt is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 13:21   #94
Zanimljivo, ako prvu tekmu (otvorenje SP protiv Brazila) "otpišemo" kao netipičnu, trenutno stanje potražnje za ulaznicama za ostale dvije utakmice u stvari jasno preslikava gospodarsku polarizaciju (i) s domaćih stadiona:

Za tekmu protiv Kameruna, indicirana je umjerena potražnja hrvatskih navijača za prvu (najskuplju) kategoriju ulaznica i visoka za treću (najjeftiniju).

Za tekmu protiv Meksika indicirana je visoka potražnja za kartama prve i treće kategorije.

Srednja (druga) kategorija ulaznica ne traži se (još je uvijek "zelena") ni za jednu od tih dviju utakmica.

Znači, u Brazil na tekme iz Hrvatske idu manje-više lovaši koji ne pitaju za cijenu i sirotinja (uključujući i poneke ultrase) koji će jedva skucat da uz velike žrtve pošto-poto dođu tamo i prisustvuju.

Nema srednje klase.

Vjerojatno ću s par frendova biti jedan od rijetkih u 2. kategoriji karata i iz srednje klase općenito.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 12:53   #95
okolo je uvik bilo bliže
__________________
neka patU
ctrlalt is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 14:24   #96
Quote:
mate mišo kaže: Pogledaj post
Manaus je na raznim ljestvicama rangiran je između 10. i 26. najopasnijeg grada u globalnim razmjerima. Vlast je u rukama brutalnih narkobosova, koji šire takav strah da su suci pod cjelodnevnom zaštitom specijalaca,

Oronule limene kućice u tim divljim četvrtima obojene su različito, čime stanari signaliziraju vrstu droga koju prodaju. U okolici grada prijete druge opasnosti. Na prilazima Manausu automobili i autobusi često se zaustavljaju da bi kajmani i anakonde mogli prijeći preko ceste. Područje vrvi od gmazova, divljih mačaka, piranja i tarantula.
Meni je to dušu dalo za kamp repsentacije
__________________
"Društveni mediji daju pravo govora legijama imbecila koji su dosad govorili samo u gostioni, nakon čaše vina, ne mogavši oštetiti zajednicu. U tijeku je invazija imbecila/glupana"
prof. Ivanković is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 14:49   #97
Quote:
Flissiicoo kaže: Pogledaj post
Planiram ići do Manausa, vidjeti džunglu.

Tek usput ću proviriti što ima na Munidijalu. Mislim da se ovakva prilika ne propušta, iako ako ne prođe, ostaje popravni za OI 2016.

Plaža, spavanje u kolibi, zgodne Amazonke...

Tko kaže da se mora biti na stadionu uživo. Sam doživljaj SP-a uživo u Brazilu je neponovljiv. Sigurno 100 puta bolji nego na Trgu ili Rivi.

Espere por mim Brasil
Pozdravi Mister No-a i reci mu da rijesi ovu mafiju u nasem Kampu.
__________________
Clanak 6, stavak 3 - trebaju nam IZBORI
Po novom clanak 8. i clanak 16. stavak 1.
borussenfront is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 14:51   #98
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post

Vjerojatno ću s par frendova biti jedan od rijetkih u 2. kategoriji karata i iz srednje klase općenito.

Super, hvala na informaciji, sad cu bolje spavati.
__________________
Clanak 6, stavak 3 - trebaju nam IZBORI
Po novom clanak 8. i clanak 16. stavak 1.
borussenfront is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 15:24   #99
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Zanimljivo, ako prvu tekmu (otvorenje SP protiv Brazila) "otpišemo" kao netipičnu, trenutno stanje potražnje za ulaznicama za ostale dvije utakmice u stvari jasno preslikava gospodarsku polarizaciju (i) s domaćih stadiona:

Za tekmu protiv Kameruna, indicirana je umjerena potražnja hrvatskih navijača za prvu (najskuplju) kategoriju ulaznica i visoka za treću (najjeftiniju).

Za tekmu protiv Meksika indicirana je visoka potražnja za kartama prve i treće kategorije.

Srednja (druga) kategorija ulaznica ne traži se (još je uvijek "zelena") ni za jednu od tih dviju utakmica.

Znači, u Brazil na tekme iz Hrvatske idu manje-više lovaši koji ne pitaju za cijenu i sirotinja (uključujući i poneke ultrase) koji će jedva skucat da uz velike žrtve pošto-poto dođu tamo i prisustvuju.

Nema srednje klase.

Vjerojatno ću s par frendova biti jedan od rijetkih u 2. kategoriji karata i iz srednje klase općenito.
Ča ti uopće radiš na ovom pdf-u?
__________________
lajna spida
Rex-Croatorum is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 15:30   #100
Quote:
Flissiicoo kaže: Pogledaj post
Plaža, spavanje u kolibi, zgodne Amazonke...
to dođe isto ka visoki pigmejci
__________________
....Predaja nam mora biti nametnuta mačem, a ne riječima ...
http://www.youtube.com/watch?v=LFxI_...eature=related
Veliki vladar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:55.