Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2015., 14:11   #2881
Dobar dan,evo mene opet
Tražim ime jednog crtića koji se prikazivao na Cartoon Networku oko 2000. ili 2001. godine. Sjećam se da su glavni likovi u tom crtiću bili tinejdžer sa smeđom kosom i njegova prijateljica sa plavom kosom i plavim očima.Mislim da su bili članovi neke detektivske grupe ili organizacije,rješavali su slučajeve.Neki stariji čovjek im je bio šef,mentor,guru ili tako nešto.Znam da je u jednoj epizodi ta tinejdžerka sa plavom kosom stavila paket sa nekom eksplozivnom napravom ispred kuće i odvezla se autom.To je sve čega se sjećam.Znam da se prikazivao navečer u vrijeme Adult Swima (Adult Swim je programski sadržaj poslije 20:00 h,kad se počinju emitirati crtići za tinejdžere i starije osobe).Kada bi mi netko pomogao bila bih mu jako zahvalna jer već godinama tražim ovaj crtić,ali uzalud.Tražila sam preko Wikipedije ali mi nije puno pomogla.
lupko1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 13:06   #2882
Quote:
lupko1994 kaže: Pogledaj post
Dobar dan,evo mene opet
Tražim ime jednog crtića koji se prikazivao na Cartoon Networku oko 2000. ili 2001. godine. Sjećam se da su glavni likovi u tom crtiću bili tinejdžer sa smeđom kosom i njegova prijateljica sa plavom kosom i plavim očima.Mislim da su bili članovi neke detektivske grupe ili organizacije,rješavali su slučajeve.Neki stariji čovjek im je bio šef,mentor,guru ili tako nešto.Znam da je u jednoj epizodi ta tinejdžerka sa plavom kosom stavila paket sa nekom eksplozivnom napravom ispred kuće i odvezla se autom.To je sve čega se sjećam.Znam da se prikazivao navečer u vrijeme Adult Swima (Adult Swim je programski sadržaj poslije 20:00 h,kad se počinju emitirati crtići za tinejdžere i starije osobe).Kada bi mi netko pomogao bila bih mu jako zahvalna jer već godinama tražim ovaj crtić,ali uzalud.Tražila sam preko Wikipedije ali mi nije puno pomogla.
mozda Penelope Pitstop in the Compact Pussycat il Dee Dee iz (Dexter Laboratory)
zozox is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2015., 16:40   #2883
Quote:
zozox kaže: Pogledaj post
mozda Penelope Pitstop in the Compact Pussycat il Dee Dee iz (Dexter Laboratory)
Nažalost nije :-(
Ali hvala ti svejedno
lupko1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 00:23   #2884
Quote:
lupko1994 kaže: Pogledaj post
Nažalost nije :-(
Ali hvala ti svejedno
Da nije mozda Cupido?On je dječak a ima i plavuša,i razbojnici
https://www.youtube.com/watch?v=teZmP_idWU4
zozox is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 19:22   #2885
Quote:
zozox kaže: Pogledaj post
Da nije mozda Cupido?On je dječak a ima i plavuša,i razbojnici
https://www.youtube.com/watch?v=teZmP_idWU4
Ajoj nije ni taj.Sjećam se da je bio malo ozbiljniji crtić,nešto u stilu Batmana.
lupko1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 11:43   #2886
4 bremenska svirača? našao sam ovaj video, to je taj crtić, čak mi je i pjesma poznata, ali me buni to što je na španjolskom...
je li stvarno to španjolski crtić? ima li neka druga verzija istog crtića?
gdje naći epizode sa engleskim titlovima?

svaka pomoć dobrodošla

https://www.youtube.com/watch?v=qaakbJk1D9M
native is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 21:16   #2887
Quote:
native kaže: Pogledaj post
4 bremenska svirača? našao sam ovaj video, to je taj crtić, čak mi je i pjesma poznata, ali me buni to što je na španjolskom...
je li stvarno to španjolski crtić? ima li neka druga verzija istog crtića?
gdje naći epizode sa engleskim titlovima?

svaka pomoć dobrodošla

https://www.youtube.com/watch?v=qaakbJk1D9M
On je bio titlovan na hrvatski 1990ih.Nije bio sinkroniziran,bio je na spanjolskom.

Los Trotamúsicos - Los 4 músicos de Bremen
zozox is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 13:54   #2888
Molim vas pomoooć

Pokušavam već jako jaaako dugo pronaći crtić koji sam obožavala gledati kao mala na vhs-u dok se kazeta nije izlizala. Bio je sinkroniziran na hrvatski. Trol mali princ. Pronasla sam nešto na engleskom ali to nije to.

https://www.youtube.com/watch?v=C_cvy2SOs4E


Ima li možda netko sinkroniziranu verziju? ili da prodaje ako ima na dvd-u? Bila bih jaaaako zahvalna
__________________
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world." M.Monroe
Marilyn M is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 09:27   #2889
Quote:
lupko1994 kaže: Pogledaj post
Dobar dan,evo mene opet
Tražim ime jednog crtića koji se prikazivao na Cartoon Networku oko 2000. ili 2001. godine. Sjećam se da su glavni likovi u tom crtiću bili tinejdžer sa smeđom kosom i njegova prijateljica sa plavom kosom i plavim očima.Mislim da su bili članovi neke detektivske grupe ili organizacije,rješavali su slučajeve.Neki stariji čovjek im je bio šef,mentor,guru ili tako nešto.Znam da je u jednoj epizodi ta tinejdžerka sa plavom kosom stavila paket sa nekom eksplozivnom napravom ispred kuće i odvezla se autom.To je sve čega se sjećam.Znam da se prikazivao navečer u vrijeme Adult Swima (Adult Swim je programski sadržaj poslije 20:00 h,kad se počinju emitirati crtići za tinejdžere i starije osobe).Kada bi mi netko pomogao bila bih mu jako zahvalna jer već godinama tražim ovaj crtić,ali uzalud.Tražila sam preko Wikipedije ali mi nije puno pomogla.
100 posto dee dee dexter
johnny x is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 09:27   #2890
a kako se zove ime jednog crtanog fiilma mačak tvrtko neki duhovi od mačaka br 13 bio je 1991 mislim
johnny x is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 13:23   #2891
Uglavnom rijec je o crtanom filmu, trajanje cca. Pola sata, glavni likovi su vojnici(ako se dobro sjecam 18.-19. Stoljece), izasao ili krajem 80-ih ili pocetkom 90-ih. Sjecam se jedne scene di jasu na konjima a na sebi imaju odore( crvene mislim a mozda i plave )
dajdaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 18:52   #2892
čekaj da nisu vitezovi orijenta https://www.youtube.com/watch?v=vORNTrxytqw&hd=1
johnny x is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 21:18   #2893
Quote:
johnny x kaže: Pogledaj post
a kako se zove ime jednog crtanog fiilma mačak tvrtko neki duhovi od mačaka br 13 bio je 1991 mislim
The 13 Ghosts of Scooby Doo?
__________________
my common sense is tingling...
juggalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 22:26   #2894
trazim crtani film iz 90ih ili mozda 80ih.
rijec je o nekom mladom vozacu relija kojeg uci ili mu je mentor neki tajanstveni vozac koji je nastrado u utrci.izgorio je u pozaru ili tako nest
rijec je o reliju monte carlo,ako neko zna nesto o tome bio bih vrlo zahvalan
golubar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 23:19   #2895
Quote:
juggalo kaže: Pogledaj post
ma nisu mislim da je bilo 9 mačjih duhova koji su mu pomagali u nevoljama,neki smeđi mačak tvrtko
johnny x is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 13:02   #2896
Quote:
johnny x kaže: Pogledaj post
čekaj da nisu vitezovi orijenta https://www.youtube.com/watch?v=vORNTrxytqw&hd=1
nije
dajdaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 23:06   #2897
Quote:
johnny x kaže: Pogledaj post
a kako se zove ime jednog crtanog fiilma mačak tvrtko neki duhovi od mačaka br 13 bio je 1991 mislim
Fraidy cat?
Evil Kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 21:16   #2898
Quote:
dajdaj kaže: Pogledaj post
Uglavnom rijec je o crtanom filmu, trajanje cca. Pola sata, glavni likovi su vojnici(ako se dobro sjecam 18.-19. Stoljece), izasao ili krajem 80-ih ili pocetkom 90-ih. Sjecam se jedne scene di jasu na konjima a na sebi imaju odore( crvene mislim a mozda i plave )
The Last of the Mohicans (1975)
zozox is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 21:21   #2899
Quote:
golubar kaže: Pogledaj post
trazim crtani film iz 90ih ili mozda 80ih.
rijec je o nekom mladom vozacu relija kojeg uci ili mu je mentor neki tajanstveni vozac koji je nastrado u utrci.izgorio je u pozaru ili tako nest
rijec je o reliju monte carlo,ako neko zna nesto o tome bio bih vrlo zahvalan
The New Adventures of Speed Racer

mislim da je ovaj.
zozox is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 21:24   #2900
Thumbs up

Quote:
johnny x kaže: Pogledaj post
ma nisu mislim da je bilo 9 mačjih duhova koji su mu pomagali u nevoljama,neki smeđi mačak tvrtko
Fraidy Cat (Mačak Trtko)

150%.
zozox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:14.